Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

June 24, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #12

Add players

Please wait...
8-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jelle Kijlstra
7 (7/0) 29 (22/7)
76%
50
2 Navin Ramkhelawan
7 (5/2) 33 (21/12)
64%
35
3 Mario Martokarijo
6 (4/2) 24 (13/11)
54%
25
3 Davy Piergiovanni
7 (5/2) 25 (15/10)
60%
25
5 Jok Tang
5 (3/2) 16 (9/7)
56%
20
5 Hsu-jong Sun
SPC Capelle
6 (3/3) 23 (14/9)
61%
20
5 Ho Bang Tang
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
20
5 Sergiy Kravchenko
Thurston Rotterdam
6 (3/3) 20 (11/9)
55%
20
9 Hoa Nguyen
5 (4/1) 17 (11/6)
65%
15
Show more
9 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
15
9 Alex Costa
4 (3/1) 12 (6/6)
50%
15
9 Bob Worku
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
15
9 Rienus Gennissen
5 (4/1) 16 (11/5)
69%
15
9 Jum Zwijnenburg
5 (3/2) 16 (8/8)
50%
15
9 Wiresh Laloe
4 (2/2) 12 (4/8)
33%
15
9 Jeroen van Uffelen
4 (2/2) 12 (5/7)
42%
15
17 Christos Tsekos
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
17 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
4 (2/2) 12 (5/7)
42%
10
17 Junus Nanlohy
3 (2/1) 9 (5/4)
56%
10
17 Nima Dabiran Zohouri
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
17 John Maluku
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Tara Verharen
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 12 (7/5)
58%
10
17 Spiros Tseronis
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
25 Mirjam Alfons
4 (1/3) 12 (5/7)
42%
5
25 Ronald van Adrichem
3 (1/2) 9 (5/4)
56%
5
25 Theo Schutte
3 (0/3) 9 (3/6)
33%
5
25 Karin Roijen
3 (0/3) 9 (2/7)
22%
5
25 Bob van Putten
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Crelis Hogchem
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
5
25 Olesya Bila
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
5
25 Roel Woudenberg
3 (0/3) 9 (2/7)
22%
5
33 Sigfried Janga
4 (1/3) 12 (5/7)
42%
5
33 Alvin Stevens
4 (0/4) 12 (0/12)
0%
5
33 Wim Terlingen
4 (0/4) 12 (1/11)
8%
5
Entry deadline Jun 24, 2018, 12:15 PM (local time)
Starts Jun 24, 2018, 1:00 PM (local time)
Schematype Round-robin G8 SE16 (35 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Peter Bron and Jok Tang
More info
Update 18-juni: Alle spots zijn vergeven. Meld je aan voor de reservelijst door een comment achter te laten.

Reservelijst:

1.
2.
3.
4.

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Max 36 spelers per toernooi; aanmelden via CueScore (max 40 ivm afmeldingen), betaling op de toernooidag zelf.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, winner breaks, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( RESTERENDE SPEELDAGEN ))
* Juni 10/24 (spelsoort 10/8)
* Juli 15/29 (spelsoort 9/10)
* Augustus 12/26 (spelsoort 8/9)
* September 9/23 (spelsoort 10/8)
* Oktober 7/21(spelsoort 9/10)
* November 11/25 (spelsoort 8/9)
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00, start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. De rest gaat naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Alle spelers die een 9-ball break schieten in de poulefase, mogen na de poulefase voor de jackpot schieten.
Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.
Als niemand een 9-ball break heeft geschoten in de poulefase, wordt er geloot wie van alle deelnemers de jackpot mag schieten.
Als er 8- of 10-ball wordt gespeeld tijdens het toernooi, wordt per 10 aanmeldingen 1 speler geloot om de jackpot te schieten.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( MASTERS ))
* SKO waarbij Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.
* Spelsoort 10-ball, racelengte nog nader te bepalen.
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken in CueScore:
https://cuescore.com/tournament/Pool+and+Billiard+Delft%E2%80%99s+%E2%80%9CRoad+To+The+Crown%E2%80%9D+Ranking+House+Tournaments+2018/1992577
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Hoa Nguyen 4 4 0 0 9 3 6 0.75 4
2 Hsu-jong Sun 4 2 0 2 8 4 4 0.667 2
3 Aidan Mauricio 4 2 0 2 7 5 2 0.583 2
4 Olesya Bila 4 2 0 2 6 6 0 0.5 2
5 Alvin Stevens 4 0 0 4 0 12 -12 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Bob Worku 3 2 0 1 5 4 1 0.556 2
2 Patrick Berkenpas 3 2 0 1 6 3 3 0.667 2
3 Christos Tsekos 3 1 0 2 4 5 -1 0.444 1
4 Bob van Putten 3 1 0 2 3 6 -3 0.333 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Jok Tang 3 2 0 1 6 3 3 0.667 2
2 Mario Martokarijo 3 2 0 1 5 4 1 0.556 2
3 Junus Nanlohy 3 2 0 1 5 4 1 0.556 2
4 Karin Roijen 3 0 0 3 2 7 -5 0.222 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Wiresh Laloe 3 2 0 1 4 5 -1 0.444 2
2 Ho Bang Tang 3 2 0 1 5 4 1 0.556 2
3 Spiros Tseronis 3 1 0 2 4 5 -1 0.444 1
4 Ronald van Adrichem 3 1 0 2 5 4 1 0.556 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Jum Zwijnenburg 4 3 0 1 7 5 2 0.583 3
2 Sergiy Kravchenko 4 2 0 2 7 5 2 0.583 2
3 Łukasz Cabała 4 2 0 2 5 7 -2 0.417 2
4 Crelis Hogchem 4 2 0 2 6 6 0 0.5 2
5 Sigfried Janga 4 1 0 3 5 7 -2 0.417 1
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Alex Costa 3 3 0 0 6 3 3 0.667 3
2 Jeroen van Uffelen 3 2 0 1 5 4 1 0.556 2
3 Nima Dabiran Zohouri 3 1 0 2 4 5 -1 0.444 1
4 Theo Schutte 3 0 0 3 3 6 -3 0.333 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Jelle Kijlstra 3 3 0 0 6 3 3 0.667 3
2 Navin Ramkhelawan 3 2 0 1 7 2 5 0.778 2
3 Tara Verharen 3 1 0 2 3 6 -3 0.333 1
4 Roel Woudenberg 3 0 0 3 2 7 -5 0.222 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Rienus Gennissen 4 4 0 0 10 2 8 0.833 4
2 Davy Piergiovanni 4 3 0 1 8 4 4 0.667 3
3 John Maluku 4 2 0 2 6 6 0 0.5 2
4 Mirjam Alfons 4 1 0 3 5 7 -2 0.417 1
5 Wim Terlingen 4 0 0 4 1 11 -10 0.083 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A
Netherlands
Aidan Mauricio
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 13:23  Table 7   
2-A
Indonesia
Alvin Stevens
Ukraine
Olesya Bila
Sun 13:23  Table 8   
3-B
Netherlands
Patrick Berkenpas
Greece
Christos Tsekos
Sun 13:23  Table 9   
4-B
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Bob van Putten
Sun 13:23  Table 10   
5-C
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Jok Tang
Sun 13:57  Table 10   
6-C
Netherlands
Noes Nanlohy
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:23  Table 11   
7-D
Netherlands
Ronald van Adrichem
Greece
Spiros Tseronis
Sun 13:23  Table 15   
8-D
Netherlands
Ho Bang Tang
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 13:23  Table 16   
9-E
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 13:23  Table 17   
10-E
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 13:23  Table 18   
11-F
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 13:48  Table 16   
12-F
Portugal
Alex Costa
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 13:57  Table 15   
13-G
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 13:58  Table 11   
14-G
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Tara Verharen
Sun 13:59  Table 9   
15-H
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
John Maluku
Sun 14:01  Table 7   
16-H
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 14:10  Table 8   

Round 2

Race to 3
17-A
Vietnam
Hoa Nguyen
Ukraine
Olesya Bila
Sun 14:11  Table 17   
18-A
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 14:16  Table 10   
19-B
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Bob van Putten
Sun 14:12  Table 18   
20-B
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Bob Worku
Sun 14:22  Table 11   
21-C
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:24  Table 15   
22-C
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Noes Nanlohy
Sun 14:47  Table 10   
23-D
Netherlands
Ronald van Adrichem
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 14:24  Table 7   
24-D
Greece
Spiros Tseronis
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 14:25  Table 9   
25-E
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:25  Table 16   
26-E
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 14:30  Table 8   
27-F
Netherlands
Theo Schutte
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 14:38  Table 18   
28-F
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Portugal
Alex Costa
Sun 14:38  Table 17   
29-G
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Tara Verharen
Sun 14:51  Table 9   
30-G
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 14:39  Table 7   
31-H
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 15:08  Table 9   
32-H
Netherlands
Wim Terlingen
Italy
Davy Piergiovanni
Sun 14:58  Table 16   

Round 3

Race to 3
33-A
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 15:13  Table 7   
34-A
Vietnam
Hoa Nguyen
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 15:26  Table 16   
35-B
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Bob Worku
Sun 15:02  Table 15   
36-B
Netherlands
Bob van Putten
Greece
Christos Tsekos
Sun 15:13  Table 17   
37-C
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Noes Nanlohy
Sun 15:27  Table 11   
38-C
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:42  Table 10   
39-D
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 15:02  Table 7   
40-D
Suriname
Wiresh Laloe
Greece
Spiros Tseronis
Sun 15:01  Table 18   
41-E
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 15:59  Table 8   
42-E
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 16:00  Table 15   
43-F
Netherlands
Theo Schutte
Portugal
Alex Costa
Sun 15:35  Table 15   
44-F
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 15:35  Table 9   
45-G
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 15:45  Table 18   
46-G
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:47  Table 16   
47-H
Netherlands
Mirjam Alfons
Italy
Davy Piergiovanni
Sun 16:21  Table 9   
48-H
Netherlands
John Maluku
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 16:21  Table 17   

Round 4

Race to 3
49-A
Netherlands
Hsu-jong Sun
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:56  Table 11   
50-A
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 15:04  Table 10   
51-E
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 15:16  Table 8   
52-E
Netherlands
Sigfried Janga
Poland
Łukasz Cabała
Sun 15:21  Table 18   
53-H
Italy
Davy Piergiovanni
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 15:33  Table 7   
54-H
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 15:36  Table 17   

Round 5

Race to 3
55-A
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 16:04  Table 18   
56-A
Netherlands
Hsu-jong Sun
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 16:19  Table 7   
57-E
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Poland
Łukasz Cabała
Sun 16:33  Table 15   
58-E
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 16:33  Table 10   
59-H
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 16:04  Table 17   
60-H
Italy
Davy Piergiovanni
Netherlands
John Maluku
Sun 15:55  Table 11   

Last sixteen

Race to 3
61
Vietnam
Hoa Nguyen
Italy
Davy Piergiovanni
Sun 17:49  Table 7   
62
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 17:27  Table 8   
63
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 17:27  Table 10   
64
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 17:26  Table 11   
65
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 17:27  Table 7   
66
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 17:28  Table 11   
67
Netherlands
Mario Martokarijo
Portugal
Alex Costa
Sun 17:28  Table 9   
68
Netherlands
Hsu-jong Sun
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 17:41  Table 8   

Quarter final

Race to 4
69
Italy
Davy Piergiovanni
Netherlands
Jok Tang
Sun 19:11  Table 8   
70
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 17:51  Table 9   
71
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 18:15  Table 9   
72
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 18:40  Table 7   

Semi final

Race to 4
73
Italy
Davy Piergiovanni
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 19:40  Table 8   
74
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 19:50  Table 7   

Final

Race to 5
75
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 20:33  Table 7   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment