Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

March 9, - March 11, 2018

NM Veteran

Add players

Please wait...
8-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jørgen Nilsen
BEX BK
7 (6/1) 64 (38/26)
59%
100
2 Didrik Vatne
Ask BC
6 (5/1) 47 (34/13)
72%
87
3 Johnny Ellingsen
Svithun BK
5 (4/1) 41 (24/17)
59%
74
3 Knut Egil Michaelsen
Kongsvinger BK
6 (4/2) 58 (32/26)
55%
74
5 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
4 (3/1) 40 (20/20)
50%
61
5 Bjørn Erik Bergh
Grenland BK
5 (3/2) 49 (25/24)
51%
61
5 Egil Arne Sørensen
Oslo BK
5 (3/2) 39 (21/18)
54%
61
5 Robert Farinetti
BEX BK
4 (3/1) 35 (23/12)
66%
61
9 Christian Johannessen
Oslo BK
3 (2/1) 27 (17/10)
63%
49
Show more
9 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
49
9 Henrik Hagen
BEX BK
3 (2/1) 27 (17/10)
63%
49
9 Moises Farfan
Fredrikstad BK
5 (3/2) 41 (18/23)
44%
49
9 Pål Andre Martinsen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 35 (19/16)
54%
49
9 Robert Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 25 (15/10)
60%
49
9 Per Hagen
Oslo BK
3 (2/1) 26 (14/12)
54%
49
9 Sabahudin Comor
Fredrikstad BK
4 (2/2) 39 (19/20)
49%
49
17 Arne Wiese-Hansen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
29
17 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
3 (1/2) 24 (9/15)
38%
29
17 Jan Morten Arnesen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
29
17 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
29
17 Pål Hatteberg
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
29
17 Raymond Kandola
Fredrikstad BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
29
17 Tommy Myhre
Grenland BK
5 (3/2) 40 (23/17)
58%
29
17 John E.Erstad
Alta BK
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
29
25 Arild Sørum
Vestby BK
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
22
25 Paul Townsend
Feios IL-BG
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
22
25 Tor Einar Bjerke
Svithun BK
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
22
25 Trond-Michael Stensrød
Fredrikstad BK
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
22
25 Ragnar Hansen
Grenland BK
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
22
25 Morten Gulbrandsen
Grenland BK
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
22
25 Jack Nordby
Oslo BK
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
22
33 Espen Kristiansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
16
33 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
16
33 Desak Sri Pustini
Oslo BK
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
16
33 Alf Regy Lid
Fredrikstad BK
3 (1/2) 23 (12/11)
52%
16
Entry deadline Mar 7, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Mar 9, 2018, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (36 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Pool Veteran 2018
Organizer Fredrikstad BK
Contact Arild Kråkvik (90893076), Arne Wiese-Hansen (arne.wiese_hansen@getmail.no, 95922852) and Eystein Gangfløt (geystein@yahoo.com, 47232705)
More info
De beste prisene vi har fått er på Scandic City hotell, som ligger 100 meter fra salongen.
Prisene er: kr 825 for enkeltrom, kr 990 for dobbeltrom og kr 1190 for trippelrom. Alle prisene er inkl. frokost.
Ring hotellet på telefon 69 385600 og si at dere har fått spesialpris for NM Veteran i Fredrikstad.
Parkering i Fredrikstad er gratis i parkeringshuset i fjellet 200 m før Biljardhuset etter kl. 14.00 på hverdager og etter kl. 9.00 på lørdager. På søndager er det gratis overalt ellers.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Desak Sri Pustini
Arne Wiese-Hansen
Fri 17:06  Table 1
2   
Raymond Kandola
Walk Over
 
3   
Walk Over
Henrik Hagen
 
4   
Sabahudin Comor
Walk Over
 
5   
Walk Over
Per Hagen
 
6   
Tor Einar Bjerke
Walk Over
 
7   
Walk Over
Jan Atle Kofoed
 
8   
Moises Farfan
Alf Regy Lid
Fri 17:07  Table 2
9   
Arild Sørum
Gjermund Flage
Fri 17:07  Table 4
10   
Paul Townsend
Walk Over
 
11   
Walk Over
Jack Nordby
 
12   
John Erstad
Walk Over
 
13   
Walk Over
Knut Egil Michaelsen
 
14   
Morten Gulbrandsen
Walk Over
 
15   
Walk Over
Trond-Michael Stensrød
 
16   
Espen Kristiansen
Tommy Myhre
Fri 17:07  Table 5

Winner round 1

Race to 6
17   
Christian Johannessen
Arne Wiese-Hansen
Fri 18:07  Table 6
18   
Raymond Kandola
Thomas Pedersen
Fri 19:00  Table Fortløpende
19   
Ragnar Hansen
Henrik Hagen
Fri 17:07  Table 6
20   
Sabahudin Comor
Pål Daud Fillipsveen
Fri 17:07  Table 8
21   
Jan Morten Arnesen
Per Hagen
Fri 17:07  Table 3
22   
Tor Einar Bjerke
Pål Hatteberg
Fri 18:09  Table 5
23   
Pål Andre Martinsen
Jan Atle Kofoed
Fri 18:14  Table 3
24   
Alf Regy Lid
Robert Farinetti
Fri 18:23  Table 8
25   
Didrik Vatne
Gjermund Flage
Fri 18:32  Table 4
26   
Paul Townsend
Egil Arne Sørensen
Fri 19:13  Table 2
27   
Robert Gelin Rysjedal
Jack Nordby
Fri 19:25  Table 5
28   
John Erstad
Jørgen Nilsen
Fri 19:09  Table 3
29   
Dag-jøran Aralden
Knut Egil Michaelsen
Fri 18:02  Table 1
30   
Morten Gulbrandsen
Johnny Ellingsen
Fri 17:54  Table 2
31   
Bjørn Bratteberg
Trond-Michael Stensrød
Fri 17:07  Table 7
32   
Tommy Myhre
Bjørn Erik Bergh
Fri 18:42  Table 7

Loser round 1

Race to 5
33   
Desak Sri Pustini
Tommy Myhre
Fri 19:53  Table 7
34   
Walk Over
Trond-Michael Stensrød
 
35   
Walk Over
Morten Gulbrandsen
 
36   
Walk Over
Dag-jøran Aralden
 
37   
Walk Over
Jørgen Nilsen
 
38   
Walk Over
Jack Nordby
 
39   
Walk Over
Paul Townsend
 
40   
Moises Farfan
Gjermund Flage
Fri 19:38  Table 4
41   
Arild Sørum
Alf Regy Lid
Fri 19:56  Table Fortløpende
42   
Walk Over
Jan Atle Kofoed
 
43   
Walk Over
Tor Einar Bjerke
 
44   
Walk Over
Jan Morten Arnesen
 
45   
Walk Over
Sabahudin Comor
 
46   
Walk Over
Ragnar Hansen
 
47   
Walk Over
Thomas Pedersen
 
48   
Espen Kristiansen
Arne Wiese-Hansen
Fri 19:27  Table 6

Winners qualification

Race to 6
49   
Christian Johannessen
Raymond Kandola
Fri 21:40  Table 6
50   
Henrik Hagen
Pål Daud Fillipsveen
Fri 21:40  Table 5
51   
Per Hagen
Pål Hatteberg
Fri 21:57  Table 7
52   
Pål Andre Martinsen
Robert Farinetti
Fri 21:17  Table 2
53   
Didrik Vatne
Egil Arne Sørensen
Fri 22:09  Table 2
54   
Robert Gelin Rysjedal
John Erstad
Fri 22:21  Table 3
55   
Knut Egil Michaelsen
Johnny Ellingsen
Fri 20:46  Table 8
56   
Bjørn Bratteberg
Bjørn Erik Bergh
Fri 20:41  Table 3

Loser round 2

Race to 5
57   
Tommy Myhre
Trond-Michael Stensrød
Fri 21:09  Table 7
58   
Morten Gulbrandsen
Dag-jøran Aralden
Fri 20:34  Table 5
59   
Jørgen Nilsen
Jack Nordby
Fri 20:36  Table 6
60   
Paul Townsend
Moises Farfan
Fri 21:28  Table 4
61   
Arild Sørum
Jan Atle Kofoed
Fri 21:08  Table 1
62   
Tor Einar Bjerke
Jan Morten Arnesen
Fri 19:59  Table 8
63   
Sabahudin Comor
Ragnar Hansen
Fri 20:10  Table 2
64   
Thomas Pedersen
Arne Wiese-Hansen
Fri 20:00  Table Fortløpende

Losers qualification

Race to 6
65   
Tommy Myhre
Pål Andre Martinsen
Sat 09:01  Table 8
66   
Dag-jøran Aralden
Pål Hatteberg
Sat 09:01  Table 2
67   
Jørgen Nilsen
Pål Daud Fillipsveen
Sat 08:56  Table 3
68   
Moises Farfan
Raymond Kandola
Sat 09:01  Table 4
69   
Jan Atle Kofoed
Bjørn Erik Bergh
Sat 09:01  Table 5
70   
Jan Morten Arnesen
Knut Egil Michaelsen
Sat 09:01  Table 1
71   
Sabahudin Comor
John Erstad
Sat 09:01  Table 7
72   
Arne Wiese-Hansen
Egil Arne Sørensen
Sat 09:01  Table 6

Last sixteen

Race to 6
73   
Christian Johannessen
Jørgen Nilsen
Sat 10:52  Table 2
74   
Henrik Hagen
Bjørn Erik Bergh
Sat 10:52  Table 1
75   
Per Hagen
Knut Egil Michaelsen
Sat 10:52  Table 4
76   
Robert Farinetti
Dag-jøran Aralden
Sat 10:53  Table 3
77   
Didrik Vatne
Sabahudin Comor
Sat 10:53 
78   
Robert Gelin Rysjedal
Egil Arne Sørensen
Sat 10:53  Table 1
79   
Johnny Ellingsen
Moises Farfan
Sat 10:53  Table 7
80   
Bjørn Bratteberg
Pål Andre Martinsen
Sat 10:53  Table 8

Quarter final

Race to 6
81   
Jørgen Nilsen
Bjørn Erik Bergh
Sat 12:37  Table 3
82   
Knut Egil Michaelsen
Robert Farinetti
Sat 11:58  Table 4
83   
Didrik Vatne
Egil Arne Sørensen
Sat 12:41  Table 1
84   
Johnny Ellingsen
Bjørn Bratteberg
Sat 12:37  Table 2

Semi final

Race to 6
85   
Jørgen Nilsen
Knut Egil Michaelsen
Sat 14:35  Table 3
86   
Didrik Vatne
Johnny Ellingsen
Sat 14:35  Table 1

Final

Race to 6
87   
Jørgen Nilsen
Didrik Vatne
Sat 15:13  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer