Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 25 - November 26, 2023

Hyllestad Open

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
4 (4/0) 39 (24/15)
62%
100
2 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
7 (5/2) 61 (36/25)
59%
87
3 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 39 (21/18)
54%
74
3 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 29 (17/12)
59%
74
5 Jardar Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
61
5 Robin Hauge Pettersen
Herøy BK
5 (3/2) 37 (22/15)
59%
61
7 Jarle Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 25 (14/11)
56%
55
7 Ketil Andre Strømmen
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (1/2) 21 (7/14)
33%
55
9 Jan Erik Hatlem
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
49
9 Sveinung Arnesson østgård
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
49
9 Astrid Eiken Flage
Trondheim BK
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
49
9 Benjamin Herland Aralden
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
49
Starts Nov 25, 2023, 4:00 PM Until Nov 26, 2023 (local time)
Entry deadline Nov 25, 2023, 6:00 PM (local time)
Organizer Norges Biljardforbund and Hyllestad IL, BG
Contact Jan Erik Hatlem (Jan_Erik_Hatlem@hotmail.com, 41671699)
Format Double to Single elimination (12 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
More info
Gruppespelet blir ei kvalifisering til Hyllestad Open.
Sluttspelet er tellande på Norges ratingen.
Vi gjer dette slik for å halde på tradisjonen med ingen seeding til gruppespillet.
- puljer blir tilpasset etter antall spelara
-3 vidare frå kvar pulje 12, stk i turneringa Søndag
-12-4 skjema på søndag
.- Om tidskjemaet tillater det kjører vi i gang Cupen Lørdag ettermiddag.
- Den beste med bustad adresse Vestland blir fylkesmestar i 8-ball i Vestland.
- Premie til dei 5 beste sammenlagt ( Kamper og score blir brukt frå 3-5 plass)
- Premie til beste 2 Div.
- 70% av Startavgift går til pengepremier
- Startavgift: U.19 150 kr.
- Startavgift: O.18 år 350 kr.
- Betaling Startavgift ved oppmøte. (Vips)

- Blir påmeldte slik at antall gruppe i kvalifisering gir oddetall så spelar ein
frå kvar gruppe shoot out om ledig plass i slutt spelet.
Dei skyter etter tur fem runder.
Står dei beste likt etter fem runder blir det tre nye runder på dei det gjeld.
Vinnar med i sluttspele søndag


Vi har booka lokala til Storlia Motell, så her samlast vi for den sosiale biten lørdag kveld.

Overnatting:
Sogn Hostel 90787693 her er og mogleg å leige plass for Caravan
Storlia Motell 95893689
Fjordkick 97962230
Hotel Sognefjord 57 78 89 20 post@hotelsognefjord.no

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Ketil Andre Strømmen
Jarle Tonning Hatløy
R1
Sat 15:48  Table 1
2   
Eirik Tonning Hatløy
R1
Benjamin Herland Aralden
R2
Sat 15:48  Table 2
3   
Astrid Eiken Flage
Robin Hauge Pettersen
Sat 15:48  Table 4
4   
Sveinung Arnesson østgård
Jan Erik Hatlem
Sat 15:48  Table 3

Winner round 1

Race to 6
5   
Gard Eiken Flage
R1
Jarle Tonning Hatløy
R1
Sat 16:30  Table 1
6   
Eirik Tonning Hatløy
Dag-jøran Aralden
R2
Sat 17:00  Table 2
7   
Jardar Eiken Flage
Robin Hauge Pettersen
Sat 16:50  Table 4
8   
Sveinung Arnesson østgård
Rudi Andre Wolff
R1
Sat 17:26  Table 3

Loser round 1

Race to 5
9   
Ketil Andre Strømmen
Sveinung Arnesson østgård
Sat 18:36  Table 3
10   
Benjamin Herland Aralden
Robin Hauge Pettersen
R1
Sat 18:30  Table 4
11   
Astrid Eiken Flage
Eirik Tonning Hatløy
Sat 18:07  Table 2
12   
Jan Erik Hatlem
Jarle Tonning Hatløy
R1
Sat 17:26  Table 1

Loser round 2

Race to 5
13   
Ketil Andre Strømmen
Robin Hauge Pettersen
R1
Sun 09:56  Table 1
14   
Eirik Tonning Hatløy
R2
Jarle Tonning Hatløy
R1
Sun 09:56  Table 2

Winners qualification

Race to 6
15   
Gard Eiken Flage
Dag-jøran Aralden
R1
Sun 09:56  Table 3
16   
Jardar Eiken Flage
R1
Rudi Andre Wolff
R2
Sun 09:56  Table 4

Losers qualification

Race to 6
17   
Robin Hauge Pettersen
R1
Dag-jøran Aralden
R1
Sun 11:27  Table 1
18   
Eirik Tonning Hatløy
R1
Jardar Eiken Flage
R1
Sun 11:30  Table 4

Semi final

Race to 6
19   
Gard Eiken Flage
R2
Eirik Tonning Hatløy
R1
Sun 13:03  Table 4
20   
Rudi Andre Wolff
Dag-jøran Aralden
R2
Sun 13:03  Table 3

Final

Race to 6
21   
Eirik Tonning Hatløy
Rudi Andre Wolff
Sun 15:02  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer