Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 25 - May 28, 2017

NM NC4 Snooker

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Christopher Schou Watts
Oslo Snooker
8 (8/0) 25 (21/4)
84%
58, 58, 46, 45, 43, 39, 37, 36, 35, 34, 32, 32, 31, 31, 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25, 25 120
2 Audun Risan Heimsjø
Trondheim Snooker
9 (8/1) 31 (21/10)
68%
53, 40, 38, 28 104
3 Nassim Sekat
Trondheim Snooker
7 (5/2) 18 (13/5)
72%
38, 33, 28, 27, 27, 27 92
3 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
7 (5/2) 19 (14/5)
74%
54, 46, 41, 32, 29, 28, 25 92
5 Asbjørn Aalberg
Trondheim Snooker
7 (5/2) 16 (11/5)
69%
77
5 Erik Dullerud
Trondheim Snooker
7 (6/1) 19 (14/5)
74%
49 77
5 Gunder Eriksen
Oslo Snooker
6 (4/2) 19 (10/9)
53%
77
5 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
6 (5/1) 15 (12/3)
80%
35, 29, 28, 27, 25 77
9 Atle Sponberg
Oslo Snooker
5 (3/2) 12 (6/6)
50%
53
Show more
9 Martin Rottem Dahle
Stoppball Nidaros BK
5 (3/2) 15 (9/6)
60%
53
9 Niklas Engstrom
Oslo Snooker
6 (4/2) 14 (8/6)
57%
27 53
9 Tommy Olsen
Arctic BK
6 (3/3) 15 (7/8)
47%
34 53
9 Tore Hansen
Trondheim Snooker
5 (3/2) 12 (7/5)
58%
53
9 Magnus Martinsen Melien
Trondheim Snooker
5 (3/2) 15 (8/7)
53%
29 53
9 Kai Owesen Hansen
Trondheim Snooker
5 (3/2) 13 (7/6)
54%
36, 27 53
9 Espen Karlsen
Helgeland Snooker
6 (4/2) 17 (9/8)
53%
53
17 David Frew
Oslo Snooker
4 (3/1) 9 (6/3)
67%
19
17 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 11 (7/4)
64%
19
17 Hermund Årdalen
Oslo Snooker
4 (3/1) 9 (6/3)
67%
19
17 Kjell Arild Pedersen
Sarpsborg SBK
4 (2/2) 9 (4/5)
44%
25 19
17 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
5 (3/2) 13 (7/6)
54%
34 19
17 Simen Hatlevik
Stord Snookerklubb
4 (3/1) 9 (6/3)
67%
35 19
17 Guttorm Fossen Aarhaug
Gjøvik&Raufoss BK
5 (3/2) 11 (7/4)
64%
19
17 Amund Tangen Bondal
Trondheim Snooker
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
26 19
25 Attila Pedersen
Trondheim Snooker
4 (1/3) 9 (2/7)
22%
16
25 Espen M. Andersen
Trondheim BK
4 (1/3) 10 (4/6)
40%
16
25 Knut Gangåssæter
Trondheim Snooker
5 (2/3) 13 (6/7)
46%
16
25 Roald Pettersen
Trondheim Snooker
4 (1/3) 9 (3/6)
33%
16
25 Roger André Strand
Trondheim Snooker
5 (2/3) 14 (6/8)
43%
41, 36, 32 16
25 Basir Ahmadi
Oslo Snooker
5 (2/3) 11 (4/7)
36%
16
25 Kenneth Sørvang
Svithun BK
4 (1/3) 9 (3/6)
33%
16
25 Bjørnar Jacobsen
Trondheim Snooker
4 (1/3) 8 (2/6)
25%
16
33 Frode Vikebø
Os Biljard og Snookerklubb
4 (0/4) 10 (2/8)
20%
12
33 Geir Ellefsen
Trondheim Snooker
5 (1/4) 11 (2/9)
18%
12
33 Pak San Li
Oslo Snooker
5 (1/4) 12 (4/8)
33%
12
33 John christian Vespestad
Stord Snookerklubb
5 (1/4) 12 (4/8)
33%
38, 35, 25 12
33 Tommy Kvarsvik
Stord Snookerklubb
4 (0/4) 9 (1/8)
11%
12
33 Hans Eikegard
Sarpsborg SBK
4 (0/4) 8 (0/8)
0%
12
33 Espen Nymark Solheim
Stord Snookerklubb
4 (0/4) 9 (1/8)
11%
12
33 Kim Fluge
Os Biljard og Snookerklubb
4 (0/4) 9 (1/8)
11%
12
41 Oddbjørn Bolkan
Stord Snookerklubb
5 (0/5) 11 (1/10)
9%
10
41 Odne Oksavik
Trondheim Snooker
5 (1/4) 12 (3/9)
25%
27 10
41 Daniel Strand Askheim
Trondheim Snooker
5 (1/4) 12 (3/9)
25%
10
Entry deadline May 22, 2017, 6:00 PM (local time)
Starts May 25, 2017, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (43 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker 2017
Organizer Trondheim Snooker
Contact Roald Pettersen (roald.pettersen@hent.no, 97 54 93 42)
More info
Velkommen til NM i Trondheim.

DRESSKODE B: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?6_6_4_kleskode_b.htm

TIDER
Turneringen starter offisielt torsdag morgen, men avhengig av deltakelsen kan det bli behov for å spille noen lokale matcher onsdag kveld.

TRANSPORT OG OVERNATTING
Biljardforbundet har rabattavtale med Thon. Det finnes flere Thon-hotell i sentrum.
Ta buss nr. 9 mot Dragvoll. Trondheim Snooker ligger rett ved holdeplassen Strinda kirke.

MAT OG DRIKKE
Vi selger mat og drikke i lokalet. Betaling med Vipps.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Christopher Schou Watts 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Tore Hansen 4 3 0 1 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Amund Tangen Bondal 4 2 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 2
4 Attila Pedersen 4 1 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 1
5 Tommy Kvarsvik 4 0 0 4 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Erik Dullerud 5 5 0 0 10 1 9 0 0 0 0.909 5
2 Tommy Olsen 5 3 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 3
3 Mats Brujordet Schjetne 5 3 0 2 7 6 1 0 0 0 0.538 3
4 Roger André Strand 5 2 0 3 6 8 -2 0 0 0 0.429 2
5 John christian Vespestad 5 1 0 4 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
6 Odne Oksavik 5 1 0 4 3 9 -6 0 0 0 0.25 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Martin Rottem Dahle 4 3 0 1 7 3 4 0 0 0 0.7 3
2 Nassim Sekat 4 3 0 1 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Hermund Årdalen 4 3 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 3
4 Roald Pettersen 4 1 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
5 Hans Eikegard 4 0 0 4 0 8 -8 0 0 0 0 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kai Owesen Hansen 4 3 0 1 7 3 4 0 0 0 0.7 3
2 Gunder Eriksen 4 3 0 1 7 4 3 0 0 0 0.636 3
3 David Frew 4 3 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 3
4 Kenneth Sørvang 4 1 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
5 Espen Nymark Solheim 4 0 0 4 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Reidar Rundsveen 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Magnus Martinsen Melien 4 3 0 1 6 4 2 0 0 0 0.6 3
3 Kjell Arild Pedersen 4 2 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 2
4 Espen M. Andersen 4 1 0 3 4 6 -2 0 0 0 0.4 1
5 Kim Fluge 4 0 0 4 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Audun Risan Heimsjø 5 5 0 0 10 1 9 0 0 0 0.909 5
2 Espen Karlsen 5 4 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 4
3 Geir Bentzen 5 3 0 2 7 4 3 0 0 0 0.636 3
4 Basir Ahmadi 5 2 0 3 4 7 -3 0 0 0 0.364 2
5 Pak San Li 5 1 0 4 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
6 Oddbjørn Bolkan 5 0 0 5 1 10 -9 0 0 0 0.091 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Asbjørn Aalberg 5 4 0 1 8 2 6 0 0 0 0.8 4
2 Niklas Engstrom 5 4 0 1 8 3 5 0 0 0 0.727 4
3 Guttorm Fossen Aarhaug 5 3 0 2 7 4 3 0 0 0 0.636 3
4 Knut Gangåssæter 5 2 0 3 6 7 -1 0 0 0 0.462 2
5 Geir Ellefsen 5 1 0 4 2 9 -7 0 0 0 0.182 1
6 Daniel Strand Askheim 5 1 0 4 3 9 -6 0 0 0 0.25 1
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Umar Hayat Ali 4 3 0 1 6 2 4 0 0 0 0.75 3
2 Atle Sponberg 4 3 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 3
3 Simen Hatlevik 4 3 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 3
4 Bjørnar Jacobsen 4 1 0 3 2 6 -4 0 0 0 0.25 1
5 Frode Vikebø 4 0 0 4 2 8 -6 0 0 0 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Christopher Watts
Amund Tangen Bondal
Thu 10:13 
2-A   
Attila Pedersen
Tore Hansen
Thu 10:13 
3-B   
Erik Dullerud
Roger André Strand
Thu 10:11 
4-B   
Mats Brujordet Schjetne
John christian Vespestad
Thu 10:13 
5-B   
Odne Oksavik
Tommy Olsen
Fri 12:13 
6-C   
Nassim Sekat
Hans Eikegard
Thu 10:11 
7-C   
Martin Rottem Dahle
Hermund Årdalen
Thu 10:11 
8-D   
David Frew
Kai Owesen Hansen
Thu 11:04  Table 6
9-D   
Gunder Eriksen
Espen Nymark Solheim
Thu 10:58  Table 4
10-E   
Reidar Rundsveen
Espen M. Andersen
Thu 11:16  Table 3
11-E   
Magnus Martinsen Melien
Kjell Arild Pedersen
Thu 11:16 
12-F   
Audun Risan Heimsjø
Oddbjørn Bolkan
Thu 11:15  Table 5
13-F   
Basir Ahmadi
Espen Karlsen
Thu 12:17 
14-F   
Geir Bentzen
Pak San Li
Thu 12:17 
15-G   
Niklas Engstrom
Knut Gangåssæter
Thu 12:17 
16-G   
Geir Ellefsen
Asbjørn Aalberg
Wed 19:08 
17-G   
Daniel Strand Askheim
Guttorm Fossen Aarhaug
Thu 12:17 
18-H   
Umar Hayat Ali
Bjørnar Jacobsen
Thu 12:28 
19-H   
Simen Hatlevik
Frode Vikebø
Thu 12:54 

Round 2

Race to 2
20-A   
Amund Tangen Bondal
Tore Hansen
Fri 19:30 
21-A   
Christopher Watts
Tommy Kvarsvik
Thu 13:17 
22-B   
Erik Dullerud
John christian Vespestad
Thu 13:30 
23-B   
Roger André Strand
Tommy Olsen
Fri 18:47 
24-B   
Mats Brujordet Schjetne
Odne Oksavik
Thu 13:49 
25-C   
Hans Eikegard
Hermund Årdalen
Thu 14:32 
26-C   
Nassim Sekat
Roald Pettersen
Wed 19:08 
27-D   
Kai Owesen Hansen
Espen Nymark Solheim
Thu 13:59 
28-D   
David Frew
Kenneth Sørvang
Thu 14:25 
29-E   
Espen M. Andersen
Kjell Arild Pedersen
Thu 14:42 
30-E   
Reidar Rundsveen
Kim Erwin Fluge
Thu 14:52 
31-F   
Audun Risan Heimsjø
Espen Karlsen
Thu 15:22 
32-F   
Oddbjørn Bolkan
Pak San Li
Thu 15:27 
33-F   
Basir Ahmadi
Geir Bentzen
Thu 15:49 
34-G   
Niklas Engstrom
Asbjørn Aalberg
Fri 10:01 
35-G   
Knut Gangåssæter
Guttorm Fossen Aarhaug
Thu 15:51 
36-G   
Geir Ellefsen
Daniel Strand Askheim
Thu 15:57 
37-H   
Bjørnar Jacobsen
Frode Vikebø
Thu 17:04 
38-H   
Umar Hayat Ali
Atle Sponberg
Thu 17:04 

Round 3

Race to 2
39-A   
Tore Hansen
Tommy Kvarsvik
Thu 16:36 
40-A   
Amund Tangen Bondal
Attila Pedersen
Wed 19:08 
41-B   
Erik Dullerud
Tommy Olsen
Thu 17:15 
42-B   
John christian Vespestad
Odne Oksavik
Thu 17:56 
43-B   
Roger André Strand
Mats Brujordet Schjetne
Thu 17:56 
44-C   
Hermund Årdalen
Roald Pettersen
Thu 18:08 
45-C   
Hans Eikegard
Martin Rottem Dahle
Thu 18:18 
46-D   
Espen Nymark Solheim
Kenneth Sørvang
Thu 18:29 
47-D   
Kai Owesen Hansen
Gunder Eriksen
Thu 18:39 
48-E   
Kjell Arild Pedersen
Kim Erwin Fluge
Thu 19:01 
49-E   
Espen M. Andersen
Magnus Martinsen Melien
Thu 19:11 
50-F   
Audun Risan Heimsjø
Pak San Li
Thu 19:11 
51-F   
Espen Karlsen
Geir Bentzen
Thu 19:29 
52-F   
Oddbjørn Bolkan
Basir Ahmadi
Thu 19:46 
53-G   
Niklas Engstrom
Guttorm Fossen Aarhaug
Thu 19:46 
54-G   
Asbjørn Aalberg
Daniel Strand Askheim
Wed 21:56 
55-G   
Knut Gangåssæter
Geir Ellefsen
Thu 20:16 
56-H   
Frode Vikebø
Atle Sponberg
Thu 21:13 
57-H   
Bjørnar Jacobsen
Simen Hatlevik
Fri 10:00 

Round 4

Race to 2
58-A   
Tommy Kvarsvik
Attila Pedersen
Fri 10:00 
59-A   
Tore Hansen
Christopher Watts
Fri 10:00  Table 5
60-B   
Erik Dullerud
Odne Oksavik
Fri 19:30 
61-B   
Tommy Olsen
Mats Brujordet Schjetne
Fri 10:00 
62-B   
John christian Vespestad
Roger André Strand
Fri 10:00 
63-C   
Roald Pettersen
Martin Rottem Dahle
Fri 11:19 
64-C   
Hermund Årdalen
Nassim Sekat
Fri 10:50 
65-D   
Kenneth Sørvang
Gunder Eriksen
Fri 10:50 
66-D   
Espen Nymark Solheim
David Frew
Fri 11:19 
67-E   
Kim Erwin Fluge
Magnus Martinsen Melien
Fri 11:40 
68-E   
Kjell Arild Pedersen
Reidar Rundsveen
Fri 11:44 
69-F   
Audun Risan Heimsjø
Geir Bentzen
Fri 12:12 
70-F   
Pak San Li
Basir Ahmadi
Fri 12:54 
71-F   
Espen Karlsen
Oddbjørn Bolkan
Fri 13:01 
72-G   
Niklas Engstrom
Daniel Strand Askheim
Fri 13:01 
73-G   
Guttorm Fossen Aarhaug
Geir Ellefsen
Fri 13:15 
74-G   
Asbjørn Aalberg
Knut Gangåssæter
Fri 13:06 
75-H   
Atle Sponberg
Simen Hatlevik
Fri 14:12 
76-H   
Frode Vikebø
Umar Hayat Ali
Fri 14:23 

Round 5

Race to 2
77-A   
Attila Pedersen
Christopher Watts
Fri 14:37 
78-A   
Tommy Kvarsvik
Amund Tangen Bondal
Fri 14:37 
79-B   
Erik Dullerud
Mats Brujordet Schjetne
Fri 15:03 
80-B   
Odne Oksavik
Roger André Strand
Fri 14:58 
81-B   
Tommy Olsen
John christian Vespestad
Fri 15:24 
82-C   
Martin Rottem Dahle
Nassim Sekat
Fri 15:25 
83-C   
Roald Pettersen
Hans Eikegard
Fri 15:27 
84-D   
Gunder Eriksen
David Frew
Fri 15:47 
85-D   
Kenneth Sørvang
Kai Owesen Hansen
Fri 16:46 
86-E   
Magnus Martinsen Melien
Reidar Rundsveen
Fri 16:45 
87-E   
Kim Erwin Fluge
Espen M. Andersen
Fri 17:41 
88-F   
Audun Risan Heimsjø
Basir Ahmadi
Fri 16:58 
89-F   
Geir Bentzen
Oddbjørn Bolkan
Fri 16:58 
90-F   
Pak San Li
Espen Karlsen
Fri 16:59 
91-G   
Niklas Engstrom
Geir Ellefsen
Fri 17:49 
92-G   
Daniel Strand Askheim
Knut Gangåssæter
Fri 17:54 
93-G   
Guttorm Fossen Aarhaug
Asbjørn Aalberg
Fri 18:08 
94-H   
Simen Hatlevik
Umar Hayat Ali
Fri 18:28 
95-H   
Atle Sponberg
Bjørnar Jacobsen
Fri 18:41 

Last sixteen

Race to 3
96   
Christopher Watts
Tommy Olsen
Sat 09:41  Table 1
97   
Tore Hansen
Erik Dullerud
Sat 09:42  Table 6
98   
Martin Rottem Dahle
Gunder Eriksen
Sat 09:42  Table 5
99   
Nassim Sekat
Kai Owesen Hansen
Sat 09:42  Table 2
100   
Reidar Rundsveen
Espen Karlsen
Sat 12:32  Table 1
101   
Magnus Martinsen Melien
Audun Risan Heimsjø
Sat 12:42  Table 2
102   
Asbjørn Aalberg
Atle Sponberg
Sat 13:54  Table 5
103   
Niklas Engstrom
Umar Hayat Ali
Sat 12:36  Table 6

Quarter final

Race to 3
104   
Christopher Watts
Erik Dullerud
Sat 15:26  Table 5
105   
Gunder Eriksen
Nassim Sekat
Sat 15:26  Table 1
106   
Reidar Rundsveen
Audun Risan Heimsjø
Sat 15:26  Table 6
107   
Asbjørn Aalberg
Umar Hayat Ali
Sat 15:26  Table 2

Semi final

Race to 3
108   
Christopher Watts
Nassim Sekat
Sun 10:39 
109   
Audun Risan Heimsjø
Umar Hayat Ali
Sun 10:39 

Final

Race to 4
110   
Christopher Schou Watts
Audun Risan Heimsjø
Sun 13:38 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer