Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 19, 2020

Pool Regionale Ranking Gelderland  #4 2019/2020

Straightpool

Add players

Please wait...
Entry deadline Jan 19, 2020, 1:30 PM (local time)
Starts Jan 19, 2020, 12:30 PM (local time)
Format Double elimination (18 Participants)
Race to 40
Handicap No handicap
Rankings Regionale Ranking Gelderland 2019/2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool Regio 2 and Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Mike van Doornik (mpadoornik@live.nl, 0682996632)
More info
Pool Regio 2 Gelderland organiseert op 19 januari de vierde Regionale Ranking, discipline Straightpool! Pool 'KV Apeldoorn zal de deuren vanaf 12:00 uur openen, start toernooi om 12:30. Voor de spelers die nog niet hebben deelgenomen dit seizoen betekent dit de laatste kans om punten te verdienen om mee te mogen doen met de Masters.

Dit seizoen hebben we 7 rankingstoernooien. Na deze 7 toernooien zal de Masters plaatsvinden voor de top 16 van de ranking. Let op dat je minimaal 3 rankingstoernooien moet hebben gespeeld om mee te mogen doen met de Masters.

Het algemene klassement is hier te vinden: https://cuescore.com/ranking/Pool+Regio+2+Ranking/6243277

Inschrijving is € 10,- per speler. Hiervan gaat 30% naar het Masters-toernooi en 70% naar het prijzengeld.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 40
1   
Netherlands
Ivan Braakhekke
Walk Over
 
2   
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Peter Vermaas
Sun 13:52 
3   
Netherlands
Géron de Werd
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Frits Verhaegh
 
5   
Netherlands
Arno Disco
Walk Over
 
6   
Walk Over
Netherlands
Biao Wu
 
7   
Netherlands
Mike van Doornik
Walk Over
 
8   
Walk Over
Netherlands
Pascal Meulenhoff
 
9   
Netherlands
Peter Knuever
Walk Over
 
10   
Walk Over
Netherlands
Freek Ebbelink
 
11   
Croatia
Goran Kobas
Walk Over
 
12   
Walk Over
Netherlands
David Elfferich
 
13   
Netherlands
Mitchel Knuever
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Marc van Grinsven
 
15   
Spain
Paco Bueno
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 14:23 
16   
Walk Over
Netherlands
Martijn Woonings
 

Winner round 1

Race to 40
17   
Netherlands
Ivan Braakhekke
Poland
Jacob Siemaszko
Sun 14:24 
18   
Netherlands
Géron de Werd
Netherlands
Frits Verhaegh
Sun 14:10 
19   
Netherlands
Arno Disco
Netherlands
Biao Wu
Sun 14:04 
20   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 14:03 
21   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Freek Ebbelink
Sun 13:54 
22   
Croatia
Goran Kobas
Netherlands
David Elfferich
Sun 13:53 
23   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Marc van Grinsven
Sun 13:54 
24   
Spain
Paco Bueno
Netherlands
Martijn Woonings
Sun 14:24 

Loser round 1

Race to 40
25   
Walk Over
Netherlands
Peter Vermaas
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Walk Over
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 40
33   
Netherlands
Peter Vermaas
Netherlands
Martijn Woonings
Sun 15:36 
34   
Walk Over
Netherlands
Marc van Grinsven
 
35   
Walk Over
Netherlands
David Elfferich
 
36   
Walk Over
Netherlands
Freek Ebbelink
 
37   
Walk Over
Netherlands
Mike van Doornik
 
38   
Walk Over
Netherlands
Biao Wu
 
39   
Walk Over
Netherlands
Frits Verhaegh
 
40   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Ivan Braakhekke
Sun 15:04  Table 12

Winners qualification

Race to 40
41   
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Géron de Werd
Sun 15:04 
42   
Netherlands
Arno Disco
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 14:24 
43   
Netherlands
Peter Knuever
Croatia
Goran Kobas
Sun 14:24 
44   
Netherlands
Mitchel Knuever
Spain
Paco Bueno
Sun 15:34 

Loser round 3

Race to 40
45   
Netherlands
Martijn Woonings
Netherlands
Marc van Grinsven
Sun 16:10 
46   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
Freek Ebbelink
Sun 14:24 
47   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Biao Wu
Sun 15:19 
48   
Netherlands
Frits Verhaegh
Netherlands
Ivan Braakhekke
Sun 15:51 

Losers qualification

Race to 40
49   
Netherlands
Martijn Woonings
Netherlands
Arno Disco
Sun 17:02 
50   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
Géron de Werd
Sun 15:52 
51   
Netherlands
Biao Wu
Spain
Paco Bueno
Sun 16:27 
52   
Netherlands
Ivan Braakhekke
Netherlands
Peter Knuever
Sun 17:00 

Quarter final

Race to 50
53   
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Peter Knuever
Sun 19:42 
54   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Spain
Paco Bueno
 
55   
Croatia
Goran Kobas
Netherlands
Martijn Woonings
Sun 18:53 
56   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
David Elfferich
Sun 18:54 

Semi final

Race to 40
57   
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Pascal Meulenhoff
 
58   
Netherlands
Martijn Woonings
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 19:41 

Final

Race to 40
59   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Martijn Woonings
Sun 20:44 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment