Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 25 - November 27, 2016

NC7 Snooker

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Audun Risan Heimsjø
Trondheim Snooker
8 (8/0) 22 (19/3)
86%
53, 33, 32, 31, 31 100
2 Bjørn Børla Gulbrandsen
Sarpsborg SBK
7 (5/2) 21 (14/7)
67%
48, 37, 30 87
3 Kjell Arild Pedersen
Sarpsborg SBK
5 (3/2) 15 (8/7)
53%
42, 32, 32 77
3 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
6 (5/1) 16 (12/4)
75%
51, 51, 47 77
5 David Frew
Oslo Snooker
5 (4/1) 15 (10/5)
67%
31 64
5 Edwin Ingebrigtsen
Oslo Snooker
5 (4/1) 13 (8/5)
62%
64
5 Erik Dullerud
Trondheim Snooker
5 (3/2) 14 (9/5)
64%
46, 40, 39 64
5 Marius Nørsterud
Oslo BK
6 (4/2) 13 (8/5)
62%
32 64
9 Gunder Eriksen
Oslo Snooker
4 (1/3) 8 (2/6)
25%
44
Show more
9 Nassim Sekat
Trondheim Snooker
4 (2/2) 11 (6/5)
55%
44
9 Niklas Engstrom
Oslo Snooker
3 (1/2) 8 (3/5)
38%
44
9 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (3/1) 8 (6/2)
75%
44
9 Sebastian Fredriksen
Sarpsborg SBK
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
32 44
9 John christian Vespestad
Stord Snookerklubb
3 (1/2) 7 (2/5)
29%
44
9 Magnus Martinsen Melien
Trondheim Snooker
4 (2/2) 9 (5/4)
56%
44
9 Per-Egil Fjell
Sarpsborg SBK
4 (3/1) 9 (6/3)
67%
44
17 Flemming Børresen
Sarpsborg SBK
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
16
17 Jonas Fjeld
Sarpsborg SBK
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
40 16
17 Simen Hatlevik
Stord Snookerklubb
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
16
17 Sture Skjæret
Oslo Snooker
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
16
17 Thorbjørn Wiik
Sarpsborg SBK
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
16
22 Roald Pettersen
Trondheim Snooker
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
16
22 Trond Johan Eeg Nielsen
Os Biljard og Snookerklubb
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
16
22 Arnfinn Saue
Stord Snookerklubb
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
16
22 Lars-Gøran Engerdahl
Oslo Snooker
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
16
22 Karl Holm
Sarpsborg SBK
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
16
22 Hans Eikegard
Sarpsborg SBK
4 (1/3) 9 (3/6)
33%
16
28 Tommy Kvarsvik
Stord Snookerklubb
4 (0/4) 8 (0/8)
0%
13
Entry deadline Nov 22, 2016, 11:59 PM (local time)
Starts Nov 25, 2016, 6:00 PM (local time)
Format Round robin (29 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker 2016
Organizer Sarpsborg SBK
Contact Kjell Arild Pedersen (kjellap67@gmail.com, 92640369)
More info
Trenger du overnatting har klubben flere alternativer. (det finnes ikke Thon hoteller i Sarpsborg, så vi kan ikke anbefale å bruke bedriftavtalen med dem)

Sarpsborg vandrerhjem Tuneheimen - hostel
4,1 km til sentrum
tlf: 69 14 50 01

Scandic Sarpsborg
2,9 km til sentrum
tlf: 69 12 42 00

Høk Motell
15 km fra sentrum
Tlf: 69 16 80 00


Vi holder til i gamle treningslokalene til Haflsund Smelteverk hvor vi disponerer 5 snookerbord , WC, kjøkken og en sofagruppe.

VI HAR KIOSK MED HYGGLIGE PRISER! Vi tar kort.

Veibeskrivelse:
Kjør E-6 helt til avkjøring nr. 5 ( første avkjørsel etter Sandesund Bru)
Til venstre i første rundkjøring (mot Sarpsborg S)
Rett fram i andre rundkjøring.
Etter ca 1.3 km rett frem går det en liten stikkvei inn til høyre.
(IKKE inn til Statens Vegvesen, men neste)
Like etter 2 røde og 1 hvitt hus.
GPS-adresse : Statsminister Torps vei 38, 1722 Sarpsborg (mursteinsbygg 100m lengre inn)

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Audun Risan Heimsjø 4 4 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 4
2 Marius Nørsterud 4 3 0 1 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Jonas Fjeld 4 2 0 2 5 5 0 0 0 0 0.5 2
4 Hans Eikegard 4 1 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
5 Tommy Kvarsvik 4 0 0 4 0 8 -8 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 David Frew 3 3 0 0 6 1 5 0 0 0 0.857 3
2 Bjørn Børla Gulbrandsen 3 2 0 1 5 2 3 0 0 0 0.714 2
3 Simen Hatlevik 3 1 0 2 2 4 -2 0 0 0 0.333 1
4 Arnfinn Saue 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Edwin Ingebrigtsen 3 3 0 0 6 2 4 0 0 0 0.75 3
2 Erik Dullerud 3 2 0 1 5 2 3 0 0 0 0.714 2
3 Sture Skjæret 3 1 0 2 3 4 -1 0 0 0 0.429 1
4 Lars-Gøran Engerdahl 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Per-Egil Fjell 3 3 0 0 6 1 5 0 0 0 0.857 3
2 Nassim Sekat 3 2 0 1 5 3 2 0 0 0 0.625 2
3 Thorbjørn Wiik 3 1 0 2 3 4 -1 0 0 0 0.429 1
4 Trond Johan Eeg Nielsen 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kjell Arild Pedersen 2 1 0 1 3 2 1 0 0 0 0.6 1
2 Niklas Engstrom 2 1 0 1 3 3 0 0 0 0 0.5 1
3 John christian Vespestad 2 1 0 1 2 3 -1 0 0 0 0.4 1
4 Runar Røsand 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Umar Hayat Ali 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 Magnus Martinsen Melien 3 2 0 1 4 2 2 0 0 0 0.667 2
3 Gunder Eriksen 3 1 0 2 2 4 -2 0 0 0 0.333 1
4 Karl Holm 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Reidar Rundsveen 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 Sebastian Fredriksen 3 2 0 1 4 2 2 0 0 0 0.667 2
3 Flemming Børresen 3 1 0 2 2 4 -2 0 0 0 0.333 1
4 Roald Pettersen 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Audun Risan Heimsjø
Marius Nørsterud
Sat 10:00  Table 1
2-A   
Jonas Fjeld Pettersen
Hans Eikegard
Fri 18:00 
3-B   
David Frew
Arnfinn Saue
Sat 10:00  Table 2
4-B   
Simen Hatlevik
Bjørn Børla Gulbrandsen
Sat 10:00  Table 3
5-C   
Erik Dullerud
Sture Skjæret
Sat 11:30  Table 4
6-C   
Edwin Ingebrigtsen
Lars-Gøran Engerdahl
Sat 10:00  Table 4
7-D   
Nassim Sekat
Per-Egil Fjell
Sat 10:00  Table 5
8-D   
Trond Johan Eeg Nielsen
Thorbjørn Wiik
Sat 11:30  Table 3
9-E   
Kjell Pedersen
Runar Røsand
Sat 11:30 
10-E   
Niklas Engstrom
John christian Vespestad
Sat 11:30  Table 1
11-F   
Umar Hayat Ali
Karl Holm
Sat 11:30  Table 2
12-F   
Magnus Martinsen Melien
Gunder Eriksen
Sat 13:00  Table 1
13-G   
Reidar Rundsveen
Sebastian Fredriksen
Sat 13:00  Table 5
14-G   
Roald Pettersen
Flemming Børresen
Sat 13:00  Table 2

Round 2

Race to 2
15-A   
Marius Nørsterud
Hans Eikegard
Sat 13:00  Table 4
16-A   
Audun Risan Heimsjø
Tommy Kvarsvik
Sat 13:00  Table 3
17-B   
David Frew
Bjørn Børla Gulbrandsen
Sat 14:30  Table 5
18-B   
Arnfinn Saue
Simen Hatlevik
Sat 14:30  Table 3
19-C   
Erik Dullerud
Lars-Gøran Engerdahl
Sat 14:30  Table 4
20-C   
Sture Skjæret
Edwin Ingebrigtsen
Sat 14:30  Table 3
21-D   
Nassim Sekat
Thorbjørn Wiik
Sat 14:30  Table 2
22-D   
Per-Egil Fjell
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 16:00  Table 4
23-E   
Kjell Pedersen
John christian Vespestad
Sat 16:00  Table 5
24-E   
Runar Røsand
Niklas Engstrom
Sat 16:00 
25-F   
Umar Hayat Ali
Gunder Eriksen
Sat 16:00  Table 1
26-F   
Karl Holm
Magnus Martinsen Melien
Sat 16:00  Table 4
27-G   
Reidar Rundsveen
Flemming Børresen
Sat 17:30  Table 2
28-G   
Sebastian Fredriksen
Roald Pettersen
Sat 17:30  Table 5

Round 3

Race to 2
29-A   
Hans Eikegard
Tommy Kvarsvik
Sat 17:30  Table 1
30-A   
Marius Nørsterud
Jonas Fjeld Pettersen
Sat 17:30  Table 5
31-B   
David Frew
Simen Hatlevik
Sat 17:30  Table 2
32-B   
Bjørn Børla Gulbrandsen
Arnfinn Saue
Sat 19:00  Table 4
33-C   
Erik Dullerud
Edwin Ingebrigtsen
Sat 19:00  Table 5
34-C   
Lars-Gøran Engerdahl
Sture Skjæret
Sat 19:00  Table 3
35-D   
Nassim Sekat
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 19:00  Table 4
36-D   
Thorbjørn Wiik
Per-Egil Fjell
Fri 18:00 
37-E   
Kjell Pedersen
Niklas Engstrom
Sat 19:00  Table 2
38-E   
John christian Vespestad
Runar Røsand
Sat 20:30 
39-F   
Umar Hayat Ali
Magnus Martinsen Melien
Sat 20:30 
40-F   
Gunder Eriksen
Karl Holm
Sat 20:30 
41-G   
Reidar Rundsveen
Roald Pettersen
Sat 20:30 
42-G   
Flemming Børresen
Sebastian Fredriksen
Fri 18:00 

Round 4

Race to 2
43-A   
Tommy Kvarsvik
Jonas Fjeld Pettersen
Sat 20:30 
44-A   
Hans Eikegard
Audun Risan Heimsjø
Sat 22:00 

Round 5

Race to 2
45-A   
Jonas Fjeld Pettersen
Audun Risan Heimsjø
Sat 22:00  Table 1
46-A   
Tommy Kvarsvik
Marius Nørsterud
Sat 22:00 

Last sixteen

Race to 2
47   
Audun Risan Heimsjø
John christian Vespestad
Sat 20:51 
48   
Niklas Engstrom
Marius Nørsterud
Sat 20:52 
49   
Umar Hayat Ali
Magnus Martinsen Melien
Sat 20:52 
50   
Sebastian Fredriksen
Edwin Ingebrigtsen
Sun 09:59  Table 4
51   
Per-Egil Fjell
Bjørn Børla Gulbrandsen
Sun 09:59  Table 3
52   
Erik Dullerud
Reidar Rundsveen
Sat 20:52 
53   
David Frew
Nassim Sekat
Sun 09:59  Table 2
54   
Gunder Eriksen
Kjell Pedersen
Sat 20:53 

Quarter final

Race to 3
55   
Audun Risan Heimsjø
Marius Nørsterud
Sun 11:34 
56   
Umar Hayat Ali
Edwin Ingebrigtsen
Sun 11:34 
57   
Bjørn Børla Gulbrandsen
Erik Dullerud
Sun 11:34 
58   
David Frew
Kjell Pedersen
Sun 11:34 

Semi final

Race to 3
59   
Audun Risan Heimsjø
Umar Hayat Ali
Sun 14:35 
60   
Bjørn Børla Gulbrandsen
Kjell Pedersen
Sun 14:35 

Final

Race to 3
61   
Audun Risan Heimsjø
Bjørn Børla Gulbrandsen
Sun 15:56 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer