Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 23, 2020

Pool Regionale Ranking Utrecht/Flevoland #7 2019/2020

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Graham Hickman
7 (6/1) 44 (29/15)
66%
250
2 Richard Kema
6 (5/1) 46 (29/17)
63%
180
3 Brian Pauw
5 (3/2) 38 (21/17)
55%
140
3 Joshua Harkelijn
7 (5/2) 48 (27/21)
56%
140
5 Anthony Cheung
3 (2/1) 20 (11/9)
55%
100
5 Peter Rietveld
3 (2/1) 25 (12/13)
48%
100
5 Joris van Amersvoort
Plan B
4 (3/1) 25 (17/8)
68%
100
5 Yayan Ahaddian Wijayanto
5 (3/2) 29 (16/13)
55%
100
9 Sander Tetelepta
3 (1/2) 19 (10/9)
53%
60
Show more
9 Richard Floris
4 (2/2) 26 (13/13)
50%
60
9 Willie Brouwer
The Wizards
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
60
9 Alwin Wilhelmus
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
60
13 Ralph Coorengel
2 (0/2) 15 (6/9)
40%
55
13 Bob Stringa
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
55
13 Wilma J
2 (0/2) 9 (0/9)
0%
55
13 Angelo Kasanradjie
2 (0/2) 10 (1/9)
10%
55
17 Remco Wijnen
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
50
17 Ritesh Badal
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
50
17 Maikel Do
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
50
17 Krijn Schuurman
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
50
Entry deadline Aug 23, 2020, 11:55 AM (local time)
Starts Aug 23, 2020, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (20 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Regionale Ranking Utrecht/Flevoland 2019/2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Ralph Coorengel (ralphcoorengel@outlook.com, 0641816410), Brian Pauw (Brianpauw@hotmail.com, +31 06-13585434) and Tom Broens
More info
INHAALRANKING #7 SEIZOEN 2019/2020

!!! RESPECTEER MEKAARS RUIMTE EN HOUDT ANDERHALF METER AFSTAND !!!


Spelsoort: 10-ball
Race-to: 5
Locatie: Sport café HIPPO
Format: DKO tot kwartfinale, daarna SKO

https://facebook.com/events/s/inhaal-pool-regionale-ranking-/915814655580692/?ti=cl

Inschrijving €10,-
Zaal open 11.00 uur
Uiterlijke meldtijd 11.45 uur
Start 12.00 uur

Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren.

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters = minimaal 4 deelnames

Ranking number 7 … your last chance on stardom! Wie toont zijn tactische skills en bekroont zichzelf tot de laatste 10-ball rankingwinnaar van het seizoen? En stel je je plaats al zeker voor de Masters? Plaatsing voor de Masters is minimaal een deelname van 50% van de in totaal 7 rankingtoernooien oftewel 4 deelnames en voldoende punten om in de top 16 te belanden, is nodig.

Laatste rankingtoernooi op de agenda dus tik je maatje even aan en nodig ze ook uit om mee te doen! 'Des de meer zielen, des de meer vreugde'
Na deze ranking zullen de spelers die zich geplaatst hebben voor de masters op de hoogte gebracht worden via Cuescore & Facebook. Dus houdt de sites in de gaten!!!
Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden) is een basislidmaatschap mogelijk van €5,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!!

https://cuescore.com/ranking/Pool+Regio+2+Regionale+Ranglijst+Utrecht+Flevoland+2019%252F2020/6461181

Succes en veel plezier gewenst aan de laatste gegadigden ;)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 12:07  Table 1
2   
Netherlands
Angelo Kasanradjie
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Wilma J
 
4   
Netherlands
Remco Wijnen
United Kingdom
Graham Hickman
Sun 12:07  Table 2
5   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Netherlands
Richard Kema
Sun 12:07  Table 3
6   
Netherlands
Willie Brouwer
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Ralph Coorengel
 
8   
Netherlands
Ritesh Badal
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 12:07  Table 4

Winner round 1

Race to 5
9   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 13:06  Table 7
10   
Netherlands
Angelo Kasanradjie
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 12:07  Table 5
11   
China
Anthony Cheung
Netherlands
Wilma J
Sun 12:08  Table 6
12   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Brian Pauw
Sun 13:08  Table 8
13   
Netherlands
Krijn Schuurman
Netherlands
Richard Kema
Sun 13:04  Table 4
14   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Bob Stringa
Sun 12:08  Table 7
15   
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 12:08  Table 8
16   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Vietnam
Maikel Do
Sun 12:56  Table 6

Loser round 1

Race to 4
17   
Netherlands
Richard Floris
Vietnam
Maikel Do
Sun 13:44  Table 3
18   
Walk Over
Netherlands
Ralph Coorengel
 
19   
Walk Over
Netherlands
Bob Stringa
 
20   
United Kingdom
Graham Hickman
Netherlands
Krijn Schuurman
Sun 14:08  Table 1
21   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 14:29  Table 6
22   
Walk Over
Netherlands
Wilma J
 
23   
Walk Over
Netherlands
Angelo Kasanradjie
 
24   
Netherlands
Ritesh Badal
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 13:58  Table 5

Loser round 2

Race to 4
25   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 14:32  Table 8
26   
Netherlands
Bob Stringa
United Kingdom
Graham Hickman
Sun 14:52  Table 1
27   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Netherlands
Wilma J
Sun 15:02  Table 6
28   
Netherlands
Angelo Kasanradjie
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 14:52  Table 5

Winners qualification

Race to 5
29   
Netherlands
Peter Rietveld
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 13:58  Table 7
30   
China
Anthony Cheung
Netherlands
Brian Pauw
Sun 15:13  Table 7
31   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 14:55  Table 4
32   
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 13:48  Table 6

Losers qualification

Race to 4
33   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Brian Pauw
Sun 16:34  Table 7
34   
United Kingdom
Graham Hickman
Puerto Rico
Sander Tetelepta
Sun 15:55  Table 8
35   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Sun 15:41  Table 5
36   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 15:41  Table 6

Quarter final

Race to 5
37   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Brian Pauw
Sun 17:17  Table 6
38   
China
Anthony Cheung
United Kingdom
Graham Hickman
Sun 17:17  Table 7
39   
Netherlands
Richard Kema
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Sun 17:19  Table 8
40   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 17:17  Table 5

Semi final

Race to 5
41   
Netherlands
Brian Pauw
United Kingdom
Graham Hickman
Sun 19:03 
42   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 18:58 

Final

Race to 5
43   
United Kingdom
Graham Hickman
Netherlands
Richard Kema
Sun 21:08  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment