Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 14, 2021

Hyllestad Open

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
6 (5/1) 58 (33/25)
57%
2 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
5 (4/1) 43 (25/18)
58%
3 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 41 (23/18)
56%
3 Stian Larsen
Marken IL, Kong Oscar BK
4 (3/1) 34 (21/13)
62%
5 Jardar Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 27 (15/12)
56%
5 Jarle Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 34 (14/20)
41%
5 Sakari Rasanen
3 (2/1) 26 (15/11)
58%
5 Bernt Olav Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 29 (16/13)
55%
9 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
9 Henrik Hauge Pettersen
Herøy BK
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
9 Robin Hauge Pettersen
Herøy BK
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
9 Marjan Maka
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
13 Robert Gelin Rysjedal
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
13 Sveinung Arnesson østgård
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
13 Tor Espen H. Skoglund
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
13 Rune Bergsvåg
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
Entry deadline Nov 14, 2021, 6:00 PM (local time)
Starts Nov 14, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (16 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Norges Biljardforbund and Hyllestad IL, BG
Contact Jan Erik Hatlem (Jan_Erik_Hatlem@hotmail.com, 41671699) and Kurt Hatlem (kurtper@online.no)
More info
Vi ønsker velkommen til årets Hyllestad Open som nr er 29.
Turneringa såg dagens lys for 30 år siden og har vert årlig kun avbrutt i korona året 2020.
.
Turneringen i år blir sluttspillet tellende på Norges ratingen.
.
Gruppespillet blir i år då ei kvalifisering til Hyllestad Open.
Vi gjer dette slik for å halde på tradisjonen med ingen seeding til gruppespillet.
- puljer blir tilpasset etter antall spillere
-16 spillere videre til dobbeltcup fram til kvartfinaler.
.
- Den beste med bostad adresse Vestland blir første fylkesmester i Vestland.
- Premie til dei 5 beste sammenlagt ( Kamper og score blir brukt frå 3-5 plass)
- Premie til beste 1199 spiller
- 70% av Startavgift går til pengepremier
- Startavgift: U.18 år 120 kr.
- Startavgift: O.18 år 300 kr.
- Betaling Startavgift ved oppmøte. (Vips)
.
Blir påmeldte slik at antall gruppe i kvalifisering gir oddetall så spiller ein
frå kvar gruppe shoot out om ledig plass i slutt spillet.
Dei skyter etter tur fem runder.
Står dei beste likt etter fem runder blir det tre nye runder på dei det gjeld.
Vinner med i Hyllestad Open.

Tidlegare vinnera:
1992 Kurt Hatlem
1993 Kristian Systad
1994 Asbjørn Høydal
1995 Ståle Lavik
1996 Rudi Wolff 1
1997 Rolf Hatlem
1998 Stian Wie
1999 Rudi Wolff 2
2000 Rudi Wolff 3
2001 Frode Herland
2002 Stian Wie
2003 Rudi Wolff 4
2004 Rudi Wolff 5
2005 Tommy Wolff 1
2006 Tommy Wolff 2
2007 Tommy Wolff 3
2008 Vidar Blidensol
2009 Tommy Wolff 4
2010 Steffen Wolff 1
2011 Tommy Wolff 5
2012 Steffen Wolff 2
2013 Tommy Wolff 6
2014 Stian Larsen
2015 Tommy Wolff 7
2016 Vegar Kristiansen
2017 Matias Sætre
2018 Matias Sætre
2019 Steffen Wolff
2020 Avlyst
2021 ????

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Jardar Eiken Flage
Rune Bergsvåg
R1
Sun 09:59  Table 1
2   
Henrik Hauge Pettersen
R2
Marjan Maka
Sun 09:59  Table 2
3   
Bernt Olav Lundetræ
Robert Gelin Rysjedal
Sun 09:59  Table 3
4   
Sakari Rasanen
Rudi Andre Wolff
Sun 09:59  Table 4
5   
Gard Eiken Flage
Robin Hauge Pettersen
Sun 09:59  Table 5
6   
Sveinung Arnesson østgård
Eirik Tonning Hatløy
Sun 09:59  Table 6
7   
Jarle Tonning Hatløy
Stian Larsen
Sun 09:59  Table 7
8   
Tor Espen H. Skoglund
Dag-jøran Aralden
Sun 09:59  Table 8

Winners qualification

Race to 6
9   
Jardar Eiken Flage
Henrik Hauge Pettersen
Sun 11:14  Table 4
10   
Bernt Olav Lundetræ
Sakari Rasanen
Sun 11:14  Table 3
11   
Gard Eiken Flage
Eirik Tonning Hatløy
Sun 11:14  Table 1
12   
Stian Larsen
Dag-jøran Aralden
Sun 11:21  Table 2

Loser round 1

Race to 5
13   
Rune Bergsvåg
Marjan Maka
Sun 11:14  Table 5
14   
Robert Gelin Rysjedal
R1
Rudi Andre Wolff
R1
Sun 11:14  Table 6
15   
Robin Hauge Pettersen
Sveinung Arnesson østgård
Sun 11:14  Table 7
16   
Jarle Tonning Hatløy
Tor Espen H. Skoglund
Sun 11:24  Table 8

Losers qualification

Race to 6
17   
Marjan Maka
R1
Dag-jøran Aralden
Sun 12:29  Table 2
18   
Rudi Andre Wolff
R2
Eirik Tonning Hatløy
Sun 12:52  Table 4
19   
Robin Hauge Pettersen
Bernt Olav Lundetræ
Sun 12:59  Table 1
20   
Jarle Tonning Hatløy
Henrik Hauge Pettersen
Sun 13:00  Table 3

Quarter final

Race to 6
21   
Jardar Eiken Flage
Dag-jøran Aralden
R3
Sun 14:31  Table 1
22   
Sakari Rasanen
R1
Rudi Andre Wolff
R1
Sun 14:31  Table 2
23   
Gard Eiken Flage
Bernt Olav Lundetræ
Sun 14:31  Table 3
24   
Stian Larsen
Jarle Tonning Hatløy
Sun 14:31  Table 4

Semi final

Race to 6
25   
Dag-jøran Aralden
R2
Rudi Andre Wolff
R1
Sun 16:26  Table 2
26   
Gard Eiken Flage
Stian Larsen
Sun 15:52  Table 4

Final

Race to 6
27   
Dag-jøran Aralden
Gard Eiken Flage
Sun 18:00  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer