Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 26 - May 29, 2022

NM Åpen Kongepokal 15 Rød

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Magnus Martinsen Melien
Trondheim Snooker
9 (8/1) 32 (23/9)
72%
65, 64, 63, 40, 40, 37, 33, 33, 29, 26, 25, 25 120
2 Audun Risan Heimsjø
Trondheim Snooker
8 (7/1) 25 (19/6)
76%
60, 60, 53, 48, 44, 43, 37, 35, 35, 30, 30, 27, 27, 25, 25 104
3 Erik Dullerud
Trondheim Snooker
8 (7/1) 23 (18/5)
78%
70, 64, 44, 39, 34, 32, 30, 30, 28, 27, 27, 26, 26, 25, 25 92
3 John christian Vespestad
Stord Snookerklubb
8 (7/1) 27 (19/8)
70%
53, 39, 36, 30, 30, 29, 27 92
5 Tore Hansen
Trondheim Snooker
7 (6/1) 18 (13/5)
72%
65, 35, 32, 30, 30, 25 77
5 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
7 (6/1) 19 (15/4)
79%
40, 38, 33, 32, 31, 30, 29, 29, 28, 27 77
5 Robin Nordbøen
Oslo Snooker
7 (5/2) 22 (14/8)
64%
31, 30, 29, 28, 25, 25 77
5 Jason Hawker
Os Biljard og Snookerklubb
7 (6/1) 17 (13/4)
76%
44, 42, 25 77
9 Bjørn Johan Lorange
Oslo BK
6 (3/3) 18 (9/9)
50%
29 53
Show more
9 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
6 (4/2) 13 (8/5)
62%
40, 29, 29 53
9 Nassim Sekat
Trondheim Snooker
6 (5/1) 16 (12/4)
75%
39, 37, 36, 32 53
9 Roald Pettersen
Trondheim Snooker
6 (3/3) 16 (7/9)
44%
53
9 Roger Lysholm
Stoppball Nidaros BK
5 (3/2) 13 (7/6)
54%
34, 28 53
9 Kjell Martin Andersen
Grenland BK
6 (3/3) 15 (7/8)
47%
53
9 Roger Reppe
Stoppball Nidaros BK
6 (3/3) 15 (6/9)
40%
53
9 Harald Helberg
Stord Snookerklubb
6 (4/2) 14 (8/6)
57%
28 53
17 Hermund Årdalen
Oslo Snooker
5 (3/2) 14 (8/6)
57%
19
17 Pak San Li
Oslo Snooker
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
19
17 Roger André Strand
Trondheim Snooker
5 (3/2) 13 (6/7)
46%
19
17 Ronny Kraft
Trondheim BK
5 (3/2) 11 (6/5)
55%
19
17 Kim Kristensen
Oslo Snooker
5 (3/2) 12 (6/6)
50%
28, 27 19
17 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 12 (8/4)
67%
30 19
17 Robin Strand
Trondheim Snooker
5 (3/2) 10 (6/4)
60%
27 19
17 Terence Gribbin
Trondheim Snooker
5 (4/1) 14 (9/5)
64%
25 19
25 Atle Sponberg
Oslo Snooker
5 (2/3) 12 (5/7)
42%
37 16
25 Edwin Ingebrigtsen
Oslo Snooker
5 (2/3) 15 (7/8)
47%
16
25 Geir Ellefsen
Trondheim Snooker
4 (1/3) 9 (3/6)
33%
16
25 Niklas Engstrom
Oslo Snooker
5 (2/3) 11 (4/7)
36%
16
25 Daniel Axeborg
Oslo Snooker
5 (2/3) 10 (4/6)
40%
27 16
25 Ragnvald Magnussen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
5 (2/3) 12 (5/7)
42%
16
25 Bernt Fylling
Trondheim Snooker
5 (1/4) 11 (3/8)
27%
16
25 Julian Lerstad
Trondheim Snooker
5 (2/3) 13 (5/8)
38%
16
33 Espen M. Andersen
Trondheim BK
5 (1/4) 10 (2/8)
20%
12
33 Frode Vikebø
Os Biljard og Snookerklubb
5 (2/3) 12 (6/6)
50%
12
33 Oddbjørn Bolkan
Stord Snookerklubb
5 (1/4) 13 (4/9)
31%
27 12
33 Odne Oksavik
Trondheim Snooker
5 (1/4) 13 (4/9)
31%
12
33 Steinar Moe
Trondheim BK
5 (1/4) 12 (3/9)
25%
12
33 Lars-Gøran Engerdahl
Oslo Snooker
5 (1/4) 10 (2/8)
20%
12
33 Espen Karlsen
Helgeland Snooker
5 (2/3) 13 (6/7)
46%
12
33 Jens Thommesen
Biljard1 Trondheim
4 (0/4) 8 (0/8)
0%
12
41 Kjell Henriksen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (1/4) 13 (5/8)
38%
26 10
41 Arild Burud
Oslo Snooker
5 (1/4) 11 (2/9)
18%
10
41 Sondre Sundt
Trondheim Snooker
5 (1/4) 13 (5/8)
38%
33 10
41 Halvor Inge Sporsheim
Trondheim Snooker
5 (0/5) 11 (1/10)
9%
10
41 Ivar Havtor Hovden
Trondheim Snooker
5 (0/5) 12 (2/10)
17%
10
41 Tommy Eggen
Biljard1 Trondheim
5 (0/5) 12 (2/10)
17%
10
41 Rune Selvåg
Trondheim Snooker
5 (0/5) 11 (1/10)
9%
10
Entry deadline May 20, 2022, 5:59 PM (local time)
Starts May 26, 2022, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (47 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker 21/22
Organizer Trondheim Snooker
Contact Audun Risan Heimsjø (aud_ris_10@hotmail.com), Roald Pettersen (roaldpettersen@outlook.com, 97 54 93 42) and Magnus Martinsen Melien (magnusmmelien@hotmail.com, 45860463)
More info
Da har vi endelig gleden av å invitere til NM i Trondheim!

Dette NM’et skulle egentlig gått i 2020, men på grunn av pandemien har det ikke latt seg gjøre før nå, to år senere. I løpet av den tiden har Trondheim Snooker fylt 10 år - uten muligheter til å feire - så vi skal gjøre denne turneringen til en stor feiring og en uforglemmelig helg med mye god snooker, konkurranser og bankett!

DRESSKODE B: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?6_6_4_kleskode_b.htm

«Ved deltakelse i NM Snooker (15 Rød, 6 Rød og Lag) skal alle utøvere bruke:
i.Vest (ikke skinnvest) med klubblogo, og
ii.langermet, ensfarget skjorte med krage, og
iii.formell svart dressbukse med belte, og
iv.formelle, svarte skinn- eller lakksko.»

-TBR

TIDER
Turneringen starter offisielt torsdag morgen, men avhengig av deltakelsen kan det bli behov for å spille noen lokale matcher onsdag kveld. Oppmøte 30 minutter før oppsatt match.

I tillegg til at det deles ut kongepokal og pengepremier premierer klubben følgende:
Flest serier over 25: 1500,-
Høyeste serie: 1500,-

Finaledagen vil bli dekket av Adressa nett og VG nett. Mer info og linker vil komme i kommentarfeltet.

TRANSPORT OG OVERNATTING
Biljardforbundet har rabattavtale med Scandic. Det finnes flere Scandic-hotell i sentrum.
Medlemmene i Trondheim snooker ønsker å være behjelpelig med transport for de som trenger det. Ellers går buss nr. 12 fra byen, og stopper rett utenfor dørene til Trondheim Snooker (ligger rett ved holdeplassen Strinda kirke).

MAT OG DRIKKE
Vi selger mat og drikke i lokalet, og setter pris på om folk kjøper mat der fremfor medbrakt. Betaling med Vipps

BANKETT
Tradisjon tro holdes banketten lørdag kveld på Egon i Søndre gate. Alle deltagere får en gratis drikke ved ankomst.

Vi håper å se så mange som mulig ta turen til Trondheim i mai!

Spørsmål?
Kontakt Audun på tlf: 93233270

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Audun Risan Heimsjø 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Roger Lysholm 4 3 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 3
3 Pak San Li 4 2 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 2
4 Geir Ellefsen 4 1 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
5 Jens Thommesen 4 0 0 4 0 8 -8 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jason Hawker 5 5 0 0 10 0 10 0 0 0 1 5
2 Geir Bentzen 5 4 0 1 8 2 6 0 0 0 0.8 4
3 Robin Strand 5 3 0 2 6 4 2 0 0 0 0.6 3
4 Bernt Fylling 5 1 0 4 3 8 -5 0 0 0 0.273 1
5 Lars-Gøran Engerdahl 5 1 0 4 2 8 -6 0 0 0 0.2 1
6 Arild Burud 5 1 0 4 2 9 -7 0 0 0 0.182 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tore Hansen 5 5 0 0 10 0 10 0 0 0 1 5
2 Roald Pettersen 5 3 0 2 7 6 1 0 0 0 0.538 3
3 Kim Kristensen 5 3 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 3
4 Niklas Engstrom 5 2 0 3 4 7 -3 0 0 0 0.364 2
5 Oddbjørn Bolkan 5 1 0 4 4 9 -5 0 0 0 0.308 1
6 Kjell Henriksen 5 1 0 4 5 8 -3 0 0 0 0.385 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Erik Dullerud 5 5 0 0 10 1 9 0 0 0 0.909 5
2 Bjørn Johan Lorange 5 3 0 2 7 6 1 0 0 0 0.538 3
3 Ronny Kraft 5 3 0 2 6 5 1 0 0 0 0.545 3
4 Daniel Axeborg 5 2 0 3 4 6 -2 0 0 0 0.4 2
5 Steinar Moe 5 1 0 4 3 9 -6 0 0 0 0.25 1
6 Sondre Sundt 5 1 0 4 5 8 -3 0 0 0 0.385 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Nassim Sekat 5 5 0 0 10 1 9 0 0 0 0.909 5
2 Kjell Martin Andersen 5 3 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 3
3 Roger André Strand 5 3 0 2 6 7 -1 0 0 0 0.462 3
4 Edwin Ingebrigtsen 5 2 0 3 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
5 Espen Karlsen 5 2 0 3 6 7 -1 0 0 0 0.462 2
6 Ivar Havtor Hovden 5 0 0 5 2 10 -8 0 0 0 0.167 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Magnus Martinsen Melien 5 4 0 1 9 3 6 0 0 0 0.75 4
2 Robin Nordbøen 5 4 0 1 9 3 6 0 0 0 0.75 4
3 Terence Gribbin 5 4 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 4
4 Atle Sponberg 5 2 0 3 5 7 -2 0 0 0 0.417 2
5 Odne Oksavik 5 1 0 4 4 9 -5 0 0 0 0.308 1
6 Halvor Inge Sporsheim 5 0 0 5 1 10 -9 0 0 0 0.091 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 John christian Vespestad 5 5 0 0 10 2 8 0 0 0 0.833 5
2 Harald Helberg 5 4 0 1 8 3 5 0 0 0 0.727 4
3 Kåre Valde 5 3 0 2 8 4 4 0 0 0 0.667 3
4 Ragnvald Magnussen 5 2 0 3 5 7 -2 0 0 0 0.417 2
5 Espen M. Andersen 5 1 0 4 2 8 -6 0 0 0 0.2 1
6 Rune Selvåg 5 0 0 5 1 10 -9 0 0 0 0.091 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Umar Hayat Ali 5 5 0 0 10 1 9 0 0 0 0.909 5
2 Roger Reppe 5 3 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 3
3 Hermund Årdalen 5 3 0 2 8 6 2 0 0 0 0.571 3
4 Julian Lerstad 5 2 0 3 5 8 -3 0 0 0 0.385 2
5 Frode Vikebø 5 2 0 3 6 6 0 0 0 0 0.5 2
6 Tommy Eggen 5 0 0 5 2 10 -8 0 0 0 0.167 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Audun Risan Heimsjø
Geir Ellefsen
Wed 18:54  Table 6
2-A   
Pak San Li
Jens Thommesen
Thu 10:34  Table 2
3-B   
Geir Bentzen
Lars-Gøran Engerdahl
Thu 08:56  Table 5
4-B   
Jason Hawker
Bernt Fylling
Thu 08:57  Table 2
5-B   
Robin Strand
Arild Burud
Thu 08:57  Table 3
6-C   
Tore Hansen
Kjell Henriksen
Thu 08:57  Table 1
7-C   
Niklas Engstrom
Kim Kristensen
Thu 08:57  Table 4
8-C   
Oddbjørn Bolkan
Roald Pettersen
Thu 08:57  Table 6
9-D   
Erik Dullerud
Steinar Moe
Thu 10:15  Table 1
10-D   
Sondre Sundt
Ronny Kraft
Wed 19:37  Table 1
11-D   
Daniel Axeborg
Bjørn Johan Lorange
Thu 10:19  Table 4
12-E   
Nassim Sekat
Ivar Havtor Hovden
Wed 18:56  Table 2
13-E   
Edwin Ingebrigtsen
Espen Karlsen
Thu 10:46  Table 3
14-E   
Kjell Martin Andersen
Roger André Strand
Thu 11:27  Table 1
15-F   
Magnus Martinsen Melien
Atle Sponberg
Thu 10:07  Table 5
16-F   
Terence Gribbin
Robin Nordbøen
Thu 11:29  Table 6
17-F   
Odne Oksavik
Halvor Inge Sporsheim
Thu 12:02  Table 2
18-G   
John christian Vespestad
Rune Selvåg
Thu 12:10  Table 4
19-G   
Kåre Valde
Harald Helberg
Thu 12:28  Table 1
20-G   
Ragnvald Magnussen
Espen M. Andersen
Thu 12:40  Table 3
21-H   
Umar Hayat Ali
Tommy Eggen
Thu 11:28  Table 5
22-H   
Hermund Årdalen
Julian Lerstad
Thu 13:19  Table 4
23-H   
Roger Reppe
Frode Vikebø
Thu 13:36  Table 6

Round 2

Race to 2
24-A   
Geir Ellefsen
Jens Thommesen
Thu 14:16  Table 2
25-A   
Audun Risan Heimsjø
Roger Lysholm
Thu 12:29  Table 5
26-B   
Geir Bentzen
Bernt Fylling
Thu 14:16  Table 3
27-B   
Lars-Gøran Engerdahl
Arild Burud
Thu 14:40  Table 1
28-B   
Jason Hawker
Robin Strand
Thu 15:20  Table 3
29-C   
Tore Hansen
Kim Kristensen
Thu 15:23  Table 6
30-C   
Kjell Henriksen
Roald Pettersen
Thu 15:53  Table 4
31-C   
Niklas Engstrom
Oddbjørn Bolkan
Thu 16:10  Table 2
32-D   
Erik Dullerud
Ronny Kraft
Thu 13:57  Table 5
33-D   
Steinar Moe
Bjørn Johan Lorange
Thu 16:31  Table 3
34-D   
Sondre Sundt
Daniel Axeborg
Thu 16:45  Table 6
35-E   
Nassim Sekat
Espen Karlsen
Thu 16:45  Table 5
36-E   
Ivar Havtor Hovden
Roger André Strand
Thu 16:49  Table 1
37-E   
Edwin Ingebrigtsen
Kjell Martin Andersen
Thu 14:47  Table 5
38-F   
Magnus Martinsen Melien
Robin Nordbøen
Thu 17:49  Table 4
39-F   
Atle Sponberg
Halvor Inge Sporsheim
Thu 18:11  Table 2
40-F   
Terence Gribbin
Odne Oksavik
Wed 19:12  Table 4
41-G   
John christian Vespestad
Harald Helberg
Thu 17:50  Table 5
42-G   
Rune Selvåg
Espen M. Andersen
Wed 19:12  Table 3
43-G   
Kåre Valde
Ragnvald Magnussen
Thu 18:15  Table 1
44-H   
Umar Hayat Ali
Julian Lerstad
Thu 18:18  Table 6
45-H   
Tommy Eggen
Frode Vikebø
Thu 18:28  Table 3
46-H   
Hermund Årdalen
Roger Reppe
Thu 19:07  Table 4

Round 3

Race to 2
47-A   
Jens Thommesen
Roger Lysholm
Fri 09:16  Table 2
48-A   
Geir Ellefsen
Pak San Li
Fri 09:16  Table 6
49-B   
Geir Bentzen
Arild Burud
Thu 19:36  Table 2
50-B   
Bernt Fylling
Robin Strand
Thu 20:07  Table 6
51-B   
Lars-Gøran Engerdahl
Jason Hawker
Thu 19:10  Table 5
52-C   
Tore Hansen
Roald Pettersen
Wed 18:57  Table 5
53-C   
Kim Kristensen
Oddbjørn Bolkan
Thu 19:58  Table 3
54-C   
Kjell Henriksen
Niklas Engstrom
Thu 19:42  Table 1
55-D   
Erik Dullerud
Bjørn Johan Lorange
Fri 09:16  Table 5
56-D   
Ronny Kraft
Daniel Axeborg
Thu 20:27  Table 5
57-D   
Steinar Moe
Sondre Sundt
Wed 21:00  Table 1
58-E   
Nassim Sekat
Roger André Strand
Thu 19:13  Table 6
59-E   
Espen Karlsen
Kjell Martin Andersen
Fri 09:16  Table 1
60-E   
Ivar Havtor Hovden
Edwin Ingebrigtsen
Wed 19:38  Table 2
61-F   
Magnus Martinsen Melien
Halvor Inge Sporsheim
Fri 09:16  Table 3
62-F   
Robin Nordbøen
Odne Oksavik
Fri 09:17  Table 4
63-F   
Atle Sponberg
Terence Gribbin
Fri 09:57  Table 3
64-G   
John christian Vespestad
Espen M. Andersen
Fri 19:19  Table 1
65-G   
Harald Helberg
Ragnvald Magnussen
Fri 09:54  Table 4
66-G   
Rune Selvåg
Kåre Valde
Fri 10:21  Table 2
67-H   
Umar Hayat Ali
Frode Vikebø
Fri 10:16  Table 5
68-H   
Julian Lerstad
Roger Reppe
Fri 10:21  Table 1
69-H   
Tommy Eggen
Hermund Årdalen
Fri 11:36  Table 4

Round 4

Race to 2
70-A   
Roger Lysholm
Pak San Li
Fri 11:52  Table 2
71-A   
Jens Thommesen
Audun Risan Heimsjø
Fri 11:24  Table 5
72-B   
Geir Bentzen
Robin Strand
Fri 12:06  Table 1
73-B   
Arild Burud
Jason Hawker
Fri 12:07  Table 6
74-B   
Bernt Fylling
Lars-Gøran Engerdahl
Fri 12:52  Table 4
75-C   
Tore Hansen
Oddbjørn Bolkan
Fri 13:06  Table 3
76-C   
Roald Pettersen
Niklas Engstrom
Fri 13:12  Table 2
77-C   
Kim Kristensen
Kjell Henriksen
Fri 13:29  Table 1
78-D   
Erik Dullerud
Daniel Axeborg
Fri 13:29  Table 6
79-D   
Bjørn Johan Lorange
Sondre Sundt
Fri 13:50  Table 3
80-D   
Ronny Kraft
Steinar Moe
Wed 19:59  Table 1
81-E   
Nassim Sekat
Kjell Martin Andersen
Fri 12:23  Table 5
82-E   
Roger André Strand
Edwin Ingebrigtsen
Fri 14:48  Table 6
83-E   
Espen Karlsen
Ivar Havtor Hovden
Fri 14:16  Table 4
84-F   
Magnus Martinsen Melien
Odne Oksavik
Wed 20:38  Table 4
85-F   
Halvor Inge Sporsheim
Terence Gribbin
Fri 14:58  Table 1
86-F   
Robin Nordbøen
Atle Sponberg
Fri 19:16  Table 4
87-G   
John christian Vespestad
Ragnvald Magnussen
Fri 13:50  Table 5
88-G   
Espen M. Andersen
Kåre Valde
Fri 15:17  Table 2
89-G   
Harald Helberg
Rune Selvåg
Wed 19:56  Table 3
90-H   
Umar Hayat Ali
Roger Reppe
Fri 16:27  Table 4
91-H   
Frode Vikebø
Hermund Årdalen
Fri 16:27  Table 6
92-H   
Julian Lerstad
Tommy Eggen
Fri 16:35  Table 2

Round 5

Race to 2
93-A   
Pak San Li
Audun Risan Heimsjø
Fri 16:11  Table 4
94-A   
Roger Lysholm
Geir Ellefsen
Wed 19:38  Table 5
95-B   
Geir Bentzen
Jason Hawker
Fri 16:11  Table 5
96-B   
Robin Strand
Lars-Gøran Engerdahl
Fri 16:36  Table 1
97-B   
Arild Burud
Bernt Fylling
Fri 17:16  Table 3
98-C   
Tore Hansen
Niklas Engstrom
Fri 16:56  Table 5
99-C   
Oddbjørn Bolkan
Kjell Henriksen
Fri 17:25  Table 4
100-C   
Roald Pettersen
Kim Kristensen
Fri 17:48  Table 1
101-D   
Erik Dullerud
Sondre Sundt
Fri 18:29  Table 2
102-D   
Daniel Axeborg
Steinar Moe
Fri 19:18  Table 6
103-D   
Bjørn Johan Lorange
Ronny Kraft
Fri 19:42  Table 2
104-E   
Nassim Sekat
Edwin Ingebrigtsen
Fri 11:02  Table 6
105-E   
Kjell Martin Andersen
Ivar Havtor Hovden
Fri 20:22  Table 1
106-E   
Roger André Strand
Espen Karlsen
Fri 19:30  Table 2
107-F   
Magnus Martinsen Melien
Terence Gribbin
Fri 18:18  Table 5
108-F   
Odne Oksavik
Atle Sponberg
Fri 15:23  Table 3
109-F   
Halvor Inge Sporsheim
Robin Nordbøen
Fri 20:54  Table 4
110-G   
John christian Vespestad
Kåre Valde
Fri 21:00  Table 6
111-G   
Ragnvald Magnussen
Rune Selvåg
Fri 21:12  Table 3
112-G   
Espen M. Andersen
Harald Helberg
Fri 21:25  Table 1
113-H   
Umar Hayat Ali
Hermund Årdalen
Fri 20:09  Table 5
114-H   
Roger Reppe
Tommy Eggen
Wed 19:37  Table 6
115-H   
Frode Vikebø
Julian Lerstad
Fri 21:43  Table 5

Last sixteen

Race to 3
116   
Audun Risan Heimsjø
Geir Bentzen
Sat 10:33  Table 5
117   
Roger Lysholm
Jason Hawker
Sat 10:33  Table 1
118   
Tore Hansen
Bjørn Johan Lorange
Sat 10:33  Table 2
119   
Roald Pettersen
Erik Dullerud
Sat 10:33  Table 4
120   
Nassim Sekat
Robin Nordbøen
Sat 12:51  Table 4
121   
Kjell Martin Andersen
Magnus Martinsen Melien
Sat 12:51  Table 1
122   
John christian Vespestad
Roger Reppe
Sat 12:51  Table 2
123   
Harald Helberg
Umar Hayat Ali
Sat 12:51  Table 5

Quarter final

Race to 3
124   
Audun Risan Heimsjø
Jason Hawker
Sat 14:28  Table 5
125   
Tore Hansen
Erik Dullerud
Sat 15:23  Table 1
126   
Robin Nordbøen
Magnus Martinsen Melien
Sat 15:23  Table 4
127   
John christian Vespestad
Umar Hayat Ali
Sat 15:23  Table 2

Semi final

Race to 4
128   
Audun Risan Heimsjø
Erik Dullerud
Sun 10:40 
129   
Magnus Martinsen Melien
John christian Vespestad
Sun 10:40 

Final

Race to 4
130   
Audun Risan Heimsjø
Magnus Martinsen Melien
Sun 15:02 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer