Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 1, 2019

Jaarlijks Jubileumtoernooi 4Friends

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Tim De Ruyter
7 (7/0) 53 (42/11)
79%
250
2 Tim Jonkman
7 (6/1) 62 (38/24)
61%
180
3 Adam Clarke
5 (4/1) 45 (27/18)
60%
140
3 Arek Pach
7 (5/2) 57 (33/24)
58%
140
5 Tom Penrose
6 (4/2) 57 (33/24)
58%
100
5 Ralf Mrnka
5 (4/1) 39 (25/14)
64%
100
5 Michael Sagar
6 (4/2) 48 (27/21)
56%
100
5 Thomas Vanbroekhoven
6 (4/2) 42 (26/16)
62%
100
9 Frits Verhaegh
5 (3/2) 39 (21/18)
54%
60
Show more
9 Peter Knuever
4 (3/1) 33 (18/15)
55%
60
9 Pascal Meulenhoff
House of Billiards Weert Org
5 (3/2) 37 (22/15)
59%
60
9 Martin Sawicki
House of Billiards Weert Org
2 (2/0) 13 (12/1)
92%
60
9 Mathijs Waijers
5 (3/2) 42 (22/20)
52%
60
9 William Gelens
4 (3/1) 33 (21/12)
64%
60
9 Wiresh La
4 (3/1) 39 (20/19)
51%
60
9 Paul Verbruggen
5 (3/2) 37 (17/20)
46%
60
17 Mirjam Alfons
4 (2/2) 31 (15/16)
48%
50
17 Anna Huang
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
50
17 Kaming Luong
4 (2/2) 31 (15/16)
48%
50
17 Kevin Chou
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
50
17 Gijs van Westenbrugge
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
50
17 Mika van Berkel
SPC Woensel
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
50
17 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 23 (7/16)
30%
50
17 Piotr Lepiarz
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
50
25 Sang Vonk
4 (2/2) 32 (17/15)
53%
40
25 Mark van Kerckhoven
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
40
25 Arek Skorski
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
40
25 Rick Telehala
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
40
25 Zumfer Benquku
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
40
25 Jeremy Van horsen
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
40
25 Michel Menten
4 (2/2) 30 (17/13)
57%
40
25 Dennis Andrade
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
40
33 Ramon Verhaaren
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
30
33 Hylco van Oers
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
30
33 Sander Olislagers
2 (0/2) 19 (8/11)
42%
30
33 Roy Al Ayoubi
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
30
33 Lynn Pijpers
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
30
33 Geoffrey Ibes
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
30
33 Alvin Stevens
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
30
33 Wim van Iersel
2 (0/2) 11 (0/11)
0%
30
33 Jeroen van Kuringen
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
30
33 Sacha Jagers
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
30
33 David Elfferich
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
30
33 Hlib Vashchenkov
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
30
33 Ridwan Chatouani
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
30
33 E a Costa
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
30
33 Jeffrey Johannis
2 (0/2) 11 (0/11)
0%
30
33 Johannes Geihe
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
30
49 Ruud Schilders
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
20
49 Illia Vashchenkov
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
20
Entry deadline Sep 1, 2019, 12:45 PM (local time)
Starts Sep 1, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (50 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Railbirds and Poolcentrum 4friends
More info
Aanmelden in comments of Facebook: https://www.facebook.com/events/885639228485444/

----

In navolging van het jubileum dat 4Friends heeft gehouden bij hun vijfjarig en hun tienjarig bestaan, Kwamen we tot de conclusie dat we eigenlijk elk jaar ons jubileum wel willen vieren!

Een mooi moment om het seizoen weer te starten, dus iedereen die zin heeft in een potje 10-ball als voorbereiding voor de Brabantcompetitie of de landelijke competitie, meld je maar aan!

-----------
OPZET:
-----------

Inschrijfgeld: €15,-
Zaal open: 11.00
Aanmelden: 11.45
Start toernooi: 12.00

Spelsoort: 10-Ball
Race naar: min. winnaarskant naar 6, verliezerskant naar 5
Break: Alternate Break
Schema: DKO daarna SKO
Aantal prijzen: afhankelijk van aantal deelnemers

----------------------
OVERSCHRIJVING
----------------------

NEDERLAND:
Rekeningnummer: NL28INGB0652748988 t.n.v “Poolcentrum 4Friends”
Omschrijving: “Jubileumtoernooi 2019” en “voor- en achternaam”

BUITENLAND:
IBAN: NL28INGB0652748988
BIC: INGBNL2A
Banknaam: ING Bank N.V.
Omschrijving: “Jubileumtoernooi 2019” en “voor- en achternaam”

-------------
OVERIG:
-------------

Afhankelijk van het aantal deelnemers zal de starttijd aangepast worden. Houd hiervoor dit evenement in de gaten.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Rick Telehala
Walk Over
 
2   
Netherlands
Kaming Luong
Netherlands
Tim Jonkman
R1
Sun 12:05  Table 5
3   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Illia Vashchenkov
Sun 12:05  Table 1
4   
Netherlands
Sacha Jagers
Christmas Island
Michael Sagar
Sun 12:05  Table 2
5   
Netherlands
Geoffrey Ibes
Walk Over
 
6   
Germany
Ralf Mrnka
Netherlands
Hlib Vashchenkov
Sun 12:05  Table 6
7   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Jeremy Van horsen
Sun 12:05  Table 7
8   
Walk Over
Netherlands
Wim van Iersel
 
9   
Poland
Martin Sawicki
Walk Over
 
10   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
Jeroen van Kuringen
Sun 12:05  Table 8
11   
Netherlands
Michel Menten
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sun 12:05  Table 11
12   
Walk Over
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
 
13   
Netherlands
Mika van Berkel
Walk Over
 
14   
Netherlands
Sander Olislagers
Netherlands
Tom Penrose
Sun 12:05  Table 13
15   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 12:06  Table 17
16   
Walk Over
United Kingdom
Adam Clarke
 
17   
Netherlands
Paul Verbruggen
Walk Over
 
18   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 12:06  Table 18
19   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Portugal
E a Costa
Sun 12:45  Table 2
20   
Walk Over
Kosovo
Zumfer Benquku
 
21   
Netherlands
Mark van Kerckhoven
Walk Over
 
22   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Hylco van Oers
Sun 12:45  Table 18
23   
Netherlands
Frits Verhaegh
Netherlands
Kevin Chou
Sun 12:48  Table 4
24   
Walk Over
Netherlands
Mirjam Alfons
 
25   
Poland
Piotr Lepiarz
Walk Over
 
26   
Netherlands
Ramon Verhaaren
Poland
Arek Skorski
Sun 12:51  Table 6
27   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
William Gelens
Sun 12:56  Table 3
28   
Walk Over
Poland
Arek Pach
 
29   
Netherlands
Ruud Schilders
South Korea
Sang Vonk
Sun 12:05  Table 3
30   
Germany
Johannes Geihe
Suriname
Wiresh La
Sun 12:05  Table 4
31   
Netherlands
Mathijs Waijers
Belgium
Ridwan Chatouani
Sun 12:55  Table 11
32   
Walk Over
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
 

Winner round 1

Race to 6
33   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 13:08  Table 1
34   
Netherlands
Anna Huang
Christmas Island
Michael Sagar
Sun 13:24  Table 13
35   
Netherlands
Geoffrey Ibes
Germany
Ralf Mrnka
Sun 13:00  Table 5
36   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Wim van Iersel
Sun 13:43  Table 6
37   
Poland
Martin Sawicki
Netherlands
David Elfferich
Sun 13:31  Table 2
38   
Netherlands
Michel Menten
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 13:06  Table 17
39   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Tom Penrose
Sun 13:35  Table 4
40   
Netherlands
Dennis Andrade
United Kingdom
Adam Clarke
Sun 13:11  Table 8
41   
Netherlands
Paul Verbruggen
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 13:23  Table 7
42   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 14:06  Table 3
43   
Netherlands
Mark van Kerckhoven
Netherlands
Peter Knuever
Sun 13:28  Table 18
44   
Netherlands
Kevin Chou
R1
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 14:11  Table 13
45   
Poland
Piotr Lepiarz
Netherlands
Ramon Verhaaren
Sun 14:11  Table 7
46   
Netherlands
William Gelens
Poland
Arek Pach
Sun 14:19  Table 18
47   
South Korea
Sang Vonk
Suriname
Wiresh La
Sun 13:33  Table 5
48   
Netherlands
Mathijs Waijers
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 14:31  Table 4

Loser round 1

Race to 5
49   
Walk Over
Netherlands
Kaming Luong
 
50   
Netherlands
Illia Vashchenkov
Netherlands
Sacha Jagers
Sun 13:50  Table 8
51   
Walk Over
Netherlands
Hlib Vashchenkov
 
52   
Netherlands
Jeremy Van horsen
Walk Over
 
53   
Walk Over
Netherlands
Jeroen van Kuringen
 
54   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Walk Over
 
55   
Walk Over
Netherlands
Sander Olislagers
 
56   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Walk Over
 
57   
Walk Over
Indonesia
Alvin Stevens
 
58   
Portugal
E a Costa
Walk Over
 
59   
Walk Over
Netherlands
Hylco van Oers
 
60   
Netherlands
Frits Verhaegh
Walk Over
 
61   
Walk Over
Poland
Arek Skorski
 
62   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Walk Over
 
63   
Netherlands
Ruud Schilders
Germany
Johannes Geihe
Sun 13:59  Table 1
64   
Belgium
Ridwan Chatouani
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
65   
Netherlands
Kaming Luong
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 15:38  Table 5
66   
Netherlands
Sacha Jagers
South Korea
Sang Vonk
Sun 15:11  Table 18
67   
Netherlands
Hlib Vashchenkov
Poland
Arek Pach
Sun 15:13  Table 6
68   
Netherlands
Jeremy Van horsen
Netherlands
Ramon Verhaaren
Sun 15:28  Table 13
69   
Netherlands
Jeroen van Kuringen
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 15:28  Table 7
70   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Mark van Kerckhoven
Sun 14:31  Table 5
71   
Netherlands
Sander Olislagers
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 15:20  Table 11
72   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 14:26  Table 11
73   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Dennis Andrade
Sun 14:23  Table 2
74   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 14:52  Table 8
75   
Netherlands
Hylco van Oers
Netherlands
Michel Menten
Sun 14:40  Table 1
76   
Netherlands
Frits Verhaegh
Netherlands
David Elfferich
Sun 14:57  Table 2
77   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Wim van Iersel
Sun 15:05  Table 5
78   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Geoffrey Ibes
Sun 14:33  Table 6
79   
Germany
Johannes Geihe
Christmas Island
Michael Sagar
Sun 15:20  Table 3
80   
Belgium
Ridwan Chatouani
Netherlands
Rick Telehala
Sun 14:33  Table 17

Winners qualification

Race to 6
81   
Netherlands
Tim Jonkman
R2
Netherlands
Anna Huang
Sun 15:43  Table 17
82   
Germany
Ralf Mrnka
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 15:37  Table 1
83   
Poland
Martin Sawicki
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 15:37  Table 4
84   
Netherlands
Tom Penrose
United Kingdom
Adam Clarke
Sun 16:10  Table 2
85   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sun 15:57  Table 3
86   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Kevin Chou
Sun 15:40  Table 8
87   
Poland
Piotr Lepiarz
Netherlands
William Gelens
Sun 15:58  Table 6
88   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Mathijs Waijers
Sun 15:58  Table 18

Loser round 3

Race to 5
89   
Netherlands
Kaming Luong
South Korea
Sang Vonk
Sun 16:31  Table 1
90   
Poland
Arek Pach
Netherlands
Jeremy Van horsen
Sun 16:11  Table 13
91   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Mark van Kerckhoven
Sun 16:44  Table 6
92   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 16:36  Table 7
93   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 16:25  Table 17
94   
Netherlands
Michel Menten
Netherlands
Frits Verhaegh
Sun 16:36  Table 3
95   
Poland
Arek Skorski
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 16:17  Table 4
96   
Christmas Island
Michael Sagar
Netherlands
Rick Telehala
Sun 16:25  Table 5

Losers qualification

Race to 5
97   
Netherlands
Kaming Luong
Netherlands
Tom Penrose
Sun 17:13  Table 4
98   
Poland
Arek Pach
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 16:58  Table 5
99   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 17:50  Table 8
100   
Netherlands
Paul Verbruggen
Netherlands
Anna Huang
Sun 17:55  Table 4
101   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Mathijs Waijers
Sun 17:23  Table 3
102   
Netherlands
Frits Verhaegh
Poland
Piotr Lepiarz
Sun 17:13  Table 1
103   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Kevin Chou
Sun 17:06  Table 2
104   
Christmas Island
Michael Sagar
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sun 16:58  Table 17

Last sixteen

Race to 6
105   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 18:50  Table 2
106   
Germany
Ralf Mrnka
Netherlands
Frits Verhaegh
Sun 18:50  Table 3
107   
Poland
Martin Sawicki
Christmas Island
Michael Sagar
Sun 18:49  Table 1
108   
United Kingdom
Adam Clarke
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 19:22  Table 5
109   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Mathijs Waijers
Sun 18:50  Table 6
110   
Netherlands
Peter Knuever
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 18:50  Table 7
111   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Tom Penrose
Sun 18:50  Table 8
112   
Suriname
Wiresh La
Poland
Arek Pach
Sun 18:50  Table 17

Quarter final

Race to 6
113   
Netherlands
Tim Jonkman
Germany
Ralf Mrnka
Sun 19:54  Table 7
114   
Christmas Island
Michael Sagar
United Kingdom
Adam Clarke
Sun 20:16  Table 2
115   
Netherlands
Tim De Ruyter
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 19:42  Table 1
116   
Netherlands
Tom Penrose
Poland
Arek Pach
Sun 19:42  Table 4

Semi final

Race to 6
117   
Netherlands
Tim Jonkman
United Kingdom
Adam Clarke
Sun 21:09  Table 4
118   
Netherlands
Tim De Ruyter
Poland
Arek Pach
Sun 21:04  Table 5

Final

Race to 6
119   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 22:02  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment