Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 18 - November 20, 2022

NM Åpen 6-rød

Snooker 6-reds

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Nassim Sekat
Trondheim Snooker
8 (7/1) 37 (28/9)
76%
71, 46, 33, 25 100
2 Erik Dullerud
Trondheim Snooker
7 (6/1) 35 (24/11)
69%
47, 25 87
3 Bjørn Johan Lorange
Unique BK
7 (5/2) 30 (18/12)
60%
38 77
3 Hermund Årdalen
Oslo Snooker
6 (4/2) 27 (17/10)
63%
77
5 Audun Risan Heimsjø
Trondheim Snooker
6 (4/2) 26 (16/10)
62%
51, 47, 37, 33, 27 64
5 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
6 (4/2) 25 (14/11)
56%
26 64
5 Magnus Martinsen Melien
Trondheim Snooker
6 (5/1) 23 (16/7)
70%
43, 35 64
5 Robin Nordbøen
Oslo Snooker
6 (4/2) 24 (14/10)
58%
64
9 Kim Kristensen
Oslo Snooker
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
44
Show more
9 Vegar Hammer Olsen
Oslo Snooker
5 (3/2) 17 (9/8)
53%
44
9 Robin Strand
Trondheim Snooker
5 (3/2) 17 (10/7)
59%
44
9 Syed Haider
Oslo Snooker
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
44
13 Gunder Eriksen
Oslo Snooker
5 (3/2) 22 (10/12)
45%
28
13 Kjartan Maraas
Østkanten Biljardklubb
4 (1/3) 15 (4/11)
27%
28
13 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
5 (2/3) 18 (7/11)
39%
28
13 Harald Helberg
Stord Snookerklubb
5 (1/4) 19 (7/12)
37%
28
17 Atle Sponberg
Oslo Snooker
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
16
17 Roald Pettersen
Trondheim Snooker
5 (1/4) 22 (8/14)
36%
16
17 Sondre Sundt
Trondheim Snooker
5 (2/3) 18 (8/10)
44%
16
17 Ragnvald Magnussen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
5 (1/4) 21 (7/14)
33%
16
21 Sture Skjæret
Oslo Snooker
5 (1/4) 17 (4/13)
24%
16
21 Espen Nymark
Stord Snookerklubb
5 (0/5) 16 (1/15)
6%
16
21 Haukur Stefansson
Østkanten Biljardklubb
5 (0/5) 21 (6/15)
29%
16
8880 Mark McGauley
Østkanten Biljardklubb
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9991 Petter Olsen
Oslo BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Entry deadline Nov 14, 2022, 5:59 PM (local time)
Starts Nov 18, 2022, 6:00 PM (local time)
Format Round robin (25 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Snooker 22/23
Organizer Norges Biljardforbund and Oslo Snooker
Contact Edwin Ingebrigtsen (edwin.ingebrigtsen@gmail.com, 47623281)
More info
Velkommen til NM 6-reds!

Vi holder til i Ensjøveien 7 med enkel ankomst med t-bane linje 1,2,3 og 4 til Ensjø. 3-4 minutter å gå opp i toppen av Ensjøveien.

Vi spiller distanse 5 i gruppespill (først til 3) og best av 7 i kvartfinale (først til 4) og best av 9 (først til 5) i semifinale og finale.

Vi har kiosk med hyggelige priser, og muligheter for å slappe av i vår sofastue, samt nyte kamper på vår tribune.

Kleskode A (dressbukse, skjorte og vest med klubblogo) Sløyfe er valgfritt. Pensko er påkrevd.

Se mer info her http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?6_6_4_kleskode_b.htm

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Robin Nordbøen 5 4 0 1 14 5 9 0 0 0 0.737 4
2 Audun Risan Heimsjø 5 4 0 1 12 5 7 0 0 0 0.706 4
3 Syed Haider 5 3 0 2 10 9 1 0 0 0 0.526 3
4 Gunder Eriksen 5 3 0 2 10 12 -2 0 0 0 0.455 3
5 Roald Pettersen 5 1 0 4 8 14 -6 0 0 0 0.364 1
6 Haukur Stefansson 5 0 0 5 6 15 -9 0 0 0 0.286 0
7 Petter Olsen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Magnus Martinsen Melien 5 5 0 0 15 2 13 0 0 0 0.882 5
2 Reidar Rundsveen 5 4 0 1 13 6 7 0 0 0 0.684 4
3 Vegar Hammer Olsen 5 3 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 3
4 Harald Helberg 5 1 0 4 7 12 -5 0 0 0 0.368 1
5 Ragnvald Magnussen 5 1 0 4 7 14 -7 0 0 0 0.333 1
6 Sture Skjæret 5 1 0 4 4 13 -9 0 0 0 0.235 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bjørn Johan Lorange 5 4 0 1 13 6 7 0 0 0 0.684 4
2 Nassim Sekat 5 4 0 1 14 4 10 0 0 0 0.778 4
3 Robin Strand 5 3 0 2 10 7 3 0 0 0 0.588 3
4 Kåre Valde 5 2 0 3 7 11 -4 0 0 0 0.389 2
5 Sondre Sundt 5 2 0 3 8 10 -2 0 0 0 0.444 2
6 Espen Nymark 5 0 0 5 1 15 -14 0 0 0 0.063 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Erik Dullerud 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Hermund Årdalen 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
3 Kim Kristensen 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Kjartan Maraas 4 1 0 3 4 11 -7 0 0 0 0.267 1
5 Atle Sponberg 4 0 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
6 Mark McGauley 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Audun Risan Heimsjø
Haukur Stefansson
Sat 09:08 
2-A   
Robin Nordbøen
Syed Haider
Fri 19:49 
3-A   
Gunder Eriksen
Petter Olsen
Sat 09:00 
4-B   
Reidar Rundsveen
Harald Helberg
Sat 09:08 
5-B   
Magnus Martinsen Melien
Ragnvald Magnussen
Sat 09:08 
6-B   
Vegar Hammer Olsen
Sture Skjæret
Sat 19:07 
7-C   
Nassim Sekat
Bjørn Johan Lorange
Sat 09:08 
8-C   
Kåre Valde
Robin Strand
Sat 09:08 
9-C   
Sondre Sundt
Espen Nymark
Sat 10:08 
10-D   
Erik Dullerud
Kjartan Maraas
Sat 11:10 
11-D   
Hermund Årdalen
Mark McGauley
Fri 19:48 
12-D   
Kim Kristensen
Atle Sponberg
Fri 19:47 

Round 2

Race to 3
13-A   
Haukur Stefansson
Syed Haider
Sat 10:01 
14-A   
Audun Risan Heimsjø
Petter Olsen
Sat 10:00 
15-A   
Robin Nordbøen
Roald Pettersen
Sat 10:02 
16-B   
Reidar Rundsveen
Ragnvald Magnussen
Sat 10:02 
17-B   
Harald Helberg
Sture Skjæret
Sat 11:09 
18-B   
Magnus Martinsen Melien
Vegar Hammer Olsen
Sat 10:27 
19-C   
Nassim Sekat
Robin Strand
Sat 11:26 
20-C   
Bjørn Johan Lorange
Espen Nymark
Sat 11:31 
21-C   
Kåre Valde
Sondre Sundt
Sat 11:09 
22-D   
Erik Dullerud
Mark McGauley
Sat 11:00 
23-D   
Kjartan Maraas
Atle Sponberg
Sat 12:14 
24-D   
Hermund Årdalen
Kim Kristensen
Sat 12:07 

Round 3

Race to 3
25-A   
Syed Haider
Petter Olsen
Sat 12:00 
26-A   
Haukur Stefansson
Roald Pettersen
Sat 12:46 
27-A   
Audun Risan Heimsjø
Gunder Eriksen
Sat 11:40 
28-B   
Reidar Rundsveen
Sture Skjæret
Sat 12:15 
29-B   
Ragnvald Magnussen
Vegar Hammer Olsen
Sat 12:47 
30-B   
Harald Helberg
Magnus Martinsen Melien
Sat 13:08 
31-C   
Nassim Sekat
Espen Nymark
Sat 13:47 
32-C   
Robin Strand
Sondre Sundt
Sat 13:16 
33-C   
Bjørn Johan Lorange
Kåre Valde
Sat 13:35 
34-D   
Erik Dullerud
Atle Sponberg
Sat 14:27 
35-D   
Mark McGauley
Kim Kristensen
Sat 14:00 
36-D   
Kjartan Maraas
Hermund Årdalen
Sat 14:27 

Round 4

Race to 3
37-A   
Petter Olsen
Roald Pettersen
Sat 14:00 
38-A   
Syed Haider
Gunder Eriksen
Sat 14:17 
39-A   
Haukur Stefansson
Robin Nordbøen
Sat 13:55 
40-B   
Reidar Rundsveen
Vegar Hammer Olsen
Sat 14:21 
41-B   
Sture Skjæret
Magnus Martinsen Melien
Sat 15:15 
42-B   
Ragnvald Magnussen
Harald Helberg
Sat 14:53 
43-C   
Nassim Sekat
Sondre Sundt
Sat 15:18 
44-C   
Espen Nymark
Kåre Valde
Sat 15:38 
45-C   
Robin Strand
Bjørn Johan Lorange
Sat 15:40 
46-D   
Erik Dullerud
Kim Kristensen
Sat 15:46 
47-D   
Atle Sponberg
Hermund Årdalen
Sat 16:11  Table 6
48-D   
Mark McGauley
Kjartan Maraas
Sat 16:00 

Round 5

Race to 3
49-A   
Roald Pettersen
Gunder Eriksen
Sat 16:20 
50-A   
Petter Olsen
Robin Nordbøen
Sat 16:00 
51-A   
Syed Haider
Audun Risan Heimsjø
Sat 16:25 
52-B   
Reidar Rundsveen
Magnus Martinsen Melien
Sat 16:34 
53-B   
Vegar Hammer Olsen
Harald Helberg
Sat 17:04  Table 1
54-B   
Sture Skjæret
Ragnvald Magnussen
Sat 16:51  Table 5
55-C   
Nassim Sekat
Kåre Valde
Sat 17:21 
56-C   
Sondre Sundt
Bjørn Johan Lorange
Sat 17:49 
57-C   
Espen Nymark
Robin Strand
Sat 18:01 
58-D   
Erik Dullerud
Hermund Årdalen
Sat 18:05 
59-D   
Kim Kristensen
Kjartan Maraas
Sat 18:10 
60-D   
Atle Sponberg
Mark McGauley
Fri 20:56 

Round 6

Race to 3
61-A   
Gunder Eriksen
Robin Nordbøen
Fri 16:38 
62-A   
Roald Pettersen
Audun Risan Heimsjø
Fri 20:12 
63-A   
Petter Olsen
Haukur Stefansson
Fri 19:00 

Round 7

Race to 3
64-A   
Robin Nordbøen
Audun Risan Heimsjø
Sat 18:13 
65-A   
Gunder Eriksen
Haukur Stefansson
Sat 19:07 
66-A   
Roald Pettersen
Syed Haider
Sat 19:07 

Quarter final

Race to 5
67   
Robin Nordbøen
Hermund Årdalen
Sun 10:09 
68   
Magnus Martinsen Melien
Nassim Sekat
Sun 10:09 
69   
Bjørn Johan Lorange
Reidar Rundsveen
Sun 10:09 
70   
Erik Dullerud
Audun Risan Heimsjø
Sun 10:09 

Semi final

Race to 5
71   
Hermund Årdalen
Nassim Sekat
Sun 13:10  Table 4
72   
Bjørn Johan Lorange
Erik Dullerud
Sun 13:10  Table 1

Final

Race to 5
73   
Nassim Sekat
Erik Dullerud
Sun 15:54 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer