Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 14 - August 15, 2021

Pool-liga 1 Midt PL1199

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Espen Eriksen
Trondheim BK
6 (6/0) 52 (36/16)
69%
100
2 Henrik Flatås
Trondheim BK
6 (4/2) 56 (33/23)
59%
87
3 Steinar Moe
Trondheim BK
5 (3/2) 43 (26/17)
60%
77
3 John-Ivar Rubach
Trondheim BK
5 (3/2) 44 (24/20)
55%
77
5 Frank Sivertsvik
Biljard1 Trondheim
4 (2/2) 36 (17/19)
47%
64
5 Lars Petter Løkken
Trondheim BK
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
64
5 Tommy Eggen
Biljard1 Trondheim
4 (2/2) 38 (16/22)
42%
64
5 Roger Bøkseth
Stoppball Nidaros BK
4 (1/3) 34 (14/20)
41%
64
9 Thomas Kosberg
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
44
10 Gunnar Aronsen
Trondheim BK
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
40
10 Torkil Gjengseth
Trondheim BK
3 (0/3) 25 (7/18)
28%
40
10 Geir Aagesen
Stoppball Nidaros BK
3 (0/3) 21 (3/18)
14%
40
Entry deadline Aug 11, 2021, 5:59 PM (local time)
Starts Aug 14, 2021, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (12 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Trondheim BK
Contact Knut Inge Røstvold (pompes9@gmail.com, 97938475) and Ronny Kraft (rokraft@online.no, 95292997)
More info
Trondheim biljard klubb har gleden av å endelig kunne invitere og arrangere regional turnering igjen.
Årets turneringssystem er helt nytt og vi ber hver enkelt klubb informere sine medlemmer om dette.
Vi kjører en kort intro før turneringsstart også.
De som hører hjemme i denne turneringen og divisjonen er de som har 1199 ratingpoeng eller færre.
Er du i tvil hvor mye poeng du har så finner du det ut ved å søke opp navnet ditt her: https://cuescore.com/rating/Norgesrating+Pool/7177323?&page=5

Er det ytterligere spm så er det bare å ta kontakt.

Vel møtt, hilsen oss i TBK

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Espen Eriksen 3 3 0 0 18 9 9 0 0 0 0.667 3
2 Frank Sivertsvik 3 2 0 1 16 13 3 0 0 0 0.552 2
3 Roger Bøkseth 3 1 0 2 13 14 -1 0 0 0 0.481 1
4 Torkil Gjengseth 3 0 0 3 7 18 -11 0 0 0 0.28 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tommy Eggen 3 2 0 1 15 16 -1 0 0 0 0.484 2
2 Henrik Flatås 3 2 0 1 17 13 4 0 0 0 0.567 2
3 Thomas Kosberg 3 1 0 2 13 14 -1 0 0 0 0.481 1
4 Gunnar Aronsen 3 1 0 2 13 15 -2 0 0 0 0.464 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Steinar Moe 3 2 0 1 17 9 8 0 0 0 0.654 2
2 John-Ivar Rubach 3 2 0 1 16 13 3 0 0 0 0.552 2
3 Lars Petter Løkken 3 2 0 1 14 10 4 0 0 0 0.583 2
4 Geir Aagesen 3 0 0 3 3 18 -15 0 0 0 0.143 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A   
Espen Eriksen
Roger Bøkseth
Sat 11:38  Table 5
2-A   
Frank Sivertsvik
Torkil Gjengseth
Sat 11:38  Table 4
3-B   
Henrik Flatås
Tommy Eggen
Sat 11:38  Table 2
4-B   
Gunnar Aronsen
Thomas Kosberg
Sat 11:38  Table 1
5-C   
Lars Petter Løkken
John-Ivar Rubach
Sat 11:38  Table 6
6-C   
Geir Aagesen
Steinar Moe
Sat 11:38  Table 8

Round 2

Race to 6
7-A   
Espen Eriksen
Torkil Gjengseth
Sat 13:03  Table 6
8-A   
Roger Bøkseth
Frank Sivertsvik
Sat 13:03  Table 2
9-B   
Henrik Flatås
Thomas Kosberg
Sat 13:03  Table 4
10-B   
Tommy Eggen
Gunnar Aronsen
Sat 13:03  Table 8
11-C   
Lars Petter Løkken
Steinar Moe
Sat 13:04  Table 1
12-C   
John-Ivar Rubach
Geir Aagesen
Sat 13:04  Table 5

Round 3

Race to 6
13-A   
Espen Eriksen
Frank Sivertsvik
Sat 09:48  Table 4
14-A   
Torkil Gjengseth
Roger Bøkseth
Sat 09:48  Table 1
15-B   
Henrik Flatås
Gunnar Aronsen
Sat 09:48  Table 8
16-B   
Thomas Kosberg
Tommy Eggen
Sat 09:48  Table 5
17-C   
Lars Petter Løkken
Geir Aagesen
Sat 09:48  Table 6
18-C   
Steinar Moe
John-Ivar Rubach
Sat 09:48  Table 2

Quarter final

Race to 6
19   
Espen Eriksen
Roger Bøkseth
Sat 14:47  Table 5
20   
John-Ivar Rubach
Frank Sivertsvik
Sat 14:47  Table 1
21   
Tommy Eggen
Henrik Flatås
Sat 14:47  Table 6
22   
Lars Petter Løkken
Steinar Moe
Sat 14:48  Table 8

Semi final

Race to 6
23   
Espen Eriksen
John-Ivar Rubach
Sat 16:15  Table 8
24   
Henrik Flatås
Steinar Moe
Sat 16:15  Table 1

Final

Race to 6
25   
Espen Eriksen
Henrik Flatås
Sat 17:38  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer