Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 10, 2022

Pool Regionale Ranking REGIO 3 Rijnmond/Haaglanden #5 2021/2022

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Bob Worku
6 (6/0) 44 (30/14)
68%
250
2 Charles Palomar
7 (5/2) 53 (33/20)
62%
180
3 Patrick Lie Kiauw
5 (4/1) 42 (24/18)
57%
140
3 Samuel Di Maggio
5 (4/1) 40 (24/16)
60%
140
5 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
4 (3/1) 36 (19/17)
53%
100
5 William Gelens
4 (3/1) 28 (18/10)
64%
100
5 Roy de Bruijn
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
100
5 William Giraldo
5 (3/2) 42 (22/20)
52%
100
9 Anand Sjambar
3 (2/1) 21 (11/10)
52%
60
Show more
9 Mario Martokarijo
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
60
9 Keith Gonesh
SPC Capelle
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
60
9 Karin Roijen
2 (1/1) 14 (8/6)
57%
60
9 Eelco van Dooren
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
60
9 Tara Verharen
4 (2/2) 27 (11/16)
41%
60
9 Same Afzali
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
60
9 Paul Verbruggen
3 (2/1) 20 (10/10)
50%
60
17 Navin Ramkhelawan
3 (1/2) 24 (13/11)
54%
50
17 Jeanette van den Eijkel
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
50
17 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
50
17 John Koot
Pool West 2
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
50
17 Roy Al Ayoubi
3 (1/2) 21 (7/14)
33%
50
17 René Beysens
3 (1/2) 23 (12/11)
52%
50
17 Maaike Dent
3 (1/2) 23 (12/11)
52%
50
17 Harry Strörmann
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
50
25 Hoa Nguyen
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
40
25 Bas Verwijmeren
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
40
25 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
40
25 Joost Vollebregt
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
40
25 Richard van Giesen
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
40
25 Hassan Osman
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
40
25 Vincent Rauwerda
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
40
Entry deadline Apr 10, 2022, 11:30 AM (local time)
Starts Apr 10, 2022, 12:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (31 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Regionale Ranking Rijnmond/Haaglanden 2021/2022
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
Contact Awin Sewgobind and Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069)
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 8 (bij max 24 deelnemers) of16 (bij max 32 deelnemers). Deze laatste 8/16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

of bij de laatste 8:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ3
winnaar WQ2 vs winnaar LQ4
winnaar WQ3 vs winnaar LQ1
winnaar WQ4 vs winnaar LQ2

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

LET OP:
* inschrijving en betaling dient online te gebeuren via CueScore.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio3

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Walk Over
Walk Over
 
2   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Joost Vollebregt
 
4   
Netherlands
John Koot
Walk Over
 
5   
Walk Over
Netherlands
Bob Worku
 
6   
Netherlands
Tara Verharen
Walk Over
 
7   
Walk Over
United Kingdom
Maaike Dent
 
8   
Netherlands
Harry Strörmann
Walk Over
 
9   
Walk Over
Netherlands
Mario Martokarijo
 
10   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Walk Over
 
11   
Walk Over
Netherlands
Roy Al Ayoubi
 
12   
Philippines
Charles Palomar
Walk Over
 
13   
Walk Over
Netherlands
Paul Verbruggen
 
14   
Netherlands
Keith Gonesh
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Same Afzali
 
16   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Netherlands
Karin Roijen
Walk Over
 
18   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Netherlands
Roy de Bruijn
Sun 11:58  Table 11
19   
Italy
Samuel Di Maggio
Netherlands
Joost Vollebregt
Sun 11:58  Table 12
20   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 11:58  Table 14
21   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Bob Worku
Sun 11:59  Table 10
22   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 11:59  Table 9
23   
Netherlands
Anand Sjambar
United Kingdom
Maaike Dent
Sun 11:59  Table 8
24   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Vincent Rauwerda
Sun 11:59  Table 7
25   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 11:59  Table 5
26   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 11:59  Table 4
27   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 11:59  Table 3
28   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
William Gelens
Sun 12:00  Table 2
29   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 12:00  Table 1
30   
Netherlands
Keith Gonesh
Sudan
Hassan Osman
Sun 12:00  Table 0
31   
Colombia
William Giraldo
Netherlands
Same Afzali
Sun 12:41  Table 9
32   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Chris Pronk
Sun 12:49  Table 14

Loser round 1

Race to 5
33   
Walk Over
Netherlands
Chris Pronk
 
34   
Walk Over
Netherlands
Same Afzali
 
35   
Walk Over
Sudan
Hassan Osman
 
36   
Walk Over
Netherlands
Navin Ramkhelawan
 
37   
Walk Over
Philippines
Charles Palomar
 
38   
Walk Over
Netherlands
Richard van Giesen
 
39   
Walk Over
Vietnam
Hoa Nguyen
 
40   
Walk Over
Netherlands
Mario Martokarijo
 
41   
Walk Over
Netherlands
Vincent Rauwerda
 
42   
Walk Over
United Kingdom
Maaike Dent
 
43   
Walk Over
Netherlands
Bas Verwijmeren
 
44   
Walk Over
South Korea
Jum Zwijnenburg
 
45   
Walk Over
Netherlands
Eelco van Dooren
 
46   
Walk Over
Netherlands
Joost Vollebregt
 
47   
Walk Over
Netherlands
Roy de Bruijn
 
48   
Walk Over
Walk Over
 

Winners qualification

Race to 5
49   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Sun 12:58  Table 7
50   
Italy
Samuel Di Maggio
Netherlands
John Koot
Sun 12:53  Table 10
51   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Tara Verharen
Sun 13:06  Table 8
52   
Netherlands
Anand Sjambar
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 13:06  Table 4
53   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sun 13:06  Table 5
54   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
William Gelens
Sun 13:36  Table 8
55   
Netherlands
Paul Verbruggen
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 13:39  Table 0
56   
Colombia
William Giraldo
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 14:00  Table 7

Loser round 2

Race to 5
57   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Same Afzali
Sun 14:01  Table 8
58   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 13:15  Table 1
59   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 13:03  Table 0
60   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:04  Table 2
61   
Netherlands
Vincent Rauwerda
United Kingdom
Maaike Dent
Sun 13:04  Table 3
62   
Netherlands
Bas Verwijmeren
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 12:56  Table 11
63   
Netherlands
Eelco van Dooren
Netherlands
Joost Vollebregt
Sun 12:53  Table 12
64   
Netherlands
Roy de Bruijn
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 5
65   
Netherlands
Same Afzali
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 14:49  Table 8
66   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Tara Verharen
Sun 14:05  Table 10
67   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
John Koot
Sun 13:50  Table 9
68   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Sun 14:12  Table 14
69   
United Kingdom
Maaike Dent
Colombia
William Giraldo
Sun 15:12  Table 7
70   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 14:41  Table 9
71   
Netherlands
Eelco van Dooren
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 13:58  Table 11
72   
Netherlands
Roy de Bruijn
Netherlands
René Beysens
Sun 14:03  Table 12

Last sixteen

Race to 5
73   
Netherlands
Karin Roijen
Colombia
William Giraldo
Sun 15:59  Table 7
74   
Italy
Samuel Di Maggio
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 15:45  Table 9
75   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 15:30  Table 14
76   
Netherlands
Anand Sjambar
Netherlands
Roy de Bruijn
Sun 15:30  Table 10
77   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Same Afzali
Sun 15:40  Table 8
78   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Tara Verharen
Sun 15:30  Table 12
79   
Netherlands
Paul Verbruggen
Philippines
Charles Palomar
Sun 15:30  Table 11
80   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 15:30  Table 6

Quarter final

Race to 5
81   
Colombia
William Giraldo
Italy
Samuel Di Maggio
Sun 16:55  Table 7
82   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Roy de Bruijn
Sun 16:23  Table 8
83   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
William Gelens
Sun 16:23  Table 10
84   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 16:55  Table 9

Semi final

Race to 5
85   
Italy
Samuel Di Maggio
Netherlands
Bob Worku
Sun 17:47  Table 7
86   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Philippines
Charles Palomar
Sun 18:14  Table 9

Final

Race to 5
87   
Netherlands
Bob Worku
Philippines
Charles Palomar
Sun 19:22  Table 9

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants