Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

September 9, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #17

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mario Martokarijo
8 (7/1) 42 (28/14)
67%
50
2 Ben Zaza
7 (5/2) 41 (23/18)
56%
35
3 Charles Palomar
6 (5/1) 29 (19/10)
66%
25
3 Rodrigo Matias
6 (4/2) 31 (19/12)
61%
25
5 Christos Tsekos
5 (4/1) 27 (16/11)
59%
20
5 Hoa Nguyen
5 (3/2) 20 (12/8)
60%
20
5 Adam Kiernicki
5 (3/2) 26 (13/13)
50%
20
5 Bob Worku
6 (5/1) 27 (17/10)
63%
20
9 Jok Tang
4 (3/1) 15 (11/4)
73%
15
Show more
9 Anthony Cheung
4 (3/1) 16 (12/4)
75%
15
9 Navin Ramkhelawan
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
15
9 Carsten Florijn
4 (2/2) 19 (8/11)
42%
15
9 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 16 (9/7)
56%
15
9 Crelis Hogchem
4 (3/1) 18 (10/8)
56%
15
9 Satoru Sakai
4 (1/3) 21 (9/12)
43%
15
9 Jeroen van Uffelen
4 (3/1) 18 (9/9)
50%
15
17 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 Ronald van Adrichem
4 (1/3) 17 (8/9)
47%
10
17 Wiresh Laloe
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
10
17 Karin Roijen
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
10
17 Sigfried Janga
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
17 Alvin Stevens
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Wouter Moes
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Wim Terlingen
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
10
25 Alex Costa
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
5
25 Theo Schutte
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
5
25 Vinh Vuong
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
5
25 John Maluku
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
5
25 Tara Verharen
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
5
25 Nathalie Slagboom
3 (0/3) 13 (4/9)
31%
5
25 Fenna van Adrichem
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
5
25 Roel Woudenberg
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
5
33 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 13 (4/9)
31%
5
Entry deadline Sep 9, 2018, 1:00 PM (local time)
Starts Sep 9, 2018, 1:00 PM (local time)
Schematype Round-robin G8 SE16 (33 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
Update 3-9-2018: Vanwege afmeldingen zijn er weer spots beschikbaar!

Update 27-8-2018: Alle 40 spots zijn weer uitgedeeld. Spelers kunnen zich melden voor de reservelijst door een CueScore-comment achter te laten. Er zijn doorgaans voldoende afmeldingen, dus het loont om je in te schrijven voor de reservelijst.

Reservelijst:
1. ...
2. ...
3. ...
4. ...

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Max 40 spelers per toernooi; aanmelden via CueScore, betaling op de toernooidag zelf.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, winner breaks, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( RESTERENDE SPEELDAGEN ))
* September 9/23 (spelsoort 10/8)
* Oktober 7/21(spelsoort 9/10)
* November 11/25 (spelsoort 8/9)
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00, start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. De rest gaat naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.

Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( MASTERS ))
* SKO waarbij Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.
* Spelsoort 10-ball, racelengte nog nader te bepalen.
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken hier in CueScore.
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken (of door een CueScore-comment achter te laten).
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Bob Worku 4 4 0 0 12 4 8 0.75 4
2 Mario Martokarijo 4 3 0 1 9 7 2 0.563 3
3 Ronald van Adrichem 4 1 0 3 8 9 -1 0.471 1
4 Vinh Vuong 4 1 0 3 6 10 -4 0.375 1
5 Aidan Mauricio 4 1 0 3 4 9 -5 0.308 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Charles Palomar 3 3 0 0 9 2 7 0.818 3
2 Adam Kiernicki 3 2 0 1 7 6 1 0.538 2
3 Wouter Moes 3 1 0 2 5 8 -3 0.385 1
4 Nathalie Slagboom 3 0 0 3 4 9 -5 0.308 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Jok Tang 3 3 0 0 9 0 9 1 3
2 Niels van Adrichem 3 2 0 1 6 3 3 0.667 2
3 Karin Roijen 3 1 0 2 3 7 -4 0.3 1
4 Roel Woudenberg 3 0 0 3 1 9 -8 0.1 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Crelis Hogchem 3 3 0 0 9 4 5 0.692 3
2 Hoa Nguyen 3 2 0 1 6 4 2 0.6 2
3 Wim Terlingen 3 1 0 2 6 6 0 0.5 1
4 Fenna van Adrichem 3 0 0 3 2 9 -7 0.182 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Carsten Florijn 3 2 0 1 8 7 1 0.533 2
2 Rodrigo Matias 3 2 0 1 8 4 4 0.667 2
3 Sigfried Janga 3 1 0 2 5 6 -1 0.455 1
4 Alex Costa 3 1 0 2 4 8 -4 0.333 1
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Christos Tsekos 3 3 0 0 9 4 5 0.692 3
2 Ben Zaza 3 2 0 1 8 6 2 0.571 2
3 Łukasz Cabała 3 1 0 2 6 7 -1 0.462 1
4 John Maluku 3 0 0 3 3 9 -6 0.25 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Anthony Cheung 3 3 0 0 9 0 9 1 3
2 Navin Ramkhelawan 3 2 0 1 6 5 1 0.545 2
3 Wiresh Laloe 3 1 0 2 3 7 -4 0.3 1
4 Theo Schutte 3 0 0 3 3 9 -6 0.25 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Jeroen van Uffelen 3 3 0 0 9 5 4 0.643 3
2 Satoru Sakai 3 1 0 2 7 8 -1 0.467 1
3 Alvin Stevens 3 1 0 2 6 6 0 0.5 1
4 Tara Verharen 3 1 0 2 5 8 -3 0.385 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A
Netherlands
Vinh Vuong
Netherlands
Bob Worku
Sun 13:15  Table 7   
2-A
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 13:15  Table 8   
3-B
Poland
Adam Kiernicki
Philippines
Charles Palomar
Sun 13:15  Table 9   
4-B
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Wouter Moes
Sun 13:15  Table 10   
5-C
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 13:15  Table 11   
6-C
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Karin Roijen
Sun 13:41  Table 8   
7-D
Netherlands
Crelis Hogchem
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 13:15  Table 15   
8-D
Netherlands
Fenna van Adrichem
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:15  Table 16   
9-E
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 13:15  Table 17   
10-E
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 13:15  Table 18   
11-F
Netherlands
John Maluku
Greece
Christos Tsekos
Sun 13:47  Table 15   
12-F
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Ben Zaza
Sun 13:48  Table 18   
13-G
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Theo Schutte
Sun 13:49  Table 11   
14-G
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Anthony Cheung
Sun 13:53  Table 17   
15-H
Netherlands
Satoru Sakai
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:55  Table 9   
16-H
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Tara Verharen
Sun 13:56  Table 16   

Round 2

Race to 3
17-A
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 14:27  Table 10   
18-A
Netherlands
Vinh Vuong
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:43  Table 11   
19-B
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Wouter Moes
Sun 14:17  Table 8   
20-B
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 14:17  Table 11   
21-C
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Karin Roijen
Sun 14:00  Table 8   
22-C
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Jok Tang
Sun 14:22  Table 18   
23-D
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 14:03  Table 7   
24-D
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Fenna van Adrichem
Sun 14:21  Table 15   
25-E
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:29  Table 9   
26-E
Netherlands
Carsten Florijn
Portugal
Alex Costa
Sun 14:46  Table 10   
27-F
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Ben Zaza
Sun 14:38  Table 15   
28-F
Greece
Christos Tsekos
Poland
Łukasz Cabała
Sun 14:39  Table 17   
29-G
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Anthony Cheung
Sun 14:48  Table 7   
30-G
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 14:42  Table 16   
31-H
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Tara Verharen
Sun 14:50  Table 8   
32-H
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 14:53  Table 9   

Round 3

Race to 3
33-A
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 15:25  Table 10   
34-A
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 14:56  Table 18   
35-B
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 15:13  Table 15   
36-B
Netherlands
Wouter Moes
Philippines
Charles Palomar
Sun 15:14  Table 16   
37-C
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:06  Table 7   
38-C
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 15:15  Table 11   
39-D
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Fenna van Adrichem
Sun 15:17  Table 9   
40-D
Netherlands
Wim Terlingen
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 15:18  Table 17   
41-E
Mexico
Rodrigo Matias
Portugal
Alex Costa
Sun 15:29  Table 7   
42-E
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 15:44  Table 15   
43-F
Netherlands
John Maluku
Poland
Łukasz Cabała
Sun 15:19  Table 8   
44-F
Netherlands
Ben Zaza
Greece
Christos Tsekos
Sun 15:32  Table 18   
45-G
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:35  Table 16   
46-G
Netherlands
Anthony Cheung
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:46  Table 8   
47-H
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 15:50  Table 17   
48-H
Netherlands
Tara Verharen
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 15:58  Table 11   

Round 4

Race to 3
49-A
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 14:10  Table 17   
50-A
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Vinh Vuong
Sun 14:07  Table 10   

Round 5

Race to 3
51-A
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Vinh Vuong
Sun 16:01  Table 18   
52-A
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Bob Worku
Sun 15:58    

Last sixteen

Race to 4
53
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 17:06  Table 9   
54
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Ben Zaza
Sun 16:37  Table 10   
55
Netherlands
Crelis Hogchem
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 16:37  Table 11   
56
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Anthony Cheung
Sun 16:37  Table 8   
57
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 16:37  Table 9   
58
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 16:55  Table 11   
59
Netherlands
Niels van Adrichem
Greece
Christos Tsekos
Sun 16:37  Table 7   
60
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 17:02  Table 7   

Quarter final

Race to 4
61
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Ben Zaza
Sun 17:54  Table 9   
62
Mexico
Rodrigo Matias
Poland
Adam Kiernicki
Sun 17:26  Table 10   
63
Philippines
Charles Palomar
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 17:26  Table 7   
64
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 17:27  Table 8   

Semi final

Race to 5
65
Netherlands
Ben Zaza
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 18:34  Table 8   
66
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 18:25  Table 7   

Final

Race to 3
67
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 19:36  Table 7   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment