Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 27 - April 28, 2024

NFB National Championship II 2024

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Bulgaria Diliyan Tiklev
8 (7/1) 80 (55/25)
69%
550
2 Bulgaria Mario Valchev
7 (6/1) 74 (47/27)
64%
480
3 Bulgaria Georgi Georgiev
7 (6/1) 65 (47/18)
72%
420
3 Bulgaria Ivan Yankov
7 (6/1) 74 (43/31)
58%
420
5 Bulgaria Cvetan petkov
6 (4/2) 64 (34/30)
53%
370
5 Bulgaria Sashko Dimitrov
6 (5/1) 62 (37/25)
60%
370
5 Bulgaria Aleksandyr Georgiev
5 (4/1) 56 (33/23)
59%
370
5 Bulgaria Yoan Salambashev
5 (4/1) 53 (30/23)
57%
370
9 Bulgaria Petar Ranchev
5 (3/2) 52 (29/23)
56%
330
Show more
9 Bulgaria Petar Gladilnikov
6 (4/2) 65 (35/30)
54%
330
9 Bulgaria Petar Tsanev
5 (4/1) 53 (34/19)
64%
330
9 Bulgaria Lyudmil Luchezarov Georgiev
5 (3/2) 53 (27/26)
51%
330
9 Bulgaria Martin Savov
7 (5/2) 71 (41/30)
58%
330
9 Bulgaria Dimitar Sinchanov
5 (4/1) 54 (29/25)
54%
330
9 Bulgaria Angel Bogdanov
4 (3/1) 45 (26/19)
58%
330
9 Bulgaria Kalin Varbanov
5 (3/2) 45 (25/20)
56%
330
17 Bulgaria Nikolai Hristov
3 (2/1) 28 (16/12)
57%
300
17 Bulgaria Nikolay Lazarov
5 (3/2) 50 (27/23)
54%
300
17 Bulgaria Yoan Papazov
4 (2/2) 36 (15/21)
42%
300
17 Bulgaria Georgi Terziyski
4 (2/2) 42 (20/22)
48%
300
17 Bulgaria Ivaylo Simeonov
4 (3/1) 42 (27/15)
64%
300
17 Bulgaria Ivan Pravchev
4 (2/2) 40 (18/22)
45%
300
17 Bulgaria Stoyan Stoyanov
4 (2/2) 40 (18/22)
45%
300
17 Dominican Republic Николай Влашев
5 (3/2) 48 (27/21)
56%
300
17 Bulgaria Kliment Velev
3 (2/1) 34 (20/14)
59%
300
17 Bulgaria Dimitar Koichev
4 (2/2) 41 (18/23)
44%
300
17 Bulgaria Stelian Kukuchev
3 (2/1) 29 (20/9)
69%
300
17 Bulgaria Georgi Zaverdzhiev
4 (2/2) 39 (23/16)
59%
300
17 Bulgaria Spasian Spasov
5 (3/2) 46 (25/21)
54%
300
17 Bulgaria Simeon Dimitrov
3 (2/1) 31 (16/15)
52%
300
17 Bulgaria Nikolay Dinev
3 (2/1) 33 (19/14)
58%
300
17 Bulgaria Jivko Petkov
3 (2/1) 32 (19/13)
59%
300
33 Bulgaria Krasimir Kameshev
3 (1/2) 32 (15/17)
47%
260
33 Bulgaria Nikolai Armenkov
5 (3/2) 42 (22/20)
52%
260
33 Bulgaria Vasil Sandakciev
3 (1/2) 33 (14/19)
42%
260
33 Bulgaria Daniel Malchev
4 (2/2) 42 (21/21)
50%
260
33 Bulgaria Yumer Rashidov
3 (1/2) 33 (15/18)
45%
260
33 Bulgaria Tsvetan Tsvetanov
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
260
33 Bulgaria Nikolay Georgiev
3 (2/1) 28 (15/13)
54%
260
33 Bulgaria Kristian Popov
4 (2/2) 37 (20/17)
54%
260
33 Bulgaria Stanislav Yordanov
3 (1/2) 28 (14/14)
50%
260
33 Bulgaria Zdravko Slavov
3 (1/2) 29 (11/18)
38%
260
33 Bulgaria Ivan Milenov
3 (1/2) 29 (14/15)
48%
260
33 Bulgaria Danail Dinkov
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
260
33 Bulgaria Petar Blazhev
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
260
33 Bulgaria Deyan Simeonov
3 (1/2) 30 (15/15)
50%
260
33 Bulgaria Georgi Petrov
4 (2/2) 36 (19/17)
53%
260
33 Bulgaria Jelqzko Bahchevanov
3 (1/2) 34 (16/18)
47%
260
49 Bulgaria Ivan Tanev
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
240
49 Bulgaria Martin Boychev
3 (1/2) 31 (15/16)
48%
240
49 Bulgaria Gabriel Georgiev
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
240
49 Bulgaria Emil Michev
2 (0/2) 22 (9/13)
41%
240
49 Bulgaria Boil Marinov
2 (0/2) 20 (7/13)
35%
240
49 Bulgaria Stefan Marinov
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
240
49 Bulgaria Lyudmil Iliev
2 (0/2) 22 (9/13)
41%
240
49 Bulgaria Deqn Atanasov
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
240
49 Bulgaria Simeon Ivanov
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
240
49 Bulgaria Georgi Penchev
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
240
49 Bulgaria Yordan Dimitrov
3 (1/2) 30 (12/18)
40%
240
49 Bulgaria Yordan Tanev
2 (0/2) 20 (7/13)
35%
240
49 Bulgaria Qni Boev
2 (0/2) 16 (3/13)
19%
240
49 Bulgaria Ivaylo Cherkezov
2 (0/2) 21 (8/13)
38%
240
49 Bulgaria Rad Urukov
2 (0/2) 21 (8/13)
38%
240
65 Bulgaria Vilian Salambashev
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
220
65 North Macedonia Damjan Mladenovski
2 (0/2) 16 (3/13)
19%
220
65 Bulgaria Viktor Shishov
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
220
65 Bulgaria Stoqn Canev
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
220
65 Bulgaria Yanko Yankov
2 (0/2) 16 (3/13)
19%
220
65 Bulgaria Preslav Zarkov
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
220
65 Bulgaria Maria Grigorova
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
220
65 Bulgaria Blagovest Dimitrov
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
220
65 Bulgaria Ivaylo Stoyanov
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
220
65 Bulgaria Mario Georgiev
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
220
65 Bulgaria Георги Фъртунов
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
220
65 Bulgaria Nikolay Cholakov
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
220
65 Bulgaria Тодор Петров
2 (0/2) 17 (4/13)
24%
220
65 Bulgaria Georgi Chomovski
3 (1/2) 29 (11/18)
38%
220
8880 Bulgaria Dimitar Dimitrov
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Bulgaria Georgi Mitev
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Bulgaria Kaloyan Ivanov
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Apr 27, 2024, 10:00 AM Until Apr 28, 2024 (local time)
Entry deadline Apr 25, 2024, 7:00 PM (local time)
Organizer National Federation of Billiard
Contact Lyudmil Luchezarov Georgiev , Martin Savov (martin.savov@abv.bg) and National Federation of Billiard (nationalfederationbilliard@gmail.com)
Rankings National A Team 2024 and National B Team 2024
Format Double to Single elimination (80 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Всички състезатели задължително трябва да бъдат с тениска с яка, официален панталон, официални обувки (или чисто черни маратонки). Няма ограничение за цвят на официалното облекло.
More info
Дойде време за втория кръг на Републиканските Първенства на Национална Федерация по Билярд за 2024 година! Турнирът ще се проведе на 27-28 април, а домакин ще бъде спортен клуб Хот Шот Бургас!
Регламент:
Дата: 27-28.04.2024г.
Локация: Клуб Хот Шот, гр. Бургас
Дисциплина: 9-та топка
Такса за участие за картотекирани състезатели:
Дивизия А – 80 лв.
Дивизия Б – 50 лв.
Жени – 40 лв.
Юноши – 20 лв.
*Некартотекирани състезатели заплащат входна такса в двоен размер на съответната си категория.*
Формат на турнира: Двойна елиминация до 16-тина финали, рейс до 7 спечелени игри. След това преминава в директна елиминация - четвърт финали рейс до 8 спечелени игри, финал - рейс до 9 спечелени игри.
Брейк: разменен
Дрескод: Всички състезатели задължително трябва да бъдат с тениска с яка, официален панталон, официални обувки (или чисто черни маратонки). Няма ограничение за цвят на официалното облекло.
Награден фонд: 4000 лв.
1-во място - 1200 лв.
2-ро място - 600 лв.
2х 3-то място - 300 лв.
4х 5-то място - 150 лв.
8x 9-то място – 100 лв.
Най-добър аматьор – 100 лв + Статуетка
Най-добър юноша – ваучер на стойност 100 лв + Купа
Всички състезатели трябва да са в клуба поне 30 мин. преди началото на срещата си.
Записването става чрез имейл към nationalfederationbilliard@gmail.com, а за картотекираните към клуб играчи - към съответния клубен ръководител.
Очаквайте допълнителна информация за хотел, препоръчан от НФБ!
*Допълнителна информация за Национална Федерация по Билярд:
https://billiardsbulgaria.com

Video / Livestream

Schedule

BETA Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Bulgaria
Yanko Yankov
Walk Over
 
2   
Bulgaria
Георги Фъртунов
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sat 09:03  Table 1
3   
Bulgaria
Lyudmil Iliev
Walk Over
 
4   
Walk Over
Bulgaria
Dimitar Koichev
 
5   
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Walk Over
 
6   
Walk Over
Bulgaria
Petar Blazhev
 
7   
North Macedonia
Damjan Mladenovski
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Sat 09:04  Table 3
8   
Walk Over
Bulgaria
Gabriel Georgiev
 
9   
Bulgaria
Kristian Popov
Walk Over
 
10   
Bulgaria
Maria Grigorova
Bulgaria
Petar Tsanev
Sat 09:03  Table 2
11   
Bulgaria
Rad Urukov
Walk Over
 
12   
Walk Over
Bulgaria
Stoyan Stoyanov
 
13   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Walk Over
 
14   
Walk Over
Bulgaria
Kliment Velev
 
15   
Bulgaria
Nikolay Georgiev
Bulgaria
Georgi Terziyski
Sat 09:03  Table 3
16   
Walk Over
Bulgaria
Daniel Malchev
 
17   
Bulgaria
Stanislav Yordanov
Walk Over
 
18   
Dominican Republic
Николай Влашев
Bulgaria
Georgi Chomovski
Sat 13:03  Table 5
19   
Bulgaria
Ivan Pravchev
Walk Over
 
20   
Walk Over
Bulgaria
Yoan Salambashev
 
21   
Bulgaria
Emil Michev
Walk Over
 
22   
Walk Over
Bulgaria
Yumer Rashidov
 
23   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 13:28  Table 3
24   
Walk Over
Bulgaria
Angel Bogdanov
 
25   
Bulgaria
Jivko Petkov
Walk Over
 
26   
Bulgaria
Stoqn Canev
Bulgaria
Тодор Петров
Sat 13:42  Table 4
27   
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Walk Over
 
28   
Walk Over
Bulgaria
Deqn Atanasov
 
29   
Bulgaria
Ivan Milenov
Walk Over
 
30   
Walk Over
Bulgaria
Qni Boev
 
31   
Bulgaria
Dimitar Sinchanov
Bulgaria
Martin Boychev
Sat 12:10  Table 4
32   
Walk Over
Bulgaria
Preslav Zarkov
 
33   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Walk Over
 
34   
Bulgaria
Viktor Shishov
Bulgaria
Ivan Yankov
Sat 16:35  Table 5
35   
Bulgaria
Boil Marinov
Walk Over
 
36   
Walk Over
Bulgaria
Petar Ranchev
 
37   
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Walk Over
 
38   
Walk Over
Bulgaria
Jelqzko Bahchevanov
 
39   
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Bulgaria
Dimitar Dimitrov
Sat 16:45  Table 6
40   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Penchev
 
41   
Bulgaria
Simeon Ivanov
Walk Over
 
42   
Bulgaria
Georgi Mitev
Bulgaria
Nikolay Dinev
Sat 18:00 
43   
Bulgaria
Vasil Sandakciev
Walk Over
 
44   
Walk Over
Bulgaria
Deyan Simeonov
 
45   
Bulgaria
Zdravko Slavov
Walk Over
 
46   
Walk Over
Bulgaria
Yordan Tanev
 
47   
Bulgaria
Ivaylo Stoyanov
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Sat 18:49  Table 1
48   
Walk Over
Bulgaria
Petar Gladilnikov
 
49   
Bulgaria
Nikolay Cholakov
Walk Over
 
50   
Bulgaria
Vilian Salambashev
Bulgaria
Ivaylo Simeonov
Sat 09:56  Table 1
51   
Bulgaria
Cvetan petkov
Walk Over
 
52   
Walk Over
Bulgaria
Yoan Papazov
 
53   
Bulgaria
Kalin Varbanov
Walk Over
 
54   
Walk Over
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
 
55   
Bulgaria
Mario Georgiev
Bulgaria
Blagovest Dimitrov
Sat 09:56  Table 2
56   
Walk Over
Bulgaria
Diliyan Tiklev
 
57   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Walk Over
 
58   
Bulgaria
Georgi Petrov
Bulgaria
Stefan Marinov
Sat 09:56  Table 3
59   
Bulgaria
Kaloyan Ivanov
Walk Over
 
60   
Walk Over
Bulgaria
Danail Dinkov
 
61   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Walk Over
 
62   
Walk Over
Bulgaria
Ivan Tanev
 
63   
Bulgaria
Nikolai Armenkov
Bulgaria
Yordan Dimitrov
Sat 10:49  Table 2
64   
Walk Over
Bulgaria
Mario Valchev
 

Winner round 1

Race to 7
65   
Bulgaria
Yanko Yankov
Bulgaria
Georgi Georgiev
Sat 10:00  Table 3
66   
Bulgaria
Lyudmil Iliev
Bulgaria
Dimitar Koichev
Sat 09:05  Table 5
67   
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Bulgaria
Petar Blazhev
Sat 09:05  Table 6
68   
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Bulgaria
Gabriel Georgiev
Sat 10:22  Table 2
69   
Bulgaria
Kristian Popov
Bulgaria
Petar Tsanev
Sat 10:32  Table 5
70   
Bulgaria
Rad Urukov
Bulgaria
Stoyan Stoyanov
Sat 09:56  Table 6
71   
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Bulgaria
Kliment Velev
Sat 09:42  Table 4
72   
Bulgaria
Georgi Terziyski
Bulgaria
Daniel Malchev
Sat 09:56  Table 1
73   
Bulgaria
Stanislav Yordanov
Bulgaria
Georgi Chomovski
Sat 15:04  Table 2
74   
Bulgaria
Ivan Pravchev
Bulgaria
Yoan Salambashev
Sat 13:43  Table 1
75   
Bulgaria
Emil Michev
Bulgaria
Yumer Rashidov
Sat 14:50  Table 5
76   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Angel Bogdanov
Sat 15:24  Table 3
77   
Bulgaria
Jivko Petkov
Bulgaria
Stoqn Canev
Sat 15:16  Table 1
78   
Bulgaria
Krasimir Kameshev
R7
Bulgaria
Deqn Atanasov
R4
Sat 14:59  Table 4
79   
Bulgaria
Ivan Milenov
Bulgaria
Qni Boev
Sat 15:34  Table 6
80   
Bulgaria
Dimitar Sinchanov
Bulgaria
Preslav Zarkov
Sat 16:05  Table 4
81   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Ivan Yankov
Sat 19:54  Table 5
82   
Bulgaria
Boil Marinov
Bulgaria
Petar Ranchev
Sat 19:23  Table 6
83   
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Bulgaria
Jelqzko Bahchevanov
Sat 19:39  Table 3
84   
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Bulgaria
Georgi Penchev
Sat 19:58  Table 4
85   
Bulgaria
Simeon Ivanov
Bulgaria
Nikolay Dinev
Sat 21:07  Table 6
86   
Bulgaria
Vasil Sandakciev
Bulgaria
Deyan Simeonov
Sat 19:51  Table 2
87   
Bulgaria
Zdravko Slavov
Bulgaria
Yordan Tanev
Sat 19:53  Table 1
88   
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Bulgaria
Petar Gladilnikov
Sat 21:18  Table 3
89   
Bulgaria
Nikolay Cholakov
Bulgaria
Ivaylo Simeonov
Sat 12:15  Table 2
90   
Bulgaria
Cvetan petkov
Bulgaria
Yoan Papazov
Sat 10:51  Table 3
91   
Bulgaria
Kalin Varbanov
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Sat 11:22  Table 3
92   
Bulgaria
Mario Georgiev
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sat 11:42  Table 1
93   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Georgi Petrov
Sat 12:19  Table 1
94   
Bulgaria
Kaloyan Ivanov
Bulgaria
Danail Dinkov
Sat 13:00 
95   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Ivan Tanev
Sat 12:30  Table 3
96   
Bulgaria
Nikolai Armenkov
Bulgaria
Mario Valchev
Sat 13:01  Table 2

Loser round 1

Race to 6
97   
Walk Over
Bulgaria
Георги Фъртунов
 
98   
Walk Over
Walk Over
 
99   
Walk Over
Walk Over
 
100   
North Macedonia
Damjan Mladenovski
Walk Over
 
101   
Walk Over
Bulgaria
Maria Grigorova
 
102   
Walk Over
Walk Over
 
103   
Walk Over
Walk Over
 
104   
Bulgaria
Nikolay Georgiev
Walk Over
 
105   
Walk Over
Dominican Republic
Николай Влашев
 
106   
Walk Over
Walk Over
 
107   
Walk Over
Walk Over
 
108   
Bulgaria
Spasian Spasov
Walk Over
 
109   
Walk Over
Bulgaria
Тодор Петров
 
110   
Walk Over
Walk Over
 
111   
Walk Over
Walk Over
 
112   
Bulgaria
Martin Boychev
Walk Over
 
113   
Walk Over
Bulgaria
Viktor Shishov
 
114   
Walk Over
Walk Over
 
115   
Walk Over
Walk Over
 
116   
Walk Over
Walk Over
 
117   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Mitev
 
118   
Walk Over
Walk Over
 
119   
Walk Over
Walk Over
 
120   
Bulgaria
Ivaylo Stoyanov
Walk Over
 
121   
Walk Over
Bulgaria
Vilian Salambashev
 
122   
Walk Over
Walk Over
 
123   
Walk Over
Walk Over
 
124   
Bulgaria
Blagovest Dimitrov
Walk Over
 
125   
Walk Over
Bulgaria
Stefan Marinov
 
126   
Walk Over
Walk Over
 
127   
Walk Over
Walk Over
 
128   
Bulgaria
Yordan Dimitrov
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
129   
Bulgaria
Георги Фъртунов
Bulgaria
Daniel Malchev
Sat 11:25  Table 1
130   
Walk Over
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
 
131   
Walk Over
Bulgaria
Rad Urukov
 
132   
North Macedonia
Damjan Mladenovski
Bulgaria
Kristian Popov
Sat 12:45  Table 2
133   
Bulgaria
Maria Grigorova
Bulgaria
Gabriel Georgiev
Sat 11:49  Table 6
134   
Walk Over
Bulgaria
Petar Blazhev
 
135   
Walk Over
Bulgaria
Lyudmil Iliev
 
136   
Bulgaria
Nikolay Georgiev
Bulgaria
Yanko Yankov
Sat 12:45  Table 4
137   
Dominican Republic
Николай Влашев
Bulgaria
Preslav Zarkov
Sat 17:55  Table 1
138   
Walk Over
Bulgaria
Qni Boev
 
139   
Walk Over
Bulgaria
Deqn Atanasov
 
140   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Stoqn Canev
Sat 17:06  Table 1
141   
Bulgaria
Тодор Петров
Bulgaria
Martin Savov
Sat 17:21  Table 3
142   
Walk Over
Bulgaria
Emil Michev
 
143   
Walk Over
Bulgaria
Ivan Pravchev
 
144   
Bulgaria
Martin Boychev
Bulgaria
Georgi Chomovski
Sat 17:14  Table 5
145   
Bulgaria
Viktor Shishov
Bulgaria
Petar Gladilnikov
Sat 23:32  Table 3
146   
Walk Over
Bulgaria
Yordan Tanev
 
147   
Walk Over
Bulgaria
Deyan Simeonov
 
148   
Walk Over
Bulgaria
Simeon Ivanov
Sat 19:00 
149   
Bulgaria
Georgi Mitev
Bulgaria
Georgi Penchev
Sat 19:00 
150   
Walk Over
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
 
151   
Walk Over
Bulgaria
Boil Marinov
 
152   
Bulgaria
Ivaylo Stoyanov
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Sat 21:35  Table 2
153   
Bulgaria
Vilian Salambashev
Bulgaria
Nikolai Armenkov
Sat 14:20  Table 2
154   
Walk Over
Bulgaria
Ivan Tanev
 
155   
Walk Over
Bulgaria
Kaloyan Ivanov
 
156   
Bulgaria
Blagovest Dimitrov
Bulgaria
Georgi Petrov
Sat 13:57  Table 1
157   
Bulgaria
Stefan Marinov
Bulgaria
Mario Georgiev
Sat 13:27  Table 3
158   
Walk Over
Bulgaria
Kalin Varbanov
 
159   
Walk Over
Bulgaria
Yoan Papazov
 
160   
Bulgaria
Yordan Dimitrov
Bulgaria
Nikolay Cholakov
Sat 14:25  Table 3

Winners qualification

Race to 7
161   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Dimitar Koichev
Sat 11:09  Table 3
162   
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Sat 12:06  Table 5
163   
Bulgaria
Petar Tsanev
Bulgaria
Stoyan Stoyanov
Sat 12:22  Table 3
164   
Bulgaria
Kliment Velev
Bulgaria
Georgi Terziyski
Sat 11:34  Table 2
165   
Bulgaria
Stanislav Yordanov
Bulgaria
Yoan Salambashev
Sat 16:52  Table 2
166   
Bulgaria
Yumer Rashidov
Bulgaria
Angel Bogdanov
Sat 17:45  Table 6
167   
Bulgaria
Jivko Petkov
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Sat 17:53  Table 4
168   
Bulgaria
Ivan Milenov
Bulgaria
Dimitar Sinchanov
Sat 17:56  Table 3
169   
Bulgaria
Ivan Yankov
Bulgaria
Petar Ranchev
Sat 21:32  Table 5
170   
Bulgaria
Jelqzko Bahchevanov
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Sat 21:46  Table 4
171   
Bulgaria
Nikolay Dinev
Bulgaria
Vasil Sandakciev
Sat 22:18  Table 6
172   
Bulgaria
Zdravko Slavov
Bulgaria
Sashko Dimitrov
R1
Sat 23:21  Table 4
173   
Bulgaria
Ivaylo Simeonov
Bulgaria
Cvetan petkov
Sat 15:02  Table 1
174   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sat 15:42  Table 3
175   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Danail Dinkov
Sat 15:45  Table 2
176   
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Bulgaria
Mario Valchev
Sat 16:00  Table 1

Loser round 3

Race to 6
177   
Bulgaria
Daniel Malchev
Bulgaria
Ivaylo Cherkezov
Sat 12:53  Table 1
178   
Bulgaria
Rad Urukov
Bulgaria
Kristian Popov
Sat 13:43  Table 2
179   
Bulgaria
Gabriel Georgiev
Bulgaria
Petar Blazhev
Sat 13:20  Table 6
180   
Bulgaria
Lyudmil Iliev
Bulgaria
Nikolay Georgiev
Sat 14:25  Table 6
181   
Dominican Republic
Николай Влашев
Bulgaria
Qni Boev
Sat 19:14  Table 5
182   
Bulgaria
Deqn Atanasov
Bulgaria
Spasian Spasov
Sat 18:21  Table 5
183   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Emil Michev
Sat 18:22  Table 2
184   
Bulgaria
Ivan Pravchev
Bulgaria
Martin Boychev
Sat 18:48  Table 4
185   
Bulgaria
Petar Gladilnikov
Bulgaria
Yordan Tanev
Sun 00:21  Table 3
186   
Bulgaria
Deyan Simeonov
Bulgaria
Simeon Ivanov
Sat 22:30  Table 1
187   
Bulgaria
Georgi Penchev
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Sat 21:47  Table 1
188   
Bulgaria
Boil Marinov
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Sat 21:39  Table 2
189   
Bulgaria
Nikolai Armenkov
Bulgaria
Ivan Tanev
Sat 16:51  Table 2
190   
Bulgaria
Kaloyan Ivanov
Bulgaria
Georgi Petrov
Sat 17:00 
191   
Bulgaria
Stefan Marinov
Bulgaria
Kalin Varbanov
Sat 16:52  Table 3
192   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Yordan Dimitrov
Sat 17:03  Table 1

Losers qualification

Race to 6
193   
Bulgaria
Daniel Malchev
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Sun 08:59  Table 1
194   
Bulgaria
Kristian Popov
Bulgaria
Dimitar Koichev
Sun 08:59  Table 2
195   
Bulgaria
Petar Blazhev
Bulgaria
Georgi Terziyski
Sun 08:59  Table 3
196   
Bulgaria
Nikolay Georgiev
Bulgaria
Stoyan Stoyanov
Sun 08:59  Table 4
197   
Dominican Republic
Николай Влашев
Bulgaria
Yumer Rashidov
Sun 08:59  Table 5
198   
Bulgaria
Spasian Spasov
Bulgaria
Stanislav Yordanov
Sun 08:59  Table 6
199   
Bulgaria
Martin Savov
Bulgaria
Ivan Milenov
Sun 09:59  Table 4
200   
Bulgaria
Ivan Pravchev
Bulgaria
Krasimir Kameshev
Sun 10:03  Table 3
201   
Bulgaria
Petar Gladilnikov
Bulgaria
Jelqzko Bahchevanov
Sun 10:03  Table 6
202   
Bulgaria
Deyan Simeonov
Bulgaria
Petar Ranchev
Sun 10:08  Table 2
203   
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Bulgaria
Zdravko Slavov
Sun 10:13  Table 5
204   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Vasil Sandakciev
Sun 10:37  Table 4
205   
Bulgaria
Nikolai Armenkov
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sat 17:52  Table 2
206   
Bulgaria
Georgi Petrov
Bulgaria
Cvetan petkov
Sat 17:52  Table 3
207   
Bulgaria
Kalin Varbanov
Bulgaria
Tsvetan Tsvetanov
Sat 18:24  Table 2
208   
Bulgaria
Yoan Papazov
Bulgaria
Danail Dinkov
Sat 18:26  Table 1

Last thirtytwo

Race to 7
209   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Georgi Terziyski
Sun 11:09  Table 2
210   
Bulgaria
Stelian Kukuchev
Bulgaria
Martin Savov
Sun 11:09  Table 1
211   
Bulgaria
Petar Tsanev
Bulgaria
Dimitar Koichev
Sun 11:15  Table 3
212   
Bulgaria
Kliment Velev
Bulgaria
Cvetan petkov
Sun 11:24  Table 5
213   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Spasian Spasov
Sun 11:41  Table 4
214   
Bulgaria
Angel Bogdanov
Bulgaria
Yoan Papazov
Sun 11:57  Table 6
215   
Bulgaria
Jivko Petkov
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sun 12:38  Table 5
216   
Bulgaria
Dimitar Sinchanov
Bulgaria
Stoyan Stoyanov
Sun 12:41  Table 1
217   
Bulgaria
Ivan Yankov
Bulgaria
Georgi Zaverdzhiev
Sun 12:53  Table 2
218   
Bulgaria
Simeon Dimitrov
Bulgaria
Petar Ranchev
Sun 12:54  Table 3
219   
Bulgaria
Nikolay Dinev
Bulgaria
Petar Gladilnikov
Sun 13:21  Table 6
220   
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Bulgaria
Ivan Pravchev
Sun 13:29  Table 4
221   
Bulgaria
Ivaylo Simeonov
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Sun 13:56  Table 1
222   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Dominican Republic
Николай Влашев
Sun 14:02  Table 5
223   
Bulgaria
Nikolai Hristov
Bulgaria
Kalin Varbanov
Sun 14:14  Table 3
224   
Bulgaria
Mario Valchev
Bulgaria
Nikolay Lazarov
Sun 14:22  Table 2

Last sixteen

Race to 7
225   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Martin Savov
Sun 14:25  Table 4
226   
Bulgaria
Petar Tsanev
Bulgaria
Cvetan petkov
Sun 14:56  Table 5
227   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Angel Bogdanov
Sun 15:14  Table 6
228   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Dimitar Sinchanov
Sun 15:26  Table 1
229   
Bulgaria
Ivan Yankov
Bulgaria
Petar Ranchev
Sun 15:31  Table 3
230   
Bulgaria
Petar Gladilnikov
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Sun 16:00  Table 4
231   
Bulgaria
Lyudmil Luchezarov Georgiev
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Sun 16:16  Table 2
232   
Bulgaria
Kalin Varbanov
Bulgaria
Mario Valchev
Sun 16:16  Table 1

Quarter final

Race to 7
233   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Cvetan petkov
Sun 16:25  Table 5
234   
Bulgaria
Yoan Salambashev
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sun 17:22  Table 3
235   
Bulgaria
Ivan Yankov
Bulgaria
Sashko Dimitrov
Sun 17:22  Table 4
236   
Bulgaria
Aleksandyr Georgiev
Bulgaria
Mario Valchev
Sun 17:40  Table 1

Semi final

Race to 7
237   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Sun 19:16  Table 4
238   
Bulgaria
Ivan Yankov
Bulgaria
Mario Valchev
Sun 19:14  Table 1

Final

Race to 8
239   
Bulgaria
Diliyan Tiklev
Bulgaria
Mario Valchev
Sun 21:03  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants