Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 25, 2023

Oslo BK Klubbturnering Vårserie 3/16

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Iselin Masternes
8 (7/1) 65 (38/27)
58%
12
2 Stig Nesvik
Oslo BK
7 (5/2) 57 (32/25)
56%
9
3 Jan Thomassen
Østkanten Biljardklubb
5 (4/1) 43 (24/19)
56%
7
3 Mindaugas Jomantas
Oslo BK
6 (4/2) 44 (24/20)
55%
7
5 Christian Johannessen
Oslo BK
4 (3/1) 32 (17/15)
53%
5
5 Paweł Zalewski
Svithun BK
4 (3/1) 34 (18/16)
53%
5
5 Isa Malik
Oslo BK
5 (3/2) 36 (22/14)
61%
5
5 Kim Soo Garmark
Oslo BK
5 (4/1) 40 (22/18)
55%
5
9 Kjartan Maraas
Østkanten Biljardklubb
3 (2/1) 24 (11/13)
46%
3
Show more
9 Audun Bjerve
Østkanten Biljardklubb
3 (2/1) 24 (13/11)
54%
3
9 Vijay Jadhav
3 (2/1) 24 (13/11)
54%
3
9 Øystein Følling
3 (2/1) 24 (14/10)
58%
3
9 Svein Roger Hansen
4 (2/2) 33 (16/17)
48%
3
9 (Eivind) Yoo Yong Jae (Johansen)
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
3
9 Levi Pavdeja
Oslo BK
4 (2/2) 32 (15/17)
47%
3
9 Grzegorz Tabor
Oslo BK
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
3
17 Kent Hansen
Unique BK
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
2
17 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
2
17 Truls Bakken
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
2
17 Romain Rolland
3 (1/2) 25 (13/12)
52%
2
17 Gary Zacaria
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
2
17 Mona Søvold Sunde
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 25 (13/12)
52%
2
17 Robert Hedin
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
2
17 Roger Mølmann
Oslo BK
3 (1/2) 23 (12/11)
52%
2
25 Erol Dane Mula
Oslo BK
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
2
25 tor-arne slorafoss
Horten BK
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
2
25 Simen Jøndal
Oslo BK
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
2
25 Marie Hoff Petersen
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
2
25 Alessandro Luca
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
2
25 Kim Kimchi
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
2
25 Riaz Ali
Ask BC
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
2
25 Amin Asil
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
2
33 Paolo Speciale
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
2
Entry deadline Jan 25, 2023, 5:45 PM (local time)
Starts Jan 25, 2023, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (33 Participants)
Race to 5
Handicap With handicap
Rankings OBK Vårserie 2023
Organizer Oslo BK
Contact Kim-Olaf Sørensen (kimsorensen88@gmail.com)
More info
Parti og ball-handicap

-Det er IKKE 3-poengs regel på brekket.
-Laveste handicap / høyeste rating starter å brekke.
-Det spilles annethvert brekk.
-En C- eller D-spiller kan ikke tape på 3-feils regelen mot en A- eller B-spiller, men kan derimot vinne på 3-feils regelen mot A- og B-spillere. C- og D-spillere kan vinne på 3-feils regelen mot hverandre hvis motstander er i samme kategori (D mot D, C mot C)
-A- og B-spillere følger vanlige regler.
-Ball-handicap vil si at man vinner på en lavere nominert kule i tillegg til 9'ern i hvert parti. Det er maksimalt en kule ball-handicap i tillegg til 9'ern og det er enten 5, 6, 7 eller 8. Dvs. at man vinner på å putte 5'ern om denne er handicap-ballen.
-Handicap-ballen skal plasseres BAKERST i racken.
-Om man har 6'ern i ball-handicap, kan man kun vinne om den puttes i riktig rekkefølge (aka. et clean shot). Hvis 6'ern puttes ved å kysses, caramboleres eller ved brekk, skal den ikke opp igjen.
-9'er-ballen kan kysses, caramboleres og brekkes som vanlig.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Norway
Kim Soo Garmark
522
Norway
Iselin Masternes
178
Wed 18:11  Table 1
2   
Norway
Riaz Ali
Walk Over
 
3   
Walk Over
Albania
Levi Pavdeja
 
4   
Norway
Øystein Følling
Walk Over
 
5   
Walk Over
Lithuania
Mindaugas Jomantas
 
6   
Poland
Paweł Zalewski
Walk Over
 
7   
Walk Over
Norway
Jan Thomassen
 
8   
Norway
Truls Bakken
Walk Over
 
9   
Walk Over
Norway
Mona Søvold Sunde
 
10   
Norway
Christian Johannessen
Walk Over
 
11   
Walk Over
Norway
Roger Mølmann
 
12   
Norway
Erol Dane Mula
Walk Over
 
13   
Walk Over
Philippines
Gary Zacaria
 
14   
Christmas Island
Kim Kimchi
Walk Over
 
15   
Walk Over
Norway
Marie Hoff Petersen
 
16   
South Korea
(Eivind) Yoo Yong Jae (Johansen)
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Norway
Svein Roger Hansen
325
Norway
Kim Soo Garmark
522
Wed 18:39  Table 1
18   
Norway
Riaz Ali
301
Norway
Pål Daud Fillipsveen
422
Wed 18:11  Table 2
19   
Norway
Simen Jøndal
201
Albania
Levi Pavdeja
372
Wed 18:12  Table 3
20   
Norway
Øystein Følling
204
Norway
Kent Hansen
301
Wed 18:12  Table 4
21   
Norway
Isa Malik
238
Lithuania
Mindaugas Jomantas
357
Wed 18:13  Table 5
22   
Poland
Paweł Zalewski
484
Norway
Amin Asil
301
Wed 18:14  Table 6
23   
Norway
tor-arne slorafoss
229
Norway
Jan Thomassen
481
Wed 18:15  Table 7
24   
Norway
Truls Bakken
251
Norway
Romain Rolland
219
R1
Wed 18:15  Table 8
25   
Italy
Alessandro Luca
275
Norway
Mona Søvold Sunde
152
Wed 18:16  Table 9
26   
Norway
Christian Johannessen
525
Poland
Grzegorz Tabor
384
Wed 18:16  Table 10
27   
Norway
Vijay Jadhav
216
Norway
Roger Mølmann
281
Wed 18:17  Table 11
28   
Norway
Erol Dane Mula
404
Norway
Stig Nesvik
332
Wed 18:17  Table 12
29   
Sweden
Robert Hedin
425
Philippines
Gary Zacaria
278
Wed 18:18  Table 13
30   
Christmas Island
Kim Kimchi
322
Norway
Audun Bjerve
301
Wed 18:19  Table 14
31   
Norway
Kjartan Maraas
357
Norway
Marie Hoff Petersen
204
Wed 18:20  Table 15
32   
South Korea
(Eivind) Yoo Yong Jae (Johansen)
148
Italy
Paolo Speciale
314
Wed 18:20  Table 16

Loser round 1

Race to 5
33   
Norway
Iselin Masternes
178
Italy
Paolo Speciale
314
Wed 18:45  Table 8
34   
Walk Over
Norway
Marie Hoff Petersen
 
35   
Walk Over
Christmas Island
Kim Kimchi
 
36   
Walk Over
Philippines
Gary Zacaria
 
37   
Walk Over
Norway
Erol Dane Mula
 
38   
Walk Over
Norway
Roger Mølmann
 
39   
Walk Over
Poland
Grzegorz Tabor
 
40   
Walk Over
Italy
Alessandro Luca
 
41   
Walk Over
Norway
Truls Bakken
 
42   
Walk Over
Norway
tor-arne slorafoss
 
43   
Walk Over
Norway
Amin Asil
 
44   
Walk Over
Lithuania
Mindaugas Jomantas
 
45   
Walk Over
Norway
Kent Hansen
 
46   
Walk Over
Norway
Simen Jøndal
 
47   
Walk Over
Norway
Riaz Ali
 
48   
Walk Over
Norway
Svein Roger Hansen
 

Winners qualification

Race to 5
49   
Norway
Kim Soo Garmark
522
Norway
Pål Daud Fillipsveen
422
Wed 19:20  Table 3
50   
Albania
Levi Pavdeja
372
Norway
Øystein Følling
204
Wed 18:49  Table 4
51   
Norway
Isa Malik
238
Poland
Paweł Zalewski
484
Wed 18:52  Table 6
52   
Norway
Jan Thomassen
481
Norway
Romain Rolland
219
Wed 18:49  Table 2
53   
Norway
Mona Søvold Sunde
152
Norway
Christian Johannessen
525
Wed 19:10  Table 13
54   
Norway
Vijay Jadhav
216
Norway
Stig Nesvik
332
Wed 18:44  Table 9
55   
Sweden
Robert Hedin
425
Norway
Audun Bjerve
301
Wed 19:04  Table 4
56   
Norway
Kjartan Maraas
357
South Korea
(Eivind) Yoo Yong Jae (Johansen)
148
Wed 19:01  Table 12

Loser round 2

Race to 5
57   
Norway
Iselin Masternes
178
Norway
Marie Hoff Petersen
204
Wed 18:58  Table 15
58   
Christmas Island
Kim Kimchi
322
Philippines
Gary Zacaria
278
Wed 19:04  Table 8
59   
Norway
Erol Dane Mula
404
Norway
Roger Mølmann
281
Wed 18:46  Table 5
60   
Poland
Grzegorz Tabor
384
Italy
Alessandro Luca
275
Wed 19:11  Table 10
61   
Norway
Truls Bakken
251
Norway
tor-arne slorafoss
229
Wed 18:54  Table 7
62   
Norway
Amin Asil
301
Lithuania
Mindaugas Jomantas
357
Wed 18:54  Table 11
63   
Norway
Kent Hansen
301
Norway
Simen Jøndal
201
Wed 18:50  Table 3
64   
Norway
Riaz Ali
301
Norway
Svein Roger Hansen
325
Wed 19:20  Table 5

Losers qualification

Race to 5
65   
Norway
Iselin Masternes
178
Norway
Romain Rolland
219
Wed 19:32  Table 7
66   
Philippines
Gary Zacaria
278
Norway
Isa Malik
238
Wed 19:33  Table 2
67   
Norway
Roger Mølmann
281
Albania
Levi Pavdeja
372
Wed 19:22  Table 9
68   
Poland
Grzegorz Tabor
384
Norway
Pål Daud Fillipsveen
422
Wed 19:59  Table 4
69   
Norway
Truls Bakken
251
South Korea
(Eivind) Yoo Yong Jae (Johansen)
148
Wed 19:34  Table 8
70   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
357
Sweden
Robert Hedin
425
Wed 19:46  Table 6
71   
Norway
Kent Hansen
301
Norway
Stig Nesvik
332
Wed 19:22  Table 1
72   
Norway
Svein Roger Hansen
325
Norway
Mona Søvold Sunde
152
Wed 20:01  Table 3

Last sixteen

Race to 5
73   
Norway
Kim Soo Garmark
522
Poland
Grzegorz Tabor
384
Wed 20:45  Table 2
74   
Norway
Øystein Følling
204
Norway
Stig Nesvik
332
Wed 20:45  Table 3
75   
Poland
Paweł Zalewski
484
Albania
Levi Pavdeja
372
Wed 20:46  Table 4
76   
Norway
Jan Thomassen
481
Norway
Svein Roger Hansen
325
Wed 20:46  Table 5
77   
Norway
Christian Johannessen
525
South Korea
(Eivind) Yoo Yong Jae (Johansen)
148
Wed 20:47  Table 6
78   
Norway
Vijay Jadhav
216
Lithuania
Mindaugas Jomantas
357
Wed 20:47  Table 7
79   
Norway
Audun Bjerve
301
Norway
Iselin Masternes
178
Wed 20:47  Table 8
80   
Norway
Kjartan Maraas
357
Norway
Isa Malik
238
Wed 20:48  Table 9

Quarter final

Race to 5
81   
Norway
Kim Soo Garmark
522
Norway
Stig Nesvik
332
Wed 21:44  Table 2
82   
Poland
Paweł Zalewski
484
Norway
Jan Thomassen
481
Wed 21:32  Table 5
83   
Norway
Christian Johannessen
525
Lithuania
Mindaugas Jomantas
357
Wed 21:21  Table 7
84   
Norway
Iselin Masternes
178
Norway
Isa Malik
238
Wed 21:08  Table 8

Semi final

Race to 5
85   
Norway
Stig Nesvik
332
Norway
Jan Thomassen
481
R1
Wed 22:29  Table 5
86   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
357
Norway
Iselin Masternes
178
Wed 22:19  Table 2

Final

Race to 5
87   
Norway
Stig Nesvik
332
Norway
Iselin Masternes
178
Wed 23:20  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants