Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 21, 2022

IV Eliminacyjny Turniej w Pool-Bilardzie z cyklu Grand Prix 2022 (SILVER CLUB MIKOŁÓW)

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Piotr Tomiczek
9 (7/2) 69 (40/29)
58%
20
2 Osoroo Enkhbayar
10 (9/1) 73 (49/24)
67%
18
3 Rafa Dekste
Dekada Klub
9 (8/1) 70 (42/28)
60%
16
3 Krzysztof Kandora
8 (7/1) 50 (37/13)
74%
16
5 Olek Balcer
7 (3/4) 47 (25/22)
53%
14
5 Jan Wierzchowski
7 (5/2) 45 (31/14)
69%
14
5 Andrzej Dziobkowski
7 (6/1) 48 (32/16)
67%
14
5 Arkadiusz Macioł
7 (4/3) 44 (20/24)
45%
14
9 Grzegorz Cebula
6 (3/3) 35 (19/16)
54%
12
Show more
9 Mariusz Gołdyn
6 (4/2) 39 (23/16)
59%
12
9 Piotr Twerdyk
6 (4/2) 40 (23/17)
58%
12
9 Tomasz Kalinowski
6 (5/1) 33 (22/11)
67%
12
9 Maciej Ociepka
7 (3/4) 46 (21/25)
46%
12
9 Sebastian Zawada
7 (4/3) 45 (24/21)
53%
12
9 Sebastian Grabowski
6 (4/2) 41 (22/19)
54%
12
9 Krzysztof Delinowski
6 (4/2) 39 (22/17)
56%
12
17 Leszek Hudziak
5 (1/4) 28 (7/21)
25%
11
17 Kamil Kapołka
5 (2/3) 31 (12/19)
39%
11
17 Mateusz Jeziorski
6 (3/3) 35 (17/18)
49%
11
17 Krzysztof Koźmiński
6 (1/5) 38 (15/23)
39%
11
17 Michał Halski
5 (2/3) 23 (6/17)
26%
11
17 Krzysztof Piech
5 (2/3) 30 (14/16)
47%
11
17 Dawid Sobiech
5 (2/3) 34 (18/16)
53%
11
17 Sławomir Łobozek
6 (4/2) 36 (23/13)
64%
11
17 Gabriel Muzolf
5 (3/2) 26 (16/10)
62%
11
17 Daniel Koman
5 (1/4) 24 (6/18)
25%
11
17 Tomasz Jakubiec
5 (2/3) 34 (15/19)
44%
11
17 Tomasz Delinowski
5 (2/3) 31 (14/17)
45%
11
17 Radek Jezusek
5 (1/4) 19 (6/13)
32%
11
17 Marcin Hojka
5 (4/1) 31 (16/15)
52%
11
17 Łukasz Górecki
6 (2/4) 38 (17/21)
45%
11
17 Mateusz Tomiczek
5 (3/2) 26 (13/13)
50%
11
33 Jarosław Bernaś
4 (0/4) 22 (6/16)
27%
7
33 Szymon Surma
5 (2/3) 27 (11/16)
41%
7
33 Stanisław Wisełka
4 (0/4) 20 (4/16)
20%
7
33 Dariusz Sołoniewicz
5 (1/4) 25 (8/17)
32%
7
33 Tomasz Pietras
4 (0/4) 4 (0/4)
0%
7
33 Sylwia Łobozek
4 (0/4) 21 (5/16)
24%
7
33 Tomasz Wawrzyniak
4 (1/3) 23 (8/15)
35%
7
33 Kacper wymiatacz Kubica
4 (0/4) 23 (7/16)
30%
7
41 Damian Muczko
5 (1/4) 26 (8/18)
31%
5
41 Krzysztof Nagiel
5 (1/4) 25 (8/17)
32%
5
Entry deadline Aug 21, 2022, 9:50 AM (local time)
Starts Aug 21, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (42 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Ranking - Turnieje z cyklu Grand Prix 2022 (SILVER CLUB MIKOŁÓW)
Organizer Bistro Bilard
Contact Tomasz Kalinowski (2020borabora2020@gmail.com, 601953006)
More info
1. Nie mogą startować: medaliści Mistrzostw Polski w kategorii mężczyzn (nie dotyczy juniorów, oldboyów, amatorów), zawodnicy z „LISTY TOP 2022” oraz zawodnicy Bilardowej Ekstraklasy na rok 2022.
2. Opłata startowa w dniu turnieju (ok. 65% wpisowego w każdym Turnieju eliminacyjnym zostanie przeznaczone na nagrody, tj. karty upominkowe do sklepu sportowego, pozostała część – przeznaczona na nagrody jw. w Turnieju finałowym).
3. Turnieje będą rozgrywane na 12 stołach 9-stopowych Dynamic II.
4. Odmiana wszystkich turniejów: „Dziewiątka”.
5. System rozgrywek: eliminacje w grupach + puchar; na przemienne rozbicie.
6. Dystans rozgrywek: min. do 4 wygranych w grupie, min. do 6 wygranych w pucharze.
7. Najlepszych 24 zawodników Rankingu końcowego posiadających min. udział w 4 turniejach eliminacyjnych zostanie zakwalifikowanych do Turnieju Finałowego.
8. Na każdym turnieju Organizator zapewnia: (a) statuetka (Turniej eliminacyjny) & Puchar (Turniej finałowy) - za 1-4 miejsce (b) Karta upominkowa do „bilardsklep.pl” - za 1-8 miejsce (ważna do 31.01.2023) (3) Gorący poczęstunek (m.in. pizza - min. 3 kawałki na osobę).

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Krzysztof Kandora 4 4 0 0 16 6 10 0 0 0 0.727 4
2 Dawid Sobiech 4 2 0 2 14 10 4 0 0 0 0.583 2
3 Tomasz Jakubiec 4 2 0 2 13 13 0 0 0 0 0.5 2
4 Piotr Tomiczek 4 2 0 2 10 12 -2 0 0 0 0.455 2
5 Stanisław Wisełka 4 0 0 4 4 16 -12 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Osoroo Enkhbayar 5 5 0 0 20 7 13 0 0 0 0.741 5
2 Sebastian Zawada 5 3 0 2 16 14 2 0 0 0 0.533 3
3 Maciej Ociepka 5 2 0 3 15 15 0 0 0 0 0.5 2
4 Łukasz Górecki 5 2 0 3 14 15 -1 0 0 0 0.483 2
5 Szymon Surma 5 2 0 3 11 16 -5 0 0 0 0.407 2
6 Krzysztof Nagiel 5 1 0 4 8 17 -9 0 0 0 0.32 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marcin Hojka 4 4 0 0 16 9 7 0 0 0 0.64 4
2 Sebastian Grabowski 4 3 0 1 15 10 5 0 0 0 0.6 3
3 Krzysztof Piech 4 2 0 2 13 10 3 0 0 0 0.565 2
4 Radek Jezusek 4 1 0 3 6 12 -6 0 0 0 0.333 1
5 Kacper wymiatacz Kubica 4 0 0 4 7 16 -9 0 0 0 0.304 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jan Wierzchowski 4 3 0 1 15 5 10 0 0 0 0.75 3
2 Mariusz Gołdyn 4 3 0 1 14 7 7 0 0 0 0.667 3
3 Krzysztof Delinowski 4 3 0 1 13 10 3 0 0 0 0.565 3
4 Leszek Hudziak 4 1 0 3 6 15 -9 0 0 0 0.286 1
5 Sylwia Łobozek 4 0 0 4 5 16 -11 0 0 0 0.238 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Andrzej Dziobkowski 4 4 0 0 16 4 12 0 0 0 0.8 4
2 Mateusz Tomiczek 4 3 0 1 12 7 5 0 0 0 0.632 3
3 Tomasz Delinowski 4 2 0 2 11 11 0 0 0 0 0.5 2
4 Daniel Koman 4 1 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 1
5 Jarosław Bernaś 4 0 0 4 6 16 -10 0 0 0 0.273 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Kalinowski 4 4 0 0 16 5 11 0 0 0 0.762 4
2 Grzegorz Cebula 4 2 0 2 10 9 1 0 0 0 0.526 2
3 Kamil Kapołka 4 2 0 2 9 13 -4 0 0 0 0.409 2
4 Olek Balcer 4 1 0 3 12 13 -1 0 0 0 0.48 1
5 Tomasz Wawrzyniak 4 1 0 3 8 15 -7 0 0 0 0.348 1
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rafa Dekste 5 5 0 0 20 12 8 0 0 0 0.625 5
2 Sławomir Łobozek 5 4 0 1 19 7 12 0 0 0 0.731 4
3 Mateusz Jeziorski 5 3 0 2 16 12 4 0 0 0 0.571 3
4 Krzysztof Koźmiński 5 1 0 4 12 17 -5 0 0 0 0.414 1
5 Dariusz Sołoniewicz 5 1 0 4 8 17 -9 0 0 0 0.32 1
6 Damian Muczko 5 1 0 4 8 18 -10 0 0 0 0.308 1
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Gabriel Muzolf 4 3 0 1 12 4 8 0 0 0 0.75 3
2 Piotr Twerdyk 4 3 0 1 12 9 3 0 0 0 0.571 3
3 Arkadiusz Macioł 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
4 Michał Halski 4 2 0 2 6 11 -5 0 0 0 0.353 2
5 Tomasz Pietras 4 0 0 4 0 4 -4 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Tomasz Jakubiec
Sun 10:05  Table 1
2-A   
Poland
Dawid Sobiech
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 10:29  Table 10
3-B   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Szymon Surma
Sun 10:06  Table 2
4-B   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
Łukasz Górecki
Sun 10:10  Table 4
5-B   
Poland
Sebastian Zawada
Australia
Maciej Ociepka
Sun 10:10  Table 5
6-C   
Poland
Sebastian Grabowski
Poland
Marcin Hojka
Sun 10:12  Table 6
7-C   
Poland
Kacper Kubica
Poland
Krzysztof Piech
Sun 10:12  Table 7
8-D   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Sylwia Łobozek
Sun 10:12  Table 9
9-D   
Poland
Jan Wierzchowski
Poland
Krzysztof Delinowski
Sun 10:33  Table 9
10-E   
Austria
Daniel Koman
Japan
Mateusz Tomiczek
Sun 10:12  Table 10
11-E   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Jarosław Bernaś
Sun 10:12  Table 11
12-F   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Sun 10:37  Table 4
13-F   
Brunei
Kamil Kapołka
Poland
Olek Balcer
Sun 10:16  Table 3
14-G   
Poland
Mateusz Jeziorski
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Sun 10:12  Table 12
15-G   
Guernsey
Rafa Dekste
Poland
Sławomir Łobozek
Sun 10:30  Table 2
16-G   
Poland
Krzysztof Koźmiński
Poland
Damian Muczko
Sun 10:12  Table 13
17-H   
Poland
Arkadiusz Macioł
Poland
Tomasz Pietras
Sun 10:37 
18-H   
Poland
Michał Halski
Scotland
Gabriel Muzolf
Sun 10:37  Table 7

Round 2

Race to 4
19-A   
Poland
Tomasz Jakubiec
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 11:08  Table 3
20-A   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Stanisław Wisełka
Sun 10:48  Table 12
21-B   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Łukasz Górecki
Sun 11:03  Table 7
22-B   
Poland
Szymon Surma
Australia
Maciej Ociepka
Sun 10:45  Table 5
23-B   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
Sebastian Zawada
Sun 10:46  Table 11
24-C   
Poland
Marcin Hojka
Poland
Krzysztof Piech
Sun 10:54  Table 9
25-C   
Poland
Sebastian Grabowski
Poland
Radek Jezusek
Sun 10:55  Table 6
26-D   
Poland
Sylwia Łobozek
Poland
Krzysztof Delinowski
Sun 11:05  Table 13
27-D   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Leszek Hudziak
Sun 10:48  Table 1
28-E   
Japan
Mateusz Tomiczek
Poland
Jarosław Bernaś
Sun 11:07  Table 10
29-E   
Austria
Daniel Koman
Poland
Tomasz Delinowski
Sun 10:43  Table 13
30-F   
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Poland
Olek Balcer
Sun 11:23  Table 4
31-F   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Grzegorz Cebula
Sun 11:28  Table 11
32-G   
Poland
Mateusz Jeziorski
Poland
Sławomir Łobozek
Sun 11:21  Table 2
33-G   
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Poland
Damian Muczko
Sun 11:18  Table 1
34-G   
Guernsey
Rafa Dekste
Poland
Krzysztof Koźmiński
Sun 11:29  Table 13
35-H   
Poland
Tomasz Pietras
Scotland
Gabriel Muzolf
Sun 11:17 
36-H   
Poland
Arkadiusz Macioł
Poland
Piotr Twerdyk
Sun 11:19  Table 12

Round 3

Race to 4
37-A   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Stanisław Wisełka
Sun 11:40  Table 3
38-A   
Poland
Tomasz Jakubiec
Poland
Dawid Sobiech
Sun 11:51  Table 12
39-B   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Australia
Maciej Ociepka
Sun 11:52  Table 1
40-B   
Poland
Łukasz Górecki
Poland
Sebastian Zawada
  Table 2
41-B   
Poland
Szymon Surma
Poland
Krzysztof Nagiel
Sun 11:32  Table 6
42-C   
Poland
Krzysztof Piech
Poland
Radek Jezusek
Sun 11:33  Table 9
43-C   
Poland
Marcin Hojka
Poland
Kacper Kubica
Sun 11:43  Table 7
44-D   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Leszek Hudziak
Sun 11:35  Table 5
45-D   
Poland
Sylwia Łobozek
Poland
Jan Wierzchowski
Sun 11:39  Table 10
46-E   
Poland
Jarosław Bernaś
Poland
Tomasz Delinowski
Sun 12:02  Table 13
47-E   
Japan
Mateusz Tomiczek
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sun 12:16  Table 7
48-F   
Poland
Olek Balcer
Poland
Grzegorz Cebula
Sun 13:30  Table 2
49-F   
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Brunei
Kamil Kapołka
Sun 13:02  Table 4
50-G   
Poland
Mateusz Jeziorski
Poland
Damian Muczko
Sun 12:09  Table 10
51-G   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Krzysztof Koźmiński
Sun 12:03  Table 6
52-G   
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Guernsey
Rafa Dekste
Sun 12:08  Table 5
53-H   
Scotland
Gabriel Muzolf
Poland
Piotr Twerdyk
Sun 11:52  Table 9
54-H   
Poland
Tomasz Pietras
Poland
Michał Halski
Sun 11:17 

Round 4

Race to 4
55-A   
Poland
Stanisław Wisełka
Poland
Dawid Sobiech
Sun 12:32  Table 1
56-A   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 12:16  Table 11
57-B   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Sebastian Zawada
Sun 12:35  Table 11
58-B   
Australia
Maciej Ociepka
Poland
Krzysztof Nagiel
Sun 12:36  Table 9
59-B   
Poland
Łukasz Górecki
Poland
Szymon Surma
  Table 7
60-C   
Poland
Radek Jezusek
Poland
Kacper Kubica
Sun 12:17  Table 3
61-C   
Poland
Krzysztof Piech
Poland
Sebastian Grabowski
Sun 12:29  Table 12
62-D   
Poland
Leszek Hudziak
Poland
Jan Wierzchowski
Sun 12:45  Table 3
63-D   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Mariusz Gołdyn
Sun 12:46  Table 10
64-E   
Poland
Tomasz Delinowski
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sun 14:24  Table 12
65-E   
Poland
Jarosław Bernaś
Austria
Daniel Koman
  Table 13
66-F   
Poland
Grzegorz Cebula
Brunei
Kamil Kapołka
Sun 12:30  Table 4
67-F   
Poland
Olek Balcer
Poland
Tomasz Kalinowski
Sun 12:34  Table 2
68-G   
Poland
Mateusz Jeziorski
Poland
Krzysztof Koźmiński
Sun 12:58  Table 12
69-G   
Poland
Damian Muczko
Guernsey
Rafa Dekste
Sun 13:05  Table 9
70-G   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Sun 13:04  Table 5
71-H   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Michał Halski
Sun 12:52  Table 6
72-H   
Scotland
Gabriel Muzolf
Poland
Arkadiusz Macioł
Sun 12:53  Table 1

Round 5

Race to 4
73-A   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Krzysztof Kandora
Sun 13:10  Table 11
74-A   
Poland
Stanisław Wisełka
Poland
Tomasz Jakubiec
Sun 13:10  Table 13
75-B   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Krzysztof Nagiel
Sun 13:13  Table 1
76-B   
Poland
Sebastian Zawada
Poland
Szymon Surma
Sun 13:35  Table 13
77-B   
Australia
Maciej Ociepka
Poland
Łukasz Górecki
Sun 13:15  Table 3
78-C   
Poland
Kacper Kubica
Poland
Sebastian Grabowski
Sun 13:14  Table 10
79-C   
Poland
Radek Jezusek
Poland
Marcin Hojka
Sun 13:33  Table 6
80-D   
Poland
Jan Wierzchowski
Poland
Mariusz Gołdyn
Sun 13:45  Table 10
81-D   
Poland
Leszek Hudziak
Poland
Sylwia Łobozek
Sun 13:37  Table 1
82-E   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Austria
Daniel Koman
Sun 13:12  Table 7
83-E   
Poland
Tomasz Delinowski
Japan
Mateusz Tomiczek
Sun 13:41  Table 12
84-F   
Brunei
Kamil Kapołka
Poland
Tomasz Kalinowski
Sun 13:45  Table 4
85-F   
Poland
Grzegorz Cebula
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Sun 14:13  Table 11
86-G   
Poland
Mateusz Jeziorski
Guernsey
Rafa Dekste
Sun 13:51  Table 6
87-G   
Poland
Krzysztof Koźmiński
Poland
Dariusz Sołoniewicz
Sun 13:49  Table 5
88-G   
Poland
Damian Muczko
Poland
Sławomir Łobozek
Sun 13:50  Table 9
89-H   
Poland
Michał Halski
Poland
Arkadiusz Macioł
Sun 13:45  Table 7
90-H   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Tomasz Pietras
Sun 11:17 

Last thirtytwo

Race to 6
91   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Michał Halski
Sun 15:28  Table 2
92   
Poland
Sławomir Łobozek
Australia
Maciej Ociepka
Sun 15:28  Table 4
93   
Poland
Tomasz Delinowski
Poland
Mariusz Gołdyn
Sun 15:38  Table 10
94   
Poland
Marcin Hojka
Poland
Olek Balcer
Sun 15:28  Table 5
95   
Poland
Krzysztof Koźmiński
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 15:28  Table 6
96   
Poland
Sebastian Grabowski
Brunei
Kamil Kapołka
Sun 15:28  Table 7
97   
Poland
Sebastian Zawada
Poland
Mateusz Jeziorski
Sun 15:28  Table 2
98   
Austria
Daniel Koman
Poland
Jan Wierzchowski
Sun 15:38  Table 5
99   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Scotland
Gabriel Muzolf
Sun 15:29  Table 9
100   
Poland
Krzysztof Piech
Poland
Grzegorz Cebula
Sun 15:29  Table 10
101   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Arkadiusz Macioł
Sun 15:51  Table 11
102   
Poland
Tomasz Kalinowski
Poland
Radek Jezusek
Sun 15:49  Table 6
103   
Guernsey
Rafa Dekste
Poland
Łukasz Górecki
Sun 15:50  Table 11
104   
Poland
Krzysztof Delinowski
Japan
Mateusz Tomiczek
Sun 15:51  Table 6
105   
Poland
Tomasz Jakubiec
Poland
Piotr Twerdyk
Sun 15:52  Table 7
106   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Leszek Hudziak
Sun 16:00  Table 9

Last sixteen

Race to 6
107   
Poland
Krzysztof Kandora
Australia
Maciej Ociepka
Sun 16:13  Table 2
108   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Olek Balcer
Sun 16:40  Table 7
109   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Sebastian Grabowski
Sun 16:14  Table 4
110   
Poland
Sebastian Zawada
Poland
Jan Wierzchowski
Sun 16:22  Table 6
111   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Grzegorz Cebula
Sun 16:14  Table 5
112   
Poland
Arkadiusz Macioł
Poland
Tomasz Kalinowski
Sun 16:38  Table 10
113   
Guernsey
Rafa Dekste
Poland
Krzysztof Delinowski
Sun 16:51  Table 4
114   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sun 16:49  Table 11

Quarter final

Race to 6
115   
Poland
Krzysztof Kandora
Poland
Olek Balcer
Sun 17:35  Table 7
116   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Jan Wierzchowski
Sun 17:25  Table 5
117   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Arkadiusz Macioł
Sun 17:53  Table 10
118   
Guernsey
Rafa Dekste
Poland
Andrzej Dziobkowski
Sun 17:57  Table 6

Semi final

Race to 6
119   
Poland
Krzysztof Kandora
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 18:15  Table 7
120   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Guernsey
Rafa Dekste
Sun 19:08 

Final

Race to 6
121   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 20:03 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants