Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 20, 2019

Pool Regionale Ranking Gelderland  #2 2019/2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Quinten Pongers
SPC Woensel
8 (7/1) 72 (47/25)
65%
250
2 Yannick Pongers
SPC Woensel
8 (6/2) 67 (41/26)
61%
180
3 Jan van Lierop
5 (4/1) 45 (27/18)
60%
140
3 Jacob Siemaszko
5 (4/1) 45 (28/17)
62%
140
5 Arno Hartman
4 (3/1) 38 (22/16)
58%
100
5 Martijn Woonings
6 (4/2) 56 (28/28)
50%
100
5 Pascal Meulenhoff
House of Billiards Weert Org
4 (3/1) 35 (20/15)
57%
100
5 Biao Wu
6 (4/2) 52 (30/22)
58%
100
9 Mike van Doornik
4 (2/2) 30 (17/13)
57%
60
Show more
9 Mozes Leeflang
4 (2/2) 32 (17/15)
53%
60
9 Rani Matti
4 (2/2) 36 (19/17)
53%
60
9 Paco Bueno
4 (2/2) 37 (18/19)
49%
60
13 Sang Vonk
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
55
13 Peter Knuever
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
55
13 Arek Pach
4 (2/2) 36 (18/18)
50%
55
13 Marc van Grinsven
4 (2/2) 37 (18/19)
49%
55
17 Goran Kobas
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
50
17 Gerrit van de Velden
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
50
17 Arno Disco
2 (0/2) 22 (10/12)
45%
50
17 Jum Zwijnenburg
3 (1/2) 27 (10/17)
37%
50
17 Patrick Konings
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
50
17 Arek Skorski
3 (1/2) 26 (14/12)
54%
50
17 Duke Boerboom
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
50
17 Géron de Werd
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
50
25 Frits Verhaegh
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
40
25 Mitchel Knuever
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
40
25 Jacky Tsang
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
40
25 David Elfferich
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
40
25 Klaas Gerrits
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
40
Entry deadline Oct 20, 2019, 1:00 PM (local time)
Starts Oct 20, 2019, 1:00 PM (local time)
Format Double elimination (29 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Regionale Ranking Gelderland 2019/2020
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Mike van Doornik (mpadoornik@live.nl, +31 0682996632)
More info
Pool Regio 2 Gelderland organiseert op 20 oktober de tweede Regionale Ranking, discipline 9-Ball! Q-Billiards Tiel zal de deuren vanaf 12:00 uur openen, start toernooi om 12:30.

Dit seizoen hebben we 7 rankingstoernooien. Na deze 7 toernooien zal de Masters plaatsvinden voor de top 16 van de ranking. Let op dat je minimaal 3 rankingstoernooien moet hebben gespeeld om mee te mogen doen met de Masters.

Het algemene klassement is hier te vinden: https://cuescore.com/ranking/Pool+Regio+2+Ranking/6243277

Inschrijving is € 10,- per speler. Hiervan gaat 30% naar het Masters-toernooi en 70% naar het prijzengeld

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Peter Knuever
Walk Over
 
2   
Netherlands
Mozes Leeflang
South Korea
Sang Vonk
Sun 12:58  Table 2
3   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Biao Wu
Sun 12:58  Table 3
4   
Netherlands
Martijn Woonings
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 12:58  Table 4
5   
Netherlands
Marc van Grinsven
Spain
Paco Bueno
Sun 12:58  Table 5
6   
Netherlands
Frits Verhaegh
Netherlands
Gerrit van de Velden
Sun 12:58  Table 6
7   
Netherlands
David Elfferich
Poland
Arek Pach
Sun 12:59  Table 7
8   
Netherlands
Yannick Pongers
Poland
Jacob Siemaszko
Sun 12:59  Table 8
9   
Croatia
Goran Kobas
Walk Over
 
10   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Duke Boerboom
Sun 12:59  Table 9
11   
Poland
Arek Skorski
Singapore
Jacky Tsang
Sun 12:59  Table 10
12   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 12:59  Table 11
13   
Austria
Patrick Konings
Netherlands
Rani Matti
Sun 13:40  Table 6
14   
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Klaas Gerrits
Sun 13:40  Table 2
15   
Netherlands
Arno Hartman
Netherlands
Arno Disco
Sun 13:40  Table 10
16   
Walk Over
Netherlands
Géron de Werd
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 13:41  Table 8
18   
Netherlands
Biao Wu
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 14:06  Table 6
19   
Spain
Paco Bueno
Netherlands
Gerrit van de Velden
Sun 14:22  Table 11
20   
Poland
Arek Pach
Poland
Jacob Siemaszko
Sun 14:06  Table 7
21   
Croatia
Goran Kobas
Netherlands
Mike van Doornik
Sun 14:33  Table 5
22   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 14:35  Table 8
23   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 14:51  Table 3
24   
Netherlands
Arno Hartman
Netherlands
Géron de Werd
Sun 14:50  Table 10

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
South Korea
Sang Vonk
 
26   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Martijn Woonings
Sun 14:03  Table 3
27   
Netherlands
Marc van Grinsven
Netherlands
Frits Verhaegh
Sun 14:03  Table 9
28   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 14:03  Table 5
29   
Walk Over
Netherlands
Duke Boerboom
 
30   
Singapore
Jacky Tsang
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 14:21  Table 4
31   
Austria
Patrick Konings
Netherlands
Klaas Gerrits
Sun 14:52  Table 2
32   
Netherlands
Arno Disco
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
33   
South Korea
Sang Vonk
Netherlands
Géron de Werd
Sun 15:40  Table 10
34   
Netherlands
Martijn Woonings
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 15:31  Table 3
35   
Netherlands
Marc van Grinsven
Poland
Arek Skorski
Sun 15:41  Table 11
36   
Netherlands
Yannick Pongers
Croatia
Goran Kobas
Sun 15:11  Table 5
37   
Netherlands
Duke Boerboom
Poland
Arek Pach
Sun 15:32  Table 7
38   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Gerrit van de Velden
Sun 15:12  Table 4
39   
Austria
Patrick Konings
Netherlands
Biao Wu
Sun 15:41  Table 8
40   
Netherlands
Arno Disco
Netherlands
Peter Knuever
Sun 15:11  Table 9

Winners qualification

Race to 6
41   
Netherlands
Mozes Leeflang
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 16:35  Table 3
42   
Spain
Paco Bueno
Poland
Jacob Siemaszko
Sun 16:35  Table 4
43   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 16:34  Table 6
44   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Arno Hartman
Sun 16:34  Table 7

Loser round 3

Race to 6
45   
South Korea
Sang Vonk
Netherlands
Martijn Woonings
Sun 16:34  Table 8
46   
Netherlands
Marc van Grinsven
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 16:34  Table 9
47   
Poland
Arek Pach
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 16:30  Table 11
48   
Netherlands
Biao Wu
Netherlands
Peter Knuever
Sun 16:31  Table 10

Losers qualification

Race to 6
49   
Netherlands
Martijn Woonings
Spain
Paco Bueno
Sun 17:30  Table 4
50   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 17:18  Table 3
51   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Rani Matti
Sun 17:30  Table 7
52   
Netherlands
Biao Wu
Netherlands
Mike van Doornik
Sun 17:30  Table 8

Quarter final

Race to 6
53   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 18:59  Table 7
54   
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Biao Wu
Sun 18:59  Table 8
55   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Martijn Woonings
Sun 18:59  Table 9
56   
Netherlands
Arno Hartman
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 18:59  Table 10

Semi final

Race to 6
57   
Netherlands
Yannick Pongers
Poland
Jacob Siemaszko
Sun 19:44  Table 9
58   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 19:55  Table 8

Final

Race to 6
59   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 20:59 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment