Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 1, 2023

Oslo BK Klubbturnering Vårserie 4/16

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Henrik Olsson
Oslo BK
8 (7/1) 82 (47/35)
57%
12
2 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
6 (5/1) 60 (34/26)
57%
9
3 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
6 (4/2) 57 (30/27)
53%
7
3 Paweł Zalewski
Svithun BK
7 (5/2) 68 (36/32)
53%
7
5 Jan Thomassen
Østkanten Biljardklubb
4 (3/1) 36 (20/16)
56%
5
5 Roy Steffensen
Oslo BK
5 (3/2) 51 (26/25)
51%
5
5 Joachim Hoff
4 (3/1) 40 (22/18)
55%
5
5 Kim Bjørnstad
Oslo BK
4 (3/1) 40 (23/17)
58%
5
9 Vijay Jadhav
5 (3/2) 48 (27/21)
56%
3
Show more
9 Paolo Speciale
4 (2/2) 39 (21/18)
54%
3
9 Mona Søvold Sunde
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 41 (20/21)
49%
3
9 Roger Mølmann
Oslo BK
5 (3/2) 51 (27/24)
53%
3
13 Stig Nesvik
Oslo BK
4 (2/2) 40 (21/19)
53%
2
13 Haukur Stefansson
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 42 (20/22)
48%
2
13 Svein Roger Hansen
4 (2/2) 41 (20/21)
49%
2
13 Patryk Statkiewicz
4 (2/2) 40 (19/21)
48%
2
17 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
2
17 Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
2
17 Mindaugas Jomantas
Oslo BK
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
2
17 Truls Bakken
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
2
17 Levi Pavdeja
Oslo BK
3 (1/2) 30 (14/16)
47%
2
17 Andreas Wahr-Hansen
Oslo BK
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
2
17 Leif Norvald Nilsen
3 (1/2) 30 (14/16)
47%
2
17 Ida Amundsen Holtet
Oslo BK
3 (1/2) 31 (15/16)
48%
2
25 Romain Rolland
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
2
25 Isa Malik
Oslo BK
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
2
25 Wael Handal
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
2
25 Pawel Grenz
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
2
25 Iselin Masternes
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
2
25 (Eivind) Yoo Yong Jae (Johansen)
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
2
25 Kim-Olaf Sørensen
Oslo BK
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
2
25 Pergantis Zalachas
Oslo BK
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
2
Entry deadline Feb 1, 2023, 6:00 PM (local time)
Starts Feb 1, 2023, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (32 Participants)
Race to 6
Handicap With handicap
Rankings C-liga Vårserie 2023 and OBK Vårserie 2023
Organizer Oslo BK
Contact Kim Soo Garmark (kimgarmark@gmail.com)
More info
Vi spiller 10-ball med parti-hcp og ulike spillregler for de forskjellige rating-klassene.

D-spillere:
Bruker ikke brekkboks og har alltid "ball i hånd" etter eget brekk (se info under).
Spiller med 9-ball regler (uten melding) og vinner på 10-ball kombinasjon.

C-spillere:
Bruker ikke brekkboks, spiller med 9-ball regler (uten melding), vinner på 10-ball kombinasjon men den må meldes.

B-spillere:
Spiller vanlige 10-ball regler, men vinner på 10-ball kombinasjon. Bruker ikke brekkboks.

A-spillere:
Spiller vanlige 10-ball regler med brekkboks.

Spilleren med høyest rating starter å brekke, hvis lik rating-klasse spiller man om brekket.
Annethvert brekk gjelder i alle kamper.

Vær OBS på at D-spillere har "ball i hånd" etter brekket, uavhengig av om det går kule/køball forløper/køball over bord. Det er IKKE lov for en D-spiller å spille en 10-ball kombinasjon på det første støtet etter brekk!!!

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
357
Norway
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
475
Wed 18:04  Table 1
2   
Italy
Paolo Speciale
314
South Korea
(Eivind) Yoo Yong Jae (Johansen)
148
Wed 18:04  Table 2
3   
Norway
Wael Handal
249
Norway
Vijay Jadhav
222
Wed 18:04  Table 3
4   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
638
Norway
Svein Roger Hansen
325
Wed 18:04  Table 4
5   
Norway
Iselin Masternes
178
R1
Albania
Levi Pavdeja
372
Wed 18:05  Table 5
6   
Poland
Paweł Zalewski
484
Norway
Jan Thomassen
481
Wed 18:05  Table 6
7   
Norway
Mona Søvold Sunde
149
Norway
Isa Malik
235
Wed 18:05  Table 7
8   
Norway
Ida Amundsen Holtet
214
Norway
Truls Bakken
251
Wed 18:05  Table 8
9   
Norway
Roger Mølmann
299
Norway
Stig Nesvik
332
Wed 18:05  Table 9
10   
Norway
Pål Daud Fillipsveen
422
Poland
Pawel Grenz
525
Wed 18:05  Table 10
11   
Norway
Kim-Olaf Sørensen
269
Norway
Jan Atle Kofoed
410
Wed 18:06  Table 11
12   
Poland
Patryk Statkiewicz
475
Norway
Kim Bjørnstad
381
Wed 18:06  Table 12
13   
Greece
Pergantis Zalachas
257
Norway
Roy Steffensen
366
Wed 18:06  Table 13
14   
Norway
Leif Norvald Nilsen
263
Norway
Andreas Wahr-Hansen
278
Wed 18:06  Table 14
15   
Norway
Joachim Hoff
197
Norway
Romain Rolland
219
Wed 18:06  Table 15
16   
Iceland
Haukur Stefansson
275
Sweden
Henrik Olsson
561
Wed 18:06  Table 16

Winner round 1

Race to 6
17   
Norway
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
475
Italy
Paolo Speciale
314
Wed 19:04  Table 12
18   
Norway
Vijay Jadhav
222
Norway
Ole Kristian Rudshavn
638
R2
Wed 18:50  Table 6
19   
Albania
Levi Pavdeja
372
Norway
Jan Thomassen
481
Wed 18:50  Table 8
20   
Norway
Mona Søvold Sunde
149
Norway
Ida Amundsen Holtet
214
Wed 18:47  Table 5
21   
Norway
Stig Nesvik
332
Norway
Pål Daud Fillipsveen
422
Wed 19:14  Table 2
22   
Norway
Jan Atle Kofoed
410
Norway
Kim Bjørnstad
381
Wed 19:10  Table 9
23   
Norway
Roy Steffensen
366
Norway
Leif Norvald Nilsen
263
Wed 18:46  Table 2
24   
Norway
Joachim Hoff
197
Sweden
Henrik Olsson
561
Wed 18:54  Table 16

Loser round 1

Race to 6
25   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
357
South Korea
(Eivind) Yoo Yong Jae (Johansen)
148
Wed 19:05  Table 14
26   
Norway
Wael Handal
249
Norway
Svein Roger Hansen
325
Wed 18:51  Table 4
27   
Norway
Iselin Masternes
178
Poland
Paweł Zalewski
484
Wed 18:51  Table 13
28   
Norway
Isa Malik
235
Norway
Truls Bakken
251
Wed 18:46  Table 7
29   
Norway
Roger Mølmann
299
Poland
Pawel Grenz
525
Wed 19:14  Table 10
30   
Norway
Kim-Olaf Sørensen
269
Poland
Patryk Statkiewicz
475
Wed 19:06  Table 1
31   
Greece
Pergantis Zalachas
257
Norway
Andreas Wahr-Hansen
278
Wed 18:46  Table 3
32   
Norway
Romain Rolland
219
Iceland
Haukur Stefansson
275
Wed 18:54  Table 15

Loser round 2

Race to 6
33   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
357
Sweden
Henrik Olsson
561
Wed 19:49  Table 8
34   
Norway
Svein Roger Hansen
325
Norway
Leif Norvald Nilsen
263
Wed 19:26  Table 4
35   
Poland
Paweł Zalewski
484
Norway
Jan Atle Kofoed
410
Wed 20:00  Table 9
36   
Norway
Truls Bakken
251
Norway
Stig Nesvik
332
Wed 20:05  Table 2
37   
Norway
Roger Mølmann
299
Norway
Ida Amundsen Holtet
214
Wed 20:01  Table 7
38   
Poland
Patryk Statkiewicz
475
Albania
Levi Pavdeja
372
Wed 19:38  Table 6
39   
Norway
Andreas Wahr-Hansen
278
Norway
Vijay Jadhav
222
Wed 19:24  Table 3
40   
Iceland
Haukur Stefansson
275
Norway
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
475
Wed 19:27  Table 7

Winners qualification

Race to 6
41   
Italy
Paolo Speciale
314
Norway
Ole Kristian Rudshavn
638
Wed 20:23  Table 3
42   
Norway
Jan Thomassen
481
Norway
Mona Søvold Sunde
149
Wed 20:23  Table 5
43   
Norway
Pål Daud Fillipsveen
422
Norway
Kim Bjørnstad
381
Wed 20:24  Table 6
44   
Norway
Roy Steffensen
366
Norway
Joachim Hoff
197
Wed 20:24  Table 10

Loser round 3

Race to 6
45   
Sweden
Henrik Olsson
561
Norway
Svein Roger Hansen
325
Wed 20:53  Table 7
46   
Poland
Paweł Zalewski
484
Norway
Stig Nesvik
332
Wed 20:59  Table 6
47   
Norway
Roger Mølmann
299
Poland
Patryk Statkiewicz
475
Wed 20:53  Table 9
48   
Norway
Vijay Jadhav
222
Iceland
Haukur Stefansson
275
Wed 20:01  Table 3

Losers qualification

Race to 6
49   
Sweden
Henrik Olsson
561
Norway
Mona Søvold Sunde
149
Wed 21:32  Table 7
50   
Poland
Paweł Zalewski
484
R1
Italy
Paolo Speciale
314
R1
Wed 21:46  Table 6
51   
Norway
Roger Mølmann
299
Norway
Roy Steffensen
366
Wed 21:24  Table 2
52   
Norway
Vijay Jadhav
222
Norway
Pål Daud Fillipsveen
422
Wed 20:58  Table 3

Quarter final

Race to 6
53   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
638
Norway
Roy Steffensen
366
R1
Wed 22:27  Table 2
54   
Norway
Jan Thomassen
481
Norway
Pål Daud Fillipsveen
422
Wed 22:27  Table 3
55   
Norway
Kim Bjørnstad
381
Sweden
Henrik Olsson
561
Wed 22:27  Table 6
56   
Norway
Joachim Hoff
197
Poland
Paweł Zalewski
484
Wed 22:27  Table 7

Semi final

Race to 6
57   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
638
Norway
Pål Daud Fillipsveen
422
Wed 23:12  Table 3
58   
Sweden
Henrik Olsson
561
Poland
Paweł Zalewski
484
Wed 23:13  Table 2

Final

Race to 6
59   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
638
Sweden
Henrik Olsson
561
Wed 23:53  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants