Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 15, 2022

Pool Nights

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Serge Lievens
8 (8/0) 47 (32/15)
68%
2 Kenny Voets
8 (7/1) 47 (31/16)
66%
3 Nassos Drouvis
7 (4/3) 32 (20/12)
63%
3 Xian Mongaré
6 (3/3) 39 (20/19)
51%
5 Michiel Yperman
6 (3/3) 36 (18/18)
50%
5 Sven Van Peer
6 (3/3) 34 (18/16)
53%
5 Gérald Deltour
5 (3/2) 30 (16/14)
53%
5 Kevin Van den broeck
6 (4/2) 36 (20/16)
56%
9 Stino Aerts
5 (3/2) 29 (17/12)
59%
Show more
9 Baudi Ali
5 (4/1) 28 (16/12)
57%
9 Mihai Szabo
5 (3/2) 24 (16/8)
67%
9 Mario D'haeseleer
4 (3/1) 21 (14/7)
67%
9 Erdal Sari
5 (2/3) 29 (16/13)
55%
9 Geert Verheyen
5 (1/4) 26 (10/16)
38%
9 Juan Ra
5 (2/3) 26 (14/12)
54%
9 Matthias Droesbeke
5 (3/2) 27 (14/13)
52%
17 Jolien D. Willaerts
4 (1/3) 22 (7/15)
32%
17 Nicolas Mintjens
4 (1/3) 21 (9/12)
43%
17 Ludo de Kerf
3 (0/3) 14 (2/12)
14%
17 Manuel De Baets
4 (1/3) 16 (4/12)
25%
21 Dave Verwerft
4 (1/3) 22 (7/15)
32%
21 Pierre Frank
4 (1/3) 18 (4/14)
22%
21 Lily van Hoof
4 (0/4) 17 (1/16)
6%
21 Ottman Dahman
4 (0/4) 21 (5/16)
24%
Starts Jan 15, 2022, 2:00 PM (local time)
Format Round robin (24 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Organizer Bal-enzo Billiards & Darts
Contact D'haeseleer Tom (info@bal-enzo.be, 0032(0)497420946) and Michiel Yperman (Michielyperman@broadspire.be)
More info
Bal-enzo organiseert elke maand een mini avond-toernooitje,
afwisselend 8/9/10 bal.

De opzet is dat we spelen poules.
De eerste twee van elke poule spelen de kwart finale volgens schema.

We voorzien live-stream op T4 of T5
te volgen op FB live en Bal-enzo YouTube

De inleg bedraagt 10 euro en deze gaat naar de tafelhuur,
er is dus geen prijzengeld te verdienen, beide finalisten verdienen een wild card voor een gratis deelname aan de maandelijkse BE Pooltour naar keuze in 2022/2023

Het is in de eerste plaats de bedoeling om er een leuke avond van te maken.

We starten door het opgelegde sluitingsuur om 14 en vragen ten laatste aanwezig te zijn 13h45

In deze tijden met de opgelegde gezondheidsmaatregelen is het nodig volgende regels te volgen,
CovidSafe scan
Lid zijn van de club / federatie
Bewegen en Spelen met mondmasker

Inschrijven kan hier op cuescore of PB via chat naar Bal-enzo Billiards & Darts.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kenny Voets 4 4 0 0 16 7 9 0 0 4 0.696 16
2 Kevin Van den broeck 4 3 0 1 15 9 6 0 0 4 0.625 13
3 Juan Ra 4 2 0 2 11 8 3 0 0 4 0.579 10
4 Geert Verheyen 4 1 0 3 9 12 -3 1 0 3 0.429 6
5 Lily van Hoof 4 0 0 4 1 16 -15 0 0 1 0.059 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario D'haeseleer 3 3 0 0 12 3 9 0 0 3 0.8 12
2 Gérald Deltour 3 2 0 1 9 8 1 0 0 3 0.529 9
3 Xian Mongaré 3 1 0 2 9 9 0 0 0 3 0.5 6
4 Ludo de Kerf 3 0 0 3 2 12 -10 1 0 2 0.143 2
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Baudi Ali 4 4 0 0 16 8 8 2 0 4 0.667 16
2 Stino Aerts 4 3 0 1 14 8 6 0 0 4 0.636 13
3 Erdal Sari 4 2 0 2 14 9 5 0 0 4 0.609 10
4 Manuel De Baets 4 1 0 3 4 12 -8 0 0 1 0.25 4
5 Ottman Dahman 4 0 0 4 5 16 -11 0 0 3 0.238 3
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Serge Lievens 4 4 0 0 16 6 10 0 0 4 0.727 16
2 Michiel Yperman 4 2 0 2 12 11 1 0 0 4 0.522 10
3 Nassos Drouvis 4 2 0 2 10 8 2 0 0 4 0.556 10
4 Nicolas Mintjens 4 1 0 3 9 12 -3 0 0 3 0.429 6
5 Pierre Frank 4 1 0 3 4 14 -10 0 0 1 0.222 4
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mihai Szabo 4 3 0 1 13 4 9 0 0 4 0.765 13
2 Matthias Droesbeke 4 3 0 1 12 9 3 0 0 3 0.571 12
3 Sven Van Peer 4 2 0 2 14 10 4 0 0 4 0.583 10
4 Jolien D. Willaerts 4 1 0 3 7 15 -8 0 0 3 0.318 6
5 Dave Verwerft 4 1 0 3 7 15 -8 0 0 2 0.318 5

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Geert Verheyen
R1
Sat 14:10  Table 1
2-A   
Belgium
Lily van Hoof
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 14:29  Table 5
3-B   
Belgium
Mario D'haeseleer
Belgium
Gérald Deltour
Sat 14:10  Table 2
4-B   
Belgium
Ludo de Kerf
Belgium
Xian Mongaré
Sat 14:10  Table 3
5-C   
Russia
Baudi Ali
Belgium
Ottman Dahman
Sat 14:11  Table 4
6-C   
Belgium
Stino Aerts
Belgium
Manuel De Baets
Sat 14:46  Table 1
7-D   
Belgium
Pierre Frank
Belgium
Nicolas Mintjens
Sat 14:11  Table 5
8-D   
Belgium
Michiel Yperman
Belgium
Serge Lievens
Sat 14:11  Table 6
9-E   
Belgium
Dave Verwerft
Netherlands
Matthias Droesbeke
Sat 14:11  Table 7
10-E   
Belgium
Jolien D. Willaerts
Belgium
Sven Van Peer
Sat 14:59  Table 6

Round 2

Race to 4
11-A   
Belgium
Geert Verheyen
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 15:01  Table 5
12-A   
Belgium
Kenny Voets
Iran
Juan Ra
Sat 14:52  Table 2
13-B   
Belgium
Mario D'haeseleer
Belgium
Xian Mongaré
Sat 14:54  Table 7
14-B   
Belgium
Gérald Deltour
Belgium
Ludo de Kerf
R1
Sat 15:13  Table 3
15-C   
Belgium
Ottman Dahman
Belgium
Manuel De Baets
Sat 15:24  Table 4
16-C   
Russia
Baudi Ali
R1
Turkey
Erdal Sari
Sat 15:27  Table 2
17-D   
Belgium
Nicolas Mintjens
Belgium
Serge Lievens
Sat 15:21  Table 1
18-D   
Belgium
Pierre Frank
Greece
Nassos Drouvis
Sat 14:48  Table 3
19-E   
Netherlands
Matthias Droesbeke
Belgium
Sven Van Peer
Sat 15:52  Table 6
20-E   
Belgium
Dave Verwerft
Romania
Mihai Szabo
Sat 15:44  Table 7

Round 3

Race to 4
21-A   
Belgium
Kevin Van den broeck
Iran
Juan Ra
Sat 16:20  Table 2
22-A   
Belgium
Geert Verheyen
Belgium
Lily van Hoof
Sat 15:58  Table 4
23-B   
Belgium
Mario D'haeseleer
Belgium
Ludo de Kerf
Sat 16:07  Table 3
24-B   
Belgium
Xian Mongaré
Belgium
Gérald Deltour
Sat 16:40  Table 3
25-C   
Belgium
Manuel De Baets
Turkey
Erdal Sari
Sat 16:22  Table 7
26-C   
Belgium
Ottman Dahman
Belgium
Stino Aerts
Sat 16:03  Table 5
27-D   
Belgium
Serge Lievens
Greece
Nassos Drouvis
Sat 16:41  Table 4
28-D   
Belgium
Nicolas Mintjens
Belgium
Michiel Yperman
Sat 16:12  Table 1
29-E   
Belgium
Sven Van Peer
Romania
Mihai Szabo
Sat 17:01  Table 6
30-E   
Netherlands
Matthias Droesbeke
Belgium
Jolien D. Willaerts
Sat 16:57  Table 1

Round 4

Race to 4
31-A   
Iran
Juan Ra
Belgium
Lily van Hoof
Sat 18:27  Table 4
32-A   
Belgium
Kevin Van den broeck
Belgium
Kenny Voets
Sat 17:24  Table 2
33-C   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Stino Aerts
Sat 17:02  Table 7
34-C   
Belgium
Manuel De Baets
Russia
Baudi Ali
R1
Sat 17:16  Table 5
35-D   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Michiel Yperman
Sat 18:52  Table 1
36-D   
Belgium
Serge Lievens
Belgium
Pierre Frank
Sat 17:16  Table 4
37-E   
Romania
Mihai Szabo
Belgium
Jolien D. Willaerts
Sat 18:06  Table 3
38-E   
Belgium
Sven Van Peer
Belgium
Dave Verwerft
Sat 17:51  Table 5

Round 5

Race to 4
39-A   
Belgium
Lily van Hoof
Belgium
Kenny Voets
Sat 16:48  Table 5
40-A   
Iran
Juan Ra
Belgium
Geert Verheyen
Sat 17:40  Table 4
41-C   
Belgium
Stino Aerts
Russia
Baudi Ali
Sat 18:14  Table 6
42-C   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Ottman Dahman
Sat 18:09  Table 7
43-D   
Belgium
Michiel Yperman
Belgium
Pierre Frank
Sat 18:06  Table 1
44-D   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Nicolas Mintjens
Sat 17:42  Table 6
45-E   
Belgium
Jolien D. Willaerts
Belgium
Dave Verwerft
Sat 18:55  Table 5
46-E   
Romania
Mihai Szabo
Netherlands
Matthias Droesbeke
Sat 18:45  Table 3

Last sixteen

Race to 4
47   
Belgium
Kenny Voets
R1
Belgium
Geert Verheyen
Sat 20:12  Table 1
48   
Belgium
Stino Aerts
Belgium
Michiel Yperman
Sat 20:12  Table 7
49   
Belgium
Mario D'haeseleer
Belgium
Sven Van Peer
R1
Sat 20:12  Table 2
50   
Greece
Nassos Drouvis
Russia
Baudi Ali
Sat 20:12  Table 3
51   
Belgium
Serge Lievens
Turkey
Erdal Sari
Sat 20:12  Table 4
52   
Iran
Juan Ra
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 20:12  Table 5
53   
Netherlands
Matthias Droesbeke
Belgium
Gérald Deltour
Sat 20:12  Table 6
54   
Belgium
Xian Mongaré
R2
Romania
Mihai Szabo
Sat 20:44  Table 3

Quarter final

Race to 4
55   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Michiel Yperman
Sat 21:01  Table 1
56   
Belgium
Sven Van Peer
Greece
Nassos Drouvis
Sat 21:05  Table 7
57   
Belgium
Serge Lievens
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 21:16  Table 4
58   
Belgium
Gérald Deltour
Belgium
Xian Mongaré
Sat 21:31  Table 5

Semi final

Race to 4
59   
Belgium
Kenny Voets
Greece
Nassos Drouvis
Sat 21:53  Table 4
60   
Belgium
Serge Lievens
Belgium
Xian Mongaré
Sat 22:36  Table 4

Final

Race to 4
61   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Serge Lievens
Sun 11:29 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants