Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 9 - July 10, 2022

LJETNA LIGA 2022. – 1. turnir – 8-Ball

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Michel Bartol
6 (6/0) 37 (30/7)
81%
500
2 Edin Redžić
5 (4/1) 33 (21/12)
64%
400
3 Filip Bermanec
5 (4/1) 39 (23/16)
59%
320
3 Andrej Radovanović
7 (5/2) 43 (26/17)
60%
320
5 Saša Kušter
4 (3/1) 28 (18/10)
64%
260
5 Vladimir Škvorc
6 (4/2) 42 (26/16)
62%
260
5 Robert Burić
8 (6/2) 48 (33/15)
69%
260
5 Tin Petljak
6 (4/2) 38 (22/16)
58%
260
9 Alen Simonic
4 (2/2) 25 (13/12)
52%
210
Show more
9 Edin Fetahović
5 (3/2) 33 (20/13)
61%
210
9 Matija Verić
5 (3/2) 30 (17/13)
57%
210
9 Marijan Bratić
6 (4/2) 37 (20/17)
54%
210
13 Frano Kevilj
6 (4/2) 34 (19/15)
56%
170
13 Josip Berišić
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
170
13 Danijel Tot
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
170
13 Simon Tomažič
5 (3/2) 29 (17/12)
59%
170
17 Ante Morić
2 (2/0) 13 (10/3)
77%
140
17 Zdenko Bokšić
3 (1/2) 18 (9/9)
50%
140
17 Ivan Peras
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
140
17 Mario Demikeli
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
140
17 Juraj Jurković
4 (2/2) 25 (13/12)
52%
140
17 Krešo Ceraj
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
140
17 Edi Smolčak
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
140
17 Miha Vičič Šnajdar
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
140
25 Beno Messner
4 (2/2) 21 (10/11)
48%
120
25 Tihomir Tolic
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
120
25 Mateo Majstorović
2 (0/2) 9 (0/9)
0%
120
25 Zvonimir Topalović
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
120
25 Barbi Gomboši
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
120
25 Siniša Zubčić
2 (0/2) 9 (0/9)
0%
120
25 Dominik Ivančić
3 (1/2) 17 (5/12)
29%
120
25 Tomislav Varga
3 (1/2) 16 (5/11)
31%
120
33 Tomislav Suhanek
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
100
33 Andrej Tajhman
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
100
33 Ervin Radovanović
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
100
33 Ivan Samaržija
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
100
33 Tomaz Varvaris
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
100
33 Anton Kelava
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
100
33 Roman Božičević
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
100
33 Mihael Jančić
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
100
33 Dean Kovačić
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
100
33 Miljenko Črnjak
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
100
Starts Jul 9, 2022, 3:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (42 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings 8 Ball Sesvete – LJETNA LIGA 2022.
Organizer BK 8 Ball Sesvete
Contact Saša Kušter (sasa.kuster@gmail.com)
More info
PRAVILA ZA LJETNU LIGU 2022.
· Prijave za turnir primaju se do 15 sati.
· Disciplina 8-Ball se igra na 6-5 dobijenih, 6-4 ukoliko je 32+ natjecatelja, 5-4 ukoliko je 40+ natjecatelja.
· Disciplina 9-Ball se igra na 7-6 dobijenih, 6-5 ukoliko je 32+ natjecatelja.
· Disciplina 10-Ball se igra na 6-5 dobijenih, 5-4 ukoliko je 40+ natjecatelja.
· Biljar je sport u kojem cijenimo fair-play te natjecatelje koji poštuju sport i sve ostale natjecatelje, uživajte u svojoj igri i igri svog protivnika.
· Molimo natjecatelje da prate ždrijeb i redosljed igranja na cuescore-u te budu na vrijeme u sali, ako natjecatelj kasni na susret (ukoliko bude moguće susret se može pomaknuti, npr. započeti neki drugi susret iz istog kola, izgubiti će taj susret bez borbe. Ukoliko oba natjecatelja kasne, pobjednik će se odrediti ždrijebom.
· Organizator zadržava pravo određivanja susreta za stolove 6. i 7. bez obzira na redosljed turnira prema vlastitoj procjeni.
· Natjecatelj treba započeti susret u najkraćem mogućem roku kada je prozvan na stol, ukoliko odugovlači početak susreta (pušenje i sl.) oduzet će mu se partija.
· Molimo natjecatelje da ne odugovlače s igrom te da prilagode tempo igranja trurniru, predviđeno vrijeme susreta je određeno na 75 minuta, ukoliko nakon pola tog vremena nije odirano polovina susreta, organizator mogže skratiti broj partija za taj susret.
· Upotreba mobitela nije dozovljena za vrijeme igre.
· Na stolovima 6 i 7 nije dozvoljena konzumacija alkohola, ljubazno molimo da ne konzumirate alkohol tijekom igre.
· Molimo natjecatelje da ne predaju partiju kada je protivnik na stolu.
· Nesportsko ponašanje (psovanje, bacanje kugli, štapova, ometanje protivnika i sl.) će sa kažnjavati opomenom tj. davanjem partije protivniku, a nakon više opomena privremenom ili trajnom zabranom igranja na turniru.
· Kotizacija na turnirnu iznosi 70,00 kn od čega 50,00 kn ide u nagrade (nagrade su za 8 natjecatelja) ostatak za prehranu :).

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Mihael Jančić
Slovenia
Beno Messner
Sat 15:07  Table 1
2   
Croatia
Ivan Peras
Walk Over
 
3   
Croatia
Vladimir Škvorc
Slovenia
Tomaz Varvaris
Sat 15:07  Table 2
4   
Croatia
Mario Demikeli
Slovenia
Barbi Gomboši
Sat 15:42  Table 9
5   
Croatia
Dean Kovačić
Croatia
Matija Verić
Sat 15:07  Table 3
6   
Croatia
Krešo Ceraj
Walk Over
 
7   
Walk Over
Croatia
Edin Redžić
 
8   
Croatia
Ante Morić
Croatia
Roman Božičević
Sat 15:08  Table 4
9   
Croatia
Tin Petljak
Slovenia
Marijan Bratić
Sat 15:08  Table 5
10   
Croatia
Zdenko Bokšić
Walk Over
 
11   
Walk Over
Croatia
Mateo Majstorović
 
12   
Croatia
Robert Burić
Slovenia
Andrej Tajhman
Sat 15:08  Table 6
13   
Croatia
Anton Kelava
Croatia
Juraj Jurković
Sat 15:35  Table 6
14   
Croatia
Frano Kevilj
Croatia
Zvonimir Topalović
Sat 15:47  Table 2
15   
Walk Over
Slovenia
Alen Simonic
 
16   
Croatia
Ivan Samaržija
Croatia
Edin Fetahović
Sat 15:08  Table 8

Winner round 1

Race to 5
17   
Croatia
Saša Kušter
Slovenia
Beno Messner
Sat 16:36  Table 8
18   
Croatia
Ivan Peras
Croatia
Andrej Radovanović
Sat 16:00  Table 4
19   
Croatia
Miljenko Črnjak
Croatia
Vladimir Škvorc
Sat 16:04  Table 3
20   
Croatia
Mario Demikeli
Slovenia
Simon Tomažič
Sat 16:40  Table 3
21   
Croatia
Dominik Ivančić
Croatia
Matija Verić
Sat 16:06  Table 5
22   
Croatia
Krešo Ceraj
R1
Croatia
Danijel Tot
Sat 15:08  Table 7
23   
Croatia
Siniša Zubčić
Croatia
Edin Redžić
Sat 15:08  Table 9
24   
Croatia
Ante Morić
Croatia
Ervin Radovanović
Sat 16:09  Table 7
25   
Croatia
Tihomir Tolic
Croatia
Tin Petljak
Sat 16:11  Table 8
26   
Croatia
Zdenko Bokšić
Croatia
Josip Berišić
Sat 16:15  Table 1
27   
Slovenia
Miha Vičič Šnajdar
Croatia
Mateo Majstorović
Sat 16:27  Table 6
28   
Croatia
Robert Burić
Croatia
Filip Bermanec
Sat 16:51  Table 5
29   
Croatia
Tomislav Suhanek
Croatia
Juraj Jurković
Sat 16:59  Table 4
30   
Croatia
Frano Kevilj
Croatia
Michel Bartol
Sat 17:28  Table 2
31   
Croatia
Edi Smolčak
Slovenia
Alen Simonic
Sat 16:34  Table 9
32   
Croatia
Edin Fetahović
Croatia
Tomislav Varga
Sat 16:59  Table 1

Loser round 1

Race to 4
33   
Mihael Jančić
Croatia
Tomislav Varga
Sat 17:28  Table 1
34   
Walk Over
Slovenia
Alen Simonic
 
35   
Slovenia
Tomaz Varvaris
Croatia
Frano Kevilj
Sat 18:11  Table 2
36   
Slovenia
Barbi Gomboši
Croatia
Tomislav Suhanek
Sat 17:43  Table 5
37   
Croatia
Dean Kovačić
Croatia
Robert Burić
Sat 18:16  Table 3
38   
Walk Over
Croatia
Mateo Majstorović
 
39   
Walk Over
Croatia
Josip Berišić
 
40   
Croatia
Roman Božičević
Croatia
Tihomir Tolic
Sat 17:15  Table 7
41   
Slovenia
Marijan Bratić
Croatia
Ervin Radovanović
Sat 17:16  Table 8
42   
Walk Over
Croatia
Siniša Zubčić
 
43   
Walk Over
Croatia
Danijel Tot
 
44   
Slovenia
Andrej Tajhman
Croatia
Dominik Ivančić
Sat 17:04  Table 6
45   
Croatia
Anton Kelava
Slovenia
Simon Tomažič
Sat 17:45  Table 3
46   
Croatia
Zvonimir Topalović
Croatia
Miljenko Črnjak
Sat 17:29  Table 4
47   
Walk Over
Croatia
Andrej Radovanović
 
48   
Croatia
Ivan Samaržija
Slovenia
Beno Messner
Sat 17:46  Table 5

Winner round 2

Race to 5
49   
Croatia
Saša Kušter
Croatia
Ivan Peras
Sat 18:29  Table 4
50   
Croatia
Vladimir Škvorc
Croatia
Mario Demikeli
Sat 17:48  Table 9
51   
Croatia
Matija Verić
Croatia
Krešo Ceraj
R1
Sat 18:02  Table 7
52   
Croatia
Edin Redžić
Croatia
Ante Morić
 
53   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Zdenko Bokšić
Sat 18:22  Table 8
54   
Slovenia
Miha Vičič Šnajdar
Croatia
Filip Bermanec
Sat 18:12  Table 1
55   
Croatia
Juraj Jurković
Croatia
Michel Bartol
Sat 18:29  Table 5
56   
Croatia
Edi Smolčak
Croatia
Edin Fetahović
Sat 18:30  Table 1

Loser round 2

Race to 4
57   
Croatia
Tomislav Varga
Slovenia
Alen Simonic
Sat 18:45  Table 3
58   
Croatia
Frano Kevilj
Slovenia
Barbi Gomboši
Sat 19:20  Table 5
59   
Croatia
Robert Burić
Croatia
Mateo Majstorović
Sat 18:46  Table 7
60   
Croatia
Josip Berišić
Croatia
Tihomir Tolic
Sat 18:18  Table 6
61   
Slovenia
Marijan Bratić
Croatia
Siniša Zubčić
Sat 19:04  Table 9
62   
Croatia
Danijel Tot
Croatia
Dominik Ivančić
Sat 19:06  Table 6
63   
Slovenia
Simon Tomažič
Croatia
Zvonimir Topalović
Sat 19:09  Table 2
64   
Croatia
Andrej Radovanović
Slovenia
Beno Messner
Sat 19:09  Table 4

Loser round 3

Race to 4
65   
Slovenia
Alen Simonic
Croatia
Ante Morić
 
66   
Croatia
Frano Kevilj
Croatia
Krešo Ceraj
Sat 19:57  Table 5
67   
Croatia
Robert Burić
Croatia
Mario Demikeli
Sat 19:14  Table 7
68   
Croatia
Josip Berišić
Croatia
Ivan Peras
Sat 19:30  Table 3
69   
Slovenia
Marijan Bratić
Croatia
Edi Smolčak
Sat 19:50  Table 8
70   
Croatia
Danijel Tot
R1
Croatia
Juraj Jurković
Sat 19:51  Table 6
71   
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
Miha Vičič Šnajdar
Sat 19:57  Table 3
72   
Croatia
Andrej Radovanović
Croatia
Zdenko Bokšić
Sat 19:51  Table 9

Winners qualification

Race to 5
73   
Croatia
Saša Kušter
Croatia
Vladimir Škvorc
Sat 19:40  Table 4
74   
Croatia
Matija Verić
Croatia
Edin Redžić
Sat 19:58  Table 2
75   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Filip Bermanec
Sat 20:12  Table 7
76   
Croatia
Michel Bartol
Croatia
Edin Fetahović
Sat 19:20  Table 1

Loser round 4

Race to 4
77   
Slovenia
Alen Simonic
Croatia
Frano Kevilj
Sat 20:38  Table 1
78   
Croatia
Robert Burić
Croatia
Josip Berišić
Sat 20:34  Table 2
79   
Slovenia
Marijan Bratić
Croatia
Danijel Tot
Sat 21:09  Table 6
80   
Slovenia
Simon Tomažič
Croatia
Andrej Radovanović
Sat 20:36  Table 4

Losers qualification

Race to 4
81   
Slovenia
Alen Simonic
Croatia
Tin Petljak
Sat 21:23  Table 2
82   
Croatia
Robert Burić
Croatia
Edin Fetahović
Sat 21:13  Table 7
83   
Slovenia
Marijan Bratić
Croatia
Vladimir Škvorc
Sat 22:26  Table 6
84   
Croatia
Andrej Radovanović
Croatia
Matija Verić
R1
Sat 21:20  Table 4

Quarter final

Race to 5
85   
Croatia
Saša Kušter
Croatia
Andrej Radovanović
Sat 23:33  Table 2
86   
Croatia
Edin Redžić
Croatia
Vladimir Škvorc
Sat 23:33  Table 4
87   
Croatia
Filip Bermanec
Croatia
Robert Burić
Sat 23:34  Table 6
88   
Croatia
Michel Bartol
Croatia
Tin Petljak
Sat 23:34  Table 7

Semi final

Race to 5
89   
Croatia
Andrej Radovanović
Croatia
Edin Redžić
Sun 00:29  Table 7
90   
Croatia
Filip Bermanec
Croatia
Michel Bartol
Sun 00:29  Table 6

Final

Race to 5
91   
Croatia
Edin Redžić
Croatia
Michel Bartol
Sun 01:25  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants