Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 19, 2021

PCD 9Ball Huistoernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 OC Chan
7 (6/1) 36 (22/14)
61%
50
2 Mario Martokarijo
6 (5/1) 29 (19/10)
66%
35
3 Jori Hätinen
5 (4/1) 25 (16/9)
64%
25
3 Aad van Delft
6 (4/2) 31 (17/14)
55%
25
5 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
4 (3/1) 18 (11/7)
61%
20
5 Mervin Saib
4 (3/1) 19 (10/9)
53%
20
5 Keith Gonesh
SPC Capelle
5 (3/2) 24 (14/10)
58%
20
5 Davy Pruymboom
5 (3/2) 25 (14/11)
56%
20
9 Hoa Nguyen
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
15
Show more
9 Bas Verwijmeren
3 (2/1) 11 (7/4)
64%
15
9 John Breur
3 (2/1) 15 (8/7)
53%
15
9 Feng Chen
3 (2/1) 13 (8/5)
62%
15
9 Joshua Harkelijn
3 (2/1) 10 (6/4)
60%
15
9 René Beysens
4 (2/2) 16 (9/7)
56%
15
9 Hassan Osman
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
15
9 Ali a .
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
15
17 Patrick Lie Kiauw
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
10
17 René van Lier
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
10
17 John Paul Filius
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
10
17 Sigfried Janga
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
10
17 Nico Polder
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Paul Meerzorg
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Carel van Rosmalen
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
10
17 Richard Gierdharie
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
25 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Hans Rooijakkers
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
5
25 Jorrit Rogaar
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Sebastiaan Visser
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
5
25 Emrys Blomont
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Ley Yeung Cheung
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Willem Landaal
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Marcos Saborido
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
5
Entry deadline Sep 19, 2021, 5:45 PM (local time)
Starts Sep 19, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and PCD 9ball huistoernooi ranking 2020/2021
Organizer Poolcafé Delfshaven
More info
**Toernooi opzet**
We gaan weer verder met de huistoernooien. Er zullen nog 16 toernooien gehouden worden,( de 4 gespeelde toernooien van vorig jaar tellen mee), na deze serie zal de masters gespeeld worden.
Je kan je plaatsen voor de masters door minimaal 11x deel te nemen en te eindigen bij de top 16 van de: PCD 9ball Huistoernooi ranking.

Er zal deze reeks alleen 9ball gespeeld worden, alternate-break.
Minimaal race naar de 3, afhankelijk van het toernooi verloop kan deze verhoogd worden.

Meld je bijtijds aan via cuescore, er geldt een max van 32 deelnemers.
Mocht je verhinderd zijn meld je dan zsm zelf af. Er wordt geen reservelijst bijgehouden, first come first serve.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Davy Pruymboom
Netherlands
Sebastiaan Visser
Sun 18:05  Table 8
2   
Sudan
Hassan Osman
China
Feng Chen
Sun 18:05  Table 7
3   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Nico Polder
Sun 18:05  Table 6
4   
Netherlands
Emrys Blomont
Netherlands
John Breur
Sun 18:05  Table 5
5   
Morocco
Ali a .
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 18:05  Table 4
6   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Willem Landaal
Sun 18:05  Table 3
7   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 18:05  Table 2
8   
Netherlands
Aad van Delft
Netherlands
Paul Meerzorg
Sun 18:05  Table 1
9   
China
OC Chan
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sun 18:28  Table 4
10   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 18:29  Table 7
11   
Finland
Jori Hätinen
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sun 18:30  Table 2
12   
Spain
Marcos Saborido
Kazakhstan
Richard Gierdharie
Sun 18:34  Table 1
13   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
René Beysens
Sun 18:35  Table 8
14   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jorrit Rogaar
Sun 18:35  Table 3
15   
Netherlands
Ley Yeung Cheung
Netherlands
Mervin Saib
Sun 18:38  Table 6
16   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Carel van Rosmalen
Sun 18:46  Table 7

Winners qualification

Race to 3
17   
Netherlands
Davy Pruymboom
China
Feng Chen
Sun 18:49  Table 5
18   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
John Breur
Sun 18:58  Table 2
19   
Morocco
Ali a .
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 19:00  Table 6
20   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Aad van Delft
Sun 19:17  Table 7
21   
China
OC Chan
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 19:24  Table 4
22   
Finland
Jori Hätinen
Kazakhstan
Richard Gierdharie
Sun 19:29  Table 6
23   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 19:34  Table 3
24   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
René van Lier
Sun 19:44  Table 4

Loser round 1

Race to 3
25   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Sudan
Hassan Osman
Sun 18:57  Table 8
26   
Netherlands
Nico Polder
Netherlands
Emrys Blomont
Sun 18:59  Table 3
27   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Willem Landaal
Sun 19:01  Table 4
28   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Paul Meerzorg
Sun 19:11  Table 1
29   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 19:17  Table 8
30   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Spain
Marcos Saborido
Sun 19:26  Table 5
31   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Jorrit Rogaar
Sun 19:28  Table 2
32   
Netherlands
Ley Yeung Cheung
Netherlands
Carel van Rosmalen
Sun 19:35  Table 6

Losers qualification

Race to 3
33   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
René van Lier
Sun 20:17  Table 4
34   
Netherlands
Nico Polder
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 20:04  Table 3
35   
Netherlands
Keith Gonesh
Kazakhstan
Richard Gierdharie
Sun 19:54  Table 7
36   
Netherlands
Paul Meerzorg
China
OC Chan
Sun 20:03  Table 2
37   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Aad van Delft
Sun 19:56  Table 8
38   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Morocco
Ali a .
Sun 20:03  Table 1
39   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
John Paul Filius
Sun 19:47  Table 2
40   
Netherlands
Carel van Rosmalen
Netherlands
Davy Pruymboom
Sun 20:25  Table 6

Last sixteen

Race to 3
41   
China
Feng Chen
Netherlands
Aad van Delft
Sun 20:53  Table 1
42   
Netherlands
John Breur
Netherlands
Davy Pruymboom
Sun 20:53  Table 6
43   
Netherlands
Bas Verwijmeren
China
OC Chan
Sun 20:53  Table 3
44   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Morocco
Ali a .
Sun 20:53  Table 4
45   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 20:53  Table 5
46   
Finland
Jori Hätinen
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 20:56  Table 2
47   
Netherlands
Mario Martokarijo
Sudan
Hassan Osman
Sun 20:53  Table 7
48   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
René Beysens
Sun 20:53  Table 8

Quarter final

Race to 4
49   
Netherlands
Aad van Delft
Netherlands
Davy Pruymboom
Sun 21:36  Table 1
50   
China
OC Chan
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 21:23  Table 4
51   
Netherlands
Keith Gonesh
Finland
Jori Hätinen
Sun 21:23  Table 5
52   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Mervin Saib
Sun 21:23  Table 2

Semi final

Race to 3
53   
Netherlands
Aad van Delft
China
OC Chan
Sun 22:28  Table 1
54   
Finland
Jori Hätinen
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 22:15  Table 5

Final

Race to 3
55   
China
OC Chan
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 23:19  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants