Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 18, 2019

Poniedziałek w Porterze

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Kamil Gęsiarz
8 (7/1) 46 (31/15)
67%
2 Mariusz Chmielarz
Porter Club
6 (5/1) 30 (18/12)
60%
3 Sławomir Chmielarz
Porter Club
4 (3/1) 18 (12/6)
67%
3 Dominik Mroziakiewicz
5 (4/1) 29 (19/10)
66%
5 Robert Kołodziej
5 (3/2) 30 (17/13)
57%
5 Jarek Legęza
4 (2/2) 19 (10/9)
53%
5 Michał Grabowski
4 (3/1) 23 (14/9)
61%
5 Marcin Dewódzki
4 (3/1) 24 (15/9)
63%
9 Rakowski Michał
5 (3/2) 30 (15/15)
50%
Show more
9 Juliusz Celoch
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
9 Mariusz Mrowiec
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
9 Wiktor Kubat
Porter Club
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
13 Krzysztof Nagiel
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
13 Piotr Motyl
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
13 Domestos Domestos
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
13 Luk Dro
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
17 Artur Tigeros
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
17 Marcin Kleinschmidt
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
17 Tom Tom
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
17 Mateusz Marek
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
17 Szymon Jankowski
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
17 Michał Zrebny
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
17 Krystian Grzesik
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
25 Michał Kutek
Porter Club
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
Starts Feb 18, 2019, 6:30 PM (local time)
Format Double elimination (26 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Organizer Porter Club
Contact Mariusz Chmielarz

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Jarek Legęza
Walk Over
 
2   
Poland
Domestos Domestos
Poland
Michał Zrebny
Mon 18:29  Table 1
3   
Poland
Luk Dro
Poland
Marcin Dewódzki
Mon 19:02  Table 10
4   
Poland
Agata Nowak
Szymon Jankowski
 
5   
Poland
Marcin Kleinschmidt
Walk Over
 
6   
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
Poland
Wiktor Kubat
 
7   
Piotr Motyl
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Mon 18:30  Table 2
8   
Walk Over
Poland
Krystian Grzesik
 
9   
Tom Tom
Walk Over
 
10   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
Robert Kołodziej
Mon 18:30  Table 3
11   
Poland
Sławomir Chmielarz
Poland
Michał Grabowski
 
12   
Walk Over
Poland
Mariusz Mrowiec
 
13   
Poland
Rakowski Michał
Poland
Mateusz Marek
Mon 18:31  Table 4
14   
Poland
Michał Kutek
Poland
Mariusz Chmielarz
Mon 19:11  Table 1
15   
Poland
Artur Tigeros
Poland
Kamil Gęsiarz
Mon 18:46  Table 6
16   
Walk Over
Poland
Juliusz Celoch
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Poland
Jarek Legęza
Poland
Domestos Domestos
Mon 19:12  Table 5
18   
Poland
Marcin Dewódzki
Szymon Jankowski
Mon 19:41  Table 10
19   
Poland
Marcin Kleinschmidt
Poland
Wiktor Kubat
Mon 18:31  Table 5
20   
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Poland
Krystian Grzesik
Mon 19:20  Table 2
21   
Tom Tom
Poland
Robert Kołodziej
Mon 18:59  Table 3
22   
Poland
Sławomir Chmielarz
Poland
Mariusz Mrowiec
Mon 19:15  Table 4
23   
Poland
Mateusz Marek
Poland
Mariusz Chmielarz
Mon 19:19  Table 1
24   
Poland
Kamil Gęsiarz
Poland
Juliusz Celoch
Mon 19:34  Table 6

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Poland
Michał Zrebny
 
26   
Poland
Luk Dro
Poland
Agata Nowak
 
27   
Walk Over
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
 
28   
Piotr Motyl
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Krzysztof Nagiel
 
30   
Poland
Michał Grabowski
Walk Over
 
31   
Poland
Rakowski Michał
Poland
Michał Kutek
Mon 20:04  Table 6
32   
Poland
Artur Tigeros
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Poland
Michał Zrebny
Poland
Kamil Gęsiarz
Mon 20:05  Table 5
34   
Poland
Luk Dro
Poland
Mateusz Marek
Mon 20:44  Table 1
35   
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
Poland
Mariusz Mrowiec
Mon 19:59  Table 4
36   
Piotr Motyl
Tom Tom
Mon 19:48  Table 3
37   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
Krystian Grzesik
  Table 4
38   
Poland
Michał Grabowski
Poland
Marcin Kleinschmidt
Mon 19:43  Table 2
39   
Poland
Rakowski Michał
Szymon Jankowski
Mon 20:44  Table 6
40   
Poland
Artur Tigeros
Poland
Domestos Domestos
Mon 19:43  Table 5

Winners qualification

Race to 4
41   
Poland
Jarek Legęza
Poland
Marcin Dewódzki
Mon 20:36  Table 2
42   
Poland
Wiktor Kubat
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Mon 20:15  Table 3
43   
Poland
Robert Kołodziej
Poland
Sławomir Chmielarz
Mon 20:31  Table 5
44   
Poland
Mariusz Chmielarz
Poland
Juliusz Celoch
Mon 20:50  Table 3

Loser round 3

Race to 4
45   
Poland
Kamil Gęsiarz
Poland
Luk Dro
Mon 21:24  Table 1
46   
Poland
Mariusz Mrowiec
Piotr Motyl
Mon 20:36  Table 10
47   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
Michał Grabowski
Mon 20:51  Table 4
48   
Poland
Rakowski Michał
Poland
Domestos Domestos
Mon 21:13  Table 2

Losers qualification

Race to 4
49   
Poland
Kamil Gęsiarz
Poland
Wiktor Kubat
Mon 21:46  Table 1
50   
Poland
Mariusz Mrowiec
Poland
Jarek Legęza
Mon 21:16  Table 6
51   
Poland
Michał Grabowski
Poland
Juliusz Celoch
Mon 21:51  Table 3
52   
Poland
Rakowski Michał
Poland
Robert Kołodziej
Mon 22:25  Table 1

Quarter final

Race to 4
53   
Poland
Marcin Dewódzki
Poland
Kamil Gęsiarz
Mon 23:03  Table 1
54   
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Poland
Michał Grabowski
Mon 23:03  Table 2
55   
Poland
Sławomir Chmielarz
Poland
Jarek Legęza
Mon 23:03  Table 3
56   
Poland
Mariusz Chmielarz
Poland
Robert Kołodziej
Mon 23:03  Table 4

Semi final

Race to 4
57   
Poland
Kamil Gęsiarz
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Mon 23:54  Table 2
58   
Poland
Sławomir Chmielarz
Poland
Mariusz Chmielarz
Mon 23:42  Table 1

Final

Race to 4
59   
Poland
Kamil Gęsiarz
Poland
Mariusz Chmielarz
Tue 00:29  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment