Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 8, 2021

PCD 9Ball Huistoernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
6 (6/0) 29 (22/7)
76%
50
2 Hassan Osman
6 (5/1) 34 (21/13)
62%
35
3 Mario Martokarijo
5 (4/1) 22 (17/5)
77%
25
3 Keith Gonesh
SPC Capelle
5 (4/1) 24 (16/8)
67%
25
5 Aad van Delft
4 (3/1) 19 (11/8)
58%
20
5 John Koot
Pool West 2
4 (3/1) 19 (13/6)
68%
20
5 Dylan Dasar
4 (3/1) 19 (13/6)
68%
20
5 Crelis Hogchem
4 (3/1) 20 (11/9)
55%
20
9 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
15
Show more
9 John Breur
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
9 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
4 (2/2) 20 (10/10)
50%
15
9 E Jansen
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
15
9 René Beysens
4 (2/2) 13 (6/7)
46%
15
9 Zumfer Benquku
4 (2/2) 16 (6/10)
38%
15
9 Ali a .
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
15
9 Raymond Bracke.
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
15
17 Jorrit Rogaar
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 Sigfried Janga
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
10
17 Rick Telehala
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
10
17 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 E a Costa
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Sebastiaan Visser
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
10
17 Ley Yeung Cheung
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
10
17 Samuel Di Maggio
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
10
25 Bas Verwijmeren
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Jeanette van den Eijkel
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 John Paul Filius
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Eelco van Dooren
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Gordon Edwards
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Carel van Rosmalen
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Paulus Dickhoff
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Davy Pruymboom
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
Entry deadline Aug 8, 2021, 5:59 PM (local time)
Starts Aug 8, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and PCD 9ball huistoernooi ranking 2020/2021
Organizer Poolcafé Delfshaven
More info
**Toernooi opzet**
We gaan weer verder met de huistoernooien. Er zullen nog 16 toernooien gehouden worden,( de 4 gespeelde toernooien van vorig jaar tellen mee), na deze serie zal de masters gespeeld worden.
Je kan je plaatsen voor de masters door minimaal 11x deel te nemen en te eindigen bij de top 16 van de: PCD 9ball Huistoernooi ranking.

Er zal deze reeks alleen 9ball gespeeld worden, alternate-break.
Minimaal race naar de 3, afhankelijk van het toernooi verloop kan deze verhoogd worden.

Meld je bijtijds aan via cuescore, er geldt een max van 32 deelnemers.
Mocht je verhinderd zijn meld je dan zsm zelf af. Er wordt geen reservelijst bijgehouden, first come first serve.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Gordon Edwards
Sun 18:06  Table 1
2   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Samuel Di Maggio
Sun 18:06  Table 2
3   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 18:06  Table 3
4   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Jorrit Rogaar
Sun 18:06  Table 4
5   
Indonesia
Dylan Dasar
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 18:06  Table 5
6   
Netherlands
Davy Pruymboom
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 18:09  Table 6
7   
Netherlands
John Breur
Portugal
E a Costa
Sun 18:06  Table 7
8   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 18:06  Table 8
9   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Ley Yeung Cheung
Sun 18:21  Table 1
10   
Netherlands
Carel van Rosmalen
Poland
Łukasz Cabała
Sun 18:27  Table 5
11   
Netherlands
Raymond Bracke.
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 18:46  Table 8
12   
Netherlands
Eelco van Dooren
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 18:29  Table 2
13   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Elfried Jansen
Sun 18:30  Table 7
14   
Netherlands
Aad van Delft
Morocco
Ali a .
Sun 18:33  Table 3
15   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Paulus Dickhoff
Sun 18:35  Table 4
16   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Sebastiaan Visser
Sun 18:38  Table 6

Winners qualification

Race to 3
17   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
John Koot
Sun 18:51  Table 7
18   
Netherlands
Rick Telehala
Sudan
Hassan Osman
Sun 18:51  Table 1
19   
Indonesia
Dylan Dasar
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 18:52  Table 4
20   
Netherlands
John Breur
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 18:57  Table 3
21   
Netherlands
Mario Martokarijo
Poland
Łukasz Cabała
Sun 19:24  Table 3
22   
Netherlands
Raymond Bracke.
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 19:28  Table 2
23   
Netherlands
Elfried Jansen
Netherlands
Aad van Delft
Sun 19:28  Table 7
24   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 19:29  Table 5

Loser round 1

Race to 3
25   
Netherlands
Gordon Edwards
Netherlands
Samuel Di Maggio
Sun 19:00  Table 2
26   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Jorrit Rogaar
Sun 19:00  Table 5
27   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Davy Pruymboom
Sun 19:06  Table 7
28   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Sun 19:11  Table 6
29   
Netherlands
Ley Yeung Cheung
Netherlands
Carel van Rosmalen
Sun 19:13  Table 4
30   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 19:38  Table 6
31   
Netherlands
John Paul Filius
Morocco
Ali a .
Sun 19:17  Table 1
32   
Netherlands
Paulus Dickhoff
Netherlands
Sebastiaan Visser
Sun 19:21  Table 8

Losers qualification

Race to 3
33   
Netherlands
Samuel Di Maggio
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 19:51  Table 5
34   
Netherlands
Jorrit Rogaar
Netherlands
Elfried Jansen
Sun 20:05  Table 6
35   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Raymond Bracke.
Sun 19:58  Table 4
36   
Portugal
E a Costa
Poland
Łukasz Cabała
Sun 19:47  Table 3
37   
Netherlands
Ley Yeung Cheung
Netherlands
John Breur
Sun 19:45  Table 1
38   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 20:04  Table 8
39   
Morocco
Ali a .
Netherlands
Rick Telehala
Sun 19:45  Table 4
40   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Netherlands
René Beysens
Sun 20:03  Table 2

Last sixteen

Race to 4
41   
Netherlands
John Koot
Netherlands
John Breur
Sun 20:42  Table 1
42   
Sudan
Hassan Osman
Morocco
Ali a .
Sun 20:42  Table 2
43   
Indonesia
Dylan Dasar
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 20:42  Table 3
44   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
René Beysens
Sun 20:42  Table 4
45   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Elfried Jansen
Sun 20:42  Table 5
46   
Netherlands
Crelis Hogchem
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 20:42  Table 6
47   
Netherlands
Aad van Delft
Netherlands
Raymond Bracke.
Sun 20:42  Table 7
48   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Poland
Łukasz Cabała
Sun 20:42  Table 8

Quarter final

Race to 4
49   
Netherlands
John Koot
Sudan
Hassan Osman
Sun 21:21  Table 1
50   
Indonesia
Dylan Dasar
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 21:15  Table 2
51   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 21:29  Table 6
52   
Netherlands
Aad van Delft
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 21:48  Table 5

Semi final

Race to 4
53   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 22:07  Table 5
54   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 22:07  Table 1

Final

Race to 4
55   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 23:16 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants