Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 22 - April 24, 2022

NM Veteran

Straightpool

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameHighest breakAvg Points
1 Bjørn Erik Bergh
Grenland BK
6.402 100
2 Robert Farinetti
BEX BK
4.209 87
3 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
7.286 77
3 John E.Erstad
Alta BK
3.901 77
5 Håvard Lykke
Gjøvik&Raufoss BK
3.256 64
5 Ingolf Höns
Ask BC
3.681 64
5 Jørgen Nilsen
BEX BK
4.982 64
5 Thomas Pedersen
Fredrikstad BK
3.838 64
9 Espen M. Andersen
Trondheim BK
3.434 44
Show more
9 Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
3.198 44
9 Jan Morten Arnesen
Plankebyen BK
4.308 44
9 Pål Andre Martinsen
Plankebyen BK
4.816 44
9 Lars Jørgen Langrind
Kongsberg BK
3.014 44
9 Kenneth Mydland
Fredrikstad BK
4.689 44
9 Bernt Olav Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
3.379 44
9 Kim Soo Garmark
Oslo BK
4.429 44
17 Bjørn Birger Andreassen
Fredrikstad BK
2.333 16
17 Henrik Hagen
BEX BK
9.238 16
17 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
2.811 16
17 Anders Lie
Fredrikstad BK
1.821 16
17 Jack Nordby
Oslo BK
1.958 16
17 Sabahudin Comor
Fredrikstad BK
3.160 16
17 Tom Kristiansen
Fredrikstad BK
2.897 16
17 Arne Wiese-Hansen
Fredrikstad BK
2.333 16
25 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
2.388 13
25 Espen Kristiansen
Fredrikstad BK
2.283 13
25 Geir Tollefsrud
Gjøvik&Raufoss BK
1.583 13
25 Kent Hansen
Oslo BK
2.211 13
25 Paul Townsend
Feios IL-BG
1.536 13
25 Raymond Kandola
Plankebyen BK
2.512 13
25 Ragnar Hansen
Grenland BK
1.772 13
25 Kyrre Jørgensen
Alta BK
1.263 13
33 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
1.661 10
33 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
1.667 10
33 Arve Karlsen
Fredrikstad BK
1.891 10
33 Terje Hanssen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
1.028 10
Entry deadline Apr 20, 2022, 5:59 PM (local time)
Starts Apr 22, 2022, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (36 Participants)
Race to 75
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Fredrikstad BK
Contact Eystein Gangfløt (geystein@yahoo.com, 47232705) and Ole Tobias Tanilon Gangfløt (oletobias321@gmail.com)
More info
Salongen åpner kl. 14.00 på fredag. Antageligvis er det folk der mye tidligere enn det. Evt. ring 47232705 for å gjøre en avtale.
Parkering er gratis fra kl. 14.00 på fredag og fra kl. 9.00 i alle parkeringshus i byen på lørdag og søndag, 200 meter til nærmeste. Overnatting anbefaler vi Scandic city hotel kun 300 meter fra salongen. Vi har avtalte biljardpriser på enkeltrom kr795, dobbeltrom kr 995 og trippelrom kr 1195. I salongen tilbyr vi mye god mat og drikke til hyggelig priser hele helgen. Vel møtt!

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 75
1   
Håvard Lykke
Trond-Michael Borrie Stensrød
Fri 18:13  Table 1
2   
Arne Wiese-Hansen
Walk Over
 
3   
Walk Over
Paul Townsend
 
4   
Anders Lie
Walk Over
 
5   
Walk Over
Espen Kristiansen
 
6   
Sabahudin Comor
Walk Over
 
7   
Walk Over
Raymond Kandola
 
8   
Arve Karlsen
Ingolf Höns
Fri 18:13  Table 2
9   
Jan Atle Kofoed
Bjørn Bratteberg
Fri 18:13  Table 3
10   
Pål Daud Fillipsveen
Walk Over
 
11   
Walk Over
Kent Hansen
 
12   
Jack Nordby
Walk Over
 
13   
Walk Over
Geir Tollefsrud
 
14   
Tom Kristiansen
Walk Over
 
15   
Walk Over
Kyrre Jørgensen
 
16   
Bjørn Birger Andreassen
Terje Hanssen
Fri 18:13  Table 4

Winner round 1

Race to 75
17   
Ronny Oldervik
Håvard Lykke
Fri 19:50  Table 2
18   
Arne Wiese-Hansen
Ragnar Hansen
Fri 18:13  Table 5
19   
Jan Morten Arnesen
Paul Townsend
Fri 18:13  Table 6
20   
Anders Lie
Kim Soo Garmark
Fri 20:48  Table 7
21   
Thomas Pedersen
Espen Kristiansen
Fri 18:13  Table 7
22   
Sabahudin Comor
Bernt Olav Lundetræ
Fri 19:15  Table 6
23   
Jan Helge Kordts
Raymond Kandola
Fri 19:29  Table 7
24   
Ingolf Höns
Robert Farinetti
Fri 19:49  Table 4
25   
Bjørn Erik Bergh
Bjørn Bratteberg
Fri 19:53  Table 3
26   
Pål Daud Fillipsveen
Lars Jørgen Langrind
Fri 19:30  Table 8
27   
Jørgen Nilsen
Kent Hansen
Fri 19:40  Table 1
28   
Jack Nordby
Espen M. Andersen
Fri 19:40  Table 5
29   
John E.Erstad
Geir Tollefsrud
Fri 19:41  Table 6
30   
Tom Kristiansen
Pål Andre Martinsen
Fri 18:13  Table 8
31   
Kenneth Mydland
Kyrre Jørgensen
Fri 20:48  Table 4
32   
Bjørn Birger Andreassen
Henrik Hagen
Fri 19:44  Table 5

Loser round 1

Race to 75
33   
Trond-Michael Borrie Stensrød
Bjørn Birger Andreassen
Fri 21:08  Table 3
34   
Walk Over
Kyrre Jørgensen
 
35   
Walk Over
Tom Kristiansen
 
36   
Walk Over
Geir Tollefsrud
 
37   
Walk Over
Jack Nordby
 
38   
Walk Over
Kent Hansen
 
39   
Walk Over
Lars Jørgen Langrind
 
40   
Arve Karlsen
Bjørn Bratteberg
Fri 21:09  Table 8
41   
Jan Atle Kofoed
Ingolf Höns
Fri 21:13  Table 1
42   
Walk Over
Raymond Kandola
 
43   
Walk Over
Sabahudin Comor
 
44   
Walk Over
Espen Kristiansen
 
45   
Walk Over
Anders Lie
 
46   
Walk Over
Paul Townsend
 
47   
Walk Over
Ragnar Hansen
 
48   
Terje Hanssen
Håvard Lykke
Fri 21:16  Table 2

Winners qualification

Race to 75
49   
Ronny Oldervik
Arne Wiese-Hansen
Fri 21:58  Table 4
50   
Jan Morten Arnesen
Kim Soo Garmark
Fri 21:59  Table 7
51   
Thomas Pedersen
Bernt Olav Lundetræ
Fri 22:41  Table 1
52   
Jan Helge Kordts
Robert Farinetti
Fri 22:42  Table 5
53   
Bjørn Erik Bergh
Pål Daud Fillipsveen
Fri 22:43  Table 6
54   
Jørgen Nilsen
Espen M. Andersen
Fri 22:51  Table 3
55   
John E.Erstad
Pål Andre Martinsen
Fri 23:14  Table 4
56   
Kenneth Mydland
Henrik Hagen
Fri 22:45  Table 2

Loser round 2

Race to 75
57   
Bjørn Birger Andreassen
Kyrre Jørgensen
Sat 08:59  Table 1
58   
Tom Kristiansen
Geir Tollefsrud
Sat 08:59  Table 2
59   
Jack Nordby
Kent Hansen
Sat 08:59  Table 3
60   
Lars Jørgen Langrind
Bjørn Bratteberg
Sat 08:59  Table 4
61   
Ingolf Höns
Raymond Kandola
Sat 08:59  Table 5
62   
Sabahudin Comor
Espen Kristiansen
Sat 08:59  Table 6
63   
Anders Lie
Paul Townsend
Sat 08:59  Table 7
64   
Ragnar Hansen
Håvard Lykke
Sat 08:59  Table 8

Losers qualification

Race to 75
65   
Bjørn Birger Andreassen
Jan Helge Kordts
Sat 10:28  Table 1
66   
Tom Kristiansen
Bernt Olav Lundetræ
Sat 10:24  Table 5
67   
Jack Nordby
Kim Soo Garmark
Sat 10:56  Table 3
68   
Lars Jørgen Langrind
Arne Wiese-Hansen
Sat 10:44  Table 7
69   
Ingolf Höns
Henrik Hagen
Sat 10:24  Table 2
70   
Sabahudin Comor
Pål Andre Martinsen
Sat 10:53  Table 6
71   
Anders Lie
Espen M. Andersen
Sat 10:44  Table 4
72   
Håvard Lykke
Pål Daud Fillipsveen
Sat 10:28  Table 8

Last sixteen

Race to 75
73   
Ronny Oldervik
Lars Jørgen Langrind
Sat 12:14  Table 1
74   
Jan Morten Arnesen
Håvard Lykke
Sat 12:14  Table 2
75   
Thomas Pedersen
Espen M. Andersen
Sat 12:14  Table 3
76   
Robert Farinetti
Pål Andre Martinsen
Sat 12:14  Table 5
77   
Bjørn Erik Bergh
Bernt Olav Lundetræ
Sat 12:14  Table 4
78   
Jørgen Nilsen
Kim Soo Garmark
Sat 12:14  Table 6
79   
John E.Erstad
Jan Helge Kordts
Sat 12:14  Table 7
80   
Kenneth Mydland
Ingolf Höns
Sat 12:14  Table 8

Quarter final

Race to 100
81   
Ronny Oldervik
Håvard Lykke
Sat 13:51  Table 8
82   
Thomas Pedersen
Robert Farinetti
Sat 13:53  Table 3
83   
Bjørn Erik Bergh
Jørgen Nilsen
Sat 13:51  Table 5
84   
John E.Erstad
Ingolf Höns
Sat 14:29  Table 7

Semi final

Race to 100
85   
Ronny Oldervik
Robert Farinetti
Sat 15:48  Table 3
86   
Bjørn Erik Bergh
John E.Erstad
Sat 16:55  Table 8

Final

Race to 100
87   
Robert Farinetti
Bjørn Erik Bergh
Sun 09:29  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer