Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 15, 2022

Pool Regionale Ranking REGIO 3 Rijnmond/Haaglanden #6 2021/2022

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mario Martokarijo
6 (6/0) 38 (24/14)
63%
250
2 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
6 (4/2) 32 (20/12)
63%
180
3 Bas Verwijmeren
5 (3/2) 26 (16/10)
62%
140
3 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
5 (4/1) 28 (17/11)
61%
140
5 Hoa Nguyen
4 (3/1) 21 (15/6)
71%
100
5 Keith Gonesh
SPC Capelle
3 (2/1) 19 (11/8)
58%
100
5 William Gelens
4 (3/1) 24 (15/9)
63%
100
5 Wiresh La
4 (2/2) 19 (10/9)
53%
100
9 Patrick Lie Kiauw
2 (1/1) 9 (4/5)
44%
60
Show more
9 Geordie Sahilatua
3 (1/2) 16 (8/8)
50%
60
9 Navin Ramkhelawan
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
60
9 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
4 (2/2) 22 (10/12)
45%
60
9 Tjeerd Hoekema
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
60
9 Richard van Giesen
2 (1/1) 8 (4/4)
50%
60
9 Hassan Osman
3 (2/1) 14 (8/6)
57%
60
9 Paul Verbruggen
4 (2/2) 19 (10/9)
53%
60
17 John Breur
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
50
17 Jeanette van den Eijkel
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
50
17 Dirk Wiersma
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
50
17 John Koot
Pool West 2
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
50
17 Jorrit Rogaar
3 (1/2) 15 (4/11)
27%
50
17 Eelco van Dooren
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
50
17 Shamier Balaydin
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
50
17 Harry Strörmann
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
50
25 Mario Pušić
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
40
Entry deadline May 15, 2022, 11:30 AM (local time)
Starts May 15, 2022, 12:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (25 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Regionale Ranking Rijnmond/Haaglanden 2021/2022
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
Contact Awin Sewgobind
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 8 (bij max 24 deelnemers) of16 (bij max 32 deelnemers). Deze laatste 8/16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

of bij de laatste 8:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ3
winnaar WQ2 vs winnaar LQ4
winnaar WQ3 vs winnaar LQ1
winnaar WQ4 vs winnaar LQ2

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

LET OP:
* inschrijving en betaling dient online te gebeuren via CueScore.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio3

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Walk Over
 
2   
Netherlands
John Breur
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 12:12  Table 9
3   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
John Koot
Sun 12:12  Table 10
4   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 12:42  Table 12
5   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Walk Over
 
6   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 12:12  Table 11
7   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
William Gelens
Sun 12:12  Table 12
8   
Walk Over
Suriname
Wiresh La
 
9   
Netherlands
Harry Strörmann
Walk Over
 
10   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Sun 12:12  Table 13
11   
Netherlands
Eelco van Dooren
Netherlands
Chris Pronk
Sun 12:12  Table 14
12   
Walk Over
Netherlands
Dirk Wiersma
 
13   
Netherlands
Richard van Giesen
Walk Over
 
14   
Netherlands
Jorrit Rogaar
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 12:12  Table 15
15   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Suriname
Shamier Balaydin
Sun 12:12  Table 26
16   
Walk Over
Netherlands
Keith Gonesh
 

Winners qualification

Race to 4
17   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 13:02  Table 9
18   
Netherlands
John Koot
Sudan
Hassan Osman
Sun 13:27  Table 10
19   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:20  Table 11
20   
Netherlands
William Gelens
Suriname
Wiresh La
Sun 12:45  Table 10
21   
Netherlands
Harry Strörmann
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 13:08  Table 13
22   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 12:47  Table 14
23   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Jorrit Rogaar
Sun 13:04  Table 15
24   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 12:59  Table 26

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Netherlands
John Breur
 
26   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 13:28  Table 12
27   
Walk Over
Netherlands
Patrick Berkenpas
 
28   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
 
30   
Netherlands
Eelco van Dooren
Walk Over
 
31   
Walk Over
Netherlands
Navin Ramkhelawan
 
32   
Suriname
Shamier Balaydin
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 4
33   
Netherlands
John Breur
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 14:01  Table 13
34   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Jorrit Rogaar
Sun 14:25  Table 14
35   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 13:38  Table 14
36   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 14:00  Table 26
37   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Suriname
Wiresh La
Sun 13:36  Table 15
38   
Netherlands
Eelco van Dooren
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 14:10  Table 11
39   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
John Koot
Sun 14:10  Table 10
40   
Suriname
Shamier Balaydin
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 13:44  Table 9

Last sixteen

Race to 4
41   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Suriname
Wiresh La
Sun 15:12  Table 26
42   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 15:12  Table 15
43   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:12  Table 14
44   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 15:11  Table 13
45   
Vietnam
Hoa Nguyen
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 15:11  Table 12
46   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 15:11  Table 11
47   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 15:11  Table 10
48   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Geordie Sahilatua
Sun 15:11  Table 9

Quarter final

Race to 4
49   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 15:57  Table 12
50   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
William Gelens
Sun 16:48  Table 12
51   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Chris Pronk
Sun 16:06  Table 26
52   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 16:09  Table 11

Semi final

Race to 4
53   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 18:04  Table 12
54   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 17:14  Table 26

Final

Race to 4
55   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 19:33  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants