Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

February 25, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #4

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rienus Gennissen
8 (8/0) 47 (34/13)
72%
50
2 Nick Berendrecht
7 (6/1) 42 (26/16)
62%
35
3 Jimmy Worung
7 (6/1) 35 (24/11)
69%
25
3 Mario Martokarijo
7 (5/2) 39 (25/14)
64%
25
5 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
5 (3/2) 24 (13/11)
54%
20
5 Ed van Orssagen
6 (3/3) 29 (16/13)
55%
20
5 Ray Westdijk
5 (3/2) 26 (14/12)
54%
20
5 John Maluku
6 (4/2) 26 (16/10)
62%
20
9 Jok Tang
4 (2/2) 18 (7/11)
39%
15
Show more
9 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
5 (3/2) 19 (11/8)
58%
15
9 Alex Costa
5 (3/2) 21 (9/12)
43%
15
9 Kai Corvalan
5 (4/1) 21 (13/8)
62%
15
9 Ronald van Adrichem
4 (3/1) 17 (12/5)
71%
15
9 Wiresh Laloe
5 (3/2) 21 (11/10)
52%
15
9 Rik Vonk
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
15
9 Indy de Waard
4 (2/2) 13 (6/7)
46%
15
17 Adam Kiernicki
4 (2/2) 16 (10/6)
63%
10
17 Eric Huwae
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
10
17 Jum Zwijnenburg
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 Carsten Florijn
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
10
17 Tara Verharen
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
10
17 Nathalie Slagboom
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
10
17 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
4 (3/1) 16 (9/7)
56%
10
17 Rodrigo Matias
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
25 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
5
25 Theo Schutte
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
5
25 Karin Roijen
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
5
25 Roy Al Ayoubi
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
5
25 Crelis Hogchem
4 (1/3) 13 (4/9)
31%
5
25 Alvin Stevens
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
5
25 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
5
25 Jeroen van Uffelen
4 (1/3) 13 (3/10)
23%
5
33 Daisy Brouwer
Pool and Billiards Delft
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
5
33 Olesya Bila
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
5
33 Fenna van Adrichem
4 (0/4) 13 (1/12)
8%
5
33 Roel Woudenberg
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
5
33 Wim Terlingen
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
5
Entry deadline Feb 25, 2018, 12:00 AM (local time)
Starts Feb 25, 2018, 1:00 PM (local time)
Schematype Round-robin G8 SE16 (37 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
Update 17-02-2018:
Alle 36 spots zijn uitgedeeld. Dus alle spelers die zich nu melden worden op de reservelijst geplaatst. Meld je voor de reservelijst door een comment in dit cuescore event achter te laten.

Reservelijst:
1. Rienus Gennissen
2. Jamal Akkouh
3. Geordie Sahilatua
4. Mirjam Alfons
5. Rick Telehala
6. ...

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Max 36 spelers per toernooi; aanmelden via CueScore, betaling op de toernooidag zelf. Reservelijst wordt bijgehouden.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, winner breaks, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( SPEELDAGEN ))
* Januari 7/21 (spelsoort 9/10)
* Februari 11/25 (spelsoort 8/9)
* Maart 11/25 (spelsoort 10/8)
* April 15/29 (spelsoort 9/10)
* Mei 13/27 (spelsoort 8/9)
* Juni 10/24 (spelsoort 10/8)
* Juli 15/29 (spelsoort 9/10)
* Augustus 12/26 (spelsoort 8/9)
* September 9/23 (spelsoort 10/8)
* Oktober 7/21(spelsoort 9/10)
* November 11/25 (spelsoort 8/9)
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00, start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. De rest gaat naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Alle spelers die een 9-ball break schieten in de poulefase, mogen na de poulefase voor de jackpot schieten.
Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.
Als niemand een 9-ball break heeft geschoten in de poulefase, wordt er geloot wie van alle deelnemers de jackpot mag schieten.
Als er 8- of 10-ball wordt gespeeld tijdens het toernooi, wordt per 10 aanmeldingen 1 speler geloot om de jackpot te schieten.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( MASTERS ))
* SKO waarbij Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.
* Spelsoort 10-ball, racelengte nog nader te bepalen.
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken in CueScore:
https://cuescore.com/tournament/Pool+and+Billiard+Delft%E2%80%99s+%E2%80%9CRoad+To+The+Crown%E2%80%9D+Ranking+House+Tournaments+2018/1992577
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.
Mochten alle 36 spots uitgedeeld zijn, dan kun je je melden voor de reservelijst, door een comment in het event achter te laten. Er wordt contact met je opgenomen zodra er een spot vrijkomt.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Kai Corvalan 4 4 0 0 12 4 8 0.75 4
2 Wiresh Laloe 4 3 0 1 11 6 5 0.647 3
3 Adam Kiernicki 4 2 0 2 10 6 4 0.625 2
4 Jeroen van Uffelen 4 1 0 3 3 10 -7 0.231 1
5 Wim Terlingen 4 0 0 4 2 12 -10 0.143 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Ronald van Adrichem 3 3 0 0 9 1 8 0.9 3
2 Jok Tang 3 2 0 1 6 7 -1 0.462 2
3 Jum Zwijnenburg 3 1 0 2 6 7 -1 0.462 1
4 Alvin Stevens 3 0 0 3 3 9 -6 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Jimmy Worung 4 4 0 0 12 3 9 0.8 4
2 Łukasz Cabała 4 3 0 1 9 4 5 0.692 3
3 Carsten Florijn 4 2 0 2 6 8 -2 0.429 2
4 Karin Roijen 4 1 0 3 6 11 -5 0.353 1
5 Roel Woudenberg 4 0 0 4 5 12 -7 0.294 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Alex Costa 4 3 0 1 9 8 1 0.529 3
2 Rik Vonk 4 3 0 1 11 6 5 0.647 3
3 Nathalie Slagboom 4 2 0 2 8 8 0 0.5 2
4 Theo Schutte 4 2 0 2 9 8 1 0.529 2
5 Daisy Brouwer 4 0 0 4 5 12 -7 0.294 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Rienus Gennissen 4 4 0 0 12 3 9 0.8 4
2 Ed van Orssagen 4 2 0 2 9 8 1 0.529 2
3 Eric Huwae 4 2 0 2 8 7 1 0.533 2
4 Scott Laurens 4 2 0 2 8 8 0 0.5 2
5 Fenna van Adrichem 4 0 0 4 1 12 -11 0.077 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Ray Westdijk 3 2 0 1 8 5 3 0.615 2
2 Indy de Waard 3 2 0 1 6 3 3 0.667 2
3 Rodrigo Matias 3 1 0 2 5 8 -3 0.385 1
4 Peter Bron 3 1 0 2 5 8 -3 0.385 1
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Nick Berendrecht 3 3 0 0 9 2 7 0.818 3
2 Awin Sewgobind 3 2 0 1 7 3 4 0.7 2
3 Tara Verharen 3 1 0 2 3 8 -5 0.273 1
4 Roy Al Ayoubi 3 0 0 3 3 9 -6 0.25 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Mario Martokarijo 4 3 0 1 11 6 5 0.647 3
2 John Maluku 4 3 0 1 10 4 6 0.714 3
3 Aidan Mauricio 4 3 0 1 9 7 2 0.563 3
4 Crelis Hogchem 4 1 0 3 4 9 -5 0.308 1
5 Olesya Bila 4 0 0 4 4 12 -8 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A
Netherlands
Che Corvalán
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:35  Table 7   
2-A
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 13:35  Table 8   
3-B
Netherlands
Ronald van Adrichem
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:35  Table 9   
4-B
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Jok Tang
Sun 13:35  Table 10   
5-C
Netherlands
Jimmy Worung
Poland
Łukasz Cabała
Sun 13:35  Table 11   
6-C
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 13:35  Table 15   
7-D
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Rik Vonk
Sun 13:35  Table 16   
8-D
Netherlands
Daisy Brouwer
Portugal
Alex Costa
Sun 13:35  Table 17   
9-E
Netherlands
Ed van Orssagen
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 13:35  Table 18   
10-E
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Fenna van Adrichem
Sun 13:43  Table 11   
11-F
Netherlands
Peter Bron
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 13:43  Table 9   
12-F
Netherlands
Ray Westdijk
Netherlands
Indy de Waard
Sun 13:45  Table 8   
13-G
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Tara Verharen
Sun 13:49  Table 16   
14-G
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Nick Berendrecht
Sun 13:50  Table 15   
15-H
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 13:51  Table 18   
16-H
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:58  Table 7   

Round 2

Race to 3
17-A
Poland
Adam Kiernicki
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 14:14  Table 9   
18-A
Netherlands
Che Corvalán
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 14:00  Table 17   
19-B
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Jok Tang
Sun 14:15  Table 15   
20-B
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 14:18  Table 16   
21-C
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 14:19  Table 17   
22-C
Netherlands
Jimmy Worung
Netherlands
Karin Roijen
Sun 14:00  Table 10   
23-D
Netherlands
Rik Vonk
Portugal
Alex Costa
Sun 14:23  Table 10   
24-D
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Theo Schutte
Sun 14:06  Table 11   
25-E
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Fenna van Adrichem
Sun 14:32  Table 18   
26-E
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Eric Huwae
Sun 14:11  Table 8   
27-F
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Indy de Waard
Sun 14:28  Table 7   
28-F
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Ray Westdijk
Sun 14:35  Table 11   
29-G
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Nick Berendrecht
Sun 14:36  Table 8   
30-G
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 14:37  Table 15   
31-H
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:37  Table 16   
32-H
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
John Haumahu
Sun 14:15  Table 18   

Round 3

Race to 3
33-A
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 14:46  Table 7   
34-A
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 14:53  Table 15   
35-B
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 14:43  Table 9   
36-B
Netherlands
Jok Tang
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:55  Table 18   
37-C
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Karin Roijen
Sun 15:05  Table 11   
38-C
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 14:38  Table 17   
39-D
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Theo Schutte
Sun 16:16  Table 16   
40-D
Netherlands
Rik Vonk
Netherlands
Daisy Brouwer
Sun 15:43  Table 9   
41-E
Netherlands
Fenna van Adrichem
Netherlands
Eric Huwae
Sun 15:08  Table 10   
42-E
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Scott Laurens
Sun 15:01  Table 16   
43-F
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Ray Westdijk
Sun 15:10  Table 9   
44-F
Netherlands
Indy de Waard
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 15:13  Table 16   
45-G
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 15:09  Table 7   
46-G
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Tara Verharen
Sun 15:19  Table 15   
47-H
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
John Haumahu
Sun 15:32  Table 15   
48-H
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 15:06  Table 8   

Round 4

Race to 3
49-A
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 15:31  Table 10   
50-A
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Che Corvalán
Sun 15:27  Table 8   
51-C
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 15:37  Table 7   
52-C
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Jimmy Worung
Sun 15:33  Table 11   
53-D
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Daisy Brouwer
Sun 14:58  Table 17   
54-D
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 15:33  Table 16   
55-E
Netherlands
Eric Huwae
Netherlands
Scott Laurens
Sun 15:34  Table 18   
56-E
Netherlands
Fenna van Adrichem
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 16:04  Table 17   
57-H
Netherlands
John Haumahu
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 15:56  Table 18   
58-H
Netherlands
Mario Martokarijo
Ukraine
Olesya Bila
Sun 15:53  Table 8   

Round 5

Race to 3
59-A
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Che Corvalán
Sun 16:08  Table 17   
60-A
Netherlands
Wim Terlingen
Poland
Adam Kiernicki
Sun 16:06  Table 7   
61-C
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Jimmy Worung
Sun 16:11  Table 15   
62-C
Netherlands
Karin Roijen
Poland
Łukasz Cabała
Sun 16:06  Table 10   
63-D
Netherlands
Daisy Brouwer
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 16:26  Table 15   
64-D
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Rik Vonk
Sun 16:33  Table 17   
65-E
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 16:17  Table 18   
66-E
Netherlands
Eric Huwae
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 15:58  Table 15   
67-H
Netherlands
Aidan Mauricio
Ukraine
Olesya Bila
Sun 16:24  Table 9   
68-H
Netherlands
John Haumahu
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 16:12  Table 11   

Last sixteen

Race to 4
69
Netherlands
Che Corvalán
Netherlands
John Haumahu
Sun 17:19  Table 9   
70
Netherlands
Jimmy Worung
Netherlands
Indy de Waard
Sun 17:19  Table 7   
71
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 17:36  Table 8   
72
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Nick Berendrecht
Sun 17:38  Table 7   
73
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 17:19  Table 10   
74
Netherlands
Rik Vonk
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 17:19  Table 11   
75
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Ray Westdijk
Sun 17:12  Table 8   
76
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 17:44  Table 11   

Quarter final

Race to 5
77
Netherlands
John Haumahu
Netherlands
Jimmy Worung
Sun 18:00  Table 8   
78
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Nick Berendrecht
Sun 18:19  Table 11   
79
Netherlands
Awin Sewgobind
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 18:43  Table 7   
80
Netherlands
Ray Westdijk
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 18:09  Table 9   

Semi final

Race to 6
81
Netherlands
Jimmy Worung
Netherlands
Nick Berendrecht
Sun 19:14  Table 8   
82
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 19:23  Table 7   

Final

Race to 7
83
Netherlands
Nick Berendrecht
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 20:40  Table 7   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment