Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 29 - October 30, 2016

NC 6 Pool Elite

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Erik Gårdelöf
Oslo BK
6 (6/0) 78 (48/30)
62%
100
2 Thomas Fjæran
Ask BC
5 (4/1) 68 (36/32)
53%
87
3 Kenneth Rognstad
Gjøvik&Raufoss BK
4 (3/1) 51 (29/22)
57%
77
3 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
4 (3/1) 49 (29/20)
59%
77
5 Eirik Riisnæs
Horten BK
4 (2/2) 55 (28/27)
51%
64
5 Mark McGauley
Oslo BK
4 (2/2) 47 (24/23)
51%
64
5 Matias Sætre
Herøy BK
4 (2/2) 50 (27/23)
54%
64
5 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
4 (2/2) 46 (22/24)
48%
64
9 Espen M. Andersen
Trondheim BK
4 (2/2) 51 (25/26)
49%
44
Show more
9 Jan Kjetil Nordrum
Gjøvik&Raufoss BK
5 (3/2) 59 (30/29)
51%
44
9 Tom Bjerke
Gjøvik&Raufoss BK
3 (1/2) 41 (20/21)
49%
44
9 Robin Hagerup Ertesvåg
Oslo BK
5 (3/2) 56 (35/21)
63%
44
13 Egil Arne Sørensen
Oslo BK
3 (1/2) 33 (12/21)
36%
28
13 Håvard Lykke
Gjøvik&Raufoss BK
3 (1/2) 35 (12/23)
34%
28
13 Henrik Hagen
BEX BK
2 (0/2) 29 (13/16)
45%
28
13 Jørgen Nilsen
BEX BK
3 (1/2) 39 (20/19)
51%
28
17 Hasan Emre Vural
Unique BK
2 (0/2) 25 (9/16)
36%
16
17 Ine Helvik
Svithun BK
2 (0/2) 19 (3/16)
16%
16
17 Robin Svedin
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
16
17 Roger Rasmussen
Ask BC
3 (1/2) 42 (22/20)
52%
16
17 Runar Larsstuen
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 25 (9/16)
36%
16
17 Vegar Lind
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
16
Entry deadline Oct 26, 2016, 5:59 PM (local time)
Starts Oct 29, 2016, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (22 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Elite pool 2016
Organizer Gjøvik&Raufoss BK
Contact Emil Bjørkmann (emil.bjorkmann@hotmail.com, 41397197) and Jan Verner Bjørklund (bjorklund.jan@gmail.com, 47315579)
More info
SEEDING

1. Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran (Oslo BK)
2. Mats Brujordet Schetne (Ask BK)
3. Tom Bjerke (Gjøvik og Raufoss BK)
4. Matias Sætre (Herøy BK)
5. Kenneth Rognstad (Gjøvik og Raufoss BK)
6. Jørgen Nilsen (BEX BK)
7. Henrik Hagen (Kongsvinger BK)
8. Mark McGauley (Oslo BK)

PÅMELDING
NB: Påmeldingsfrist for elitespillere tirsdag kl 23:59.
1 div spillere kan melde seg på fra onsdag kl 07:00 til onsdag kl 17:59.

8 utøvere seedes etter gjeldende Eliteranking.
Trekning og tidsskjema foreligger onsdag kl 23:59.
Klagefrist er torsdag kl 11:59.

GJØVIK OG RAUFOSS BK TILBYR
- 8 Diamond-bord med Norges beste spilleforhold.
- Kiosk med mat og drikkevarer. (medbrakt er ikke lov)
- Behagelig rekreasjonsområde med storskjerm.

MEDIA OG RESULTATSERVICE
Vi har 5 live-stream kameraer ( 4 bordkameraer og et oversiktkamera) som overfører kampene.
Live Scoreboard på alle kamper.
Alt ser du på: http://www.echno.net/grbklive/index.php

SPILLESTED
Gjøvik og Raufoss Biljardklubb
https://www.google.no/maps/place/Gj%C3%B8vik+og+Raufoss+Biljardklubb/@60.7262527,10.6139364,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xf8e0b2d85446528f!8m2!3d60.7262527!4d10.6139364

OVERNATTING
For de som ønsker overnatting på Raufoss har vi en avtale Raufoss Gjestegård.
https://www.google.no/maps/place/Badeland+Gjesteg%C3%A5rd/@60.72154,10.592526,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x6cfbbfb278215b3b!8m2!3d60.72154!4d10.592526

LANGHELG PÅ TOTEN
GRBK arrangerer også klubbturnering på torsdag og treningsturnering på fredag for de som er interessert i ei langhelg på Toten.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Walk Over
 
2   
Hasan Emre Vural
Roger Rasmussen
Sat 10:00  Table 1
3   
Pål Daud Fillipsveen
Walk Over
 
4   
Walk Over
Mark McGauley
 
5   
Kenneth Rognstad
Walk Over
 
6   
Ine Helvik
Robin Hagerup Ertesvåg
Sat 10:00  Table 2
7   
Robin Svedin
Vegar Lind
Sat 10:00  Table 3
8   
Walk Over
Matias Sætre
 
9   
Tom Bjerke
Walk Over
 
10   
Egil Arne Sørensen
Espen M. Andersen
Sat 10:00  Table 4
11   
Runar Larsstuen
Erik Gårdelöf
Sat 10:00  Table 5
12   
Walk Over
Jørgen Nilsen
 
13   
Henrik Hagen
Walk Over
 
14   
Walk Over
Eirik Riisnæs
 
15   
Håvard Gummiarm Lykke
Jan Kjetil Nordrum
Sat 10:00  Table 6
16   
Walk Over
Mats Brujordet Schjetne
 

Winner round 1

Race to 8
17   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Roger Rasmussen
Sat 12:00  Table 6
18   
Pål Daud Fillipsveen
Mark McGauley
Sat 10:00  Table 7
19   
Kenneth Rognstad
Robin Hagerup Ertesvåg
Sat 12:00  Table 4
20   
Vegar Lind
Matias Sætre
Sat 12:00  Table 3
21   
Tom Bjerke
Espen M. Andersen
Sat 12:00  Table 7
22   
Erik Gårdelöf
Jørgen Nilsen
Sat 12:00  Table 1
23   
Henrik Hagen
Eirik Riisnæs
Sat 10:00  Table 8
24   
Jan Kjetil Nordrum
Mats Brujordet Schjetne
Sat 12:00  Table 2

Loser round 1

Race to 8
25   
Walk Over
Hasan Emre Vural
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Ine Helvik
 
28   
Robin Svedin
Walk Over
 
29   
Walk Over
Egil Arne Sørensen
 
30   
Runar Larsstuen
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Håvard Gummiarm Lykke
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 8
33   
Hasan Emre Vural
Jan Kjetil Nordrum
Sat 14:00  Table 3
34   
Walk Over
Henrik Hagen
 
35   
Ine Helvik
Jørgen Nilsen
Sat 14:00  Table 4
36   
Robin Svedin
Tom Bjerke
Sat 14:00 
37   
Egil Arne Sørensen
Vegar Lind
Sat 14:00  Table 8
38   
Runar Larsstuen
Robin Hagerup Ertesvåg
Sat 14:00  Table 1
39   
Walk Over
Pål Daud Fillipsveen
 
40   
Håvard Gummiarm Lykke
Roger Rasmussen
Sat 14:00  Table 7

Winners qualification

Race to 8
41   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Mark McGauley
Sat 16:00  Table 8
42   
Kenneth Rognstad
Matias Sætre
Sat 16:00  Table 3
43   
Espen M. Andersen
Erik Gårdelöf
Sat 16:00  Table 6
44   
Eirik Riisnæs
Mats Brujordet Schjetne
Sat 16:00  Table 7

Loser round 3

Race to 8
45   
Jan Kjetil Nordrum
Henrik Hagen
Sat 16:00  Table 1
46   
Jørgen Nilsen
Tom Bjerke
Sat 16:00  Table 2
47   
Egil Arne Sørensen
Robin Hagerup Ertesvåg
Sat 16:00  Table 5
48   
Pål Daud Fillipsveen
Håvard Gummiarm Lykke
Sat 16:00  Table 4

Losers qualification

Race to 8
49   
Jan Kjetil Nordrum
Matias Sætre
Sat 18:00  Table 8
50   
Tom Bjerke
Mark McGauley
Sat 18:00  Table 6
51   
Robin Hagerup Ertesvåg
Eirik Riisnæs
Sat 18:00  Table 1
52   
Pål Daud Fillipsveen
Espen M. Andersen
Sat 18:00  Table 3

Quarter final

Race to 8
53   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Matias Sætre
Sun 10:00  Table 1
54   
Kenneth Rognstad
Mark McGauley
Sun 10:00  Table 6
55   
Erik Gårdelöf
Eirik Riisnæs
Sun 10:00  Table 3
56   
Mats Brujordet Schjetne
Pål Daud Fillipsveen
Sun 10:00  Table 8

Semi final

Race to 8
57   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Kenneth Rognstad
Sun 12:00  Table 8
58   
Erik Gårdelöf
Mats Brujordet Schjetne
Sun 12:00  Table 6

Final

Race to 8
59   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Erik Gårdelöf
Sun 14:00  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer