Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 16, 2020

Pool Regionale Ranking Rijnmond #5 2019/2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mario Martokarijo
6 (6/0) 44 (30/14)
68%
250
2 Tom Penrose
9 (7/2) 65 (43/22)
66%
180
3 Kevin Jansen
6 (4/2) 40 (26/14)
65%
140
3 Thai Ngo
7 (5/2) 44 (28/16)
64%
140
5 Jeroen van Loon
5 (3/2) 33 (18/15)
55%
100
5 Stein Posthuma
5 (4/1) 33 (20/13)
61%
100
5 Richard van Giesen
4 (3/1) 32 (17/15)
53%
100
5 Hassan Osman
4 (3/1) 27 (16/11)
59%
100
9 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
6 (4/2) 38 (25/13)
66%
60
Show more
9 Patrick Lie-kiauw
4 (2/2) 27 (15/12)
56%
60
9 Hsu-jong Sun
SPC Capelle
4 (2/2) 34 (18/16)
53%
60
9 Xavier Karis
3 (2/1) 19 (12/7)
63%
60
9 Keith Gonesh
SPC Capelle
3 (2/1) 24 (11/13)
46%
60
9 Wiresh La
5 (3/2) 40 (19/21)
48%
60
9 Ho Bang Tang
3 (2/1) 22 (10/12)
45%
60
9 Lynn Pijpers
3 (2/1) 19 (11/8)
58%
60
17 Hoa Nguyen
4 (2/2) 27 (16/11)
59%
50
17 Adam Kiernicki
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
50
17 Arco Van Der Velden
4 (2/2) 23 (13/10)
57%
50
17 Erik "Eagle Eye" Oortwijn
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
50
17 Martijn Woonings
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
50
17 Navin Ramkhelawan
5 (3/2) 44 (22/22)
50%
50
17 Mohammed El Farisi
4 (2/2) 30 (16/14)
53%
50
17 Mario Pušić
3 (1/2) 21 (7/14)
33%
50
25 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
40
25 Dave Lodder
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
40
25 Bas Verwijmeren
3 (1/2) 24 (13/11)
54%
40
25 Rene van Prooijen
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
40
25 John Paul Filius
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
40
25 Paul Timmerman
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
40
25 Nick Peperkoorn
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
40
25 Sergiy Hazebroek
Thurston Rotterdam
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
40
33 René van Lier
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
30
33 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
30
33 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
30
33 Chi-kin Chong
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
30
33 David Uljee
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
30
33 Jorrit Rogaar
3 (1/2) 19 (6/13)
32%
30
33 René Beysens
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
30
33 Sigfried Janga
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
30
33 Aris Çakiris
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
30
33 Harry Strörmann
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
30
Entry deadline Feb 16, 2020, 12:00 PM (local time)
Starts Feb 16, 2020, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (42 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Regionale Ranking Rijnmond 2019/2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 16. Deze laatste 16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio3
www.knbbpoolranking.nl

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Mohammed El Farisi
Netherlands
René Beysens
Sun 12:09  Table 1
2   
Netherlands
Ho Bang Tang
Walk Over
 
3   
Netherlands
David Uljee
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 12:09  Table 2
4   
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 12:09  Table 3
5   
Netherlands
Jorrit Rogaar
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 12:09  Table 4
6   
Poland
Adam Kiernicki
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Martijn Woonings
 
8   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Sun 12:09  Table 5
9   
Netherlands
Chi-kin Chong
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 12:09  Table 6
10   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Walk Over
 
11   
Walk Over
Netherlands
Jeroen van Loon
 
12   
Suriname
Wiresh La
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 12:09  Table 7
13   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Chris Pronk
Sun 12:09  Table 8
14   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Dave Lodder
Sun 12:09  Table 9
15   
Walk Over
Netherlands
Xavier Karis
 
16   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 12:09  Table 11

Winner round 1

Race to 5
17   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Mohammed El Farisi
Sun 12:45  Table 11
18   
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
John Paul Filius
Sun 12:31  Table 5
19   
Turkey
Aris Çakiris
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 13:05  Table 6
20   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 13:09  Table 8
21   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jorrit Rogaar
Sun 13:10  Table 3
22   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Nick Peperkoorn
Sun 12:38  Table 2
23   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Martijn Woonings
Sun 12:39  Table 1
24   
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Sudan
Hassan Osman
Sun 13:10  Table 7
25   
Vietnam
Thai Ngo
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 13:28  Table 2
26   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Rene van Prooijen
Sun 12:40  Table 8
27   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 12:41  Table 9
28   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 13:43  Table 4
29   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Chris Pronk
Sun 13:21  Table 5
30   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 13:40  Table 9
31   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Xavier Karis
Sun 12:58  Table 4
32   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 13:36  Table 11

Loser round 1

Race to 5
33   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 14:35  Table 4
34   
Walk Over
Netherlands
Awin Sewgobind
 
35   
Netherlands
David Uljee
Netherlands
Tom Penrose
Sun 14:42  Table 1
36   
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Chris Pronk
Sun 14:19  Table 6
37   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 14:35  Table 11
38   
Walk Over
Netherlands
Jeroen van Loon
 
39   
Walk Over
Netherlands
Rene van Prooijen
 
40   
Netherlands
Sigfried Janga
Vietnam
Thai Ngo
Sun 14:00  Table 2
41   
Netherlands
Chi-kin Chong
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Sun 14:10  Table 7
42   
Walk Over
Netherlands
Martijn Woonings
 
43   
Walk Over
Netherlands
Nick Peperkoorn
 
44   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Jorrit Rogaar
Sun 13:59  Table 1
45   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 14:02  Table 8
46   
Netherlands
Dave Lodder
Turkey
Aris Çakiris
Sun 13:53  Table 3
47   
Walk Over
Netherlands
John Paul Filius
 
48   
Netherlands
Arco Van Der Velden
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 13:49  Table 6

Winners qualification

Race to 5
49   
Netherlands
Mohammed El Farisi
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 14:51  Table 3
50   
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 15:00  Table 4
51   
Netherlands
Mario Martokarijo
Poland
Adam Kiernicki
Sun 15:04  Table 2
52   
Croatia
Mario Pušić
Sudan
Hassan Osman
Sun 15:10  Table 11
53   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 14:19  Table 5
54   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Suriname
Wiresh La
Sun 15:39  Table 3
55   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 15:19  Table 1
56   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 15:30  Table 4

Loser round 2

Race to 5
57   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 15:07  Table 5
58   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 15:26  Table 8
59   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 15:17  Table 9
60   
Netherlands
Rene van Prooijen
Vietnam
Thai Ngo
Sun 14:31  Table 2
61   
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Netherlands
Martijn Woonings
Sun 15:02  Table 6
62   
Netherlands
Nick Peperkoorn
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:48  Table 8
63   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Dave Lodder
Sun 14:58  Table 7
64   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 14:40  Table 9

Losers qualification

Race to 5
65   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Croatia
Mario Pušić
Sun 16:03  Table 8
66   
Netherlands
Tom Penrose
Poland
Adam Kiernicki
Sun 16:03  Table 5
67   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 16:15  Table 7
68   
Vietnam
Thai Ngo
Netherlands
Mohammed El Farisi
Sun 15:48  Table 2
69   
Netherlands
Martijn Woonings
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 16:27  Table 3
70   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 16:19  Table 2
71   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Suriname
Wiresh La
Sun 16:25  Table 1
72   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 15:52  Table 6

Last sixteen

Race to 5
73   
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 17:10  Table 1
74   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 17:08  Table 4
75   
Netherlands
Mario Martokarijo
Suriname
Wiresh La
Sun 17:09  Table 2
76   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 16:29  Table 4
77   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 16:41  Table 8
78   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Tom Penrose
Sun 17:01  Table 7
79   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 17:01  Table 5
80   
Netherlands
Xavier Karis
Vietnam
Thai Ngo
Sun 16:29  Table 6

Quarter final

Race to 5
81   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 17:59  Table 1
82   
Netherlands
Mario Martokarijo
Sudan
Hassan Osman
Sun 18:22  Table 2
83   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Tom Penrose
Sun 18:02  Table 4
84   
Netherlands
Jeroen van Loon
Vietnam
Thai Ngo
Sun 18:22  Table 3

Semi final

Race to 5
85   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 19:11  Table 1
86   
Netherlands
Tom Penrose
Vietnam
Thai Ngo
Sun 18:47  Table 3

Final

Race to 5
87   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Tom Penrose
Sun 20:37  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment