Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 24 - October 25, 2020

NC4 Elite

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
6 (5/1) 87 (50/37)
57%
2 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
4 (3/1) 60 (35/25)
58%
3 Henrik Hagen
BEX BK
6 (4/2) 89 (47/42)
53%
3 Joakim Haugen
Oslo BK
4 (3/1) 66 (35/31)
53%
5 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
4 (2/2) 57 (33/24)
58%
5 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
5 (3/2) 75 (35/40)
47%
7 Roger Rasmussen
Ask BC
4 (2/2) 62 (29/33)
47%
7 Thomas Aleksander Fjæran
Ask BC
4 (2/2) 57 (25/32)
44%
9 Erik Gårdelöf
Oslo BK
2 (0/2) 31 (13/18)
42%
9 Even Letnes Wærnes
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 42 (24/18)
57%
9 Jan Kjetil Nordrum
Gjøvik&Raufoss BK
3 (1/2) 42 (19/23)
45%
9 Matias Sætre
Herøy BK
3 (1/2) 46 (21/25)
46%
13 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
2 (0/2) 33 (15/18)
45%
13 Kenneth Rognstad
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 26 (8/18)
31%
13 Didrik Vatne
Ask BC
2 (0/2) 31 (13/18)
42%
Entry deadline Oct 18, 2020, 5:59 PM (local time)
Starts Oct 24, 2020, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 9
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Ask BC
Contact Ingolf Höns
More info
Ask BC ønsker alle utøvere velkommen til NC4 Elite sesongen 2020/21.

Disiplin: 9-Ball
Distanse: 9
Brekkregel: 9’ern på spot & 3balls-regel
Bord: Dynamic II
Duk: Simonis 860 - Tournament Blue
Kulesett: Aramith Tournament Duramith TV PRO-Cup
Turneringsleder: Ingolf Höns
Spillestart: lørdag 24. okt. kl.13:00
Finale: søndag 25. okt. kl. 16:00

Nye duker på bord og vant medio oktober 2020.

Det vil være stream fra 3 bord gjennom hele turneringen.

4.Deltakelse:
NC er åpent for 16 utøvere tangert ut i fra Norgesratingen, og som innfrir følgende vilkår:
a. Gyldig medlemskap i klubb tilknyttet NB.
b. Innehar gyldig lisens i NB.

Seeding:
4 spillere seedes ut ifra Norgesratingen.

Startavgift:
Det betales ingen startavgift i NC Elite.

Du finner alt du trenger å vite om regler og turneringsbestemmelser i TBR.

Resultater blir fortløpende registrert i Cuescore. Informasjon om hvordan du finner live stream fra turneringen blir publisert senere.

8. Premier:
Pengepremier totalt Kr. 4.000.-
1. plass Kr. 2.000,-
2. plass Kr. 1.000,-
3. plass Kr. 500,-

Hotell:

Utøvere med mer enn 1 time reisevei fra moderklubbens adresse til arrangørklubbens adresse får dekket kostnader til overnatting fra fredag til søndag maksimert oppad til kr. 750,- pr. døgn. Refusjon utbetales i henhold til bilag. Utøvere er selv ansvarlig for å booke og skal benytte Thon-hotell dersom dette finnes på arrangørstedet.

På Gardermoen ligger Thon Hotel Oslo Airport og Thon Hotel Gardermoen.
Ingen av disse korresponderer med buss 400 Veståsen (se under). Da må man komme seg fra hotellet til Oslo Lufthavn.
Hoteller som ligger på ruten til 400 Veståsen er:
Scandic Oslo Airport
Gardermoen Airport Hotel
Park Inn by Radisson Oslo Airport Hotel
Best Western Oslo Airport Hotel
Clarion Hotel & Congress Oslo Airport
Comfort Hotel Runway

Det er også mulig å ta kontakt med Raumergården Hotel som ligger «vegg-i-vegg» med Kulturhuset på Ask.


Hvordan finner du til Ask Billiard Club og ABC Biljardstudio:

Egen bil - Gjerdrum ligger ca. 7 km fra Kløfta (hvis du kommer fra Kongsvinger eller på E6 fra nord, ta av mot Kløfta og kjør vei 428 mot Ask) og ca. 7 km fra Skedsmokorset (hvis du kommer på E6 fra sør, ta av mot Skedsmokorset og kjør videre på Rv 120 i retning mot Nannestad).

Buss fra Gardermoen - 400 Veståsen fra Oslo Lufthavn Gardermoen, Plattform 50 (35 minutter)

Buss fra Oslo – 400 Veståsen fra Oslo Bussterminal, Plattform C3 (48 minutter).

Ask Terminal, Gjerdrum er angitt som stoppested. For informasjon om reisetider, se ruter.no.

ABC Biljardstudio finner du i Gjerdrum Kulturhus (rød bygning med klokketårn), som ligger direkte ved busstorvet i Ask sentrum. 2. etasje i nye delen av kulturhuset.

Vi serverer kaffe, brus og vann, smurte rundstykker, gryterett på lørdag og ellers har vi ferdigpizza i frysern.
Ask byr på 3 forskjellige gatekjøkken samt kinarestaurant og sushi. Nordvæst holder til i samme bygg som Rema 1000 og kan tilby egen meny.
Vi anbefaler også Royal Taste of India som ligger 3 minutters gange fra ABC. Meget god og rimelig mat.

VELKOMMEN!

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 9
1   
Mats Brujordet Schjetne
Thomas Aleksander Fjæran
Sat 12:56  Table 1
2   
Even Letnes Wærnes
Kenneth Rognstad
Sat 15:00  Table 5
3   
Henrik Hagen
Erik Gårdelöf
Sat 12:34  Table 3
4   
Christian Johannessen
Ronny Oldervik
 
5   
Didrik Vatne
R3
Ole Kristian Rudshavn
R1
Sat 15:00  Table 4
6   
Albert Roman Borrie Stensrød
Jan Kjetil Nordrum
Sat 15:55  Table 3
7   
Roger Rasmussen
Matias Sætre
Sat 15:00  Table 2
8   
Joakim Haugen
Emil André Gangfløt
Sat 14:37  Table 1

Winner round 1

Race to 9
9   
Mats Brujordet Schjetne
Even Letnes Wærnes
Sat 16:05  Table 5
10   
Henrik Hagen
Ronny Oldervik
Sat 14:30  Table 3
11   
Ole Kristian Rudshavn
R1
Albert Roman Borrie Stensrød
R1
Sat 17:16  Table 1
12   
Matias Sætre
Joakim Haugen
Sat 17:16  Table 3

Loser round 1

Race to 9
13   
Thomas Aleksander Fjæran
Kenneth Rognstad
Sat 17:02  Table 2
14   
Erik Gårdelöf
Christian Johannessen
 
15   
Didrik Vatne
Jan Kjetil Nordrum
Sat 17:18  Table 5
16   
Roger Rasmussen
R1
Emil André Gangfløt
Sat 17:02  Table 4

Loser round 2

Race to 9
17   
Thomas Aleksander Fjæran
Matias Sætre
Sun 09:55  Table 5
18   
Erik Gårdelöf
Ole Kristian Rudshavn
Sun 09:55  Table 1
19   
Jan Kjetil Nordrum
Henrik Hagen
Sun 09:55  Table 4
20   
Roger Rasmussen
Even Letnes Wærnes
Sun 09:55  Table 3

Winners qualification

Race to 9
21   
Mats Brujordet Schjetne
Ronny Oldervik
Sun 12:11  Table 5
22   
Albert Roman Borrie Stensrød
Joakim Haugen
Sun 12:11  Table 4

Loser round 3

Race to 9
23   
Thomas Aleksander Fjæran
Ole Kristian Rudshavn
R1
Sun 12:11  Table 3
24   
Henrik Hagen
Roger Rasmussen
Sun 12:11  Table 1

Losers qualification

Race to 9
25   
Ole Kristian Rudshavn
R2
Mats Brujordet Schjetne
Sun 14:21  Table 4
26   
Henrik Hagen
Albert Roman Borrie Stensrød
Sun 14:21  Table 5

Semi final

Race to 9
27   
Ronny Oldervik
Henrik Hagen
Sun 16:14  Table 5
28   
Joakim Haugen
Mats Brujordet Schjetne
Sun 16:14  Table 1

Final

Race to 9
29   
Ronny Oldervik
Mats Brujordet Schjetne
Sun 17:55  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer