Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 13, 2020

Huistoernooi PCD

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Kevin Jansen
SPC Capelle
6 (6/0) 27 (20/7)
74%
50
2 Hassan Osman
4 (3/1) 15 (11/4)
73%
35
3 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
5 (4/1) 22 (13/9)
59%
25
3 Wiresh La
5 (4/1) 22 (13/9)
59%
25
5 Adam Kiernicki
3 (2/1) 14 (8/6)
57%
20
5 Ben Zaza
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
20
5 René Beysens
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
20
5 Marijn Romers
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
20
9 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
15
Show more
9 Justus Borsboom
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
15
9 Jeroen de Hertog
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
15
9 Raakesh Koemar Sardjoe
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
15
13 Nathalie Slagboom
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
15
13 Sigfried Janga
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
15
13 Phil Mirontoneng
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
15
13 Frank Smitskamp
4 (2/2) 15 (9/6)
60%
15
17 Hans Rooijakkers
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
10
17 Indy de Waard
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
10
17 E a Costa
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Paulus Dickhoff
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Sebastiaan Visser
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
10
17 Bart van Herwaarden
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
10
17 Imo
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
10
17 Samir
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
Entry deadline Jan 13, 2020, 8:00 PM (local time)
Starts Jan 13, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (24 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolcafé Delfshaven ranking
Organizer Poolcafé Delfshaven
More info
2020 beginnen wij weer met het huistoernooi, iedere maandag om 20:00, uiterlijke meldtijd 19.45!

**RANKING OPZET**
-Iedere maandag, afwisselend 9-, 10- en 8-ball
-Er wordt gespeeld met het poule-systeem bij 20 of minder deelnemers. Bij meer dan 20 deelnemers spelen we double knockout tot de laatste 8 of 16 afhankelijk van het aantal deelnemers
-Inschrijfgeld is €10,- waarvan €8,- als prijzengeld wordt uitgekeerd en €2,- naar de Masters gaat
-De masters wordt gehouden in juni, om je hiervoor te kwalificeren moet je minimaal 7x meegespeeld hebben en je geplaatst hebben bij de top 16
https://cuescore.com/ranking/Poolcaf%C3%A9+Delfshaven+ranking/7098205
- Aanmelden kan via CueScore, de betalingen graag op de dag zelf
-

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
Raakesh Sardjoe
Walk Over
 
2   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Indy de Waard
Mon 20:08  Table 1
3   
Netherlands
Samir
Portugal
E a Costa
Mon 20:08  Table 2
4   
Walk Over
Sudan
Hassan Osman
 
5   
Poland
Adam Kiernicki
Walk Over
 
6   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Justus Borsboom
Mon 20:09  Table 3
7   
Netherlands
Frank Smitskamp
Netherlands
Paulus Dickhoff
Mon 20:09  Table 4
8   
Walk Over
Netherlands
Marijn Romers
 
9   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Walk Over
 
10   
Netherlands
Bart van Herwaarden
Netherlands
Kevin Jansen
Mon 20:09  Table 5
11   
Netherlands
Jeroen de Hertog
Netherlands
Sebastiaan Visser
Mon 20:09  Table 6
12   
Walk Over
Netherlands
Ben Zaza
 
13   
Poland
Łukasz Cabała
Walk Over
 
14   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Patrick Berkenpas
Mon 20:09  Table 8
15   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Suriname
Wiresh La
Mon 20:09  Table 7
16   
Walk Over
Netherlands
Imo
 

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Raakesh Sardjoe
Netherlands
Indy de Waard
Mon 20:49  Table 1
18   
Netherlands
Samir
Sudan
Hassan Osman
Mon 20:52  Table 2
19   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Justus Borsboom
Mon 20:50  Table 3
20   
Netherlands
Frank Smitskamp
Netherlands
Marijn Romers
Mon 20:33  Table 4
21   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Kevin Jansen
Mon 20:30  Table 5
22   
Netherlands
Jeroen de Hertog
Netherlands
Ben Zaza
Mon 20:32  Table 6
23   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Patrick Berkenpas
Mon 20:38  Table 8
24   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Imo
Mon 20:38  Table 7

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Netherlands
Sigfried Janga
 
26   
Portugal
E a Costa
Walk Over
 
27   
Walk Over
Netherlands
Hans Rooijakkers
 
28   
Netherlands
Paulus Dickhoff
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Bart van Herwaarden
 
30   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Walk Over
 
31   
Walk Over
Netherlands
René Beysens
 
32   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
33   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Imo
Mon 21:30  Table 6
34   
Portugal
E a Costa
Poland
Łukasz Cabała
Mon 21:09  Table 2
35   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Ben Zaza
Mon 20:59  Table 6
36   
Netherlands
Paulus Dickhoff
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Mon 21:04  Table 5
37   
Netherlands
Bart van Herwaarden
Netherlands
Frank Smitskamp
Mon 21:14  Table 4
38   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Netherlands
Justus Borsboom
Mon 21:14  Table 3
39   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Samir
Mon 21:10  Table 1
40   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Indy de Waard
Mon 21:16  Table 7

Winners qualification

Race to 3
41   
Netherlands
Raakesh Sardjoe
Sudan
Hassan Osman
Mon 21:42  Table 7
42   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Marijn Romers
Mon 21:33  Table 4
43   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Jeroen de Hertog
Mon 21:32  Table 1
44   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Suriname
Wiresh La
Mon 21:39  Table 2

Loser round 3

Race to 3
45   
Netherlands
Sigfried Janga
Poland
Łukasz Cabała
Mon 21:58  Table 6
46   
Netherlands
Ben Zaza
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Mon 21:37  Table 5
47   
Netherlands
Frank Smitskamp
Netherlands
Justus Borsboom
Mon 21:38  Table 3
48   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Nathalie Slagboom
Mon 22:01  Table 7

Losers qualification

Race to 3
49   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Marijn Romers
Mon 22:57  Table 1
50   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Raakesh Sardjoe
Mon 22:15  Table 5
51   
Netherlands
Justus Borsboom
Netherlands
Patrick Berkenpas
Mon 22:11  Table 3
52   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Jeroen de Hertog
Mon 22:32  Table 7

Quarter final

Race to 3
53   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Marijn Romers
Mon 23:24  Table 4
54   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Patrick Berkenpas
Mon 23:23  Table 2
55   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
René Beysens
Mon 23:23  Table 5
56   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Ben Zaza
Mon 23:23  Table 1

Semi final

Race to 4
57   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Patrick Berkenpas
 
58   
Netherlands
Kevin Jansen
Suriname
Wiresh La
Tue 00:18  Table 1

Final

Race to 4
59   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Kevin Jansen
Tue 00:53 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment