Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 10 - August 11, 2022

Pictures Cup XVII - turniej 15/15

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Sacha Gauci
6 (5/1) 36 (23/13)
64%
200
2 Piotr Domański
6 (5/1) 40 (23/17)
58%
180
3 Marek Głód
5 (3/2) 28 (13/15)
46%
160
3 Artur Dziechciarski
5 (3/2) 30 (17/13)
57%
160
5 Maciej Grzegorz Lesiak
MGL Cue Sports
4 (2/2) 26 (13/13)
50%
140
5 Michał Kopczyński
4 (3/1) 20 (14/6)
70%
140
5 Mikołaj Franaszczyk
4 (2/2) 23 (13/10)
57%
140
5 Witold Żarowski
4 (2/2) 22 (12/10)
55%
140
9 Mariusz Ptaszyński
3 (2/1) 16 (9/7)
56%
120
9 Zbyszek Pezowicz
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
120
9 Zbigniew Śliwak
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
120
9 Tomasz Bukowski
3 (2/1) 17 (10/7)
59%
120
13 Marta Anna Wawrzyn
3 (0/3) 15 (3/12)
20%
100
13 Daniel Hornowski
3 (0/3) 19 (7/12)
37%
100
13 Marcin Mejer
3 (0/3) 16 (4/12)
25%
100
13 Rafał Banaszek
3 (0/3) 13 (1/12)
8%
100
Starts Aug 10, 2022, 6:30 PM (local time)
Format Round robin (16 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Ranking Warszawy 2021/22 and Pictures Cup XVII
Organizer Black Ball Events
Contact Michał Nowak (agencja@black-ball.eu, 517648279)
More info
Pictures Cup to turniej w odmianę 9 bil dedykowany amatorom oraz zawodnikom drugoligowym odbywający się w każdą środę o 18:30. Turniej zadomowił się w bilardowym kalendarzu już na dobre, dlatego zachęcamy lokalnych zawodników do sprawdzenia swoich sił już w XVII edycji rozgrywek!
Warunki techniczne:
Stoły: 4x Gladiator 9ft z suknem EUROSPEED 70 PRO
Bile: ARAMITH SUPER PRO CUP TV
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem:
1. Organizator
Organizatorem cyklu Pictures Cup jest Klub Bilardowy Pictures ul. Obrazkowa 26 w Warszawie oraz firma Black Ball Events.
2. Termin i miejsce
Turnieje będą odbywać się w środy co tydzień o godzinie 18:30 (po wcześniejszym zapisie możliwość przyjścia najpóźniej do 19:30) Rozgrzewka będzie rozpoczynać się o 18:00 . W edycji przewidziane jest rozegranie 15 turniejów. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania turnieju po wcześniejszym poinformowaniu zawodników.
3. System gier
3.1 Turnieje będą rozgrywane w odmianę 9 bil.
3.2 Każdy turniej będzie rozgrywany systemem grupowym minimum do 4 wygranych partii.
3.3 Za miejsca w poszczególnych turniejach będą przyznawane punkty do rankingu
Punktacja:
Miejsce Punkty
1 200
2 180
3 160
5 140
9 120
13 100
17 80
21- 60
3.3.1 Pierwsza 16-tka końcowego rankingu otrzymuje kwalifikacje do turnieju kończącego sezon PICTURES MASTERS, dodatkowym warunkiem udziału w turnieju jest udział w przynajmniej 4 turniejach w sezonie.
4. Warunki uczestnictwa
W turnieju będzie mógł wziąć udział każdy, kto dokona wpłaty wpisowego, z wykluczeniem:
-byłych i obecnych graczy Ekstraklasy Bilardowej (regularne starty)
Z zawodnikami I ligowymi i rezerwowymi ekstraligowcami obowiązuje handicap w postaci 1 partii.
Organizator w wyjątkowych sytuacjach zastrzega sobie prawo do korekty handicapu i dopuszczenia niektórych zawodników ekstraligowych.
5. Opłaty
Wysokość wpisowego w turnieju rankingowym wynosi 40 zł
Wysokość wpisowego w turnieju Masters wynosi 45 zł
Dla dzieci do 16 roku życia i kobiet – 25 zł
Wpisowe Jackpot* – 5 zł
*dla chętnych
6. Nagrody
Przewidziane są nagrody za:
Pojedynczy turniej
- zwycięstwo: 70 zł + vouchery na bilard
- 2 miejsce: voucher na bilard (2h)
Turniej Masters
- zwycięstwo: puchar + voucher na bilard (3 h)
- 2 miejsce: puchar + voucher na bilard (2 h)
- 3 miejsce: puchar + voucher na bilard (1 h)
+nagrody rzeczowe o wartości 7% z sumy wpisowego ze wszystkich turniejów edycji
Ranking
- zwycięstwo: puchar + voucher na bilard (3 h)
- 2 miejsce: puchar + voucher na bilard (2h)
- 3 miejsce: puchar + voucher na bilard (1h)
+ nagrody rzeczowe
7. Turniej Pictures Cup jest turniejem rankingowym serii Warsaw Pool Tour w randzie dwóch gwiazdek i wliczany jest do klasyfikacji Rankingu Warszawy.
8. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują zarządzenia organizatora.
9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
10. Osoba biorąca udział w turnieju jednocześnie akceptuje regulamin i wyraża zgodę na przetwarzanie swojego wizerunku i danych osobowych w celach marketingowych klubu Pictures i firmy Black Ball Events.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sacha Gauci 3 2 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 7
2 Witold Żarowski 3 2 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 7
3 Tomasz Bukowski 3 2 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 7
4 Rafał Banaszek 3 0 0 3 1 12 -11 0 0 0 0.077 3
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mikołaj Franaszczyk 3 2 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 7
2 Artur Dziechciarski 3 2 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 7
3 Mariusz Ptaszyński 3 2 0 1 9 7 2 0 0 0 0.563 7
4 Marta Anna Wawrzyn 3 0 0 3 3 12 -9 0 0 0 0.2 3
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Piotr Domański 3 3 0 0 12 7 5 0 0 0 0.632 9
2 Maciej Grzegorz Lesiak 3 2 0 1 10 9 1 0 0 0 0.526 7
3 Zbyszek Pezowicz 3 1 0 2 8 9 -1 0 0 0 0.471 5
4 Daniel Hornowski 3 0 0 3 7 12 -5 0 0 0 0.368 3
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michał Kopczyński 3 3 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 9
2 Marek Głód 3 2 0 1 8 8 0 0 0 0 0.5 7
3 Zbigniew Śliwak 3 1 0 2 8 10 -2 0 0 0 0.444 5
4 Marcin Mejer 3 0 0 3 4 12 -8 0 0 0 0.25 3

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Poland
Tomasz Bukowski
Poland
Witold Żarowski
Wed 19:15 
2-A   
Poland
Rafał Banaszek
Malta
Sacha Gauci
Wed 18:37 
3-B   
Poland
Mikołaj Franaszczyk
Poland
Mariusz Ptaszyński
Wed 19:09 
4-B   
Poland
Artur Dziechciarski
Poland
Marta Anna Wawrzyn
Wed 18:37 
5-C   
Poland
Piotr Domański
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Wed 19:15 
6-C   
Poland
Zbyszek Pezowicz
Poland
Daniel Hornowski
Wed 20:03 
7-D   
Poland
Marcin Mejer
Poland
Zbigniew Śliwak
Wed 18:58 
8-D   
Poland
Michał Kopczyński
Poland
Marek Głód
Wed 18:38 

Round 2

Race to 4
9-A   
Poland
Tomasz Bukowski
Malta
Sacha Gauci
Wed 19:54 
10-A   
Poland
Witold Żarowski
Poland
Rafał Banaszek
Wed 21:45 
11-B   
Poland
Mikołaj Franaszczyk
Poland
Marta Anna Wawrzyn
Wed 19:40 
12-B   
Poland
Mariusz Ptaszyński
Poland
Artur Dziechciarski
Wed 20:23 
13-C   
Poland
Piotr Domański
Poland
Daniel Hornowski
Wed 20:29 
14-C   
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Poland
Zbyszek Pezowicz
Wed 18:38 
15-D   
Poland
Marcin Mejer
Poland
Marek Głód
Wed 19:31 
16-D   
Poland
Zbigniew Śliwak
Poland
Michał Kopczyński
Wed 20:05 

Round 3

Race to 4
17-A   
Poland
Tomasz Bukowski
Poland
Rafał Banaszek
Wed 21:20 
18-A   
Malta
Sacha Gauci
Poland
Witold Żarowski
Wed 21:08 
19-B   
Poland
Mikołaj Franaszczyk
Poland
Artur Dziechciarski
Wed 21:02 
20-B   
Poland
Marta Anna Wawrzyn
Poland
Mariusz Ptaszyński
Wed 21:35 
21-C   
Poland
Piotr Domański
Poland
Zbyszek Pezowicz
Wed 21:17 
22-C   
Poland
Daniel Hornowski
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Wed 21:51 
23-D   
Poland
Marcin Mejer
Poland
Michał Kopczyński
Wed 20:47 
24-D   
Poland
Marek Głód
Poland
Zbigniew Śliwak
Wed 21:06 

Quarter final

Race to 4
25   
Malta
Sacha Gauci
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Wed 22:38 
26   
Poland
Mikołaj Franaszczyk
Poland
Marek Głód
Wed 22:38 
27   
Poland
Piotr Domański
Poland
Witold Żarowski
Wed 22:38 
28   
Poland
Michał Kopczyński
Poland
Artur Dziechciarski
Wed 22:37 

Semi final

Race to 4
29   
Malta
Sacha Gauci
Poland
Marek Głód
Wed 23:32 
30   
Poland
Piotr Domański
Poland
Artur Dziechciarski
Wed 23:32 

Final

Race to 4
31   
Malta
Sacha Gauci
Poland
Piotr Domański
Thu 00:19 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants