Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

February 11, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #3

Add players

Please wait...
8-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Kai Corvalan
8 (7/1) 33 (25/8)
76%
50
2 Ronald van Adrichem
7 (6/1) 32 (20/12)
63%
35
3 Adam Kiernicki
6 (5/1) 26 (17/9)
65%
25
3 Bob van Putten
7 (6/1) 28 (19/9)
68%
25
5 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
5 (3/2) 18 (9/9)
50%
20
5 Ray Westdijk
5 (3/2) 17 (9/8)
53%
20
5 Mario Martokarijo
6 (4/2) 22 (16/6)
73%
20
5 Stein Posthuma
6 (4/2) 21 (14/7)
67%
20
9 Mirjam Alfons
4 (2/2) 13 (5/8)
38%
15
Show more
9 Geordie Sahilatua
5 (4/1) 17 (11/6)
65%
15
9 Navin Ramkhelawan
4 (1/3) 13 (5/8)
38%
15
9 Carsten Florijn
4 (2/2) 13 (7/6)
54%
15
9 Crelis Hogchem
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
15
9 Sigfried Janga
5 (3/2) 17 (10/7)
59%
15
9 Rodrigo Matias
5 (2/3) 15 (7/8)
47%
15
9 Alvin Stevens
5 (3/2) 15 (9/6)
60%
15
17 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
3 (2/1) 9 (5/4)
56%
10
17 Ed van Orssagen
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
17 Jum Zwijnenburg
4 (3/1) 12 (7/5)
58%
10
17 John Maluku
4 (2/2) 12 (7/5)
58%
10
17 Nathalie Slagboom
4 (2/2) 12 (4/8)
33%
10
17 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
4 (3/1) 12 (7/5)
58%
10
17 Jeroen van Uffelen
3 (1/2) 9 (2/7)
22%
10
25 Theo Schutte
3 (0/3) 9 (2/7)
22%
5
25 Wiresh Laloe
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Pieter Gilissen
Pool and Billiards Delft
3 (1/2) 9 (5/4)
56%
5
25 Frans van Tatenhove
3 (0/3) 9 (2/7)
22%
5
25 Daisy Brouwer
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 12 (3/9)
25%
5
25 Tara Verharen
4 (1/3) 12 (4/8)
33%
5
25 Indy de Waard
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
5
25 Wim Terlingen
4 (1/3) 12 (3/9)
25%
5
33 Roy Al Ayoubi
4 (0/4) 12 (2/10)
17%
5
33 Fenna van Adrichem
4 (0/4) 12 (1/11)
8%
5
33 Matthijn de Jong
4 (0/4) 12 (2/10)
17%
5
33 Roel Woudenberg
4 (0/4) 12 (3/9)
25%
5
Entry deadline Feb 11, 2018, 1:15 PM (local time)
Starts Feb 11, 2018, 1:00 PM (local time)
Schematype Round-robin G8 SE16 (36 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Streven is max 32 spelers per toernooi; aanmelden via CueScore (max aantal 36 ivm afmeldingen), betaling op de toernooidag zelf.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, winner breaks, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( SPEELDAGEN ))
* Januari 7/21 (spelsoort 9/10)
* Februari 11/25 (spelsoort 8/9)
* Maart 11/25 (spelsoort 10/8)
* April 15/29 (spelsoort 9/10)
* Mei 13/27 (spelsoort 8/9)
* Juni 10/24 (spelsoort 10/8)
* Juli 15/29 (spelsoort 9/10)
* Augustus 12/26 (spelsoort 8/9)
* September 9/23 (spelsoort 10/8)
* Oktober 7/21(spelsoort 9/10)
* November 11/25 (spelsoort 8/9)
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00 (geen 14:15!), start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. De rest gaat naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Alle spelers die een 9-ball break schieten in de poulefase, mogen na de poulefase voor de jackpot schieten.
Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.
Als niemand een 9-ball break heeft geschoten in de poulefase, wordt er geloot wie van alle deelnemers de jackpot mag schieten.
Als er 8- of 10-ball wordt gespeeld tijdens het toernooi, wordt per 10 aanmeldingen 1 speler geloot om de jackpot te schieten.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( MASTERS ))
* SKO waarbij Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.
* Spelsoort 10-ball, racelengte nog nader te bepalen.
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken in CueScore:
https://cuescore.com/tournament/Pool+and+Billiard+Delft%E2%80%99s+%E2%80%9CRoad+To+The+Crown%E2%80%9D+Ranking+House+Tournaments+2018/1992577
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Bob van Putten 4 4 0 0 11 1 10 0.917 4
2 Alvin Stevens 4 3 0 1 9 3 6 0.75 3
3 Nathalie Slagboom 4 2 0 2 4 8 -4 0.333 2
4 Wim Terlingen 4 1 0 3 3 9 -6 0.25 1
5 Roel Woudenberg 4 0 0 4 3 9 -6 0.25 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Ronald van Adrichem 3 3 0 0 7 2 5 0.778 3
2 Navin Ramkhelawan 3 1 0 2 4 5 -1 0.444 1
3 Ed van Orssagen 3 1 0 2 4 5 -1 0.444 1
4 Wiresh Laloe 3 1 0 2 3 6 -3 0.333 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Mirjam Alfons 3 2 0 1 4 5 -1 0.444 2
2 Carsten Florijn 3 2 0 1 6 3 3 0.667 2
3 Awin Sewgobind 3 1 0 2 3 6 -3 0.333 1
4 Pieter Gilissen 3 1 0 2 5 4 1 0.556 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Geordie Sahilatua 4 4 0 0 9 3 6 0.75 4
2 Rodrigo Matias 4 2 0 2 7 5 2 0.583 2
3 John Maluku 4 2 0 2 7 5 2 0.583 2
4 Indy de Waard 4 2 0 2 6 6 0 0.5 2
5 Fenna van Adrichem 4 0 0 4 1 11 -10 0.083 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Stein Posthuma 4 3 0 1 9 3 6 0.75 3
2 Kai Corvalan 4 3 0 1 8 4 4 0.667 3
3 Aidan Mauricio 4 3 0 1 7 5 2 0.583 3
4 Tara Verharen 4 1 0 3 4 8 -4 0.333 1
5 Matthijn de Jong 4 0 0 4 2 10 -8 0.167 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Adam Kiernicki 3 3 0 0 9 0 9 1 3
2 Łukasz Cabała 3 2 0 1 5 4 1 0.556 2
3 Jeroen van Uffelen 3 1 0 2 2 7 -5 0.222 1
4 Theo Schutte 3 0 0 3 2 7 -5 0.222 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Ray Westdijk 3 2 0 1 6 3 3 0.667 2
2 Crelis Hogchem 3 2 0 1 5 4 1 0.556 2
3 Patrick Berkenpas 3 2 0 1 5 4 1 0.556 2
4 Frans van Tatenhove 3 0 0 3 2 7 -5 0.222 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Mario Martokarijo 4 3 0 1 10 2 8 0.833 3
2 Sigfried Janga 4 3 0 1 8 4 4 0.667 3
3 Jum Zwijnenburg 4 3 0 1 7 5 2 0.583 3
4 Daisy Brouwer 4 1 0 3 3 9 -6 0.25 1
5 Roy Al Ayoubi 4 0 0 4 2 10 -8 0.167 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A
Netherlands
Bob van Putten
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 13:28  Table 9   
2-A
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 13:28  Table 8   
3-B
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 13:28  Table 7   
4-B
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 13:28  Table 10   
5-C
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 13:28  Table 11   
6-C
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Pieter Gilissen
Sun 13:28  Table 15   
7-D
Netherlands
Geordie Sahilatua
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 13:28  Table 18   
8-D
Netherlands
John Haumahu
Netherlands
Fenna van Adrichem
Sun 13:29  Table 17   
9-E
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Tara Verharen
Sun 13:29  Table 18   
10-E
Netherlands
Matthijn de Jong
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 13:29  Table 16   
11-F
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Theo Schutte
Sun 13:46  Table 17   
12-F
Poland
Łukasz Cabała
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:52  Table 16   
13-G
Netherlands
Ray Westdijk
Netherlands
Frans van Tatenhove
Sun 13:53  Table 7   
14-G
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 13:55  Table 9   
15-H
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 13:56  Table 11   
16-H
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:06  Table 15   

Round 2

Race to 3
17-A
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 14:08  Table 17   
18-A
Netherlands
Bob van Putten
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:06  Table 8   
19-B
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 14:10  Table 10   
20-B
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 14:10  Table 18   
21-C
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Pieter Gilissen
Sun 14:22  Table 7   
22-C
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 14:15  Table 9   
23-D
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Fenna van Adrichem
Sun 14:18  Table 16   
24-D
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Indy de Waard
Sun 14:30  Table 15   
25-E
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 14:32  Table 11   
26-E
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Kai Corvalan
Sun 14:33  Table 8   
27-F
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Poland
Adam Kiernicki
Sun 14:33  Table 10   
28-F
Netherlands
Theo Schutte
Poland
Łukasz Cabała
Sun 14:37  Table 18   
29-G
Netherlands
Ray Westdijk
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 14:39  Table 16   
30-G
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 14:57  Table 11   
31-H
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:57  Table 7   
32-H
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Daisy Brouwer
Sun 14:53  Table 15   

Round 3

Race to 3
33-A
Netherlands
Nathalie Slagboom
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 15:14  Table 15   
34-A
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 15:06  Table 17   
35-B
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 15:01  Table 8   
36-B
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 15:01  Table 18   
37-C
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 15:18  Table 11   
38-C
Netherlands
Pieter Gilissen
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 15:14  Table 16   
39-D
Netherlands
Fenna van Adrichem
Netherlands
Indy de Waard
Sun 15:04  Table 10   
40-D
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
John Haumahu
Sun 15:04  Table 9   
41-E
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Kai Corvalan
Sun 15:26  Table 10   
42-E
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Matthijn de Jong
Sun 15:27  Table 8   
43-F
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Poland
Łukasz Cabała
Sun 15:29  Table 9   
44-F
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:33  Table 18   
45-G
Netherlands
Ray Westdijk
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 15:36  Table 7   
46-G
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Frans van Tatenhove
Sun 15:43  Table 16   
47-H
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Daisy Brouwer
Sun 15:43  Table 17   
48-H
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 15:50  Table 8   

Round 4

Race to 3
49-A
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 15:55  Table 18   
50-A
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Bob van Putten
Sun 15:58  Table 7   
51-D
Netherlands
Indy de Waard
Netherlands
John Haumahu
Sun 15:52  Table 10   
52-D
Netherlands
Fenna van Adrichem
Netherlands
Geordie Sahilatua
Sun 15:53  Table 18   
53-E
Netherlands
Kai Corvalan
Netherlands
Matthijn de Jong
Sun 16:04  Table 16   
54-E
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 15:56  Table 15   
55-H
Netherlands
Daisy Brouwer
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 16:26  Table 8   
56-H
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 16:10  Table 17   

Round 5

Race to 3
57-A
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Bob van Putten
Sun 16:37  Table 7   
58-A
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 16:19  Table 18   
59-D
Netherlands
John Haumahu
Netherlands
Geordie Sahilatua
Sun 16:14  Table 10   
60-D
Netherlands
Indy de Waard
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 16:17  Table 9   
61-E
Netherlands
Matthijn de Jong
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 16:31  Table 11   
62-E
Netherlands
Kai Corvalan
Netherlands
Tara Verharen
Sun 16:33  Table 16   
63-H
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 17:14  Table 11   
64-H
Netherlands
Daisy Brouwer
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 17:14  Table 9   

Last sixteen

Race to 3
65
Netherlands
Bob van Putten
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 17:57  Table 10   
66
Netherlands
Mirjam Alfons
Poland
Łukasz Cabała
Sun 17:57  Table 9   
67
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Kai Corvalan
Sun 17:57  Table 7   
68
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Ray Westdijk
Sun 17:58  Table 8   
69
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 18:31    
70
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 18:00  Table 11   
71
Netherlands
Carsten Florijn
Poland
Adam Kiernicki
Sun 18:16  Table 16   
72
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 18:11  Table 15   

Quarter final

Race to 4
73
Netherlands
Bob van Putten
Poland
Łukasz Cabała
Sun 18:47  Table 8   
74
Netherlands
Kai Corvalan
Netherlands
Ray Westdijk
Sun 18:47  Table 9   
75
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 19:53  Table 8   
76
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 18:48  Table 10   

Semi final

Race to 5
77
Netherlands
Bob van Putten
Netherlands
Kai Corvalan
Sun 19:53  Table 7   
78
Netherlands
Ronald van Adrichem
Poland
Adam Kiernicki
Sun 20:32  Table 7   

Final

Race to 5
79
Netherlands
Kai Corvalan
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 22:01  Table 7   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment