Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 24 - March 25, 2018

NC2 Elite

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Vegar Kristiansen
Stoppball Nidaros BK
7 (6/1) 93 (61/32)
66%
100
2 Robin Hagerup Ertesvåg
Oslo BK
7 (5/2) 88 (48/40)
55%
87
3 Matias Sætre
Herøy BK
7 (5/2) 90 (58/32)
64%
74
3 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
5 (4/1) 67 (39/28)
58%
74
5 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
4 (3/1) 58 (29/29)
50%
61
5 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
4 (3/1) 59 (34/25)
58%
61
5 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
4 (3/1) 52 (31/21)
60%
61
5 Didrik Vatne
Ask BC
5 (3/2) 61 (38/23)
62%
61
9 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 77 (39/38)
51%
49
Show more
9 Henrik Hauge Pettersen
Herøy BK
4 (2/2) 57 (26/31)
46%
49
9 Steffen Wolff
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 67 (37/30)
55%
49
9 Vegar Lind
Stoppball Nidaros BK
5 (3/2) 74 (34/40)
46%
49
13 Emil André Gangfløt
Ask BC
4 (2/2) 56 (31/25)
55%
37
13 Espen M. Andersen
Trondheim BK
4 (2/2) 62 (32/30)
52%
37
13 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 56 (27/29)
48%
37
13 Martin Rottem Dahle
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 48 (26/22)
54%
37
17 Bjørnar Tveraas
Trondheim BK
3 (1/2) 33 (11/22)
33%
29
17 Brage Arnesen
TSI BK
3 (1/2) 48 (22/26)
46%
29
17 Eirik Riisnæs
Horten BK
3 (1/2) 40 (18/22)
45%
29
17 Ine Helvik
Svithun BK
3 (1/2) 44 (20/24)
45%
29
17 Jonas Sanchez Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (1/2) 43 (20/23)
47%
29
17 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
29
17 Simon Thomassen
Alta BK
3 (1/2) 44 (18/26)
41%
29
17 Tom Bjerke
Gjøvik&Raufoss BK
3 (1/2) 42 (22/20)
52%
29
25 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 30 (12/18)
40%
22
25 Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 31 (13/18)
42%
22
25 Johnny Ellingsen
Svithun BK
2 (0/2) 32 (14/18)
44%
22
25 Jone Ree Skjelbred
Svithun BK
2 (0/2) 24 (6/18)
25%
22
25 June Therese Håndstad
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 22 (4/18)
18%
22
25 Stein-Tore Nybakk
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 27 (9/18)
33%
22
25 Kim Owe Elverum
Trondheim BK
2 (0/2) 21 (3/18)
14%
22
25 Lars Petter Løkken
Trondheim BK
2 (0/2) 23 (5/18)
22%
22
Entry deadline Mar 21, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Mar 24, 2018, 9:30 AM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 9
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Elite pool 2018
Organizer Trondheim BK
Contact Ronny Kraft (rokraft@online.no, 95292997)
More info
TBK ønsker hjertelig velkommen til NC 2 elite.
Vi holder til i nardoveien 12.
Nærmeste hotell er Scandic Lerkendal, ca 10 min til fots fra salongen.
Vi selger enkel mat, drikke og snacks under hele turneringen.

Vi ber den enkelte deltaker om å sette seg inn i turneringsreglementet
Husk oppmøte senest 30 min før oppsatt kamptidspunkt.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 9
1   
Vegar Kristiansen
Steffen Wolff
Sat 09:33  Table 2
2   
Lars Petter Løkken
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Sat 09:34  Table 2
3   
Knut Inge Røstvold
Emil André Gangfløt
Sat 09:34  Table 3
4   
Stein-Tore Nybakk
Eirik Riisnæs
Sat 09:34  Table 4
5   
Jonas Sanchez Gangfløt
Tom Bjerke
Sat 09:34  Table 5
6   
Robin Hagerup Ertesvåg
Kim Owe Elverum
Sat 09:34  Table 6
7   
Johnny Ellingsen
Vegar Lind
Sat 09:34  Table 7
8   
Ine Helvik
Ronny Oldervik
Sat 09:34  Table 8
9   
Mats Brujordet Schjetne
Brage Arnesen
Sat 10:36  Table 2
10   
Gard Eiken Flage
Jan Helge Kordts
Sat 10:36  Table 6
11   
Henrik Hauge Pettersen
Gjermund Flage
Sat 10:39  Table 4
12   
Dag-jøran Aralden
Espen M. Andersen
Sat 10:59  Table 8
13   
Didrik Vatne
Martin Rottem Dahle
Sat 10:47 
14   
Jone Ree Skjelbred
Bjørnar Tveraas
Sat 10:50  Table 3
15   
Pål Daud Fillipsveen
June Therese Håndstad
Sat 10:54  Table 5
16   
Simon Thomassen
Matias Sætre
Sat 11:36  Table 7

Winner round 1

Race to 9
17   
Vegar Kristiansen
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Sat 11:52  Table 6
18   
Knut Inge Røstvold
Eirik Riisnæs
Sat 12:11  Table 2
19   
Jonas Sanchez Gangfløt
Robin Hagerup Ertesvåg
Sat 12:18  Table 3
20   
Vegar Lind
Ronny Oldervik
Sat 11:59  Table 2
21   
Mats Brujordet Schjetne
Gard Eiken Flage
Sat 12:31  Table 4
22   
Henrik Hauge Pettersen
Dag-jøran Aralden
Sat 13:04  Table 7
23   
Didrik Vatne
Bjørnar Tveraas
Sat 12:20  Table 5
24   
Pål Daud Fillipsveen
Simon Thomassen
Sat 13:04  Table 8

Loser round 1

Race to 9
25   
Steffen Wolff
Lars Petter Løkken
Sat 13:47  Table 3
26   
Emil André Gangfløt
Stein-Tore Nybakk
Sat 14:10  Table 6
27   
Tom Bjerke
Kim Owe Elverum
Sat 13:32  Table 2
28   
Johnny Ellingsen
Ine Helvik
Sat 13:24  Table 4
29   
Brage Arnesen
Jan Helge Kordts
Sat 13:36  Table 5
30   
Gjermund Flage
Espen M. Andersen
Sat 14:09  Table 1
31   
Martin Rottem Dahle
Jone Ree Skjelbred
Sat 13:21  Table 6
32   
June Therese Håndstad
Matias Sætre
Sat 14:33  Table 2

Loser round 2

Race to 9
33   
Steffen Wolff
Simon Thomassen
Sat 15:29  Table 7
34   
Emil André Gangfløt
Bjørnar Tveraas
Sat 15:59  Table 1
35   
Tom Bjerke
Dag-jøran Aralden
Sat 15:19  Table 4
36   
Ine Helvik
Gard Eiken Flage
Sat 15:28  Table 8
37   
Brage Arnesen
Vegar Lind
Sat 15:33  Table 2
38   
Espen M. Andersen
Jonas Sanchez Gangfløt
Sat 15:52  Table 6
39   
Martin Rottem Dahle
Eirik Riisnæs
Sat 15:06  Table 3
40   
Matias Sætre
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Sat 15:37  Table 3

Winners qualification

Race to 9
41   
Vegar Kristiansen
Knut Inge Røstvold
Sat 17:36  Table 5
42   
Robin Hagerup Ertesvåg
Ronny Oldervik
Sat 17:18  Table 6
43   
Mats Brujordet Schjetne
Henrik Hauge Pettersen
Sat 17:36  Table 4
44   
Didrik Vatne
Pål Daud Fillipsveen
Sat 17:36  Table 7

Loser round 3

Race to 9
45   
Steffen Wolff
Emil André Gangfløt
Sat 17:37  Table 6
46   
Dag-jøran Aralden
Gard Eiken Flage
Sat 17:37  Table 2
47   
Vegar Lind
Espen M. Andersen
Sat 17:37  Table 3
48   
Martin Rottem Dahle
Matias Sætre
Sat 17:37  Table 8

Losers qualification

Race to 9
49   
Steffen Wolff
Robin Hagerup Ertesvåg
Sat 19:04  Table 8
50   
Dag-jøran Aralden
Vegar Kristiansen
Sat 19:17  Table 1
51   
Vegar Lind
Didrik Vatne
Sat 19:17  Table 5
52   
Matias Sætre
Henrik Hauge Pettersen
Sat 19:04  Table 2

Quarter final

Race to 9
53   
Knut Inge Røstvold
Matias Sætre
Sun 10:04  Table 1
54   
Ronny Oldervik
Vegar Kristiansen
Sun 10:05  Table 4
55   
Mats Brujordet Schjetne
Didrik Vatne
Sun 10:05  Table 5
56   
Pål Daud Fillipsveen
Robin Hagerup Ertesvåg
Sun 10:05  Table 8

Semi final

Race to 9
57   
Matias Sætre
Vegar Kristiansen
Sun 12:06  Table 2
58   
Mats Brujordet Schjetne
Robin Hagerup Ertesvåg
Sun 12:06  Table 1

Final

Race to 9
59   
Vegar Kristiansen
Robin Hagerup Ertesvåg
Sun 13:45 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer