Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

December 9, 2018

ELITEKVALIK 2018

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

Qualified
#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Erik Gårdelöf
Oslo BK
1 (1/0) 9 (8/1)
89%
1 Jardar Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
1 (1/0) 11 (8/3)
73%
1 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
1 (1/0) 11 (8/3)
73%
1 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
2 (2/0) 25 (16/9)
64%
5 Jan Ove Kvalsund Hansen
Herøy BK
1 (0/1) 11 (3/8)
27%
5 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
3 (2/1) 27 (19/8)
70%
5 Philip Sanchez Gangfløt
Fredrikstad BK
2 (1/1) 22 (8/14)
36%
5 Robert Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
1 (0/1) 9 (1/8)
11%
9 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 18 (2/16)
11%
9 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
2 (0/2) 29 (13/16)
45%
Entry deadline Dec 9, 2018, 11:45 AM (local time)
Starts Dec 9, 2018, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination qualifier (10 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Organizer Norges Biljardforbund
Contact Egil Arne Sørensen
More info
Turnering starter kl. 12.00 søndag 09.desember om ranking er klar. Norges Biljardforbund regner ut plasseringer i Elite og 1.divisjon etter hvert som 9-ball NM går.

ALLE UTØVERE MÅ VÆRE KLAR OVER AT TURNERING KAN I VERSTE FALL STARTE ETTER FINALE I 9-BALL NM, OG MÅ PÅREGNE Å MÅTTE OVERNATTE TIL MANDAG, ELLER REISE SEINT HJEM.

Våren 2019 vil ha 32 Elitespillere. 18 holder plassen. 6 rykker opp fra 1.divisjon. 8 kvalifiserer seg i denne turneringen.

http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?10_13_3_-_pool__elite-kvalik.htm

d. Innehar en kvalikplass fra 1. divisjon basert på ranking etter alle RT, DM og NM. Antallet utøvere som innehar en kvalikplass i fra respektive regioner er flytende og regnes ut fra regionens antall starter i RT, i prosentforhold til antall starter i divisjonen nasjonalt (inkluderer ikke starter i DM og NM).

Plasser 1.divisjon:
Øst-7 (plass 2-8)
Vest-6 (plass 2-7)
Sør-3 (plass 2-4)
Midt-3 (plass 2-4)
Nord2-3 (plass 2-4)
Nord1-2 (plass 2-3)

Robert Gelin Rysjedal
Turneringssjef

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Walk Over
    
2
Jonas Kvalsund Hansen
Philip Sanchez Gangfløt
Sun 12:04  Table 2   
3
Robert Gelin Rysjedal
Walk Over
    
4
Walk Over
Erik Gårdelöf
    
5
Jardar Eiken Flage
Walk Over
    
6
Walk Over
Jan Ove Kvalsund Hansen
    
7
Ole Kristian Rudshavn
Kim Ronny Nygård
Sun 12:03  Table 1   
8
Walk Over
Pål Daud Fillipsveen
    

Winners qualification

Race to 8
9
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Jonas Kvalsund Hansen
Sun 13:02  Table 1   
10
Robert Gelin Rysjedal
Erik Gårdelöf
Sun 12:59  Table 2   
11
Jardar Eiken Flage
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sun 12:59  Table 3   
12
Ole Kristian Rudshavn
Pål Daud Fillipsveen
Sun 13:02  Table 4   

Loser round 1

Race to 8
13
Walk Over
Philip Sanchez Gangfløt
    
14
Walk Over
Walk Over
    
15
Walk Over
Walk Over
    
16
Kim Ronny Nygård
Walk Over
    

Losers qualification

Race to 8
17
Philip Sanchez Gangfløt
Pål Daud Fillipsveen
Sun 14:50  Table 3   
18
Walk Over
Jan Ove Kvalsund Hansen
    
19
Walk Over
Robert Gelin Rysjedal
    
20
Kim Ronny Nygård
Jonas Kvalsund Hansen
Sun 14:18  Table 1   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer