Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

June 10, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #11

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Davy Piergiovanni
9 (9/0) 39 (32/7)
82%
50
2 Wiresh Laloe
9 (8/1) 41 (28/13)
68%
35
3 Ed van Orssagen
8 (6/2) 34 (21/13)
62%
25
3 Spiros Tseronis
8 (6/2) 34 (21/13)
62%
25
5 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
7 (5/2) 27 (18/9)
67%
20
5 Mirjam Alfons
7 (4/3) 31 (16/15)
52%
20
5 John Paul Filius
7 (4/3) 32 (17/15)
53%
20
5 Rick Telehala
6 (4/2) 20 (12/8)
60%
20
9 Alex Costa
6 (4/2) 28 (15/13)
54%
15
Show more
9 Jum Zwijnenburg
6 (3/3) 27 (13/14)
48%
15
9 Carsten Florijn
6 (3/3) 25 (13/12)
52%
15
9 Tara Verharen
6 (3/3) 27 (13/14)
48%
15
9 Roy Al Ayoubi
6 (3/3) 27 (15/12)
56%
15
9 Sergiy Kravchenko
Thurston Rotterdam
6 (3/3) 26 (13/13)
50%
15
9 Alvin Stevens
6 (3/3) 24 (12/12)
50%
15
17 Karin Roijen
5 (3/2) 21 (11/10)
52%
10
17 John Maluku
5 (2/3) 20 (10/10)
50%
10
17 Bob van Putten
5 (2/3) 18 (8/10)
44%
10
17 Sigfried Janga
5 (2/3) 20 (8/12)
40%
10
17 Wim Terlingen
5 (3/2) 19 (9/10)
47%
10
22 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
5 (1/4) 19 (7/12)
37%
5
22 Junus Nanlohy
5 (2/3) 22 (9/13)
41%
5
22 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
5 (1/4) 20 (8/12)
40%
5
22 Erwin van der Meer
5 (1/4) 18 (4/14)
22%
5
22 Zumfer Benquku
5 (2/3) 20 (8/12)
40%
5
27 Theo Schutte
5 (1/4) 20 (6/14)
30%
5
27 Nathalie Slagboom
5 (0/5) 21 (6/15)
29%
5
27 Milan Theijs
5 (0/5) 20 (5/15)
25%
5
27 Rik Vonk
5 (0/5) 19 (4/15)
21%
5
27 Roel Woudenberg
5 (1/4) 21 (8/13)
38%
5
Entry deadline Jun 10, 2018, 12:45 PM (local time)
Starts Jun 10, 2018, 1:30 PM (local time)
Schematype Round-robin G5 SE16 (30 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Peter Bron and Jok Tang
More info
Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Max 32 spelers per toernooi; aanmelden via CueScore (max 40 ivm afmeldingen), betaling op de toernooidag zelf.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, winner breaks, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( RESTERENDE SPEELDAGEN ))
* Juni 10/24 (spelsoort 10/8)
* Juli 15/29 (spelsoort 9/10)
* Augustus 12/26 (spelsoort 8/9)
* September 9/23 (spelsoort 10/8)
* Oktober 7/21(spelsoort 9/10)
* November 11/25 (spelsoort 8/9)
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00, start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. De rest gaat naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Alle spelers die een 9-ball break schieten in de poulefase, mogen na de poulefase voor de jackpot schieten.
Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.
Als niemand een 9-ball break heeft geschoten in de poulefase, wordt er geloot wie van alle deelnemers de jackpot mag schieten.
Als er 8- of 10-ball wordt gespeeld tijdens het toernooi, wordt per 10 aanmeldingen 1 speler geloot om de jackpot te schieten.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( MASTERS ))
* SKO waarbij Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.
* Spelsoort 10-ball, racelengte nog nader te bepalen.
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken in CueScore:
https://cuescore.com/tournament/Pool+and+Billiard+Delft%E2%80%99s+%E2%80%9CRoad+To+The+Crown%E2%80%9D+Ranking+House+Tournaments+2018/1992577
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Rick Telehala 5 4 0 1 12 4 8 0.75 4
2 Alex Costa 5 4 0 1 12 9 3 0.571 4
3 Tara Verharen 5 3 0 2 13 10 3 0.565 3
4 John Maluku 5 2 0 3 10 10 0 0.5 2
5 Junus Nanlohy 5 2 0 3 9 13 -4 0.409 2
6 Milan Theijs 5 0 0 5 5 15 -10 0.25 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Ed van Orssagen 5 4 0 1 13 5 8 0.722 4
2 Spiros Tseronis 5 4 0 1 13 7 6 0.65 4
3 Sergiy Kravchenko 5 3 0 2 11 9 2 0.55 3
4 Sigfried Janga 5 2 0 3 8 12 -4 0.4 2
5 Scott Laurens 5 1 0 4 8 12 -4 0.4 1
6 Theo Schutte 5 1 0 4 6 14 -8 0.3 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Wiresh Laloe 5 5 0 0 15 5 10 0.75 5
2 Carsten Florijn 5 3 0 2 11 8 3 0.579 3
3 Roy Al Ayoubi 5 3 0 2 12 8 4 0.6 3
4 Bob van Putten 5 2 0 3 8 10 -2 0.444 2
5 Zumfer Benquku 5 2 0 3 8 12 -4 0.4 2
6 Rik Vonk 5 0 0 5 4 15 -11 0.211 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Davy Piergiovanni 5 5 0 0 15 3 12 0.833 5
2 John Paul Filius 5 3 0 2 12 10 2 0.545 3
3 Jum Zwijnenburg 5 3 0 2 11 10 1 0.524 3
4 Wim Terlingen 5 3 0 2 9 10 -1 0.474 3
5 Awin Sewgobind 5 1 0 4 7 12 -5 0.368 1
6 Nathalie Slagboom 5 0 0 5 6 15 -9 0.286 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Łukasz Cabała 5 4 0 1 13 5 8 0.722 4
2 Alvin Stevens 5 3 0 2 11 8 3 0.579 3
3 Mirjam Alfons 5 3 0 2 11 8 3 0.579 3
4 Karin Roijen 5 3 0 2 11 10 1 0.524 3
5 Erwin van der Meer 5 1 0 4 4 14 -10 0.222 1
6 Roel Woudenberg 5 1 0 4 8 13 -5 0.381 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A
Netherlands
Milan Theijs
Portugal
Alex Costa
Sun 13:27  Table 8   
2-A
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Noes Nanlohy
Sun 13:44  Table 15   
3-A
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Tara Verharen
Sun 13:47  Table 9   
4-B
Greece
Spiros Tseronis
Netherlands
Scott Laurens
Sun 13:27  Table 9   
5-B
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 13:27  Table 7   
6-B
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 13:27  Table 10   
7-C
Albania
Zumfer Benquku
Netherlands
Rik Vonk
Sun 13:27  Table 11   
8-C
Netherlands
Carsten Florijn
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 13:28  Table 15   
9-C
Netherlands
Bob van Putten
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 13:28  Table 16   
10-D
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:57  Table 16   
11-D
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 13:28  Table 17   
12-D
Netherlands
John Paul Filius
Italy
Davy Piergiovanni
Sun 13:28  Table 18   
13-E
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 13:56  Table 8   
14-E
Netherlands
Karin Roijen
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:00  Table 10   
15-E
Netherlands
Erwin van der Meer
Poland
Łukasz Cabała
Sun 14:06  Table 11   

Round 2

Race to 3
16-A
Netherlands
Milan Theijs
Netherlands
Noes Nanlohy
Sun 14:14  Table 15   
17-A
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Tara Verharen
Sun 14:09  Table 18   
18-A
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Rick Telehala
Sun 14:22  Table 17   
19-B
Greece
Spiros Tseronis
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 14:09  Table 9   
20-B
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:10  Table 7   
21-B
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Theo Schutte
Sun 14:29  Table 9   
22-C
Albania
Zumfer Benquku
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 14:31  Table 8   
23-C
Netherlands
Rik Vonk
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 14:33  Table 11   
24-C
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Bob van Putten
Sun 14:34  Table 16   
25-D
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 14:36  Table 10   
26-D
Netherlands
Wim Terlingen
Italy
Davy Piergiovanni
Sun 14:41  Table 17   
27-D
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
John Paul Filius
Sun 14:44  Table 18   
28-E
Netherlands
Mirjam Alfons
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:46  Table 9   
29-E
Netherlands
Roel Woudenberg
Poland
Łukasz Cabała
Sun 14:49  Table 16   
30-E
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Erwin van der Meer
Sun 14:50  Table 15   

Round 3

Race to 3
31-A
Netherlands
Milan Theijs
Netherlands
Tara Verharen
Sun 14:58  Table 8   
32-A
Netherlands
Noes Nanlohy
Netherlands
Rick Telehala
Sun 15:02  Table 7   
33-A
Portugal
Alex Costa
Netherlands
John Maluku
Sun 15:01  Table 17   
34-B
Greece
Spiros Tseronis
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:03  Table 11   
35-B
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:13  Table 10   
36-B
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 15:13  Table 15   
37-C
Albania
Zumfer Benquku
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 15:24  Table 18   
38-C
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Bob van Putten
Sun 15:22  Table 7   
39-C
Netherlands
Rik Vonk
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 15:27  Table 16   
40-D
Netherlands
Awin Sewgobind
Italy
Davy Piergiovanni
Sun 15:39  Table 17   
41-D
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
John Paul Filius
Sun 15:29  Table 8   
42-D
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 15:30  Table 9   
43-E
Netherlands
Mirjam Alfons
Poland
Łukasz Cabała
Sun 15:43  Table 7   
44-E
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Erwin van der Meer
Sun 15:41  Table 10   
45-E
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Karin Roijen
Sun 15:37  Table 11   

Round 4

Race to 3
46-A
Netherlands
Milan Theijs
Netherlands
Rick Telehala
Sun 15:43  Table 15   
47-A
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
John Maluku
Sun 16:00  Table 16   
48-A
Netherlands
Noes Nanlohy
Portugal
Alex Costa
Sun 15:58  Table 8   
49-B
Greece
Spiros Tseronis
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:59  Table 18   
50-B
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 16:04  Table 10   
51-B
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Scott Laurens
Sun 16:06  Table 17   
52-C
Albania
Zumfer Benquku
Netherlands
Bob van Putten
Sun 16:07  Table 15   
53-C
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 16:10  Table 9   
54-C
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Rik Vonk
Sun 16:11  Table 11   
55-D
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
John Paul Filius
Sun 16:12  Table 7   
56-D
Italy
Davy Piergiovanni
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 16:24  Table 16   
57-D
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 16:25  Table 10   
58-E
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Erwin van der Meer
Sun 16:31  Table 18   
59-E
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Karin Roijen
Sun 16:31  Table 11   
60-E
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 16:32  Table 8   

Round 5

Race to 3
61-A
Netherlands
Milan Theijs
Netherlands
John Maluku
Sun 16:37  Table 15   
62-A
Netherlands
Rick Telehala
Portugal
Alex Costa
Sun 16:38  Table 17   
63-A
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Noes Nanlohy
Sun 16:39  Table 9   
64-B
Greece
Spiros Tseronis
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 16:49  Table 7   
65-B
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Scott Laurens
Sun 16:48  Table 16   
66-B
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 16:51  Table 15   
67-C
Albania
Zumfer Benquku
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 16:53  Table 8   
68-C
Netherlands
Bob van Putten
Netherlands
Rik Vonk
Sun 16:54  Table 17   
69-C
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 17:02  Table 10   
70-D
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 17:16  Table 17   
71-D
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 17:08  Table 18   
72-D
Italy
Davy Piergiovanni
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 17:15  Table 7   
73-E
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Karin Roijen
Sun 17:11  Table 11   
74-E
Netherlands
Erwin van der Meer
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 17:11  Table 17   
75-E
Poland
Łukasz Cabała
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 17:16  Table 15   

Last sixteen

Race to 4
76
Netherlands
Rick Telehala
Walk Over
    
77
Greece
Spiros Tseronis
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 18:06  Table 7   
78
Italy
Davy Piergiovanni
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 18:07  Table 11   
79
Netherlands
Tara Verharen
Poland
Łukasz Cabała
Sun 18:06  Table 8   
80
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 18:07  Table 9   
81
Netherlands
John Paul Filius
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 18:35  Table 7   
82
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 18:32  Table 8   
83
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 18:07  Table 10   

Quarter final

Race to 4
84
Netherlands
Rick Telehala
Greece
Spiros Tseronis
Sun 18:53  Table 11   
85
Italy
Davy Piergiovanni
Poland
Łukasz Cabała
Sun 18:53  Table 9   
86
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
John Paul Filius
Sun 19:05  Table 7   
87
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 19:15  Table 8   

Semi final

Race to 4
88
Greece
Spiros Tseronis
Italy
Davy Piergiovanni
Sun 19:50  Table 7   
89
Netherlands
Ed van Orssagen
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 19:50  Table 8   

Final

Race to 5
90
Italy
Davy Piergiovanni
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 20:16  Table 7   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment