Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 10 - January 12, 2020

NC3 Elite

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Erik Dullerud
Trondheim Snooker
7 (7/0) 20 (17/3)
85%
44, 42, 42, 39, 39, 35, 34, 32, 30, 28, 25, 25 100
2 Audun Risan Heimsjø
Trondheim Snooker
6 (5/1) 18 (13/5)
72%
59, 49, 43, 26, 25 87
3 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (4/1) 15 (10/5)
67%
27, 25, 25 74
3 Asle Valvatne
Stord Snookerklubb
6 (4/2) 18 (10/8)
56%
74
5 Nassim Sekat
Trondheim Snooker
4 (3/1) 12 (8/4)
67%
49, 29, 27, 25 61
5 Roald Pettersen
Trondheim Snooker
4 (3/1) 12 (8/4)
67%
61
5 Simen Hatlevik
Stord Snookerklubb
4 (2/2) 10 (4/6)
40%
31 61
5 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
4 (3/1) 11 (7/4)
64%
61
9 Geir Ellefsen
Trondheim Snooker
3 (2/1) 7 (5/2)
71%
49
Show more
9 Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
3 (2/1) 7 (4/3)
57%
49
9 Trond Johan Eeg Nielsen
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
49
9 Magnus Martinsen Melien
Trondheim Snooker
3 (2/1) 8 (5/3)
63%
49
9 Douglas McGaw
Stord Snookerklubb
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
49
9 Arve Hatlevik
Stord Snookerklubb
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
49
15 Edwin Ingebrigtsen
Oslo Snooker
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
33 33
15 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 10 (6/4)
60%
33
15 Arnfinn Saue
Stord Snookerklubb
3 (1/2) 7 (2/5)
29%
33
15 Kåre Åsnes
Stord Snookerklubb
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
33
15 Haakon Røstad
Oslo Snooker
3 (1/2) 8 (4/4)
50%
32 33
20 Lars-Gøran Engerdahl
Oslo Snooker
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
29
20 Tommy Kvarsvik
Stord Snookerklubb
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
29
20 Håkon Tverderøy
Stord Snookerklubb
3 (0/3) 8 (2/6)
25%
29
20 Jan Hevrøy
Stord Snookerklubb
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
29
20 Harald Helberg
Stord Snookerklubb
4 (1/3) 9 (2/7)
22%
37 29
25 Sondre Sundt
Trondheim Snooker
4 (0/4) 9 (1/8)
11%
22
Entry deadline Jan 5, 2020, 5:59 PM (local time)
Starts Jan 10, 2020, 5:00 PM (local time)
Format Round robin (25 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker Elite 2019/2020, Snooker 1. divisjon Øst 2019/2020, Snooker 1. divisjon Midt 2019/2020 and Snooker 1. divisjon Vest 2019/2020
Organizer Os Biljard og Snookerklubb
Contact Kjell Henriksen
More info
OBSK har gleden av å invitere til NC 3 i nye og flotte klubblokaler! Obs vi har bare 4 bord klar til denne turneringen så mulig vi må spille noen kamper fredag ettermiddag om det blir mange påmeldte. Vi serverer mat og god stemning hele helgen! Vel møtt!!

Endelig tidsskjema for hele helgen blir satt opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.



Os Biljard og Snookerklubb ligger ca 35 minutter kjøring fra Bergen i Ulvenvegen 36.
Følg skilting mot Stavanger og når du kommer til en stor rundkjøring (etter ca 35 minutter) der du har en Uno-X bensinstasjon på høyre side og Menybutikk rett frem skal du ta til høyre mot Stavanger. Deretter kommer du til en ny rundkjøring der du tar til høyre inn på Ulvenvegen. Ta deretter to ganger til høyre slik at du kommer inn på en stor parkeringsplass. Kjør på baksiden av bygget du ser fremfor deg og du er fremme.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Erik Dullerud 4 4 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 4
2 Asle Valvatne 4 3 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 3
3 Geir Bentzen 4 2 0 2 6 4 2 0 0 0 0.6 2
4 Harald Helberg 4 1 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 1
5 Sondre Sundt 4 0 0 4 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kåre Valde 3 3 0 0 6 1 5 0 0 0 0.857 3
2 Geir Ellefsen 3 2 0 1 5 2 3 0 0 0 0.714 2
3 Kåre Åsnes 3 1 0 2 2 4 -2 0 0 0 0.333 1
4 Jan Hevrøy 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Reidar Rundsveen 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 Jan Helge Kordts 3 2 0 1 4 3 1 0 0 0 0.571 2
3 Edwin Ingebrigtsen 3 1 0 2 3 4 -1 0 0 0 0.429 1
4 Lars-Gøran Engerdahl 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Audun Risan Heimsjø 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 Trond Johan Eeg Nielsen 3 1 0 2 2 4 -2 0 0 0 0.333 1
2 Douglas McGaw 3 1 0 2 2 4 -2 0 0 0 0.333 1
2 Arve Hatlevik 3 1 0 2 2 4 -2 0 0 0 0.333 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Roald Pettersen 3 3 0 0 6 1 5 0 0 0 0.857 3
2 Simen Hatlevik 3 2 0 1 4 3 1 0 0 0 0.571 2
3 Haakon Røstad 3 1 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 1
4 Tommy Kvarsvik 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Nassim Sekat 3 3 0 0 6 1 5 0 0 0 0.857 3
2 Magnus Martinsen Melien 3 2 0 1 5 3 2 0 0 0 0.625 2
3 Arnfinn Saue 3 1 0 2 2 5 -3 0 0 0 0.286 1
4 Håkon Tverderøy 3 0 0 3 2 6 -4 0 0 0 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Erik Dullerud
Geir Bentzen
Fri 20:02 
2-A   
Sondre Sundt
Harald Helberg
Sat 09:46 
3-B   
Kåre Valde
Jan Hevrøy
Sat 09:46 
4-B   
Geir Ellefsen
Kåre Åsnes
Sat 09:46 
5-C   
Reidar Rundsveen
Lars-Gøran Engerdahl
Fri 20:02 
6-C   
Jan Helge Kordts
Edwin Ingebrigtsen
Fri 20:02 
7-D   
Audun Risan Heimsjø
Arve Hatlevik
Sat 09:46 
8-D   
Douglas McGaw
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 09:59 
9-E   
Roald Pettersen
Haakon Røstad
Sat 10:06 
10-E   
Tommy Kvarsvik
Simen Hatlevik
Sat 10:34 
11-F   
Nassim Sekat
Magnus Martinsen Melien
Fri 20:02 
12-F   
Håkon Tverderøy
Arnfinn Saue
Sat 10:59 

Round 2

Race to 2
13-A   
Geir Bentzen
Harald Helberg
Sat 11:42 
14-A   
Erik Dullerud
Asle Valvatne
Sat 12:03 
15-B   
Kåre Valde
Kåre Åsnes
Sat 12:23 
16-B   
Jan Hevrøy
Geir Ellefsen
Sat 12:53 
17-C   
Reidar Rundsveen
Edwin Ingebrigtsen
Sat 13:23 
18-C   
Lars-Gøran Engerdahl
Jan Helge Kordts
Sat 13:48 
19-D   
Audun Risan Heimsjø
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 13:48 
20-D   
Arve Hatlevik
Douglas McGaw
Sat 14:10 
21-E   
Roald Pettersen
Simen Hatlevik
Sat 15:07 
22-E   
Haakon Røstad
Tommy Kvarsvik
Sat 15:15 
23-F   
Nassim Sekat
Arnfinn Saue
Sat 15:45 
24-F   
Magnus Martinsen Melien
Håkon Tverderøy
Sat 15:52 

Round 3

Race to 2
25-A   
Harald Helberg
Asle Valvatne
Sat 16:06 
26-A   
Geir Bentzen
Sondre Sundt
Sat 16:28 
27-B   
Kåre Valde
Geir Ellefsen
Sat 16:35 
28-B   
Kåre Åsnes
Jan Hevrøy
Sat 17:20 
29-C   
Reidar Rundsveen
Jan Helge Kordts
Sat 17:22 
30-C   
Edwin Ingebrigtsen
Lars-Gøran Engerdahl
Sat 17:36 
31-D   
Audun Risan Heimsjø
Douglas McGaw
Sat 18:29 
32-D   
Trond Johan Eeg Nielsen
Arve Hatlevik
Sat 18:44 
33-E   
Roald Pettersen
Tommy Kvarsvik
Sat 18:46 
34-E   
Simen Hatlevik
Haakon Røstad
Sat 19:03 
35-F   
Nassim Sekat
Håkon Tverderøy
Sat 19:32 
36-F   
Arnfinn Saue
Magnus Martinsen Melien
Sat 20:20 

Round 4

Race to 2
37-A   
Asle Valvatne
Sondre Sundt
Sat 14:09 
38-A   
Harald Helberg
Erik Dullerud
Sat 14:42 

Round 5

Race to 2
39-A   
Sondre Sundt
Erik Dullerud
Sat 20:25 
40-A   
Asle Valvatne
Geir Bentzen
Sat 20:48 

Quarter final

Race to 3
41   
Erik Dullerud
Simen Hatlevik
Sun 10:07 
42   
Nassim Sekat
Reidar Rundsveen
Sun 10:07 
43   
Audun Risan Heimsjø
Kåre Valde
Sun 10:07 
44   
Asle Valvatne
Roald Pettersen
Sun 10:07 

Semi final

Race to 3
45   
Erik Dullerud
Reidar Rundsveen
Sun 12:35 
46   
Audun Risan Heimsjø
Asle Valvatne
Sun 13:59 

Final

Race to 3
47   
Erik Dullerud
Audun Risan Heimsjø
Sun 15:38 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer