Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 20 - February 21, 2016

NC2 Elite

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Matias Sætre
Herøy BK
5 (5/0) 67 (45/22)
67%
100
2 Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Ask BC
7 (5/2) 105 (53/52)
50%
87
3 Kristoffer Mindrebøe
Oslo BK
6 (4/2) 84 (50/34)
60%
77
3 Tommy Wolff
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 56 (32/24)
57%
77
5 Henrik Hagen
BEX BK
4 (2/2) 53 (24/29)
45%
64
5 Kenneth Rognstad
Gjøvik&Raufoss BK
3 (2/1) 44 (23/21)
52%
64
5 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
3 (2/1) 39 (25/14)
64%
64
5 Tom Bjerke
Gjøvik&Raufoss BK
4 (2/2) 60 (29/31)
48%
64
9 Egil Arne Sørensen
Oslo BK
4 (2/2) 51 (26/25)
51%
44
Show more
9 Eirik Riisnæs
Horten BK
5 (3/2) 66 (40/26)
61%
44
9 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 58 (26/32)
45%
44
9 Steffen Wolff
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 57 (30/27)
53%
44
13 Elkhem Eisajan
Ask BC
4 (2/2) 58 (30/28)
52%
28
13 Erik Gårdelöf
Oslo BK
4 (2/2) 51 (32/19)
63%
28
13 Stian Larsen
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (1/2) 44 (23/21)
52%
28
13 Vegar Lind
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 35 (10/25)
29%
28
17 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 28 (10/18)
36%
16
17 Hasan Emre Vural
Unique BK
2 (0/2) 27 (9/18)
33%
16
17 Ine Helvik
Svithun BK
2 (0/2) 25 (7/18)
28%
16
17 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 22 (4/18)
18%
16
17 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
2 (0/2) 23 (5/18)
22%
16
17 Robert Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 24 (6/18)
25%
16
17 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 39 (19/20)
49%
16
Entry deadline Feb 17, 2016, 6:00 PM (local time)
Starts Feb 20, 2016, 12:00 AM (local time)
Format Double elimination (23 Participants)
Race to 9
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Elite pool 2016
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Jan Erik Hatlem (Jan_Erik_Hatlem@hotmail.com)
More info
Hyllestad Il Bg Ønksjer alle hjarteleg velkommen til Eliteturnering, håpar flest mogleg tar turen for å sanke viktige poeng vidare i sesongen.

Brekkregler 9-Ball:
1 på spot
Ingen brekkbox
Ingen 3-ball regel
(Hilsen Robert G. Rysjedal)

Distanse 9.
Premier: Pengepremier totalt Kr. 16 000.-
a.1. plass Kr. 6.000,-
b.2. plass Kr. 3.000,-
c.3. plass Kr. 1.500,-
d.5. plass Kr. 1.000,-

For Overnatting kan dåke kontakte:
Fjordkick (Overnatting 100m frå salongen) på tlf:
57 78 92 92\97 96 22 30
Sørbøvåg Pensjonat (ca 100m frå salongen)
90787693
Lavik Feriehus (ca 15 min Gange frå salongen) tlf:
57 78 92 18\48 10 05 97
Storelia Hytter og Motell (ca 5 min kjøretur)
Hotel Sognefjord (ca 25 min kjøring fra salong)
57 78 89 20\nettbooking
her har me og henta inn priser for biljardspelara:
Singelrom 690 per natt
Dobbeltrom 790 per natt
Trippelrom 990 per natt
for å få rabatt på rommet må dykk bruke dette kodeordet: biljard (Rabatt koden gjelder kun Hotel Sognefjord)

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 9
1   
Mats Schjetne
Walk Over
 
2   
Hasan Emre Vural
Rudi Andre Wolff
Sat 10:00 
3   
Robert Gelin Rysjedal
Walk Over
 
4   
Walk Over
Henrik Hagen
 
5   
Kenneth Rognstad
Walk Over
 
6   
Erik Gårdelöf
Kim Ronny Nygård
Sat 10:00 
7   
Dag-jøran Aralden
Egil Arne Sørensen
Sat 10:00 
8   
Walk Over
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
 
9   
Tommy Wolff
Walk Over
 
10   
Eirik Riisnæs
Pål Daud Fillipsveen
Sat 10:00 
11   
Elkhem Eisajan
Ine Helvik
Sat 10:00 
12   
Walk Over
Tom Bjerke
 
13   
Matias Sætre
Walk Over
 
14   
Stian Larsen
Vegar Lind
Sat 10:00 
15   
Steffen Wolff
Gard Eiken Flage
Sat 11:30 
16   
Walk Over
Kristoffer Mindrebøe
 

Winner round 1

Race to 9
17   
Mats Schjetne
Rudi Andre Wolff
Sat 11:30 
18   
Robert Gelin Rysjedal
Henrik Hagen
Sat 11:30 
19   
Kenneth Rognstad
Erik Gårdelöf
Sat 11:30 
20   
Egil Arne Sørensen
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Sat 11:30 
21   
Tommy Wolff
Eirik Riisnæs
Sat 11:30 
22   
Elkhem Eisajan
Tom Bjerke
Sat 13:00 
23   
Matias Sætre
Vegar Lind
Sat 13:00 
24   
Steffen Wolff
Kristoffer Mindrebøe
Sat 13:00 

Loser round 1

Race to 9
25   
Walk Over
Hasan Emre Vural
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Kim Ronny Nygård
 
28   
Dag-jøran Aralden
Walk Over
 
29   
Walk Over
Pål Daud Fillipsveen
 
30   
Ine Helvik
Walk Over
 
31   
Walk Over
Stian Larsen
 
32   
Gard Eiken Flage
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 9
33   
Hasan Emre Vural
Kristoffer Mindrebøe
Sat 14:30 
34   
Walk Over
Vegar Lind
 
35   
Kim Ronny Nygård
Elkhem Eisajan
Sat 14:30 
36   
Dag-jøran Aralden
Eirik Riisnæs
Sat 14:30 
37   
Pål Daud Fillipsveen
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Sat 14:30 
38   
Ine Helvik
Erik Gårdelöf
Sat 14:30 
39   
Stian Larsen
Robert Gelin Rysjedal
Sat 14:30 
40   
Gard Eiken Flage
Rudi Andre Wolff
Sat 16:00 

Winners qualification

Race to 9
41   
Mats Schjetne
Henrik Hagen
Sat 16:00 
42   
Kenneth Rognstad
Egil Arne Sørensen
Sat 16:00 
43   
Tommy Wolff
Tom Bjerke
Sat 16:00 
44   
Matias Sætre
Steffen Wolff
Sat 16:00 

Loser round 3

Race to 9
45   
Kristoffer Mindrebøe
Vegar Lind
Sat 17:30 
46   
Elkhem Eisajan
Eirik Riisnæs
Sat 17:30 
47   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Erik Gårdelöf
Sat 17:30 
48   
Stian Larsen
Gard Eiken Flage
Sat 17:30 

Losers qualification

Race to 9
49   
Kristoffer Mindrebøe
Egil Arne Sørensen
Sat 19:00 
50   
Eirik Riisnæs
Henrik Hagen
Sat 19:00 
51   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Steffen Wolff
Sat 19:00 
52   
Gard Eiken Flage
Tom Bjerke
Sat 19:00 

Quarter final

Race to 9
53   
Mats Schjetne
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Sun 10:00 
54   
Kenneth Rognstad
Kristoffer Mindrebøe
Sun 10:00 
55   
Tommy Wolff
Henrik Hagen
Sun 10:00 
56   
Matias Sætre
Tom Bjerke
Sun 10:00 

Semi final

Race to 9
57   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Kristoffer Mindrebøe
Sun 12:00 
58   
Tommy Wolff
Matias Sætre
Sun 12:00 

Final

Race to 9
59   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Matias Sætre
Sun 13:10 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer