Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 13 - August 14, 2022

LJETNA LIGA 2022. – 6. turnir – 10-Ball

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Tin Petljak
8 (7/1) 60 (37/23)
62%
500
2 Roberto Bartol
7 (6/1) 45 (33/12)
73%
400
3 Edin Fetahović
6 (4/2) 44 (23/21)
52%
320
3 Filip Bermanec
6 (4/2) 46 (28/18)
61%
320
5 Ana Gradisnik
Ask BC
5 (4/1) 35 (24/11)
69%
260
5 Nino Porić
6 (4/2) 43 (23/20)
53%
260
5 Michel Bartol
5 (4/1) 33 (23/10)
70%
260
5 Edin Redžić
5 (4/1) 36 (23/13)
64%
260
9 Aleš Mandič
5 (3/2) 36 (19/17)
53%
210
Show more
9 Robert Burić
5 (3/2) 38 (20/18)
53%
210
9 Goran Antunović
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
210
9 Krešo Ceraj
5 (3/2) 37 (19/18)
51%
210
13 Josip Berišić
5 (3/2) 38 (19/19)
50%
170
13 Danijel Tot
5 (3/2) 39 (21/18)
54%
170
13 BIBER REDŽIĆ
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
170
13 Dean Kovačić
5 (3/2) 38 (21/17)
55%
170
17 Karlo Kovačić
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
140
17 Igor Jurišić
BK 8 Ball Sesvete
5 (3/2) 37 (20/17)
54%
140
17 Ivan Prusac
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
140
17 Zoran Husul
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
140
17 Juraj Jurković
3 (2/1) 21 (14/7)
67%
140
17 Borna Brekalo
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
140
17 Edi Smolčak
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
140
17 Toni Šimić
3 (2/1) 22 (14/8)
64%
140
25 Tomislav Pilj
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
120
25 Tomaz Varvaris
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
120
25 Mario Demikeli
3 (1/2) 24 (13/11)
54%
120
25 Tihomir Tolic
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
120
25 Marijan Bratić
3 (1/2) 17 (5/12)
29%
120
25 Zvonimir Topalović
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
120
25 Željko Kaurić
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
120
25 Armin Mehmedović
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
120
33 Tomislav Juriša
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
100
33 Eduard Pintarić
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
100
33 Mario Galić
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
100
33 Boris Herceg
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
100
33 Andrej Radovanović
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
100
33 Tomislav Jagatić
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
100
33 Luka Vlahov
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
100
33 Borna Bevanda
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
100
33 Davor Nikolić Nicki
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
100
33 Dominik Ivančić
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
100
Starts Aug 13, 2022, 3:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (42 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings 8 Ball Sesvete – LJETNA LIGA 2022.
Organizer BK 8 Ball Sesvete
Contact Saša Kušter (sasa.kuster@gmail.com)
More info
PRAVILA ZA LJETNU LIGU 2022.
· Prijave za turnir primaju se do 15 sati.
· Disciplina 8-Ball se igra na 6-5 dobijenih, 6-4 ukoliko je 32+ natjecatelja, 5-4 ukoliko je 40+ natjecatelja.
· Disciplina 9-Ball se igra na 7-6 dobijenih, 6-5 ukoliko je 32+ natjecatelja.
· Disciplina 10-Ball se igra na 6-5 dobijenih, 5-4 ukoliko je 40+ natjecatelja.
· Biljar je sport u kojem cijenimo fair-play te natjecatelje koji poštuju sport i sve ostale natjecatelje, uživajte u svojoj igri i igri svog protivnika.
· Molimo natjecatelje da prate ždrijeb i redosljed igranja na cuescore-u te budu na vrijeme u sali, ako natjecatelj kasni na susret (ukoliko bude moguće susret se može pomaknuti, npr. započeti neki drugi susret iz istog kola, izgubiti će taj susret bez borbe. Ukoliko oba natjecatelja kasne, pobjednik će se odrediti ždrijebom.
· Organizator zadržava pravo određivanja susreta za stolove 6. i 7. bez obzira na redosljed turnira prema vlastitoj procjeni.
· Natjecatelj treba započeti susret u najkraćem mogućem roku kada je prozvan na stol, ukoliko odugovlači početak susreta (pušenje i sl.) oduzet će mu se partija.
· Molimo natjecatelje da ne odugovlače s igrom te da prilagode tempo igranja trurniru, predviđeno vrijeme susreta je određeno na 75 minuta, ukoliko nakon pola tog vremena nije odirano polovina susreta, organizator mogže skratiti broj partija za taj susret.
· Upotreba mobitela nije dozovljena za vrijeme igre.
· Na stolovima 6 i 7 nije dozvoljena konzumacija alkohola, ljubazno molimo da ne konzumirate alkohol tijekom igre.
· Molimo natjecatelje da ne predaju partiju kada je protivnik na stolu.
· Nesportsko ponašanje (psovanje, bacanje kugli, štapova, ometanje protivnika i sl.) će sa kažnjavati opomenom tj. davanjem partije protivniku, a nakon više opomena privremenom ili trajnom zabranom igranja na turniru.
· Kotizacija na turnirnu iznosi 70,00 kn od čega 50,00 kn ide u nagrade (nagrade su za 8 natjecatelja) ostatak za prehranu :).

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Croatia
Toni Šimić
Croatia
Tomislav Juriša
Sat 15:43  Table 4
2   
Croatia
Filip Bermanec
Walk Over
 
3   
Croatia
Juraj Jurković
Croatia
Zvonimir Topalović
Sat 15:44  Table 1
4   
Croatia
Davor Nikolić Nicki
Croatia
Edin Redžić
Sat 15:09  Table 1
5   
Croatia
Danijel Tot
Croatia
BIBER REDŽIĆ
Sat 15:09  Table 2
6   
Slovenia
Tomaz Varvaris
Walk Over
 
7   
Walk Over
Croatia
Edin Fetahović
 
8   
Slovenia
Ana Gradisnik
Croatia
Mario Galić
Sat 15:09  Table 3
9   
Croatia
Tihomir Tolic
Croatia
Michel Bartol
Sat 15:10  Table 4
10   
Croatia
Edi Smolčak
Walk Over
 
11   
Walk Over
Croatia
Borna Brekalo
 
12   
Slovenia
Aleš Mandič
Croatia
Dean Kovačić
Sat 15:50  Table 3
13   
Croatia
Josip Berišić
Croatia
Igor Jurišić
Sat 15:10  Table 5
14   
Croatia
Robert Burić
Croatia
Mario Demikeli
Sat 15:51  Table 6
15   
Walk Over
Croatia
Krešo Ceraj
 
16   
Slovenia
Marijan Bratić
Croatia
Roberto Bartol
Sat 15:10  Table 6

Winner round 1

Race to 5
17   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Tomislav Juriša
Sat 16:40  Table 4
18   
Croatia
Filip Bermanec
Croatia
Zoran Husul
Sat 15:11  Table 7
19   
Croatia
Eduard Pintarić
Croatia
Juraj Jurković
Sat 16:41  Table 1
20   
Croatia
Edin Redžić
Croatia
Andrej Radovanović
Sat 15:53  Table 8
21   
Croatia
Luka Vlahov
Croatia
Danijel Tot
Sat 16:16  Table 9
22   
Slovenia
Tomaz Varvaris
Croatia
Goran Antunović
Sat 15:11  Table 8
23   
Croatia
Ivan Prusac
Croatia
Edin Fetahović
Sat 15:11  Table 9
24   
Slovenia
Ana Gradisnik
Croatia
Dominik Ivančić
Sat 15:54  Table 7
25   
Croatia
Tomislav Pilj
Croatia
Michel Bartol
Sat 16:09  Table 2
26   
Croatia
Edi Smolčak
Croatia
Tin Petljak
Sat 16:27  Table 8
27   
Croatia
Armin Mehmedović
Croatia
Borna Brekalo
Sat 16:38  Table 5
28   
Slovenia
Aleš Mandič
Croatia
Tomislav Jagatić
Sat 16:45  Table 3
29   
Croatia
Karlo Kovačić
Croatia
Igor Jurišić
Sat 16:52  Table 6
30   
Croatia
Robert Burić
Croatia
Boris Herceg
Sat 16:54  Table 2
31   
Croatia
Željko Kaurić
Croatia
Krešo Ceraj
Sat 16:56  Table 7
32   
Croatia
Roberto Bartol
Croatia
Borna Bevanda
Sat 17:02  Table 9

Loser round 1

Race to 5
33   
Croatia
Toni Šimić
Croatia
Borna Bevanda
Sat 17:41  Table 7
34   
Walk Over
Croatia
Željko Kaurić
 
35   
Croatia
Zvonimir Topalović
Croatia
Boris Herceg
Sat 18:04  Table 2
36   
Croatia
Davor Nikolić Nicki
Croatia
Igor Jurišić
Sat 18:06  Table 6
37   
Croatia
BIBER REDŽIĆ
Croatia
Tomislav Jagatić
 
38   
Walk Over
Croatia
Armin Mehmedović
 
39   
Walk Over
Croatia
Edi Smolčak
 
40   
Croatia
Mario Galić
Croatia
Tomislav Pilj
Sat 17:11  Table 8
41   
Croatia
Tihomir Tolic
Croatia
Dominik Ivančić
Sat 17:18  Table 1
42   
Walk Over
Croatia
Ivan Prusac
 
43   
Walk Over
Slovenia
Tomaz Varvaris
 
44   
Croatia
Dean Kovačić
R3
Croatia
Luka Vlahov
Sat 17:21  Table 5
45   
Croatia
Josip Berišić
Croatia
Andrej Radovanović
Sat 17:26  Table 3
46   
Croatia
Mario Demikeli
R1
Croatia
Eduard Pintarić
Sat 17:38  Table 4
47   
Walk Over
Croatia
Zoran Husul
 
48   
Slovenia
Marijan Bratić
Croatia
Tomislav Juriša
Sat 18:06  Table 5

Winner round 2

Race to 5
49   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Filip Bermanec
Sat 18:19  Table 4
50   
Croatia
Juraj Jurković
Croatia
Edin Redžić
Sat 18:27  Table 3
51   
Croatia
Danijel Tot
Croatia
Goran Antunović
Sat 18:02  Table 8
52   
Croatia
Edin Fetahović
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 18:03  Table 9
53   
Croatia
Michel Bartol
Croatia
Tin Petljak
Sat 18:36  Table 7
54   
Croatia
Borna Brekalo
Slovenia
Aleš Mandič
Sat 18:38  Table 1
55   
Croatia
Karlo Kovačić
Croatia
Robert Burić
Sat 18:53  Table 2
56   
Croatia
Krešo Ceraj
Croatia
Roberto Bartol
Sat 18:02  Table 1

Loser round 2

Race to 5
57   
Croatia
Toni Šimić
Croatia
Željko Kaurić
Sat 18:49  Table 4
58   
Croatia
Zvonimir Topalović
Croatia
Igor Jurišić
Sat 19:00  Table 5
59   
Croatia
BIBER REDŽIĆ
Croatia
Armin Mehmedović
Sat 18:57  Table 6
60   
Croatia
Edi Smolčak
Croatia
Tomislav Pilj
Sat 19:02  Table 8
61   
Croatia
Tihomir Tolic
Croatia
Ivan Prusac
Sat 19:14  Table 3
62   
Slovenia
Tomaz Varvaris
Croatia
Dean Kovačić
Sat 19:09  Table 9
63   
Croatia
Josip Berišić
Croatia
Mario Demikeli
Sat 19:22  Table 1
64   
Croatia
Zoran Husul
Slovenia
Marijan Bratić
Sat 19:22  Table 4

Loser round 3

Race to 5
65   
Croatia
Toni Šimić
Croatia
Edin Fetahović
 
66   
Croatia
Igor Jurišić
Croatia
Danijel Tot
Sat 20:01  Table 5
67   
Croatia
BIBER REDŽIĆ
Croatia
Juraj Jurković
 
68   
Croatia
Edi Smolčak
Croatia
Nino Porić
Sat 20:11  Table 7
69   
Croatia
Ivan Prusac
Croatia
Krešo Ceraj
Sat 20:15  Table 2
70   
Croatia
Dean Kovačić
Croatia
Karlo Kovačić
Sat 19:41  Table 9
71   
Croatia
Josip Berišić
Croatia
Borna Brekalo
Sat 20:47  Table 1
72   
Croatia
Zoran Husul
Croatia
Tin Petljak
Sat 20:20  Table 4

Winners qualification

Race to 5
73   
Croatia
Filip Bermanec
Croatia
Edin Redžić
Sat 19:29  Table 6
74   
Croatia
Goran Antunović
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 19:32  Table 7
75   
Croatia
Michel Bartol
Slovenia
Aleš Mandič
Sat 19:35  Table 2
76   
Croatia
Robert Burić
Croatia
Roberto Bartol
Sat 20:16  Table 3

Loser round 4

Race to 5
77   
Croatia
Edin Fetahović
Croatia
Danijel Tot
Sat 21:08  Table 7
78   
Croatia
BIBER REDŽIĆ
Croatia
Nino Porić
Sat 20:59  Table 6
79   
Croatia
Krešo Ceraj
Croatia
Dean Kovačić
Sat 21:08  Table 2
80   
Croatia
Josip Berišić
Croatia
Tin Petljak
Sat 21:43  Table 3

Losers qualification

Race to 5
81   
Croatia
Edin Fetahović
Slovenia
Aleš Mandič
Sat 21:58  Table 7
82   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Robert Burić
Sat 21:37  Table 6
83   
Croatia
Krešo Ceraj
Croatia
Filip Bermanec
Sat 21:46  Table 2
84   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Goran Antunović
Sat 22:23  Table 2

Quarter final

Race to 5
85   
Croatia
Edin Redžić
Croatia
Tin Petljak
Sat 23:08  Table 1
86   
Slovenia
Ana Gradisnik
Croatia
Filip Bermanec
Sat 23:08  Table 2
87   
Croatia
Michel Bartol
Croatia
Edin Fetahović
Sat 23:08  Table 6
88   
Croatia
Roberto Bartol
Croatia
Nino Porić
Sat 23:08  Table 7

Semi final

Race to 5
89   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Filip Bermanec
Sun 00:12  Table 6
90   
Croatia
Edin Fetahović
Croatia
Roberto Bartol
Sun 00:12  Table 7

Final

Race to 5
91   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Roberto Bartol
Sun 01:06  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants