Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 23, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #18

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Cyriel Ledoux
8 (8/0) 38 (27/11)
71%
50
2 Bob Worku
9 (7/2) 37 (24/13)
65%
35
3 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
8 (5/3) 29 (16/13)
55%
25
3 Charles Palomar
8 (7/1) 31 (24/7)
77%
25
5 Christos Tsekos
7 (4/3) 22 (13/9)
59%
20
5 Hoa Nguyen
7 (5/2) 27 (15/12)
56%
20
5 Ronald van Adrichem
7 (6/1) 25 (18/7)
72%
20
5 Mario Martokarijo
7 (5/2) 22 (14/8)
64%
20
9 Jean Paul Kievit
Plan B
6 (4/2) 18 (9/9)
50%
15
Show more
9 Peter Knuever
6 (4/2) 20 (12/8)
60%
15
9 Theo Schutte
6 (3/3) 18 (7/11)
39%
15
9 Ben Zaza
6 (4/2) 20 (11/9)
55%
15
9 Lynn Pijpers
6 (3/3) 19 (9/10)
47%
15
9 Sigfried Janga
6 (3/3) 18 (8/10)
44%
15
9 Rick Telehala
6 (2/4) 19 (10/9)
53%
15
17 Mitchel Knuever
5 (2/3) 15 (9/6)
60%
10
17 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
5 (2/3) 15 (7/8)
47%
10
17 Rodrigo Matias
5 (2/3) 15 (6/9)
40%
10
17 Alvin Stevens
5 (1/4) 15 (6/9)
40%
10
17 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
5 (2/3) 15 (5/10)
33%
10
22 Karin Roijen
5 (1/4) 15 (5/10)
33%
5
22 Tara Verharen
5 (1/4) 15 (2/13)
13%
5
22 Erwin van der Meer
5 (1/4) 15 (3/12)
20%
5
22 Aqil Amir
5 (2/3) 15 (8/7)
53%
5
22 Wouter Moes
5 (1/4) 15 (6/9)
40%
5
27 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
5 (1/4) 15 (4/11)
27%
5
27 Razvan Nane
Pool and Billiards Delft
5 (1/4) 15 (5/10)
33%
5
27 Roel Woudenberg
5 (0/5) 15 (2/13)
13%
5
27 Jeroen van Uffelen
5 (1/4) 15 (4/11)
27%
5
27 E a Costa
5 (1/4) 15 (5/10)
33%
5
Entry deadline Sep 23, 2018, 11:00 AM (local time)
Starts Sep 23, 2018, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (30 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
Update 20-09: Vanwege afmeldingen is de inschrijving weer opengegaan.

Update 19-09: Het toernooi zit vol. Spelers kunnen via een CueScore-comment zich aanmelden voor de reservelijst.

RESERVELIJST:
1. ...

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Aanmelden via CueScore (tot vrijdag: max 43 spelers ivm afmeldingen), betaling op de toernooidag zelf.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, winner breaks, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( RESTERENDE SPEELDAGEN ))
* September 23 (spelsoort 8)
* Oktober 7/21(spelsoort 9/10)
* November 11/25 (spelsoort 8/9)
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00, start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. De rest gaat naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.

Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken hier in CueScore.
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 24 edities van de Ranking plaatst zich voor de Masters “King/Queen Of The Table” op 30 december 2018, met als criterium dat je aan minimaal 10 van de 24 edities hebt deelgenomen.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
* Format nog nader te bepalen (mogelijke optie: SKO waarbij Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.).
* Spelsoort 10-ball, racelengte nog nader te bepalen.
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Cyriel Ledoux 5 5 0 0 14 1 13 0 0 0 0.933 5
2 Niels van Adrichem 5 3 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 3
3 Christos Tsekos 5 3 0 2 10 5 5 0 0 0 0.667 3
4 Rodrigo Matias 5 2 0 3 6 9 -3 0 0 0 0.4 2
5 Tara Verharen 5 1 0 4 2 13 -11 0 0 0 0.133 1
6 Razvan Nane 5 1 0 4 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Martokarijo 5 4 0 1 11 4 7 0 0 0 0.733 4
2 Peter Knuever 5 4 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 4
3 Ben Zaza 5 4 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 4
4 Aidan Mauricio 5 2 0 3 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
5 Wouter Moes 5 1 0 4 6 9 -3 0 0 0 0.4 1
6 Roel Woudenberg 5 0 0 5 2 13 -11 0 0 0 0.133 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ronald van Adrichem 5 5 0 0 13 2 11 0 0 0 0.867 5
2 Hoa Nguyen 5 4 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 4
3 Sigfried Janga 5 3 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 3
4 Alvin Stevens 5 1 0 4 6 9 -3 0 0 0 0.4 1
5 Karin Roijen 5 1 0 4 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
6 Łukasz Cabała 5 1 0 4 4 11 -7 0 0 0 0.267 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Charles Palomar 5 5 0 0 14 1 13 0 0 0 0.933 5
2 Bob Worku 5 4 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 4
3 Rick Telehala 5 2 0 3 9 6 3 0 0 0 0.6 2
4 Wim Terlingen 5 2 0 3 5 10 -5 0 0 0 0.333 2
5 Erwin van der Meer 5 1 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 1
6 E a Costa 5 1 0 4 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jean Paul Kievit 5 4 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 4
2 Lynn Pijpers 5 3 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 3
3 Theo Schutte 5 3 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 3
4 Mitchel Knuever 5 2 0 3 9 6 3 0 0 0 0.6 2
5 Aqil Amir 5 2 0 3 8 7 1 0 0 0 0.533 2
6 Jeroen van Uffelen 5 1 0 4 4 11 -7 0 0 0 0.267 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Niels van Adrichem
Greece
Christos Tsekos
Sun 13:35  Table 7
2-A   
Netherlands
Tara Verharen
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 13:35  Table 8
3-A   
Romania
Razvan Nane
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 13:35  Table 9
4-B   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 13:35  Table 10
5-B   
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:35  Table 11
6-B   
Netherlands
Wouter Moes
Netherlands
Ben Zaza
Sun 13:35  Table 15
7-C   
Netherlands
Sigfried Janga
Poland
Łukasz Cabała
Sun 13:35  Table 16
8-C   
Netherlands
Karin Roijen
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:35  Table 17
9-C   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 13:35  Table 18
10-D   
Netherlands
Erwin van der Meer
Netherlands
Rick Telehala
Sun 13:54  Table 11
11-D   
Netherlands
Wim Terlingen
Portugal
Alex Costa
Sun 13:56  Table 7
12-D   
Netherlands
Bob Worku
Philippines
Charles Palomar
Sun 13:57  Table 8
13-E   
Kuwait
Aqil Amir
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 13:59  Table 18
14-E   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Jean Paul Kievit
Sun 14:01  Table 15
15-E   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 14:01  Table 10

Round 2

Race to 3
16-A   
Netherlands
Niels van Adrichem
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 14:04  Table 9
17-A   
Greece
Christos Tsekos
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 14:04  Table 16
18-A   
Netherlands
Tara Verharen
Romania
Razvan Nane
Sun 14:05  Table 17
19-B   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:18  Table 8
20-B   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Ben Zaza
Sun 14:26  Table 9
21-B   
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Wouter Moes
Sun 14:21  Table 11
22-C   
Netherlands
Sigfried Janga
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:21  Table 18
23-C   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 14:25  Table 16
24-C   
Netherlands
Karin Roijen
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:25  Table 17
25-D   
Netherlands
Erwin van der Meer
Portugal
Alex Costa
Sun 14:32  Table 10
26-D   
Netherlands
Rick Telehala
Philippines
Charles Palomar
Sun 14:31  Table 7
27-D   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Bob Worku
Sun 14:36  Table 15
28-E   
Kuwait
Aqil Amir
Netherlands
Jean Paul Kievit
Sun 14:41  Table 8
29-E   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 14:44  Table 17
30-E   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Theo Schutte
Sun 14:47  Table 18

Round 3

Race to 3
31-A   
Netherlands
Niels van Adrichem
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 15:00  Table 7
32-A   
Mexico
Rodrigo Matias
Romania
Razvan Nane
Sun 14:48  Table 16
33-A   
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Tara Verharen
Sun 14:59  Table 11
34-B   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Ben Zaza
Sun 15:00  Table 9
35-B   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Wouter Moes
Sun 15:04  Table 8
36-B   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 15:08  Table 10
37-C   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 15:02  Table 15
38-C   
Indonesia
Alvin Stevens
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 15:12  Table 17
39-C   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Karin Roijen
Sun 15:17  Table 7
40-D   
Netherlands
Erwin van der Meer
Philippines
Charles Palomar
Sun 15:18  Table 16
41-D   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Bob Worku
Sun 15:21  Table 18
42-D   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 15:21  Table 11
43-E   
Kuwait
Aqil Amir
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 15:29  Table 8
44-E   
Netherlands
Jean Paul Kievit
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:30  Table 9
45-E   
Netherlands
Mitchel Knuever
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 15:30  Table 17

Round 4

Race to 3
46-A   
Netherlands
Niels van Adrichem
Romania
Razvan Nane
Sun 15:47  Table 10
47-A   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Tara Verharen
Sun 15:38  Table 15
48-A   
Mexico
Rodrigo Matias
Greece
Christos Tsekos
Sun 15:43  Table 11
49-B   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Wouter Moes
Sun 15:47  Table 18
50-B   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 15:52  Table 15
51-B   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 16:21  Table 7
52-C   
Netherlands
Sigfried Janga
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 15:53  Table 7
53-C   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Karin Roijen
Sun 15:53  Table 16
54-C   
Indonesia
Alvin Stevens
Poland
Łukasz Cabała
Sun 16:04  Table 9
55-D   
Netherlands
Erwin van der Meer
Netherlands
Bob Worku
Sun 16:02  Table 8
56-D   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 16:02  Table 11
57-D   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Rick Telehala
Sun 16:06  Table 17
58-E   
Kuwait
Aqil Amir
Netherlands
Theo Schutte
Sun 16:11  Table 18
59-E   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 16:27  Table 10
60-E   
Netherlands
Jean Paul Kievit
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 16:24  Table 15

Round 5

Race to 3
61-A   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Tara Verharen
Sun 16:48  Table 9
62-A   
Romania
Razvan Nane
Greece
Christos Tsekos
Sun 16:28  Table 8
63-A   
Uganda
Cyriel Ledoux
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 16:29  Table 9
64-B   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 16:30  Table 11
65-B   
Netherlands
Wouter Moes
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 16:58  Table 10
66-B   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 16:56  Table 8
67-C   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Karin Roijen
Sun 16:31  Table 17
68-C   
Vietnam
Hoa Nguyen
Poland
Łukasz Cabała
Sun 16:42  Table 18
69-C   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 16:42  Table 15
70-D   
Netherlands
Erwin van der Meer
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 16:34  Table 16
71-D   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Rick Telehala
Sun 16:46  Table 7
72-D   
Philippines
Charles Palomar
Portugal
Alex Costa
Sun 16:58  Table 11
73-E   
Kuwait
Aqil Amir
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 17:04  Table 17
74-E   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 17:04  Table 18
75-E   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Jean Paul Kievit
Sun 17:08  Table 7

Last sixteen

Race to 3
76   
Uganda
Cyriel Ledoux
Walk Over
 
77   
Netherlands
Peter Knuever
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 17:38  Table 8
78   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Ben Zaza
Sun 17:38  Table 10
79   
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Jean Paul Kievit
Sun 17:42  Table 7
80   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 17:39  Table 11
81   
Netherlands
Bob Worku
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 17:53  Table 11
82   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 17:39  Table 9
83   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Theo Schutte
Sun 18:18  Table 8

Quarter final

Race to 4
84   
Uganda
Cyriel Ledoux
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 18:23  Table 7
85   
Philippines
Charles Palomar
Greece
Christos Tsekos
Sun 18:25  Table 9
86   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Bob Worku
Sun 18:50  Table 10
87   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 18:26  Table 8

Semi final

Race to 3
88   
Uganda
Cyriel Ledoux
Philippines
Charles Palomar
Sun 19:22  Table 8
89   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 19:22  Table 7

Final

Race to 3
90   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Bob Worku
Sun 20:21  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment