Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 28, 2018

Pool Rijnmond (West 3) Regionale Ranking #2

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Hoa Nguyen
6 (6/0) 38 (28/10)
74%
250
2 Keith Gonesh
SPC Capelle
7 (5/2) 46 (30/16)
65%
180
3 H.F. Chen
6 (5/1) 38 (23/15)
61%
140
3 Hugo Leung
Thurston Rotterdam
6 (4/2) 37 (22/15)
59%
140
5 Adam Kiernicki
5 (4/1) 28 (17/11)
61%
100
5 Jeroen van Loon
5 (3/2) 35 (16/19)
46%
100
5 Michael Sagar
4 (3/1) 23 (14/9)
61%
100
5 Paul Timmerman
5 (3/2) 32 (18/14)
56%
100
9 Arse de Jong
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
60
Show more
9 John Breur
4 (2/2) 24 (10/14)
42%
60
9 Edwin van Remortel
3 (2/1) 18 (11/7)
61%
60
9 Mario Martokarijo
3 (2/1) 20 (12/8)
60%
60
9 Geordie Sahilatua
5 (3/2) 27 (14/13)
52%
60
9 Navin Ramkhelawan
4 (2/2) 25 (11/14)
44%
60
9 Jeffrey Brands
3 (2/1) 14 (9/5)
64%
60
9 Mohammed El - Farisi
3 (2/1) 18 (10/8)
56%
60
17 Erik "Eagle Eye" Oortwijn
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
50
17 Bas Verwijmeren
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
50
17 Hsu-jong Sun
SPC Capelle
3 (1/2) 14 (4/10)
29%
50
17 Jum Zwijnenburg
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
50
17 David Uljee
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
50
17 Ho Bang Tang
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
50
17 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 21 (9/12)
43%
50
17 Leon Qian
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
50
25 Ka Shing Lui
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
40
25 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
40
25 Arco Van Der Velden
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
40
25 Ed van Orssagen
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
40
25 Wiresh La
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
40
25 Dennis Mast
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
40
25 Sigfried Janga
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
40
25 Alvin Stevens
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
40
33 Jok Tang
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
30
33 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
30
33 René Beysens
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
30
33 Brian Paulson
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
30
Entry deadline Oct 28, 2018, 11:45 AM (local time)
Starts Oct 28, 2018, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (36 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and 2018/2019 Pool Rijnmond Regionale Ranking
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
Contact Awin Sewgobind (asewgobind@gmail.com) and Peter Bron
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 16. Deze laatste 16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio3
www.knbbpoolranking.nl

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 12:04  Table 8
2   
China
Leon Qian
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Paul Timmerman
 
4   
Suriname
Wiresh Laloe
Walk Over
 
5   
Walk Over
Netherlands
Keith Gonesh
 
6   
Netherlands
Mario Martokarijo
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Edwin van Remortel
 
8   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 12:04  Table 10
9   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Dennis Mast
Sun 12:04  Table 7
10   
Vietnam
Hoa Nguyen
Walk Over
 
11   
Walk Over
Netherlands
Bas Verwijmeren
 
12   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Walk Over
 
13   
Walk Over
Netherlands
Hsu-jong Sun
 
14   
Netherlands
Jeffrey Brands
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
David Uljee
 
16   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
H.F. Chen
Sun 12:04  Table 9

Winner round 1

Race to 4
17   
Netherlands
Ka Shing Lui
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:46  Table 17
18   
China
Leon Qian
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 12:05  Table 11
19   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 12:05  Table 16
20   
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Mohammed El farisi
Sun 13:19  Table 7
21   
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 12:05  Table 18
22   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 12:07  Table 17
23   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Edwin van Remortel
Sun 12:52  Table 8
24   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Brian Paulson
Sun 13:30  Table 16
25   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Jok Tang
Sun 13:41  Table 8
26   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
John Breur
Sun 12:56  Table 10
27   
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 13:04  Table 17
28   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Christmas Island
Michael Sagar
Sun 13:00  Table 11
29   
Netherlands
Arse de Jong
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 13:10  Table 9
30   
Netherlands
Jeffrey Brands
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:20  Table 18
31   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
David Uljee
Sun 13:30  Table 11
32   
Netherlands
H.F. Chen
Netherlands
René Beysens
Sun 13:40  Table 10

Loser round 1

Race to 4
33   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
René Beysens
Sun 14:45  Table 10
34   
Walk Over
Netherlands
Patrick Berkenpas
 
35   
Walk Over
Indonesia
Alvin Stevens
 
36   
Walk Over
Netherlands
Arse de Jong
 
37   
Walk Over
Netherlands
Arco Van Der Velden
 
38   
Walk Over
Netherlands
Jum Zwijnenburg
 
39   
Walk Over
Netherlands
John Breur
 
40   
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Jok Tang
Sun 14:11  Table 9
41   
Netherlands
Dennis Mast
Netherlands
Brian Paulson
Sun 14:26  Table 17
42   
Walk Over
Netherlands
Navin Ramkhelawan
 
43   
Walk Over
Netherlands
Sigfried Janga
 
44   
Walk Over
Netherlands
Keith Gonesh
 
45   
Walk Over
Suriname
Wiresh Laloe
 
46   
Walk Over
Netherlands
Jeroen van Loon
 
47   
Walk Over
China
Leon Qian
 
48   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Ka Shing Lui
Sun 14:30  Table 16

Winners qualification

Race to 4
49   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 15:05  Table 9
50   
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Mohammed El farisi
Sun 15:05  Table 17
51   
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 15:05  Table 11
52   
Netherlands
Edwin van Remortel
Netherlands
Geordie Sahilatua
Sun 15:05  Table 18
53   
Netherlands
Hugo Leung
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 15:45  Table 17
54   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Christmas Island
Michael Sagar
Sun 15:50  Table 11
55   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Jeffrey Brands
Sun 15:53  Table 18
56   
Netherlands
David Uljee
Netherlands
H.F. Chen
Sun 16:13  Table 9

Loser round 2

Race to 4
57   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 15:29  Table 10
58   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Arse de Jong
Sun 14:20  Table 11
59   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 13:59  Table 18
60   
Netherlands
John Breur
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 15:04  Table 7
61   
Netherlands
Dennis Mast
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:16  Table 8
62   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 13:50  Table 7
63   
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 14:11  Table 8
64   
China
Leon Qian
Netherlands
Ka Shing Lui
Sun 15:29  Table 16

Losers qualification

Race to 4
65   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Geordie Sahilatua
Sun 16:28  Table 11
66   
Netherlands
Arse de Jong
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 16:15  Table 7
67   
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 16:24  Table 10
68   
Netherlands
John Breur
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 16:31  Table 18
69   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
David Uljee
Sun 17:03  Table 10
70   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 16:37  Table 8
71   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 16:33  Table 16
72   
China
Leon Qian
Netherlands
Hugo Leung
Sun 16:41  Table 17

Last sixteen

Race to 5
73   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 18:09  Table 9
74   
Netherlands
Mohammed El farisi
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 17:32  Table 8
75   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 18:09  Table 10
76   
Netherlands
Edwin van Remortel
Netherlands
Hugo Leung
Sun 17:30  Table 7
77   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Geordie Sahilatua
Sun 17:32  Table 11
78   
Christmas Island
Michael Sagar
Netherlands
Arse de Jong
Sun 17:31  Table 9
79   
Netherlands
Jeffrey Brands
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 17:32  Table 17
80   
Netherlands
H.F. Chen
Netherlands
John Breur
Sun 17:32  Table 18

Quarter final

Race to 5
81   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 19:17  Table 7
82   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Hugo Leung
Sun 19:42  Table 8
83   
Vietnam
Hoa Nguyen
Christmas Island
Michael Sagar
Sun 18:30  Table 8
84   
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
H.F. Chen
Sun 18:36  Table 11

Semi final

Race to 5
85   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Hugo Leung
Sun 20:23  Table 7
86   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
H.F. Chen
Sun 19:52  Table 9

Final

Race to 5
87   
Netherlands
Keith Gonesh
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 21:16  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment