Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 9, 2023

Duvelcup 2023 11e Editie

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Netherlands Jan Rempe
Boven 't IJ
9 (9/0) 56 (41/15)
73%
2 Netherlands Gyairon “Gio” Martis
10 (7/3) 64 (41/23)
64%
3 Morocco Aziz Moussati
9 (7/2) 51 (39/12)
76%
3 Belgium Thomas Vanbroekhoven
7 (6/1) 45 (30/15)
67%
5 Netherlands Ronny Brocken
8 (6/2) 48 (30/18)
63%
5 Belgium Christoph Marien
6 (5/1) 35 (22/13)
63%
5 Netherlands Mika van Berkel
7 (6/1) 43 (29/14)
67%
5 Netherlands Anthony Wever
8 (7/1) 47 (33/14)
70%
9 Netherlands Michael de Schepper
7 (6/1) 41 (29/12)
71%
Show more
9 Curacao Allan Frans
5 (4/1) 28 (18/10)
64%
9 Netherlands Rahadi Hamid
Boven 't IJ
5 (4/1) 26 (18/8)
69%
9 Netherlands Tim Jonkman
7 (6/1) 43 (30/13)
70%
9 Belgium Davy Steveninck
7 (5/2) 49 (29/20)
59%
9 Netherlands Muhsin Yağlı
Boven 't IJ
6 (5/1) 37 (23/14)
62%
9 Vietnam Duoc Nguyen
5 (4/1) 25 (17/8)
68%
9 Belgium Kim Breeze
6 (4/2) 36 (21/15)
58%
17 Netherlands Ruud Schilders
6 (4/2) 35 (18/17)
51%
17 Netherlands Caroline van Steenbergen
Boven 't IJ
6 (4/2) 38 (23/15)
61%
17 Netherlands Jeroen Rijsdijk
6 (4/2) 33 (21/12)
64%
17 Belgium Olivier van Lotringen
6 (4/2) 32 (19/13)
59%
17 Belgium Joeri van den Broeck
5 (2/3) 28 (13/15)
46%
17 Netherlands Richard Barendregt Sr
6 (4/2) 37 (20/17)
54%
17 Belgium Nicolas Mintjens
6 (4/2) 35 (20/15)
57%
17 Belgium Bruno Vervloet
6 (3/3) 37 (19/18)
51%
17 Belgium Danny Doven
5 (3/2) 28 (14/14)
50%
17 Belgium Axel Maes
6 (4/2) 37 (23/14)
62%
17 Greece Theodoros Dimitriadis
5 (3/2) 28 (14/14)
50%
33 Isle of Man Kevin Dijkstra
Pool and Billiards Delft
5 (2/3) 29 (13/16)
45%
33 Netherlands Mirjam Alfons
5 (2/3) 29 (12/17)
41%
33 Netherlands Vincent Peemen
Sport Pub Goes
5 (3/2) 32 (15/17)
47%
33 Belgium Gino De Ruyter
De Distel
5 (3/2) 27 (14/13)
52%
33 Netherlands Dennis Huiser
5 (2/3) 30 (11/19)
37%
33 Netherlands Mark Schuringa
5 (2/3) 29 (12/17)
41%
33 Netherlands Faroek Mangroe
5 (2/3) 31 (13/18)
42%
33 Iran Nima Dabiran Zohouri
Boven 't IJ
5 (2/3) 29 (12/17)
41%
33 Netherlands Jeroen den Rooijen
5 (2/3) 28 (14/14)
50%
33 Netherlands Rick Telehala
Boven 't IJ
5 (2/3) 27 (13/14)
48%
33 Vietnam kyo nguyen
5 (2/3) 31 (13/18)
42%
33 Netherlands Valen Tino
Boven 't IJ
5 (4/1) 33 (19/14)
58%
33 Belgium Peter Van Den Bussche
5 (2/3) 26 (13/13)
50%
33 Netherlands Ayala Telehala
5 (2/3) 25 (10/15)
40%
33 Netherlands Dave Kuzee
5 (2/3) 26 (12/14)
46%
65 Netherlands Wesley van der Weide
4 (1/3) 20 (7/13)
35%
65 Netherlands Alexander Stabler
4 (1/3) 20 (8/12)
40%
65 Netherlands Johan van Beek
4 (2/2) 24 (12/12)
50%
65 Netherlands Joey van Gils
Gefle Biljardklubb
4 (1/3) 23 (9/14)
39%
65 Netherlands Dennis van Belzen
4 (1/3) 19 (7/12)
37%
65 Netherlands Jasper Vantricht
4 (1/3) 22 (9/13)
41%
65 Netherlands Richard Barendregt Jr
4 (1/3) 20 (7/13)
35%
65 Netherlands Marco Harms
4 (1/3) 24 (12/12)
50%
65 Belgium Bjorn Conjaerts
4 (1/3) 23 (11/12)
48%
65 Belgium Bjorn Van Goethem
4 (1/3) 24 (10/14)
42%
65 Netherlands Djoro De kort
4 (2/2) 20 (11/9)
55%
65 Netherlands Chris Hoth
4 (1/3) 19 (5/14)
26%
65 Belgium Matthias Droesbeke
4 (1/3) 26 (11/15)
42%
65 Netherlands Peter Kwant
4 (1/3) 18 (5/13)
28%
79 Netherlands Rowen van Dienst
4 (0/4) 19 (3/16)
16%
79 Palestinian Territory Darcos Pattinasarany
4 (0/4) 21 (5/16)
24%
79 Netherlands Arno Meuwese
4 (0/4) 18 (2/16)
11%
79 Netherlands Jeepee van Gemert
4 (0/4) 19 (3/16)
16%
79 Belgium Jolien D. Willaerts
4 (0/4) 25 (9/16)
36%
79 Netherlands Mark Gort
4 (0/4) 21 (5/16)
24%
79 Netherlands Leroy Koot
4 (0/4) 16 (0/16)
0%
79 Netherlands Roy de Waard
4 (0/4) 15 (0/15)
0%
79 Netherlands Levi Leunissen
4 (0/4) 16 (0/16)
0%
79 Netherlands Kevin Van den brink
4 (0/4) 22 (6/16)
27%
79 Germany Silke Koch
4 (0/4) 18 (2/16)
11%
79 Netherlands Danny Steveninck
4 (0/4) 17 (1/16)
6%
79 Netherlands Dennis Koot
4 (0/4) 21 (5/16)
24%
79 Germany Stefan Koch
4 (1/3) 20 (7/13)
35%
Starts Apr 9, 2023, 11:00 AM (local time)
Organizer Sport Pub Goes
Contact Vincent Peemen (Info@sportpub.nl, +31113211843) and Gino De Ruyter
Format Round robin (70 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
More info
Duvelcup 2023
Mede mogelijk gemaakt door Duvel Moortgat en J&A Dakservice (Alexander Stabler).

Maximaal 70 deelnemers
Zondag 9 april, starttoernooi 11:00, zaal open om 10:00.
Alweer de 11e editie van de Duvelcup.

Deelname € 15,00. Poule van 5.
Dit is hét toernooi waarin iedereen kan winnen.

Toernooi uitleg:
Poulesysteem
70 spelers maximaal
Speltype 8 Ball
Race tot 4 in poule
Magic rack met alternate break
Na de poulefase single KO, min 4 max 5 per poule
SKO 3 vs 2 na poulefase,
Nr 1,2 en 3 naar winnaarskant en nr 4 en 5 naar verliezerkant.


Traditioneel bij de Duvelcup zijn de extra prijzen.
Duvelcup staat voor een gezelligheidstoernooi, waarin je voldoende aan tafel komt, tegen verschillende spelers speelt maar vooral heel veel gezelligheid, ook dat proberen wij natuurlijk te regelen maar dit gaat alleen met medewerking van jullie allemaal. Uiteraard zal naarmate de wedstrijden en het toernooi volgt de partijen steeds serieuzer worden.

Wij van Sport Pub Goes vinden het ook wel eens leuk om wat uit te delen en zo iets terug te kunnen doen aan jullie die trouw altijd aanwezig zijn en zo krijgt iedereen een welkomstpresentje. Als dank voor de moeite die men neemt om een toernooi te komen spelen.

Verder houden wij weer een verloting en gaat 1 iemand al met volle handen terug zonder 1 bal gespeeld te hebben.

Natuurlijk zijn er geldprijzen, maar dat staat in dit toernooi niet op de 1e plaats.
In de poulefase spelen we 8 ball race tot 4. In groepjes van 5 worden de wedstrijden dan, volgens het wedstrijdpapier afgewerkt. Dit doe je op de toegewezen / omgeroepen tafel.
Na de poulefase een verliezersronde en een winnaarsronde.
Eerst punten, onderling resultaat, gewonnen racks, racks verschil en als dan nog alles gelijk is 1 rack spelen, bij 3 of meer gelijk, dan wit én de 8 bal in het midden van de tafel (spot).

Verliezersronde = race tot 4 all the way
Winnaarsronde = race tot 5 en vanaf de laatste 8 race tot 6.

De extra prijzen die te winnen zijn kan men behalen door de volgende opgaves en kunnen tijdens de poulefase behaald worden.
- 1e Donut gegeven
- 1e Donut gekregen
- Winst Hill Hill
- Verlies Hill Hill
- 1e gepotte 8 ball door middel van een Jumpball ( over een andere ball )
- 1e gepotte 8 ball door middel van een Bank korte band over de tafel
- 1e gepotte 8 ball door middel van een Bank lange band over de tafel
- 1e gepotte 8 ball en scratch witte bal. Prijs voor de pechvogel
- 1e gepotte 8 ball door middel van een losse band
- 1e gepotte 8 ball met je mindere hand
- 1e gepotte 8 ball met de keu achter je rug gespeeld
Combinaties zijn NIET mogelijk en 1 prijs per deelnemer.
Heb je prijs, dan gelijk innen anders ben je misschien te laat.

De geldprijzen (deze kunnen nog bijgesteld worden naar boven, later meer):
1e wr € 225,00 + € 100,00 (J&A Dakservice)
2e wr € 150,00
3e wr € 115,00
5e wr € 70,00
9e wr € 25,00

1e vr € 50,00
2e vr € 35,00
3e/4e vr € 20,00

Totaal prijzenpot € 1.310,00

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Christoph Marien 4 4 0 0 16 4 12 5 0 0 0.8 4
2 Vincent Peemen 4 3 0 1 14 12 2 1 0 0 0.538 3
3 Dennis Huiser 4 2 0 2 11 14 -3 0 0 0 0.44 2
4 Matthias Droesbeke 4 1 0 3 11 15 -4 0 0 0 0.423 1
5 Jolien D. Willaerts 4 0 0 4 9 16 -7 0 0 0 0.36 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Nicolas Mintjens 4 3 0 1 13 7 6 1 0 0 0.65 3
2 Gino De Ruyter 4 3 0 1 13 8 5 0 0 0 0.619 3
3 Peter Van Den Bussche 4 2 0 2 11 8 3 2 0 0 0.579 2
4 Djoro De kort 4 2 0 2 11 9 2 0 0 0 0.55 2
5 Levi Leunissen 4 0 0 4 0 16 -16 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jan Rempe 4 4 0 0 16 5 11 0 0 0 0.762 4
2 Axel Maes 4 3 0 1 15 9 6 0 0 0 0.625 3
3 Gyairon “Gio” Martis 4 2 0 2 12 8 4 0 0 0 0.6 2
4 Richard Barendregt Jr 4 1 0 3 7 13 -6 0 0 0 0.35 1
5 Danny Steveninck 4 0 0 4 1 16 -15 0 0 0 0.059 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Muhsin Yağlı 4 4 0 0 16 6 10 0 0 0 0.727 4
2 Richard Barendregt Sr 4 3 0 1 13 8 5 0 0 0 0.619 3
3 Kevin Dijkstra 4 2 0 2 11 11 0 0 0 0 0.5 2
4 Jasper Vantricht 4 1 0 3 9 13 -4 1 0 0 0.409 1
5 Dennis Koot 4 0 0 4 5 16 -11 0 0 0 0.238 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Anthony Wever 4 4 0 0 16 4 12 0 0 0 0.8 4
2 Ronny Brocken 4 3 0 1 14 6 8 1 0 0 0.7 3
3 Ayala Telehala 4 2 0 2 10 10 0 0 0 0 0.5 2
4 Alexander Stabler 4 1 0 3 8 12 -4 1 0 0 0.4 1
5 Leroy Koot 4 0 0 4 0 16 -16 0 0 0 0 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Aziz Moussati 4 3 0 1 15 5 10 1 0 0 0.75 3
2 Danny Doven 4 3 0 1 12 9 3 3 0 0 0.571 3
3 Bruno Vervloet 4 2 0 2 10 10 0 2 0 0 0.5 2
4 Johan van Beek 4 2 0 2 12 12 0 1 0 0 0.5 2
5 Jeepee van Gemert 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Duoc Nguyen 4 4 0 0 17 3 14 1 0 0 0.85 4
2 Jeroen Rijsdijk 4 3 0 1 14 5 9 0 0 0 0.737 3
3 Faroek Mangroe 4 2 0 2 9 13 -4 0 0 0 0.409 2
4 Wesley van der Weide 4 1 0 3 7 13 -6 0 0 0 0.35 1
5 Rowen van Dienst 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Thomas Vanbroekhoven 4 4 0 0 16 4 12 0 0 0 0.8 4
2 Davy Steveninck 4 3 0 1 15 9 6 0 0 0 0.625 3
3 Dave Kuzee 4 2 0 2 11 9 2 1 0 0 0.55 2
4 Dennis van Belzen 4 1 0 3 7 12 -5 0 0 0 0.368 1
5 Roy de Waard 4 0 0 4 0 15 -15 0 0 0 0 0
Group I Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michael de Schepper 4 4 0 0 16 3 13 1 0 0 0.842 4
2 Joeri van den Broeck 4 2 0 2 10 10 0 0 0 0 0.5 2
3 Jeroen den Rooijen 4 2 0 2 11 9 2 0 0 0 0.55 2
4 Chris Hoth 4 1 0 3 5 14 -9 0 0 0 0.263 1
5 Stefan Koch 4 1 0 3 7 13 -6 0 0 0 0.35 1
Group J Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tim Jonkman 4 4 0 0 16 5 11 0 0 0 0.762 4
2 Theodoros Dimitriadis 4 3 0 1 13 9 4 0 0 0 0.591 3
3 Nima Dabiran Zohouri 4 2 0 2 11 12 -1 0 0 0 0.478 2
4 Bjorn Van Goethem 4 1 0 3 10 14 -4 0 0 0 0.417 1
5 Kevin Van den brink 4 0 0 4 6 16 -10 0 0 0 0.273 0
Group K Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mika van Berkel 4 4 0 0 16 3 13 0 0 0 0.842 4
2 Olivier van Lotringen 4 3 0 1 14 7 7 0 0 0 0.667 3
3 Rick Telehala 4 2 0 2 11 9 2 0 0 0 0.55 2
4 Peter Kwant 4 1 0 3 5 13 -8 0 0 0 0.278 1
5 Silke Koch 4 0 0 4 2 16 -14 0 0 0 0.111 0
Group L Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Allan Frans 4 4 0 0 16 5 11 0 0 0 0.762 4
2 Ruud Schilders 4 3 0 1 12 10 2 1 0 0 0.545 3
3 Mark Schuringa 4 2 0 2 11 12 -1 0 0 0 0.478 2
4 Bjorn Conjaerts 4 1 0 3 11 12 -1 0 0 0 0.478 1
5 Darcos Pattinasarany 4 0 0 4 5 16 -11 0 0 0 0.238 0
Group M Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Valen Tino 4 4 0 0 16 9 7 0 0 0 0.64 4
2 Kim Breeze 4 3 0 1 15 8 7 0 0 0 0.652 3
3 kyo nguyen 4 2 0 2 13 13 0 0 0 0 0.5 2
4 Marco Harms 4 1 0 3 12 12 0 0 0 0 0.5 1
5 Arno Meuwese 4 0 0 4 2 16 -14 0 0 0 0.111 0
Group N Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rahadi Hamid 4 4 0 0 16 3 13 0 0 0 0.842 4
2 Caroline van Steenbergen 4 3 0 1 14 9 5 1 0 0 0.609 3
3 Mirjam Alfons 4 2 0 2 10 12 -2 0 0 0 0.455 2
4 Joey van Gils 4 1 0 3 9 14 -5 0 0 0 0.391 1
5 Mark Gort 4 0 0 4 5 16 -11 0 0 0 0.238 0

Schedule

Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Belgium
Jolien D. Willaerts
Belgium
Matthias Droesbeke
Sun 11:19  Table 19
2-A   
Belgium
Christoph Marien
R1
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 12:31  Table 19
3-B   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Djoro De kort
Sun 11:19  Table 18
4-B   
Belgium
Nicolas Mintjens
Belgium
Peter Van Den Bussche
Sun 12:31  Table 18
5-C   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Gyairon “Gio” Martis
Sun 11:19  Table 17
6-C   
Netherlands
Richard Barendregt Jr
Netherlands
Danny Steveninck
Sun 11:59  Table 17
7-D   
Netherlands
Muhsin Yağlı
Netherlands
Jasper Vantricht
Sun 11:19  Table 16
8-D   
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Netherlands
Dennis Koot
Sun 11:59  Table 16
9-E   
Netherlands
Leroy Koot
Netherlands
Ronny Brocken
Sun 11:19  Table 15
10-E   
Netherlands
Alexander Stabler
R1
Netherlands
Ayala Telehala
Sun 11:49  Table 15
11-F   
Netherlands
Jeepee van Gemert
Belgium
Bruno Vervloet
Sun 11:20  Table 14
12-F   
Netherlands
Johan van Beek
Morocco
Aziz Moussati
Sun 11:48  Table 14
13-G   
Netherlands
Rowen van Dienst
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 11:20  Table 13
14-G   
Vietnam
Duoc Nguyen
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Sun 12:05  Table 13
15-H   
Netherlands
Dave Kuzee
R1
Netherlands
Dennis van Belzen
Sun 11:20  Table 12
16-H   
Belgium
Davy Steveninck
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 11:52  Table 12
17-I   
Netherlands
Jeroen den Rooijen
Netherlands
Chris Hoth
Sun 11:20  Table 11
18-I   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
Michael de Schepper
Sun 11:51  Table 11
19-J   
Belgium
Bjorn Van Goethem
Greece
Theodoros Dimitriadis
Sun 11:20  Table 10
20-J   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Kevin Van den brink
Sun 12:05  Table 10
21-K   
Netherlands
Peter Kwant
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 11:20  Table 5
22-K   
Netherlands
Rick Telehala
Belgium
Olivier van Lotringen
Sun 11:40  Table 5
23-L   
Curacao
Allan Frans
Palestinian Territory
Darcos Pattinasarany
Sun 11:20  Table 6
24-L   
Netherlands
Ruud Schilders
R1
Belgium
Bjorn Conjaerts
Sun 12:11  Table 6
25-M   
Netherlands
Arno Meuwese
Belgium
Kim Breeze
Sun 11:20  Table 7
26-M   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Marco Harms
Sun 11:54  Table 7
27-N   
Netherlands
Caroline van Steenbergen
R1
Netherlands
Joey van Gils
Sun 11:20  Table 8
28-N   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 12:28  Table 8

Round 2

Race to 4
29-A   
Belgium
Matthias Droesbeke
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 14:08  Table 19
30-A   
Belgium
Jolien D. Willaerts
Netherlands
Dennis Huiser
Sun 13:05  Table 19
31-B   
Netherlands
Djoro De kort
Belgium
Peter Van Den Bussche
R1
Sun 13:39  Table 18
32-B   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Levi Leunissen
Sun 13:09  Table 18
33-C   
Netherlands
Gyairon “Gio” Martis
Netherlands
Danny Steveninck
Sun 13:39  Table 17
34-C   
Netherlands
Jan Rempe
Belgium
Axel Maes
Sun 12:40  Table 17
35-D   
Netherlands
Jasper Vantricht
Netherlands
Dennis Koot
Sun 13:29  Table 16
36-D   
Netherlands
Muhsin Yağlı
Netherlands
Richard Barendregt Sr
Sun 12:50  Table 16
37-E   
Netherlands
Ronny Brocken
Netherlands
Ayala Telehala
Sun 13:06  Table 15
38-E   
Netherlands
Leroy Koot
Netherlands
Anthony Wever
Sun 12:25  Table 15
39-F   
Belgium
Bruno Vervloet
R1
Morocco
Aziz Moussati
R1
Sun 13:23  Table 14
40-F   
Netherlands
Jeepee van Gemert
Belgium
Danny Doven
R1
Sun 12:38  Table 14
41-G   
Netherlands
Wesley van der Weide
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Sun 14:27  Table 13
42-G   
Netherlands
Rowen van Dienst
Netherlands
Faroek Mangroe
Sun 13:10  Table 13
43-H   
Netherlands
Dennis van Belzen
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 13:23  Table 12
44-H   
Netherlands
Dave Kuzee
Netherlands
Roy de Waard
Sun 12:43  Table 12
45-I   
Netherlands
Chris Hoth
Netherlands
Michael de Schepper
Sun 13:16  Table 11
46-I   
Netherlands
Jeroen den Rooijen
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 12:21  Table 11
47-J   
Greece
Theodoros Dimitriadis
Netherlands
Kevin Van den brink
Sun 13:17  Table 10
48-J   
Belgium
Bjorn Van Goethem
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 12:32  Table 10
49-K   
Netherlands
Mika van Berkel
Belgium
Olivier van Lotringen
Sun 13:17  Table 5
50-K   
Netherlands
Peter Kwant
Germany
Silke Koch
Sun 12:19  Table 5
51-L   
Palestinian Territory
Darcos Pattinasarany
Belgium
Bjorn Conjaerts
Sun 14:15  Table 6
52-L   
Curacao
Allan Frans
Netherlands
Mark Schuringa
Sun 13:15  Table 6
53-M   
Belgium
Kim Breeze
Netherlands
Marco Harms
Sun 14:03 
54-M   
Netherlands
Arno Meuwese
Vietnam
kyo nguyen
Sun 13:04  Table 7
55-N   
Netherlands
Joey van Gils
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 14:31  Table 8
56-N   
Netherlands
Caroline van Steenbergen
Netherlands
Mark Gort
Sun 13:14  Table 8

Round 3

Race to 4
57-A   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Dennis Huiser
Sun 15:39  Table 19
58-A   
Belgium
Matthias Droesbeke
Belgium
Christoph Marien
R1
Sun 15:12  Table 19
59-B   
Belgium
Peter Van Den Bussche
R1
Netherlands
Levi Leunissen
Sun 14:39  Table 18
60-B   
Netherlands
Djoro De kort
Belgium
Nicolas Mintjens
R1
Sun 14:12  Table 18
61-C   
Netherlands
Danny Steveninck
Belgium
Axel Maes
Sun 14:43  Table 17
62-C   
Netherlands
Gyairon “Gio” Martis
Netherlands
Richard Barendregt Jr
Sun 14:12  Table 17
63-D   
Netherlands
Dennis Koot
Netherlands
Richard Barendregt Sr
Sun 15:19  Table 16
64-D   
Netherlands
Jasper Vantricht
R1
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Sun 14:16  Table 16
65-E   
Netherlands
Ayala Telehala
Netherlands
Anthony Wever
Sun 14:16  Table 15
66-E   
Netherlands
Ronny Brocken
R1
Netherlands
Alexander Stabler
Sun 13:42  Table 15
67-F   
Morocco
Aziz Moussati
Belgium
Danny Doven
Sun 14:58  Table 14
68-F   
Belgium
Bruno Vervloet
R1
Netherlands
Johan van Beek
R1
Sun 14:02  Table 14
69-G   
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Netherlands
Faroek Mangroe
Sun 15:29  Table 13
70-G   
Netherlands
Wesley van der Weide
Vietnam
Duoc Nguyen
R1
Sun 15:04  Table 13
71-H   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Roy de Waard
Sun 14:47  Table 12
72-H   
Netherlands
Dennis van Belzen
Belgium
Davy Steveninck
Sun 13:56  Table 12
73-I   
Netherlands
Michael de Schepper
R1
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 15:28  Table 11
74-I   
Netherlands
Chris Hoth
Germany
Stefan Koch
Sun 14:13  Table 11
75-J   
Netherlands
Kevin Van den brink
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 14:52  Table 10
76-J   
Greece
Theodoros Dimitriadis
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 14:17  Table 10
77-K   
Belgium
Olivier van Lotringen
Germany
Silke Koch
Sun 14:19  Table 5
78-K   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Rick Telehala
Sun 13:50  Table 5
79-L   
Belgium
Bjorn Conjaerts
Netherlands
Mark Schuringa
Sun 15:03  Table 6
80-L   
Palestinian Territory
Darcos Pattinasarany
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 15:58  Table 6
81-M   
Netherlands
Marco Harms
Vietnam
kyo nguyen
Sun 15:57  Table 7
82-M   
Belgium
Kim Breeze
Netherlands
Valen Tino
Sun 14:56  Table 7
83-N   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Mark Gort
Sun 17:04  Table 8
84-N   
Netherlands
Joey van Gils
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 15:07  Table 8

Round 4

Race to 4
85-A   
Netherlands
Dennis Huiser
Belgium
Christoph Marien
Sun 17:24  Table 19
86-A   
Netherlands
Vincent Peemen
R1
Belgium
Jolien D. Willaerts
Sun 16:27  Table 19
87-B   
Netherlands
Levi Leunissen
Belgium
Nicolas Mintjens
Sun 16:06  Table 18
88-B   
Belgium
Peter Van Den Bussche
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 15:13  Table 18
89-C   
Belgium
Axel Maes
Netherlands
Richard Barendregt Jr
Sun 15:47  Table 17
90-C   
Netherlands
Danny Steveninck
Netherlands
Jan Rempe
Sun 15:14  Table 17
91-D   
Netherlands
Richard Barendregt Sr
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Sun 18:09  Table 14
92-D   
Netherlands
Dennis Koot
Netherlands
Muhsin Yağlı
Sun 16:15  Table 16
93-E   
Netherlands
Anthony Wever
Netherlands
Alexander Stabler
Sun 15:33  Table 15
94-E   
Netherlands
Ayala Telehala
Netherlands
Leroy Koot
Sun 14:58  Table 15
95-F   
Belgium
Danny Doven
R1
Netherlands
Johan van Beek
Sun 15:47  Table 14
96-F   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Jeepee van Gemert
Sun 15:23  Table 14
97-G   
Netherlands
Faroek Mangroe
Vietnam
Duoc Nguyen
Sun 16:57  Table 13
98-G   
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Netherlands
Rowen van Dienst
Sun 16:22  Table 13
99-H   
Netherlands
Roy de Waard
Belgium
Davy Steveninck
Sun 15:59  Table 12
100-H   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Dave Kuzee
Sun 15:24  Table 12
101-I   
Belgium
Joeri van den Broeck
Germany
Stefan Koch
Sun 16:54  Table 11
102-I   
Netherlands
Michael de Schepper
Netherlands
Jeroen den Rooijen
Sun 16:06  Table 11
103-J   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 16:38  Table 10
104-J   
Netherlands
Kevin Van den brink
Belgium
Bjorn Van Goethem
Sun 15:55  Table 10
105-K   
Germany
Silke Koch
Netherlands
Rick Telehala
Sun 15:33  Table 5
106-K   
Belgium
Olivier van Lotringen
Netherlands
Peter Kwant
Sun 15:07  Table 5
107-L   
Netherlands
Mark Schuringa
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 17:49  Table 18
108-L   
Belgium
Bjorn Conjaerts
Curacao
Allan Frans
Sun 16:28  Table 6
109-M   
Vietnam
kyo nguyen
Netherlands
Valen Tino
Sun 17:56  Table 17
110-M   
Netherlands
Marco Harms
Netherlands
Arno Meuwese
Sun 17:25  Table 7
111-N   
Netherlands
Mark Gort
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 18:54  Table 16
112-N   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Caroline van Steenbergen
Sun 16:15  Table 8

Round 5

Race to 4
113-A   
Belgium
Christoph Marien
R3
Belgium
Jolien D. Willaerts
Sun 18:05  Table 19
114-A   
Netherlands
Dennis Huiser
Belgium
Matthias Droesbeke
Sun 18:12  Table 12
115-B   
Belgium
Nicolas Mintjens
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 16:40  Table 18
116-B   
Netherlands
Levi Leunissen
Netherlands
Djoro De kort
Sun 17:28  Table 18
117-C   
Netherlands
Richard Barendregt Jr
Netherlands
Jan Rempe
Sun 16:28  Table 17
118-C   
Belgium
Axel Maes
Netherlands
Gyairon “Gio” Martis
Sun 16:54  Table 17
119-D   
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Netherlands
Muhsin Yağlı
Sun 17:22  Table 16
120-D   
Netherlands
Richard Barendregt Sr
Netherlands
Jasper Vantricht
Sun 16:41  Table 15
121-E   
Netherlands
Alexander Stabler
Netherlands
Leroy Koot
Sun 16:08  Table 15
122-E   
Netherlands
Anthony Wever
Netherlands
Ronny Brocken
Sun 17:18  Table 14
123-F   
Netherlands
Johan van Beek
Netherlands
Jeepee van Gemert
Sun 16:41  Table 14
124-F   
Belgium
Danny Doven
R1
Belgium
Bruno Vervloet
Sun 17:36  Table 15
125-G   
Vietnam
Duoc Nguyen
Netherlands
Rowen van Dienst
Sun 17:38  Table 13
126-G   
Netherlands
Faroek Mangroe
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 18:14  Table 6
127-H   
Belgium
Davy Steveninck
Netherlands
Dave Kuzee
Sun 16:28  Table 12
128-H   
Netherlands
Roy de Waard
Netherlands
Dennis van Belzen
Sun 17:28  Table 12
129-I   
Germany
Stefan Koch
Netherlands
Jeroen den Rooijen
Sun 17:48  Table 11
130-I   
Belgium
Joeri van den Broeck
Netherlands
Chris Hoth
Sun 18:23  Table 19
131-J   
Netherlands
Tim Jonkman
Belgium
Bjorn Van Goethem
Sun 17:26  Table 10
132-J   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Greece
Theodoros Dimitriadis
Sun 17:58  Table 10
133-K   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Peter Kwant
Sun 16:08  Table 5
134-K   
Germany
Silke Koch
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 16:59  Table 5
135-L   
Netherlands
Ruud Schilders
Curacao
Allan Frans
Sun 18:38  Table 18
136-L   
Netherlands
Mark Schuringa
Palestinian Territory
Darcos Pattinasarany
Sun 18:48  Table 11
137-M   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Arno Meuwese
Sun 18:50  Table 17
138-M   
Vietnam
kyo nguyen
Belgium
Kim Breeze
Sun 18:53  Table 15
139-N   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Caroline van Steenbergen
Sun 17:38  Table 5
140-N   
Netherlands
Mark Gort
Netherlands
Joey van Gils
Sun 17:53  Table 16

Last sixtyfour

Race to 5
141   
Belgium
Christoph Marien
Walk Over
 
142   
Walk Over
Walk Over
 
143   
Belgium
Davy Steveninck
Netherlands
Rick Telehala
Sun 18:56  Table 14
144   
Netherlands
Mark Schuringa
Netherlands
Caroline van Steenbergen
Sun 20:08  Table 14
145   
Belgium
Nicolas Mintjens
Netherlands
Jeroen den Rooijen
Sun 19:02  Table 10
146   
Walk Over
Belgium
Kim Breeze
 
147   
Greece
Theodoros Dimitriadis
Walk Over
 
148   
Walk Over
Netherlands
Jan Rempe
 
149   
Netherlands
Muhsin Yağlı
Walk Over
 
150   
Walk Over
Belgium
Joeri van den Broeck
 
151   
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 19:52  Table 16
152   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Anthony Wever
Sun 19:01  Table 19
153   
Morocco
Aziz Moussati
Vietnam
kyo nguyen
Sun 19:54  Table 18
154   
Netherlands
Dave Kuzee
Belgium
Olivier van Lotringen
Sun 18:59  Table 13
155   
Walk Over
Walk Over
 
156   
Walk Over
Vietnam
Duoc Nguyen
 
157   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Walk Over
 
158   
Walk Over
Walk Over
 
159   
Netherlands
Richard Barendregt Sr
Netherlands
Faroek Mangroe
Sun 19:08  Table 5
160   
Belgium
Peter Van Den Bussche
Netherlands
Michael de Schepper
Sun 19:05  Table 7
161   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Ayala Telehala
Sun 19:16  Table 18
162   
Netherlands
Dennis Huiser
Belgium
Axel Maes
Sun 19:52  Table 15
163   
Belgium
Danny Doven
Walk Over
 
164   
Walk Over
Netherlands
Mika van Berkel
 
165   
Curacao
Allan Frans
Walk Over
 
166   
Walk Over
Walk Over
 
167   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Ronny Brocken
Sun 19:08  Table 12
168   
Belgium
Bruno Vervloet
R1
Netherlands
Valen Tino
Sun 19:34  Table 17
169   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Gyairon “Gio” Martis
Sun 20:13  Table 19
170   
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
  Table 6
171   
Walk Over
Walk Over
 
172   
Walk Over
Netherlands
Rahadi Hamid
 

Last thirtytwo

Race to 5
173   
Belgium
Christoph Marien
Walk Over
 
174   
Belgium
Davy Steveninck
Netherlands
Caroline van Steenbergen
Sun 21:41  Table 17
175   
Belgium
Nicolas Mintjens
Belgium
Kim Breeze
Sun 20:33  Table 15
176   
Greece
Theodoros Dimitriadis
Netherlands
Jan Rempe
Sun 21:02  Table 19
177   
Netherlands
Muhsin Yağlı
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 20:38  Table 18
178   
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
Anthony Wever
Sun 21:14  Table 5
179   
Morocco
Aziz Moussati
Belgium
Olivier van Lotringen
Sun 20:39  Table 5
180   
Walk Over
Vietnam
Duoc Nguyen
 
181   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Walk Over
 
182   
Netherlands
Richard Barendregt Sr
Netherlands
Michael de Schepper
Sun 20:56  Table 16
183   
Netherlands
Tim Jonkman
Belgium
Axel Maes
Sun 20:43  Table 17
184   
Belgium
Danny Doven
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 21:21  Table 13
185   
Curacao
Allan Frans
Walk Over
 
186   
Netherlands
Ronny Brocken
Belgium
Bruno Vervloet
R1
Sun 21:22  Table 15
187   
Netherlands
Gyairon “Gio” Martis
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Sun 21:22  Table 14
188   
Walk Over
Netherlands
Rahadi Hamid
 

Last sixteen

Race to 5
189   
Belgium
Christoph Marien
Belgium
Davy Steveninck
Sun 23:13  Table 13
190   
Belgium
Kim Breeze
Netherlands
Jan Rempe
Sun 22:08  Table 18
191   
Netherlands
Muhsin Yağlı
Netherlands
Anthony Wever
Sun 22:09  Table 11
192   
Morocco
Aziz Moussati
Vietnam
Duoc Nguyen
Sun 21:53  Table 16
193   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
R2
Netherlands
Michael de Schepper
Sun 21:56  Table 19
194   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 22:09  Table 13
195   
Curacao
Allan Frans
Netherlands
Ronny Brocken
R2
Sun 22:52  Table 18
196   
Netherlands
Gyairon “Gio” Martis
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 22:51  Table 15

Quarter final

Race to 5
197   
Belgium
Christoph Marien
Netherlands
Jan Rempe
Mon 00:53  Table 12
198   
Netherlands
Anthony Wever
Morocco
Aziz Moussati
Sun 23:34  Table 10
199   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
R2
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 23:24  Table 12
200   
Netherlands
Ronny Brocken
Netherlands
Gyairon “Gio” Martis
Mon 00:12  Table 11

Semi final

Race to 5
201   
Netherlands
Jan Rempe
Morocco
Aziz Moussati
Mon 01:31  Table 11
202   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
R1
Netherlands
Gyairon “Gio” Martis
Mon 01:11  Table 13

Final

Race to 5
203   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Gyairon “Gio” Martis
Mon 02:31  Table 13

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants