Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 4 - November 5, 2023

NM Åpen 6-rød

Snooker 6-reds

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
7 (7/0) 33 (27/6)
82%
27 100
2 Nassim Sekat
Trondheim Snooker
8 (7/1) 39 (27/12)
69%
58, 45, 32, 30 87
3 Audun Risan Heimsjø
Trondheim Snooker
6 (5/1) 24 (19/5)
79%
37, 35, 32, 31, 30 74
3 Øyvind Jensen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
6 (5/1) 25 (18/7)
72%
31, 30 74
5 Brage Arnesen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
5 (3/2) 19 (9/10)
47%
61
5 Erik Dullerud
Trondheim Snooker
5 (4/1) 22 (13/9)
59%
34, 28, 25 61
5 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (2/3) 23 (12/11)
52%
38, 25 61
5 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (4/1) 18 (13/5)
72%
35, 34, 29 61
9 Frode Vikebø
Os Biljard og Snookerklubb
4 (1/3) 15 (4/11)
27%
49
Show more
9 Geir Ellefsen
Trondheim Snooker
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
49
9 Sondre Sundt
Trondheim Snooker
5 (2/3) 16 (7/9)
44%
49
9 Roger Reppe
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
49
9 Kim Kristensen
Oslo Snooker
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
49
9 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
49
9 Julian Lerstad
Trondheim Snooker
5 (2/3) 18 (8/10)
44%
49
9 Robin Strand
Trondheim Snooker
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
49
17 Roger André Strand
Saltdal Biljardklubb
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
29
17 Tore Hansen
Trondheim Snooker
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
29
19 Niklas Engstrom
Oslo Snooker
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
29
19 Ronny Kraft
Trondheim BK
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
34 29
19 Steinar Moe
Trondheim BK
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
29
19 Eirik Ringen Hammarstrøm
Trondheim Snooker
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
29
19 Håvard Klann
Trondheim Snooker
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
29
19 Rune Selvåg
Trondheim Snooker
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
29
25 Ivar Havtor Hovden
Trondheim Snooker
4 (0/4) 13 (1/12)
8%
22
Starts Nov 4, 2023, 9:00 AM Until Nov 5, 2023 (local time)
Entry deadline Oct 30, 2023, 5:59 PM (local time)
Organizer Trondheim Snooker
Contact Audun Risan Heimsjø (aud_ris_10@hotmail.com)
Rankings Snooker 23/24
Format Round robin (25 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
More info
Velkommen til NM 6røde i Trondheim!

I alle NM i snooker er det KLESKODE A som gjelder:
https://www.biljardforbundet.no/info/6_6_4_4_unntak.htm?fbclid=IwAR2nvbU84oMN28lI7viaYCcnPcfK269k5zEu_Db_ci_zHa16w2RtBLoj-oM

Hvis du ikke har klubblogo på vest, si ifra til turneringsleder på forhånd.

Når det gjelder særegne snookerregler i 6røde, gjelder følgende:
1. Ved alle feil får motstander ball i hånd, over hele bordet.
2. Det er ikke lov til å legge snooker bak nominert ball.

Pengepremier totalt kr. 10.000.-
1. plass kr. 4.000,-
2. plass kr. 2.000,-
3. plass kr. 1.000,-
5. plass kr. 500,-

Ved høy deltagelse må lokale spillere belage seg på å spille fredag kveld (lite trolig pr dags dato 23.10).

Det vil være enkelt salg av kioskvarer. Vi setter pris på at dere benytter dere av klubbens tilbud av mat og drikke.

Tradisjon tro arrangerer vi en bankett lørdag kveld på Egon i Søndre gate. Tidspunkt 19:00 eller 19:30 avhengig av spilleskjema.

Vi anbefaler folk å benytte seg av biljardforbundets Thon-avtale når dere bestiller hotell. Man kan bruke linken via forbundet sine hjemmesider, eller oppgi biljardforbundets avtale ved bestilling på Thon sine nettsider.
Ellers er BnB et billigere, men likefullt bra alternativ.

Erik kan være behjelpelig med skyss på morgenen fra byen opp til spillelokalet på Moholt (ta kontakt på tlf 41430567). Kanskje flere med tilgang til bil i byen kan tilby skyss?? I såfall skriv i kommentarfeltet.

HUSK OPPMØTE SENEST 30 MINUTTER FØR OPPSATT TID!

Vel møtt!

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Nassim Sekat 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Julian Lerstad 4 2 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 2
3 Sondre Sundt 4 2 0 2 7 6 1 0 0 0 0.538 2
4 Ronny Kraft 4 2 0 2 8 9 -1 0 0 0 0.471 2
5 Ivar Havtor Hovden 4 0 0 4 1 12 -11 0 0 0 0.077 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mats Brujordet Schjetne 3 3 0 0 9 1 8 0 0 0 0.9 3
2 Geir Bentzen 3 1 0 2 5 6 -1 0 0 0 0.455 1
3 Kim Kristensen 3 1 0 2 4 7 -3 0 0 0 0.364 1
4 Steinar Moe 3 1 0 2 3 7 -4 0 0 0 0.3 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Erik Dullerud 3 3 0 0 9 3 6 0 0 0 0.75 3
2 Roger Reppe 3 2 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 2
3 Frode Vikebø 3 1 0 2 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
4 Eirik Ringen Hammarstrøm 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Reidar Rundsveen 3 3 0 0 9 0 9 0 0 0 1 3
2 Kåre Valde 3 2 0 1 6 5 1 0 0 0 0.545 2
3 Robin Strand 3 1 0 2 4 6 -2 0 0 0 0.4 1
4 Håvard Klann 3 0 0 3 1 9 -8 0 0 0 0.1 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Øyvind Jensen 3 3 0 0 9 1 8 0 0 0 0.9 3
2 Brage Arnesen 3 2 0 1 6 5 1 0 0 0 0.545 2
3 Tore Hansen 3 1 0 2 6 8 -2 0 0 0 0.429 1
4 Rune Selvåg 3 0 0 3 2 9 -7 0 0 0 0.182 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Audun Risan Heimsjø 3 3 0 0 9 0 9 0 0 0 1 3
2 Geir Ellefsen 3 1 0 2 5 7 -2 0 0 0 0.417 1
3 Roger André Strand 3 1 0 2 4 6 -2 0 0 0 0.4 1
4 Niklas Engstrom 3 1 0 2 3 8 -5 0 0 0 0.273 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Best of 5
1-A   
Nassim Sekat
Julian Lerstad
Fri 19:14  Table 5
2-A   
Sondre Sundt
Ivar Havtor Hovden
Fri 17:26 
3-B   
Geir Bentzen
Kim Kristensen
Sat 09:22  Table 6
4-B   
Mats Brujordet Schjetne
Steinar Moe
Sat 09:22  Table 5
5-C   
Erik Dullerud
Roger Reppe
Sat 09:22  Table 2
6-C   
Eirik Ringen Hammarstrøm
Frode Vikebø
Sat 09:22  Table 1
7-D   
Reidar Rundsveen
Robin Strand
Sat 09:55 
8-D   
Kåre Valde
Håvard Klann
Sat 10:09 
9-E   
Tore Hansen
Rune Selvåg
Sat 10:24 
10-E   
Øyvind Jensen
Brage Arnesen
Sat 10:29 
11-F   
Audun Risan Heimsjø
Roger André Strand
Sat 09:54  Table 5
12-F   
Niklas Engstrom
Geir Ellefsen
Sat 11:07 

Round 2

Best of 5
13-A   
Julian Lerstad
Ivar Havtor Hovden
Sat 09:22  Table 4
14-A   
Nassim Sekat
Ronny Kraft
Sat 09:22  Table 3
15-B   
Geir Bentzen
Steinar Moe
Sat 10:46 
16-B   
Kim Kristensen
Mats Brujordet Schjetne
Sat 10:46 
17-C   
Erik Dullerud
Frode Vikebø
Sat 11:27 
18-C   
Roger Reppe
Eirik Ringen Hammarstrøm
Sat 11:34 
19-D   
Reidar Rundsveen
Håvard Klann
Sat 11:34 
20-D   
Robin Strand
Kåre Valde
Sat 11:50 
21-E   
Tore Hansen
Brage Arnesen
Sat 12:42 
22-E   
Rune Selvåg
Øyvind Jensen
Sat 13:03 
23-F   
Audun Risan Heimsjø
Geir Ellefsen
Sat 13:14 
24-F   
Roger André Strand
Niklas Engstrom
Sat 13:53 

Round 3

Best of 5
25-A   
Ivar Havtor Hovden
Ronny Kraft
Fri 19:14  Table 4
26-A   
Julian Lerstad
Sondre Sundt
Sat 10:41 
27-B   
Geir Bentzen
Mats Brujordet Schjetne
Sat 14:50 
28-B   
Steinar Moe
Kim Kristensen
Fri 19:14  Table 2
29-C   
Erik Dullerud
Eirik Ringen Hammarstrøm
Sat 13:53 
30-C   
Frode Vikebø
Roger Reppe
Sat 13:53 
31-D   
Reidar Rundsveen
Kåre Valde
Sat 13:57 
32-D   
Håvard Klann
Robin Strand
Fri 19:14  Table 3
33-E   
Tore Hansen
Øyvind Jensen
Sat 15:37 
34-E   
Brage Arnesen
Rune Selvåg
Sat 15:38 
35-F   
Audun Risan Heimsjø
Niklas Engstrom
Fri 19:14  Table 1
36-F   
Geir Ellefsen
Roger André Strand
Sat 14:49 

Round 4

Best of 5
37-A   
Ronny Kraft
Sondre Sundt
Sat 12:22 
38-A   
Ivar Havtor Hovden
Nassim Sekat
Sat 12:25 

Round 5

Best of 5
39-A   
Sondre Sundt
Nassim Sekat
Sat 15:09 
40-A   
Ronny Kraft
Julian Lerstad
Sat 13:57 

Last sixteen

Best of 5
41   
Nassim Sekat
Frode Vikebø
Sat 17:55 
42   
Geir Bentzen
Kåre Valde
Sat 17:55 
43   
Øyvind Jensen
Geir Ellefsen
Sat 17:55 
44   
Erik Dullerud
Robin Strand
Sat 17:55 
45   
Reidar Rundsveen
Kim Kristensen
Sat 17:55 
46   
Mats Brujordet Schjetne
Julian Lerstad
Sat 17:55 
47   
Brage Arnesen
Roger Reppe
Sat 17:55 
48   
Sondre Sundt
Audun Risan Heimsjø
Sat 17:55 

Quarter final

Best of 9
49   
Nassim Sekat
Geir Bentzen
Sun 10:30  Table 4
50   
Øyvind Jensen
Erik Dullerud
Sun 10:30  Table 2
51   
Reidar Rundsveen
Mats Brujordet Schjetne
Sun 10:30  Table 1
52   
Brage Arnesen
Audun Risan Heimsjø
Sun 10:30  Table 5

Semi final

Best of 9
53   
Nassim Sekat
Øyvind Jensen
Sun 12:44 
54   
Mats Brujordet Schjetne
Audun Risan Heimsjø
Sun 12:00 

Final

Best of 9
55   
Nassim Sekat
Mats Brujordet Schjetne
Sun 14:11 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer