Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 1, 2023

Oslo BK Klubbturnering Vårserie 8/16

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 United Kingdom Mark McGauley
Østkanten Biljardklubb
6 (6/0) 58 (34/24)
59%
12
2 Norway Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
7 (5/2) 67 (38/29)
57%
9
3 Norway Jan Atle Kofoed
Oslo BK
5 (4/1) 48 (27/21)
56%
7
3 Norway Jan Thomassen
Østkanten Biljardklubb
6 (4/2) 60 (30/30)
50%
7
5 Sweden Henrik Olsson
Oslo BK
4 (2/2) 39 (17/22)
44%
5
5 Norway Vijay Jadhav
Oslo BK
4 (3/1) 39 (22/17)
56%
5
5 Norway Tor-Arne Slorafoss
Oslo BK
4 (2/2) 39 (20/19)
51%
5
5 Norway Øystein Følling
5 (3/2) 49 (27/22)
55%
5
9 Philippines Erol Dane Mula
Oslo BK
4 (2/2) 36 (17/19)
47%
3
Show more
9 Norway Isa Malik
Oslo BK
4 (2/2) 40 (20/20)
50%
3
9 Norway Ola Magnus Johnsen
Oslo BK
2 (1/1) 20 (11/9)
55%
3
9 Norway Iselin Masternes
Oslo BK
4 (2/2) 40 (20/20)
50%
3
9 Norway Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
3 (2/1) 31 (17/14)
55%
3
9 Norway Astrid E. Pedersen
Oslo BK
3 (2/1) 31 (16/15)
52%
3
9 Greece Pergantis Zalachas
Oslo BK
2 (1/1) 21 (11/10)
52%
3
9 Christmas Island Kim Kimchi
3 (2/1) 31 (16/15)
52%
3
17 Norway Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
3 (1/2) 31 (16/15)
52%
2
17 Lithuania Mindaugas Jomantas
Oslo BK
3 (1/2) 29 (14/15)
48%
2
17 Bernadette Bodó
Unique BK
2 (0/2) 22 (10/12)
45%
2
17 Norway Petter Olsen
Oslo BK
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
2
17 Norway Romain Rolland
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
2
17 Italy Paolo Speciale
Oslo BK
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
2
17 Poland Rafal Wisniewski
3 (1/2) 31 (16/15)
52%
2
17 Albania Levi Pavdeja
Oslo BK
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
2
25 Norway Stig Nesvik
Oslo BK
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
2
25 Norway Truls Bakken
Oslo BK
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
2
25 Norway Wael Handal
Oslo BK
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
2
25 Norway Mahran Alhadad
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
2
25 Norway Roger Mølmann
Oslo BK
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
2
Starts Mar 1, 2023, 6:00 PM (local time)
Entry deadline Mar 1, 2023, 5:58 PM (local time)
Organizer Oslo BK
Contact Kim Soo Garmark (kimgarmark@gmail.com)
Rankings OBK Vårserie 2023
Format Double to Single elimination (29 Participants)
Race to 6
Handicap With handicap
More info
Vi spiller 10-ball med parti-hcp og ulike spillregler for de forskjellige rating-klassene.

D-spillere (rating 100-200):
Bruker ikke brekkboks og har alltid "ball i hånd" etter eget brekk (se info under).
Spiller med 9-ball regler (uten melding) og vinner på 10-ball kombinasjon.

C-spillere (rating 201-300):
Bruker ikke brekkboks, spiller med 9-ball regler (uten melding), vinner på 10-ball kombinasjon men den må meldes.

B-spillere (rating 301-450):
Spiller vanlige 10-ball regler, men vinner på 10-ball kombinasjon. Bruker ikke brekkboks.

A-spillere (rating 451-600):
Spiller vanlige 10-ball regler med brekkboks.

Spilleren med høyest rating starter å brekke, hvis lik rating-klasse spiller man om brekket.
Annethvert brekk gjelder i alle kamper.

Vær OBS på at D-spillere har "ball i hånd" etter brekket, uavhengig av om det går kule/køball forløper/køball over bord. Det er IKKE lov for en D-spiller å spille en 10-ball kombinasjon på det første støtet etter brekk!!!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Norway
Ola Magnus Johnsen
Walk Over
 
2   
Sweden
Henrik Olsson
585
Norway
Petter Olsen
275
Wed 18:11  Table 1
3   
Norway
Iselin Masternes
184
Norway
Ole Kristian Rudshavn
650
Wed 18:06  Table 2
4   
Norway
Truls Bakken
251
Norway
Vijay Jadhav
216
Wed 18:07  Table 3
5   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
342
Norway
Stig Nesvik
353
Wed 18:07  Table 4
6   
Norway
Jan Thomassen
499
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
475
Wed 18:11  Table 5
7   
Norway
Astrid E. Pedersen
175
Italy
Paolo Speciale
317
Wed 18:11  Table 6
8   
Norway
Øystein Følling
228
Norway
Wael Handal
243
Wed 18:11  Table 7
9   
Greece
Pergantis Zalachas
Walk Over
 
10   
Norway
Romain Rolland
210
Norway
Isa Malik
238
Wed 18:11  Table 8
11   
Norway
Roger Mølmann
338
Norway
Jan Atle Kofoed
404
Wed 18:12  Table 9
12   
Philippines
Erol Dane Mula
404
Poland
Rafal Wisniewski
175
Wed 18:12  Table 10
13   
Norway
Pål Daud Fillipsveen
437
Albania
Levi Pavdeja
363
Wed 18:12  Table 12
14   
Norway
Mahran Alhadad
198
Christmas Island
Kim Kimchi
331
Wed 18:12  Table 13
15   
Norway
Tor-Arne Slorafoss
247
United Kingdom
Mark McGauley
552
Wed 18:13  Table 14
16   
Walk Over
Bernadette Bodó
 

Winners qualification

Race to 6
17   
Norway
Ola Magnus Johnsen
366
Norway
Petter Olsen
275
Wed 18:56  Table 1
18   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
650
Norway
Vijay Jadhav
216
Wed 18:56  Table 2
19   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
342
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
475
Wed 19:05  Table 5
20   
Norway
Astrid E. Pedersen
175
Norway
Øystein Følling
228
Wed 18:44  Table 8
21   
Greece
Pergantis Zalachas
257
Norway
Isa Malik
238
Wed 18:43  Table 7
22   
Norway
Jan Atle Kofoed
404
Poland
Rafal Wisniewski
175
Wed 19:23  Table 8
23   
Norway
Pål Daud Fillipsveen
437
Christmas Island
Kim Kimchi
331
Wed 18:52  Table 12
24   
United Kingdom
Mark McGauley
552
Bernadette Bodó
198
Wed 18:39  Table 14

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Sweden
Henrik Olsson
 
26   
Norway
Iselin Masternes
184
Norway
Truls Bakken
251
Wed 18:57  Table 3
27   
Norway
Stig Nesvik
353
Norway
Jan Thomassen
499
Wed 19:06  Table 4
28   
Italy
Paolo Speciale
317
R1
Norway
Wael Handal
243
Wed 18:44  Table 6
29   
Walk Over
Norway
Romain Rolland
 
30   
Norway
Roger Mølmann
338
Philippines
Erol Dane Mula
404
Wed 19:23  Table 7
31   
Albania
Levi Pavdeja
363
Norway
Mahran Alhadad
198
Wed 18:51  Table 10
32   
Norway
Tor-Arne Slorafoss
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 6
33   
Sweden
Henrik Olsson
585
Bernadette Bodó
198
Wed 19:22  Table 6
34   
Norway
Iselin Masternes
184
Norway
Pål Daud Fillipsveen
437
Wed 19:35  Table 2
35   
Norway
Jan Thomassen
499
Poland
Rafal Wisniewski
175
Wed 20:18  Table 7
36   
Italy
Paolo Speciale
317
Norway
Isa Malik
238
Wed 19:28  Table 1
37   
Norway
Romain Rolland
210
Norway
Øystein Følling
228
Wed 19:25  Table 9
38   
Philippines
Erol Dane Mula
404
R1
Lithuania
Mindaugas Jomantas
342
Wed 20:08  Table 6
39   
Albania
Levi Pavdeja
363
Norway
Ole Kristian Rudshavn
650
Wed 19:39  Table 10
40   
Norway
Tor-Arne Slorafoss
247
Norway
Petter Olsen
275
Wed 19:25  Table 3

Last sixteen

Race to 6
41   
Norway
Ola Magnus Johnsen
366
Norway
Ole Kristian Rudshavn
650
Wed 21:06  Table 2
42   
Norway
Vijay Jadhav
216
Philippines
Erol Dane Mula
404
Wed 21:07  Table 3
43   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
475
Norway
Jan Thomassen
499
Wed 21:07  Table 4
44   
Norway
Astrid E. Pedersen
175
Norway
Tor-Arne Slorafoss
247
Wed 21:07  Table 5
45   
Greece
Pergantis Zalachas
257
Sweden
Henrik Olsson
585
Wed 21:07  Table 6
46   
Norway
Jan Atle Kofoed
404
Norway
Isa Malik
238
Wed 21:07  Table 7
47   
Christmas Island
Kim Kimchi
331
Norway
Øystein Følling
228
Wed 21:07  Table 8
48   
United Kingdom
Mark McGauley
552
Norway
Iselin Masternes
184
Wed 21:08  Table 9

Quarter final

Race to 6
49   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
650
Norway
Vijay Jadhav
216
Wed 21:54  Table 8
50   
Norway
Jan Thomassen
499
Norway
Tor-Arne Slorafoss
247
Wed 22:11  Table 9
51   
Sweden
Henrik Olsson
585
Norway
Jan Atle Kofoed
404
Wed 21:57  Table 2
52   
Norway
Øystein Følling
228
United Kingdom
Mark McGauley
552
Wed 21:42  Table 7

Semi final

Race to 6
53   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
650
R1
Norway
Jan Thomassen
499
Wed 22:39  Table 4
54   
Norway
Jan Atle Kofoed
404
United Kingdom
Mark McGauley
552
Wed 22:46  Table 2

Final

Race to 6
55   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
650
United Kingdom
Mark McGauley
552
Wed 23:28  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants