Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 7, 2020

Eliminacje do Mistrzostw Europy Seniorów 2021 (kat. 42+) - 9-bil - Łódź

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
2 Adam Kiernicki
6 (5/1) 35 (23/12)
66%
2 Mariusz Gołdyn
6 (5/1) 30 (22/8)
73%
2 Tomek Bąk
6 (6/0) 28 (24/4)
86%
2 Tomasz Młodziński
6 (6/0) 38 (24/14)
63%
2 Tomasz Walczak
6 (6/0) 36 (24/12)
67%
2 Tomasz Dymerski
6 (5/1) 39 (22/17)
56%
2 Roman Wasilewski
6 (6/0) 28 (24/4)
86%
2 Dawid Jędrzejczak
6 (5/1) 36 (22/14)
61%
2 Dominik Zając
6 (6/0) 33 (24/9)
73%
Show more
2 Tomasz Błażej
6 (6/0) 34 (24/10)
71%
2 Grzegorz Kędzierski
6 (5/1) 33 (23/10)
70%
13 Mariusz Chmielarz
Porter Club
6 (4/2) 32 (19/13)
59%
13 Rafał Olbromski
6 (5/1) 37 (22/15)
59%
13 Robert Kuba Kozioł
6 (4/2) 37 (21/16)
57%
13 Tomasz Pierzchalski
6 (4/2) 29 (18/11)
62%
13 Marcin Morawski
6 (4/2) 39 (21/18)
54%
13 Artur Gajda
6 (4/2) 34 (21/13)
62%
13 Grzegorz Ulewicz
6 (4/2) 36 (19/17)
53%
13 Maciej Mróz
6 (4/2) 34 (20/14)
59%
13 Marcin Waliszewski
6 (5/1) 36 (22/14)
61%
13 Piotr Żejmo
6 (5/1) 36 (22/14)
61%
13 Mariusz Śmigielski
6 (4/2) 32 (19/13)
59%
24 Maciej Grzegorz Lesiak
MGL Cue Sports
6 (4/2) 33 (21/12)
64%
24 Krzysztof Marzec
6 (3/3) 34 (19/15)
56%
24 Grzegorz Modrzejewski
6 (4/2) 30 (18/12)
60%
24 Rafał Wolski
6 (4/2) 37 (20/17)
54%
24 Paweł Cholewicki
6 (3/3) 32 (15/17)
47%
24 Jacek Czerepiński
6 (4/2) 32 (20/12)
63%
24 Gerard Kryński
6 (4/2) 35 (20/15)
57%
24 Maciej Trudnowski
6 (4/2) 34 (19/15)
56%
24 Dylan Jomaa
6 (4/2) 32 (19/13)
59%
24 Piotr Piłacik
6 (4/2) 33 (19/14)
58%
24 Michał Potysz
6 (4/2) 34 (22/12)
65%
35 Sebastian Miśniakiewicz
6 (3/3) 33 (17/16)
52%
35 Tomasz Bitner
6 (3/3) 35 (17/18)
49%
35 Piotr Niewczas
6 (3/3) 32 (16/16)
50%
35 Radosław Misiewicz
6 (3/3) 34 (18/16)
53%
35 Bartosz Czapski
6 (4/2) 36 (20/16)
56%
35 Radosław Pacyński
6 (3/3) 39 (19/20)
49%
35 Robert Cylny
6 (3/3) 32 (14/18)
44%
35 Andrzej Stolarczyk
6 (3/3) 36 (18/18)
50%
35 Grzegorz Nowak
6 (3/3) 37 (20/17)
54%
35 Andrzej Barski
6 (3/3) 34 (17/17)
50%
35 Bartosz Mydłowski
6 (3/3) 32 (17/15)
53%
46 Artur Zasztowt
6 (3/3) 35 (19/16)
54%
46 Piotr Kotowski
6 (2/4) 30 (11/19)
37%
46 Marcin Kielan
6 (2/4) 35 (16/19)
46%
46 Paweł Szczerbo Pablo
6 (2/4) 31 (12/19)
39%
46 Marek Bednarz
6 (1/5) 37 (14/23)
38%
46 Michał Mróz
6 (1/5) 36 (15/21)
42%
46 Tomasz Jedlecki
6 (2/4) 35 (16/19)
46%
46 Mirosław Kozłowski
6 (3/3) 36 (21/15)
58%
46 Mirosław Murawski
6 (3/3) 38 (18/20)
47%
46 Sylwester Sokalski
6 (2/4) 35 (15/20)
43%
46 Grzegorz Kaniewski
6 (3/3) 37 (18/19)
49%
57 Filip Kraupe
6 (2/4) 31 (12/19)
39%
57 Marcin Smolich
6 (2/4) 35 (14/21)
40%
57 Tomasz Bukowski
6 (2/4) 33 (13/20)
39%
57 Grzegorz Książek
6 (1/5) 32 (11/21)
34%
57 Daniel Kucz
6 (1/5) 36 (13/23)
36%
57 Krzysztof Gastman
6 (2/4) 37 (18/19)
49%
57 Krystian Wnęk
6 (2/4) 32 (14/18)
44%
57 Marcin Białowąs
6 (1/5) 30 (7/23)
23%
57 Tomasz Wendicki
6 (1/5) 36 (15/21)
42%
57 Sebastian Brzękowski
6 (1/5) 33 (10/23)
30%
57 Piotr Kolecki
6 (1/5) 31 (10/21)
32%
68 Rafal Stepnik
Dekada Klub
6 (0/6) 32 (8/24)
25%
68 Konrad Chrzanowski
6 (0/6) 31 (7/24)
23%
68 Artur Pałkowski
6 (0/6) 30 (6/24)
20%
68 Witold Żarowski
6 (1/5) 39 (17/22)
44%
68 Piotr Kleinschmidt
6 (1/5) 36 (13/23)
36%
68 Marek Białas
6 (1/5) 31 (8/23)
26%
68 Zbigniew Śliwak
6 (1/5) 31 (10/21)
32%
68 Ireneusz Szczepanek
6 (1/5) 29 (8/21)
28%
68 Wojciech Matykiewicz
6 (0/6) 32 (8/24)
25%
68 Kazimierz Mordko
6 (1/5) 31 (8/23)
26%
68 Sebastian Ryłko
6 (1/5) 35 (13/22)
37%
Entry deadline Mar 7, 2020, 10:15 AM (local time)
Starts Mar 7, 2020, 10:30 AM (local time)
Format Round robin (77 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Organizer Frame
Contact Kasia Kulazińska

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Grzegorz Kędzierski 6 5 0 1 23 10 13 0 0 0 0.697 5
2 Grzegorz Ulewicz 6 4 0 2 19 17 2 0 0 0 0.528 4
3 Jacek Czerepiński 6 4 0 2 20 12 8 0 0 0 0.625 4
4 Bartosz Mydłowski 6 3 0 3 17 15 2 0 0 0 0.531 3
5 Paweł Szczerbo Pablo 6 2 0 4 12 19 -7 0 0 0 0.387 2
6 Filip Kraupe 6 2 0 4 12 19 -7 0 0 0 0.387 2
7 Zbigniew Śliwak 6 1 0 5 10 21 -11 0 0 0 0.323 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Adam Kiernicki 6 5 0 1 23 12 11 0 0 0 0.657 5
2 Rafał Olbromski 6 5 0 1 22 15 7 0 0 0 0.595 5
3 Maciej Trudnowski 6 4 0 2 19 15 4 0 0 0 0.559 4
4 Bartosz Czapski 6 4 0 2 20 16 4 1 0 0 0.556 4
5 Marcin Kielan 6 2 0 4 16 19 -3 0 0 0 0.457 2
6 Tomasz Wendicki 6 1 0 5 15 21 -6 0 0 0 0.417 1
7 Konrad Chrzanowski 6 0 0 6 7 24 -17 0 0 0 0.226 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Dymerski 6 5 0 1 22 17 5 0 0 0 0.564 5
2 Artur Gajda 6 4 0 2 21 13 8 0 0 0 0.618 4
3 Paweł Cholewicki 6 3 0 3 15 17 -2 0 0 0 0.469 3
4 Radosław Pacyński 6 3 0 3 19 20 -1 0 0 0 0.487 3
5 Mirosław Kozłowski 6 3 0 3 21 15 6 0 0 0 0.583 3
6 Marcin Smolich 6 2 0 4 14 21 -7 0 0 0 0.4 2
7 Sebastian Ryłko 6 1 0 5 13 22 -9 0 0 0 0.371 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Błażej 6 6 0 0 24 10 14 0 0 0 0.706 6
2 Mariusz Chmielarz 6 4 0 2 19 13 6 0 0 0 0.594 4
3 Maciej Grzegorz Lesiak 6 4 0 2 21 12 9 0 0 0 0.636 4
4 Sebastian Miśniakiewicz 6 3 0 3 17 16 1 0 0 0 0.515 3
5 Grzegorz Kaniewski 6 3 0 3 18 19 -1 0 0 0 0.486 3
6 Piotr Kolecki 6 1 0 5 10 21 -11 0 0 0 0.323 1
7 Artur Pałkowski 6 0 0 6 6 24 -18 1 0 0 0.2 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomek Bąk 6 6 0 0 24 4 20 0 0 0 0.857 6
2 Piotr Żejmo 6 5 0 1 22 14 8 0 0 0 0.611 5
3 Grzegorz Modrzejewski 6 4 0 2 18 12 6 0 0 0 0.6 4
4 Andrzej Barski 6 3 0 3 17 17 0 0 0 0 0.5 3
5 Michał Mróz 6 1 0 5 15 21 -6 0 0 0 0.417 1
6 Sebastian Brzękowski 6 1 0 5 10 23 -13 0 0 0 0.303 1
7 Kazimierz Mordko 6 1 0 5 8 23 -15 0 0 0 0.258 1
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Roman Wasilewski 6 6 0 0 24 4 20 0 0 0 0.857 6
2 Marcin Waliszewski 6 5 0 1 22 14 8 0 0 0 0.611 5
3 Dylan Jomaa 6 4 0 2 19 13 6 0 0 0 0.594 4
4 Piotr Niewczas 6 3 0 3 16 16 0 0 0 0 0.5 3
5 Marek Bednarz 6 1 0 5 14 23 -9 0 0 0 0.378 1
6 Grzegorz Książek 6 1 0 5 11 21 -10 0 0 0 0.344 1
7 Marek Białas 6 1 0 5 8 23 -15 0 0 0 0.258 1
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dawid Jędrzejczak 6 5 0 1 22 14 8 0 0 0 0.611 5
2 Mariusz Śmigielski 6 4 0 2 19 13 6 0 0 0 0.594 4
3 Rafał Wolski 6 4 0 2 20 17 3 0 0 0 0.541 4
4 Grzegorz Nowak 6 3 0 3 20 17 3 0 0 0 0.541 3
5 Tomasz Jedlecki 6 2 0 4 16 19 -3 0 0 0 0.457 2
6 Tomasz Bukowski 6 2 0 4 13 20 -7 0 0 0 0.394 2
7 Piotr Kleinschmidt 6 1 0 5 13 23 -10 0 0 0 0.361 1
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Walczak 6 6 0 0 24 12 12 0 0 0 0.667 6
2 Robert Kuba Kozioł 6 4 0 2 21 16 5 0 0 0 0.568 4
3 Michał Potysz 6 4 0 2 22 12 10 0 0 0 0.647 4
4 Radosław Misiewicz 6 3 0 3 18 16 2 0 0 0 0.529 3
5 Artur Zasztowt 6 3 0 3 19 16 3 0 0 0 0.543 3
6 Marcin Białowąs 6 1 0 5 7 23 -16 0 0 0 0.233 1
7 Rafal Stepnik 6 0 0 6 8 24 -16 0 0 0 0.25 0
Group I Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mariusz Gołdyn 6 5 0 1 22 8 14 0 0 0 0.733 5
2 Tomasz Pierzchalski 6 4 0 2 18 11 7 0 0 0 0.621 4
3 Piotr Piłacik 6 4 0 2 19 14 5 0 0 0 0.576 4
4 Robert Cylny 6 3 0 3 14 18 -4 1 0 0 0.438 3
5 Sylwester Sokalski 6 2 0 4 15 20 -5 0 0 0 0.429 2
6 Krystian Wnęk 6 2 0 4 14 18 -4 0 0 0 0.438 2
7 Ireneusz Szczepanek 6 1 0 5 8 21 -13 0 0 0 0.276 1
Group J Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dominik Zając 6 6 0 0 24 9 15 0 0 0 0.727 6
2 Maciej Mróz 6 4 0 2 20 14 6 0 0 0 0.588 4
3 Gerard Kryński 6 4 0 2 20 15 5 1 0 0 0.571 4
4 Tomasz Bitner 6 3 0 3 17 18 -1 0 0 0 0.486 3
5 Piotr Kotowski 6 2 0 4 11 19 -8 0 0 0 0.367 2
6 Krzysztof Gastman 6 2 0 4 18 19 -1 0 0 0 0.486 2
7 Wojciech Matykiewicz 6 0 0 6 8 24 -16 0 0 0 0.25 0
Group K Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Młodziński 6 6 0 0 24 14 10 0 0 0 0.632 6
2 Marcin Morawski 6 4 0 2 21 18 3 0 0 0 0.538 4
3 Krzysztof Marzec 6 3 0 3 19 15 4 0 0 0 0.559 3
4 Andrzej Stolarczyk 6 3 0 3 18 18 0 0 0 0 0.5 3
5 Mirosław Murawski 6 3 0 3 18 20 -2 0 0 0 0.474 3
6 Daniel Kucz 6 1 0 5 13 23 -10 0 0 0 0.361 1
7 Witold Żarowski 6 1 0 5 17 22 -5 0 0 0 0.436 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Poland
Jacek Czerepiński
Poland
Bartosz Mydłowski
Sat 11:22  Table 010
2-A   
Poland
Paweł Szczerbo Pablo
Poland
Grzegorz Kędzierski
Sat 11:22  Table 011
3-A   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Grzegorz Ulewicz
Sat 11:22  Table 012
4-B   
Poland
Konrad Chrzanowski
Poland
Marcin Kielan
Sat 11:46  Table 18
5-B   
Poland
Adam Kiernicki
Poland
Tomasz Wendicki
Sat 11:22  Table 5
6-B   
Poland
Rafał Olbromski
Poland
Bartosz Czapski
Sat 11:22  Table 013
7-C   
Poland
Sebastian Ryłko
Poland
Radosław Pacyński
Sat 11:22  Table 6
8-C   
Poland
Tomasz Dymerski
Poland
Mirosław Kozłowski
Sat 11:22  Table 7
9-C   
Poland
Artur Gajda
Poland
Marcin Smolich
Sat 11:23  Table 10
10-D   
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Poland
Artur Pałkowski
R1
Sat 11:23  Table 12
11-D   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Tomasz Błażej
Sat 11:23  Table 15
12-D   
Poland
Mariusz Chmielarz
Poland
Piotr Kolecki
Sat 11:23  Table 9
13-E   
Poland
Piotr Żejmo
Poland
Tomek Bąk
Sat 11:23  Table 11
14-E   
Poland
Kazimierz Mordko
Poland
Michał Mróz
Sat 11:23  Table 14
15-E   
Poland
Grzegorz Modrzejewski
Poland
Andrzej Barski
Sat 11:23  Table 16
16-F   
Poland
Roman Wasilewski
Poland
Dylan Jomaa
Sat 11:23  Table 18
17-F   
Poland
Marcin Waliszewski
Grzegorz Książek
Sat 11:23  Table 19
18-F   
Poland
Piotr Niewczas
Poland
Marek Białas
Sat 11:23  Table 20
19-G   
Poland
Tomasz Jedlecki
Poland
Grzegorz Nowak
Sat 11:56  Table 10
20-G   
Poland
Dawid Jędrzejczak
Poland
Piotr Kleinschmidt
Sat 11:57  Table 011
21-G   
Poland
Tomasz Bukowski
Poland
Mariusz Śmigielski
Sat 11:59  Table 12
22-H   
Poland
Michał Potysz
Poland
Radosław Misiewicz
Sat 11:59  Table 11
23-H   
Poland
Rafal Stepnik
Poland
Marcin Białowąs
Sat 12:01  Table 013
24-H   
Poland
Tomasz Walczak
Poland
Artur Zasztowt
Sat 12:01  Table 010
25-I   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Ireneusz Szczepanek
Sat 12:04  Table 01
26-I   
Poland
Tomasz Pierzchalski
Poland
Piotr Piłacik
Sat 12:05  Table 20
27-I   
Poland
Robert Cylny
Poland
Sylwester Sokalski
Sat 12:05  Table 19
28-J   
Poland
Krzysztof Gastman
Poland
Piotr Kotowski
Sat 12:09  Table 9
29-J   
Poland
Maciej Mróz
Poland
Dominik Zając
Sat 12:11  Table 5
30-J   
Poland
Wojciech Matykiewicz
Poland
Gerard Kryński
Sat 12:10  Table 012
31-K   
Poland
Witold Żarowski
Poland
Daniel Kucz
Sat 12:10  Table 15
32-K   
Poland
Mirosław Murawski
Poland
Andrzej Stolarczyk
Sat 12:12  Table 7
33-K   
Poland
Tomasz Młodziński
Poland
Marcin Morawski
Sat 12:13  Table 18

Round 2

Race to 4
34-A   
Poland
Bartosz Mydłowski
Poland
Grzegorz Kędzierski
Sat 12:31  Table 16
35-A   
Poland
Jacek Czerepiński
Poland
Grzegorz Ulewicz
Sat 12:27  Table 01
36-A   
Poland
Paweł Szczerbo Pablo
Poland
Zbigniew Śliwak
Sat 12:30  Table 011
37-B   
Poland
Marcin Kielan
Poland
Tomasz Wendicki
Sat 12:33  Table 11
38-B   
Poland
Konrad Chrzanowski
Poland
Bartosz Czapski
Sat 12:37  Table 12
39-B   
Poland
Adam Kiernicki
Poland
Maciej Trudnowski
Sat 12:40  Table 20
40-C   
Poland
Radosław Pacyński
Poland
Mirosław Kozłowski
Sat 12:44  Table 7
41-C   
Poland
Sebastian Ryłko
Poland
Marcin Smolich
Sat 12:46  Table 19
42-C   
Poland
Tomasz Dymerski
Poland
Paweł Cholewicki
Sat 12:49  Table 10
43-D   
Poland
Artur Pałkowski
Poland
Tomasz Błażej
Sat 12:50  Table 02
44-D   
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Poland
Piotr Kolecki
Sat 12:51  Table 013
45-D   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Grzegorz Kaniewski
Sat 13:05  Table 16
46-E   
Poland
Tomek Bąk
Poland
Michał Mróz
Sat 13:06  Table 12
47-E   
Poland
Piotr Żejmo
Poland
Andrzej Barski
Sat 13:14  Table 9
48-E   
Poland
Kazimierz Mordko
Poland
Sebastian Brzękowski
Sat 13:14  Table 15
49-F   
Poland
Dylan Jomaa
Grzegorz Książek
Sat 13:15  Table 010
50-F   
Poland
Roman Wasilewski
Poland
Marek Białas
Sat 13:15  Table 01
51-F   
Poland
Marcin Waliszewski
Poland
Marek Bednarz
Sat 13:16  Table 012
52-G   
Poland
Grzegorz Nowak
Poland
Piotr Kleinschmidt
Sat 13:18  Table 03
53-G   
Poland
Tomasz Jedlecki
Poland
Mariusz Śmigielski
Sat 13:19  Table 013
54-G   
Poland
Dawid Jędrzejczak
Poland
Rafał Wolski
Sat 13:22  Table 14
55-H   
Poland
Radosław Misiewicz
Poland
Marcin Białowąs
Sat 13:23  Table 011
56-H   
Poland
Michał Potysz
Poland
Artur Zasztowt
Sat 13:25  Table 06
57-H   
Poland
Rafal Stepnik
Poland
Robert Kuba Kozioł
Sat 13:29  Table 5
58-I   
Poland
Ireneusz Szczepanek
Poland
Piotr Piłacik
Sat 13:29  Table 05
59-I   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Sylwester Sokalski
Sat 13:33  Table 20
60-I   
Poland
Tomasz Pierzchalski
Krystian Wnęk
Sat 13:38  Table 01
61-J   
Poland
Piotr Kotowski
Poland
Dominik Zając
Sat 13:52  Table 6
62-J   
Poland
Krzysztof Gastman
Poland
Gerard Kryński
Sat 13:54  Table 011
63-J   
Poland
Maciej Mróz
Poland
Tomasz Bitner
Sat 13:54  Table 09
64-K   
Poland
Daniel Kucz
Poland
Andrzej Stolarczyk
Sat 14:03  Table 013
65-K   
Poland
Witold Żarowski
Poland
Marcin Morawski
Sat 14:03  Table 01
66-K   
Poland
Mirosław Murawski
Poland
Krzysztof Marzec
Sat 14:04  Table 10

Round 3

Race to 4
67-A   
Poland
Grzegorz Kędzierski
Poland
Grzegorz Ulewicz
Sat 14:06  Table 012
68-A   
Poland
Bartosz Mydłowski
Poland
Zbigniew Śliwak
Sat 14:15  Table 15
69-A   
Poland
Jacek Czerepiński
Brazil
Filip Kraupe
Sat 14:12  Table 5
70-B   
Poland
Tomasz Wendicki
Poland
Bartosz Czapski
Sat 14:30  Table 16
71-B   
Poland
Marcin Kielan
Poland
Maciej Trudnowski
Sat 14:16  Table 11
72-B   
Poland
Konrad Chrzanowski
Poland
Rafał Olbromski
Sat 14:27  Table 6
73-C   
Poland
Mirosław Kozłowski
Poland
Marcin Smolich
Sat 14:28  Table 19
74-C   
Poland
Radosław Pacyński
Poland
Paweł Cholewicki
Sat 14:29  Table 06
75-C   
Poland
Sebastian Ryłko
Poland
Artur Gajda
Sat 14:34  Table 03
76-D   
Poland
Tomasz Błażej
Poland
Piotr Kolecki
Sat 14:38  Table 10
77-D   
Poland
Artur Pałkowski
Poland
Grzegorz Kaniewski
Sat 14:40  Table 013
78-D   
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Poland
Mariusz Chmielarz
Sat 14:45  Table 012
79-E   
Poland
Michał Mróz
Poland
Andrzej Barski
Sat 14:46  Table 09
80-E   
Poland
Tomek Bąk
Poland
Sebastian Brzękowski
Sat 14:47  Table 18
81-E   
Poland
Piotr Żejmo
Poland
Grzegorz Modrzejewski
Sat 14:48  Table 15
82-F   
Grzegorz Książek
Poland
Marek Białas
Sat 14:51  Table 010
83-F   
Poland
Dylan Jomaa
Poland
Marek Bednarz
Sat 14:55  Table 01
84-F   
Poland
Roman Wasilewski
Poland
Piotr Niewczas
Sat 15:01  Table 10
85-G   
Poland
Piotr Kleinschmidt
Poland
Mariusz Śmigielski
Sat 15:01  Table 11
86-G   
Poland
Grzegorz Nowak
Poland
Rafał Wolski
Sat 15:03  Table 7
87-G   
Poland
Tomasz Jedlecki
Poland
Tomasz Bukowski
Sat 15:07  Table 16
88-H   
Poland
Marcin Białowąs
Poland
Artur Zasztowt
Sat 15:08  Table 6
89-H   
Poland
Radosław Misiewicz
Poland
Robert Kuba Kozioł
Sat 15:12  Table 9
90-H   
Poland
Michał Potysz
Poland
Tomasz Walczak
Sat 15:12  Table 07
91-I   
Poland
Piotr Piłacik
Poland
Sylwester Sokalski
Sat 15:16  Table 14
92-I   
Poland
Ireneusz Szczepanek
Krystian Wnęk
Sat 15:16  Table 02
93-I   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Robert Cylny
Sat 15:18  Table 010
94-J   
Poland
Dominik Zając
Poland
Gerard Kryński
R1
Sat 15:25  Table 5
95-J   
Poland
Piotr Kotowski
Poland
Tomasz Bitner
Sat 15:27  Table 12
96-J   
Poland
Krzysztof Gastman
Poland
Wojciech Matykiewicz
Sat 15:28  Table 013
97-K   
Poland
Andrzej Stolarczyk
Poland
Marcin Morawski
Sat 15:38  Table 010
98-K   
Poland
Daniel Kucz
Poland
Krzysztof Marzec
Sat 15:39  Table 19
99-K   
Poland
Witold Żarowski
Poland
Tomasz Młodziński
Sat 15:40  Table 04

Round 4

Race to 4
100-A   
Poland
Grzegorz Ulewicz
Poland
Zbigniew Śliwak
Sat 15:41  Table 08
101-A   
Poland
Grzegorz Kędzierski
Brazil
Filip Kraupe
Sat 15:50  Table 9
102-A   
Poland
Bartosz Mydłowski
Poland
Paweł Szczerbo Pablo
Sat 15:51  Table 11
103-B   
Poland
Bartosz Czapski
R1
Poland
Maciej Trudnowski
Sat 16:10  Table 5
104-B   
Poland
Tomasz Wendicki
Poland
Rafał Olbromski
Sat 15:56  Table 03
105-B   
Poland
Marcin Kielan
Poland
Adam Kiernicki
Sat 15:59  Table 12
106-C   
Poland
Marcin Smolich
Poland
Paweł Cholewicki
Sat 16:03  Table 20
107-C   
Poland
Mirosław Kozłowski
Poland
Artur Gajda
Sat 16:18  Table 07
108-C   
Poland
Radosław Pacyński
Poland
Tomasz Dymerski
Sat 16:19  Table 08
109-D   
Poland
Piotr Kolecki
Poland
Grzegorz Kaniewski
Sat 16:28  Table 04
110-D   
Poland
Tomasz Błażej
Poland
Mariusz Chmielarz
Sat 16:28  Table 010
111-D   
Poland
Artur Pałkowski
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Sat 16:28  Table 9
112-E   
Poland
Andrzej Barski
Poland
Sebastian Brzękowski
Sat 16:29  Table 15
113-E   
Poland
Michał Mróz
Poland
Grzegorz Modrzejewski
Sat 16:32  Table 02
114-E   
Poland
Tomek Bąk
Poland
Kazimierz Mordko
Sat 16:32  Table 10
115-F   
Poland
Marek Białas
Poland
Marek Bednarz
Sat 16:33  Table 12
116-F   
Grzegorz Książek
Poland
Piotr Niewczas
Sat 16:35  Table 03
117-F   
Poland
Dylan Jomaa
Poland
Marcin Waliszewski
Sat 16:35  Table 012
118-G   
Poland
Mariusz Śmigielski
Poland
Rafał Wolski
Sat 16:36  Table 011
119-G   
Poland
Piotr Kleinschmidt
Poland
Tomasz Bukowski
Sat 16:42  Table 18
120-G   
Poland
Grzegorz Nowak
Poland
Dawid Jędrzejczak
Sat 16:44  Table 11
121-H   
Poland
Artur Zasztowt
Poland
Robert Kuba Kozioł
Sat 16:46  Table 01
122-H   
Poland
Marcin Białowąs
Poland
Tomasz Walczak
Sat 16:47  Table 16
123-H   
Poland
Radosław Misiewicz
Poland
Rafal Stepnik
Sat 16:48  Table 7
124-I   
Poland
Sylwester Sokalski
Krystian Wnęk
Sat 16:50  Table 20
125-I   
Poland
Piotr Piłacik
Poland
Robert Cylny
Sat 16:54  Table 10
126-I   
Poland
Ireneusz Szczepanek
Poland
Tomasz Pierzchalski
Sat 16:55  Table 010
127-J   
Poland
Gerard Kryński
Poland
Tomasz Bitner
Sat 16:56  Table 14
128-J   
Poland
Dominik Zając
Poland
Wojciech Matykiewicz
Sat 17:09  Table 12
129-J   
Poland
Piotr Kotowski
Poland
Maciej Mróz
Sat 17:01  Table 19
130-K   
Poland
Marcin Morawski
Poland
Krzysztof Marzec
Sat 17:05  Table 09
131-K   
Poland
Andrzej Stolarczyk
Poland
Tomasz Młodziński
Sat 17:09  Table 15
132-K   
Poland
Daniel Kucz
Poland
Mirosław Murawski
Sat 17:11  Table 06

Round 5

Race to 4
133-A   
Poland
Zbigniew Śliwak
Brazil
Filip Kraupe
Sat 17:12  Table 04
134-A   
Poland
Grzegorz Ulewicz
Poland
Paweł Szczerbo Pablo
Sat 17:14  Table 02
135-A   
Poland
Grzegorz Kędzierski
Poland
Jacek Czerepiński
Sat 17:15  Table 11
136-B   
Poland
Maciej Trudnowski
Poland
Rafał Olbromski
Sat 17:18  Table 6
137-B   
Poland
Bartosz Czapski
Poland
Adam Kiernicki
Sat 17:21  Table 18
138-B   
Poland
Tomasz Wendicki
Poland
Konrad Chrzanowski
Sat 17:22  Table 03
139-C   
Poland
Paweł Cholewicki
Poland
Artur Gajda
Sat 17:22  Table 011
140-C   
Poland
Marcin Smolich
Poland
Tomasz Dymerski
Sat 17:24  Table 01
141-C   
Poland
Mirosław Kozłowski
Poland
Sebastian Ryłko
Sat 17:25  Table 010
142-D   
Poland
Grzegorz Kaniewski
Poland
Mariusz Chmielarz
Sat 17:27  Table 10
143-D   
Poland
Piotr Kolecki
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Sat 17:28  Table 7
144-D   
Poland
Tomasz Błażej
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Sat 17:29  Table 5
145-E   
Poland
Sebastian Brzękowski
Poland
Grzegorz Modrzejewski
Sat 17:34  Table 05
146-E   
Poland
Andrzej Barski
Poland
Kazimierz Mordko
Sat 17:43  Table 19
147-E   
Poland
Michał Mróz
Poland
Piotr Żejmo
Sat 17:44  Table 9
148-F   
Poland
Marek Bednarz
Poland
Piotr Niewczas
Sat 17:46  Table 12
149-F   
Poland
Marek Białas
Poland
Marcin Waliszewski
Sat 17:47  Table 03
150-F   
Grzegorz Książek
Poland
Roman Wasilewski
Sat 17:48  Table 6
151-G   
Poland
Rafał Wolski
Poland
Tomasz Bukowski
Sat 17:48  Table 15
152-G   
Poland
Mariusz Śmigielski
Poland
Dawid Jędrzejczak
Sat 17:52  Table 04
153-G   
Poland
Piotr Kleinschmidt
Poland
Tomasz Jedlecki
Sat 17:54  Table 05
154-H   
Poland
Robert Kuba Kozioł
Poland
Tomasz Walczak
Sat 17:56  Table 011
155-H   
Poland
Artur Zasztowt
Poland
Rafal Stepnik
Sat 17:57  Table 14
156-H   
Poland
Marcin Białowąs
Poland
Michał Potysz
Sat 17:59  Table 09
157-I   
Krystian Wnęk
Poland
Robert Cylny
Sat 18:01  Table 06
158-I   
Poland
Sylwester Sokalski
Poland
Tomasz Pierzchalski
Sat 18:03  Table 02
159-I   
Poland
Piotr Piłacik
Poland
Mariusz Gołdyn
Sat 18:03  Table 010
160-J   
Poland
Tomasz Bitner
Poland
Wojciech Matykiewicz
Sat 18:07  Table 08
161-J   
Poland
Gerard Kryński
Poland
Maciej Mróz
Sat 18:08  Table 10
162-J   
Poland
Dominik Zając
Poland
Krzysztof Gastman
Sat 18:11  Table 19
163-K   
Poland
Krzysztof Marzec
Poland
Tomasz Młodziński
Sat 18:12  Table 6
164-K   
Poland
Marcin Morawski
Poland
Mirosław Murawski
Sat 18:14  Table 5
165-K   
Poland
Andrzej Stolarczyk
Poland
Witold Żarowski
Sat 18:15  Table 03

Round 6

Race to 4
166-A   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Paweł Szczerbo Pablo
Sat 18:18  Table 05
167-A   
Poland
Zbigniew Śliwak
Poland
Jacek Czerepiński
Sat 18:21  Table 15
168-A   
Poland
Grzegorz Ulewicz
Poland
Bartosz Mydłowski
Sat 18:33  Table 7
169-B   
Poland
Rafał Olbromski
Poland
Adam Kiernicki
Sat 18:33  Table 01
170-B   
Poland
Maciej Trudnowski
Poland
Konrad Chrzanowski
Sat 18:34  Table 12
171-B   
Poland
Bartosz Czapski
Poland
Marcin Kielan
Sat 18:35  Table 9
172-C   
Poland
Artur Gajda
Poland
Tomasz Dymerski
Sat 18:38  Table 07
173-C   
Poland
Paweł Cholewicki
Poland
Sebastian Ryłko
Sat 18:39  Table 013
174-C   
Poland
Marcin Smolich
Poland
Radosław Pacyński
Sat 18:39  Table 19
175-D   
Poland
Mariusz Chmielarz
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Sat 18:44  Table 011
176-D   
Poland
Grzegorz Kaniewski
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Sat 18:45  Table 6
177-D   
Poland
Piotr Kolecki
Poland
Artur Pałkowski
Sat 18:46  Table 02
178-E   
Poland
Grzegorz Modrzejewski
Poland
Kazimierz Mordko
Sat 18:47  Table 012
179-E   
Poland
Sebastian Brzękowski
Poland
Piotr Żejmo
Sat 18:50  Table 11
180-E   
Poland
Andrzej Barski
Poland
Tomek Bąk
Sat 18:53  Table 03
181-F   
Poland
Piotr Niewczas
Poland
Marcin Waliszewski
Sat 18:55  Table 15
182-F   
Poland
Marek Bednarz
Poland
Roman Wasilewski
Sat 18:56  Table 05
183-F   
Poland
Marek Białas
Poland
Dylan Jomaa
Sat 19:10  Table 010
184-G   
Poland
Tomasz Bukowski
Poland
Dawid Jędrzejczak
Sat 19:10  Table 5
185-G   
Poland
Rafał Wolski
Poland
Tomasz Jedlecki
Sat 19:14  Table 013
186-G   
Poland
Mariusz Śmigielski
Poland
Grzegorz Nowak
Sat 19:29  Table 14
187-H   
Poland
Tomasz Walczak
Poland
Rafal Stepnik
Sat 19:17 
188-H   
Poland
Robert Kuba Kozioł
Poland
Michał Potysz
Sat 19:30  Table 05
189-H   
Poland
Artur Zasztowt
Poland
Radosław Misiewicz
Sat 19:35  Table 02
190-I   
Poland
Robert Cylny
R1
Poland
Tomasz Pierzchalski
Sat 19:35  Table 5
191-I   
Krystian Wnęk
Poland
Mariusz Gołdyn
Sat 19:36  Table 6
192-I   
Poland
Sylwester Sokalski
Poland
Ireneusz Szczepanek
Sat 19:41  Table 11
193-J   
Poland
Wojciech Matykiewicz
Poland
Maciej Mróz
Sat 19:44  Table 9
194-J   
Poland
Tomasz Bitner
Poland
Krzysztof Gastman
Sat 19:45  Table 9
195-J   
Poland
Gerard Kryński
Poland
Piotr Kotowski
Sat 19:51  Table 18
196-K   
Poland
Tomasz Młodziński
Poland
Mirosław Murawski
Sat 19:53  Table 20
197-K   
Poland
Krzysztof Marzec
Poland
Witold Żarowski
Sat 19:53 
198-K   
Poland
Marcin Morawski
Poland
Daniel Kucz
Sat 19:53 

Round 7

Race to 4
199-A   
Poland
Paweł Szczerbo Pablo
Poland
Jacek Czerepiński
Sat 19:54  Table 15
200-A   
Brazil
Filip Kraupe
Poland
Bartosz Mydłowski
Sat 20:09  Table 03
201-A   
Poland
Zbigniew Śliwak
Poland
Grzegorz Kędzierski
Sat 20:10 
202-B   
Poland
Adam Kiernicki
Poland
Konrad Chrzanowski
Sat 20:10 
203-B   
Poland
Rafał Olbromski
Poland
Marcin Kielan
Sat 20:10 
204-B   
Poland
Maciej Trudnowski
Poland
Tomasz Wendicki
Sat 20:11 
205-C   
Poland
Tomasz Dymerski
Poland
Sebastian Ryłko
Sat 20:12 
206-C   
Poland
Artur Gajda
Poland
Radosław Pacyński
Sat 20:12 
207-C   
Poland
Paweł Cholewicki
Poland
Mirosław Kozłowski
Sat 20:13 
208-D   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Maciej Grzegorz Lesiak
Sat 20:14 
209-D   
Poland
Mariusz Chmielarz
Poland
Artur Pałkowski
Sat 20:14 
210-D   
Poland
Grzegorz Kaniewski
Poland
Tomasz Błażej
Sat 20:18 
211-E   
Poland
Kazimierz Mordko
Poland
Piotr Żejmo
Sat 20:19 
212-E   
Poland
Grzegorz Modrzejewski
Poland
Tomek Bąk
Sat 20:19 
213-E   
Poland
Sebastian Brzękowski
Poland
Michał Mróz
Sat 20:21 
214-F   
Poland
Marcin Waliszewski
Poland
Roman Wasilewski
Sat 20:22 
215-F   
Poland
Piotr Niewczas
Poland
Dylan Jomaa
Sat 20:22 
216-F   
Poland
Marek Bednarz
Grzegorz Książek
Sat 20:24 
217-G   
Poland
Dawid Jędrzejczak
Poland
Tomasz Jedlecki
Sat 20:32 
218-G   
Poland
Tomasz Bukowski
Poland
Grzegorz Nowak
Sat 20:32 
219-G   
Poland
Rafał Wolski
Poland
Piotr Kleinschmidt
Sat 20:38 
220-H   
Poland
Rafal Stepnik
Poland
Michał Potysz
Sat 20:39 
221-H   
Poland
Tomasz Walczak
Poland
Radosław Misiewicz
Sat 20:40 
222-H   
Poland
Robert Kuba Kozioł
Poland
Marcin Białowąs
Sat 20:48 
223-I   
Poland
Tomasz Pierzchalski
Poland
Mariusz Gołdyn
Sat 21:00 
224-I   
Poland
Robert Cylny
Poland
Ireneusz Szczepanek
Sat 20:50 
225-I   
Krystian Wnęk
Poland
Piotr Piłacik
Sat 20:53 
226-J   
Poland
Maciej Mróz
Poland
Krzysztof Gastman
Sat 20:54 
227-J   
Poland
Wojciech Matykiewicz
Poland
Piotr Kotowski
Sat 20:54 
228-J   
Poland
Tomasz Bitner
Poland
Dominik Zając
Sat 20:55 
229-K   
Poland
Mirosław Murawski
Poland
Witold Żarowski
Sat 20:56 
230-K   
Poland
Tomasz Młodziński
Poland
Daniel Kucz
Sat 20:56 
231-K   
Poland
Krzysztof Marzec
Poland
Andrzej Stolarczyk
Sat 20:57 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment