Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

March 10, - March 11, 2018

NM Veteran

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
7 (6/1) 62 (41/21)
66%
100
2 Robert Farinetti
BEX BK
6 (5/1) 55 (35/20)
64%
87
3 Knut Egil Michaelsen
Kongsvinger BK
5 (4/1) 52 (26/26)
50%
74
3 Didrik Vatne
Ask BC
5 (4/1) 45 (29/16)
64%
74
5 Bjørn Erik Bergh
Grenland BK
5 (3/2) 44 (25/19)
57%
61
5 Jørgen Nilsen
BEX BK
6 (4/2) 53 (29/24)
55%
61
5 Trond-Michael Stensrød
Fredrikstad BK
4 (3/1) 38 (19/19)
50%
61
5 Per Hagen
Oslo BK
4 (3/1) 39 (23/16)
59%
61
9 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
3 (2/1) 28 (17/11)
61%
49
Show more
9 Christian Johannessen
Oslo BK
4 (2/2) 38 (20/18)
53%
49
9 Jan Morten Arnesen
Fredrikstad BK
5 (3/2) 50 (28/22)
56%
49
9 Johnny Ellingsen
Svithun BK
3 (2/1) 26 (13/13)
50%
49
9 Moises Farfan
Fredrikstad BK
4 (2/2) 39 (18/21)
46%
49
9 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
3 (2/1) 27 (16/11)
59%
49
9 Pål Andre Martinsen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 38 (18/20)
47%
49
9 Alf Regy Lid
Fredrikstad BK
5 (3/2) 46 (23/23)
50%
49
17 Egil Arne Sørensen
Oslo BK
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
29
17 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
29
17 Henrik Hagen
BEX BK
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
29
17 Pål Hatteberg
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 30 (16/14)
53%
29
17 Paul Townsend
Feios IL-BG
3 (1/2) 28 (16/12)
57%
29
17 Robert Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
29
17 Tommy Myhre
Grenland BK
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
29
17 John E.Erstad
Alta BK
5 (3/2) 48 (25/23)
52%
29
25 Arne Wiese-Hansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
22
25 Espen Kristiansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
22
25 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
2 (0/2) 22 (10/12)
45%
22
25 Desak Sri Pustini
Oslo BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
22
25 Tor Einar Bjerke
Svithun BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
22
25 Ragnar Hansen
Grenland BK
3 (1/2) 24 (8/16)
33%
22
25 Morten Gulbrandsen
Grenland BK
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
22
25 Sabahudin Comor
Fredrikstad BK
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
22
33 Arild Sørum
Vestby BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
16
33 Raymond Kandola
Fredrikstad BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
16
33 Jack Nordby
Oslo BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
16
Entry deadline Mar 7, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Mar 10, 2018, 2:00 PM (local time)
Format Double elimination (35 Participants)
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Pool Veteran 2018
Organizer Fredrikstad BK
Contact Arne Wiese-Hansen (arne.wiese_hansen@getmail.no, 95922852) and Eystein Gangfløt (geystein@yahoo.com, 47232705)
More info
De beste prisene vi har fått er på Scandic City hotell, som ligger 100 meter fra salongen.
Prisene er: kr 825 for enkeltrom, kr 990 for dobbeltrom og kr 1190 for trippelrom. Alle prisene er inkl. frokost.
Ring hotellet på telefon 69 385600 og si at dere har fått spesialpris for NM Veteran i Fredrikstad.
Parkering i Fredrikstad er gratis i parkeringshuset i fjellet 200 m før Biljardhuset etter kl. 14.00 på hverdager og etter kl. 9.00 på lørdager. På søndager er det gratis overalt ellers.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Raymond Kandola
Alf Regy Lid
Sat 16:34 
2   
Pål Daud Fillipsveen
Walk Over
 
3   
Walk Over
Espen Kristiansen
 
4   
Trond-Michael Stensrød
Walk Over
 
5   
Walk Over
Tor Einar Bjerke
 
6   
Gjermund Flage
Walk Over
 
7   
Walk Over
Morten Gulbrandsen
 
8   
Jan Morten Arnesen
Walk Over
 
9   
Ragnar Hansen
Jack Nordby
Sat 16:34 
10   
Paul Townsend
Walk Over
 
11   
Walk Over
Tommy Myhre
 
12   
Arne Wiese-Hansen
Walk Over
 
13   
Walk Over
Desak Sri Pustini
 
14   
Pål Hatteberg
Walk Over
 
15   
Walk Over
Jan Atle Kofoed
 
16   
Arild Sørum
John Erstad
Sat 16:35 

Winner round 1

17   
Jørgen Nilsen
Alf Regy Lid
Sat 17:02 
18   
Pål Daud Fillipsveen
Sabahudin Comor
Sat 16:35 
19   
Pål Andre Martinsen
Espen Kristiansen
Sat 16:36 
20   
Trond-Michael Stensrød
Egil Arne Sørensen
Sat 16:36 
21   
Bjørn Erik Bergh
Tor Einar Bjerke
Sat 16:39 
22   
Gjermund Flage
Per Hagen
Sat 16:39 
23   
Dag-jøran Aralden
Morten Gulbrandsen
Sat 16:39 
24   
Jan Morten Arnesen
Knut Egil Michaelsen
Sat 16:40 
25   
Johnny Ellingsen
Ragnar Hansen
Sat 16:40 
26   
Paul Townsend
Robert Gelin Rysjedal
Sat 16:40 
27   
Christian Johannessen
Tommy Myhre
Sat 16:40 
28   
Arne Wiese-Hansen
Robert Farinetti
Sat 16:40 
29   
Bjørn Bratteberg
Desak Sri Pustini
Sat 16:41 
30   
Pål Hatteberg
Moises Farfan
Sat 16:41 
31   
Henrik Hagen
Jan Atle Kofoed
Sat 16:41 
32   
John Erstad
Didrik Vatne
Sat 16:46 

Loser round 1

33   
Raymond Kandola
John Erstad
Sat 18:36 
34   
Walk Over
Jan Atle Kofoed
 
35   
Walk Over
Pål Hatteberg
 
36   
Walk Over
Desak Sri Pustini
 
37   
Walk Over
Arne Wiese-Hansen
 
38   
Walk Over
Tommy Myhre
 
39   
Walk Over
Paul Townsend
 
40   
Walk Over
Ragnar Hansen
 
41   
Jack Nordby
Jan Morten Arnesen
Sat 17:24 
42   
Walk Over
Morten Gulbrandsen
 
43   
Walk Over
Gjermund Flage
 
44   
Walk Over
Tor Einar Bjerke
 
45   
Walk Over
Egil Arne Sørensen
 
46   
Walk Over
Espen Kristiansen
 
47   
Walk Over
Sabahudin Comor
 
48   
Arild Sørum
Jørgen Nilsen
Sat 18:14  Table 5

Winners qualification

49   
Alf Regy Lid
Pål Daud Fillipsveen
Sat 18:25 
50   
Pål Andre Martinsen
Trond-Michael Stensrød
Sat 17:45 
51   
Bjørn Erik Bergh
Per Hagen
Sat 17:19 
52   
Dag-jøran Aralden
Knut Egil Michaelsen
Sat 17:26 
53   
Johnny Ellingsen
Robert Gelin Rysjedal
Sat 18:39 
54   
Christian Johannessen
Robert Farinetti
Sat 17:21 
55   
Bjørn Bratteberg
Moises Farfan
Sat 17:25 
56   
Henrik Hagen
Didrik Vatne
Sat 18:57  Table 7

Loser round 2

57   
John Erstad
Jan Atle Kofoed
Sat 19:53 
58   
Pål Hatteberg
Desak Sri Pustini
Sat 18:04 
59   
Arne Wiese-Hansen
Tommy Myhre
Sat 19:02 
60   
Paul Townsend
Ragnar Hansen
Sat 18:50 
61   
Jan Morten Arnesen
Morten Gulbrandsen
Sat 19:23 
62   
Gjermund Flage
Tor Einar Bjerke
Sat 19:14 
63   
Egil Arne Sørensen
Espen Kristiansen
Sat 19:23 
64   
Sabahudin Comor
Jørgen Nilsen
Sat 18:55 

Losers qualification

65   
John Erstad
Dag-jøran Aralden
Sat 22:02  Table 3
66   
Pål Hatteberg
Bjørn Erik Bergh
Sat 20:20 
67   
Tommy Myhre
Pål Andre Martinsen
Sat 20:23 
68   
Paul Townsend
Alf Regy Lid
Sat 20:22 
69   
Jan Morten Arnesen
Henrik Hagen
Sat 20:36 
70   
Gjermund Flage
Moises Farfan
Sat 21:14 
71   
Egil Arne Sørensen
Christian Johannessen
Sat 20:34  Table 1
72   
Jørgen Nilsen
Robert Gelin Rysjedal
Sat 20:19 

Last sixteen

73   
Pål Daud Fillipsveen
Dag-jøran Aralden
Sun 10:02  Table 1
74   
Trond-Michael Stensrød
Jan Morten Arnesen
Sun 10:02  Table 2
75   
Per Hagen
Alf Regy Lid
Sun 10:02  Table 3
76   
Knut Egil Michaelsen
Christian Johannessen
Sun 10:02  Table 4
77   
Johnny Ellingsen
Bjørn Erik Bergh
Sun 10:02  Table 5
78   
Robert Farinetti
Moises Farfan
Sun 10:02  Table 6
79   
Bjørn Bratteberg
Jørgen Nilsen
Sun 10:02  Table 7
80   
Didrik Vatne
Pål Andre Martinsen
Sun 10:02  Table 8

Quarter final

81   
Dag-jøran Aralden
Trond-Michael Stensrød
Sun 11:46  Table 1
82   
Per Hagen
Knut Egil Michaelsen
Sun 11:46  Table 4
83   
Bjørn Erik Bergh
Robert Farinetti
Sun 11:46  Table 4
84   
Jørgen Nilsen
Didrik Vatne
Sun 11:46  Table 3

Semi final

85   
Dag-jøran Aralden
Knut Egil Michaelsen
Sun 13:35  Table 3
86   
Robert Farinetti
Didrik Vatne
Sun 13:35  Table 1

Final

87   
Dag-jøran Aralden
Robert Farinetti
Sun 15:19  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer