Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 29, 2021

Dubbel teamtoernooi 2021

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Aad van Delft
6 (6/0) 15 (12/3)
80%
2 Richard V Velthoven
Plan B
7 (5/2) 17 (10/7)
59%
3 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
5 (3/2) 12 (7/5)
58%
3 René Beysens
4 (3/1) 9 (6/3)
67%
5 Kevin Dijkstra
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
5 Wouter Frans
Cue Action Groningen
3 (2/1) 8 (5/3)
63%
5 Nima Dabiran Zohouri
Boven 't IJ
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
5 Rick van Houten
3 (2/1) 7 (4/3)
57%
9 Huidji See
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
Show more
9 Chaka Sanichar
Boven 't IJ
4 (2/2) 9 (5/4)
56%
9 Timothy Voortman
4 (2/2) 9 (5/4)
56%
9 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
13 Zadrach Singadji
Kings & Queens Assen
3 (1/2) 8 (3/5)
38%
13 Eelco van Dooren
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
13 Brian Paulson
3 (1/2) 8 (3/5)
38%
13 Andrej Karamesic
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
17 Goran Kobas
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
17 Eric van der Zwan
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
17 Olesya Bila
2 (0/2) 6 (2/4)
33%
17 Krijn Schuurman
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
17 Justin Weisenbach
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
Entry deadline Aug 29, 2021, 11:45 AM (local time)
Starts Aug 29, 2021, 12:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (21 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Organizer Sportcafe Alkmaar
Contact Rienus Gennissen (Rienusgennissen@hotmail.com, +31 06-52380642) and Laurenze Meskers (laurenze.m@hotmail.com, 0633666376)
More info
Op zondag 29 augustus 2021 organiseert Poolvereniging Sportcafé Alkmaar een teamtoernooi voor koppelteams.

Elk team bestaat uit twee spelers. Per team speelt één speler 9-ball race naar de 4. De andere speler speelt 10-ball race naar de 4. Bij een gelijke stand volgt een koppel 8-ball race naar de 3. De racelengtes kunnen in de single knock-out fase worden aangepast.

Er wordt dubbel knock-out gespeeld tot de laatste 16 koppels bij meer dan 31 koppels. Anders dubbel knock-out tot de laatste 8.

INSCHRIJVING
Het inschrijfgeld bedraagt € 25,- per team inclusief 2 consumpties voor elk koppel. Per koppel wordt € 20,- aan de prijzenpot toegevoegd, welke wordt uitgereikt aan de top 8 koppels.

Er kunnen maximaal 32 teams mee doen. Schrijf per team één speler in. Wanneer je wel mee wil doen, maar geen koppelmaat hebt, kan je dit ook melden bij de organisatie en zoeken wij een teamgenoot voor je.

PRIJZENGELD
1e prijs: € 300,00 (bij vol deelnemersveld en anders 30% van het prijzengeld)
2e prijs: € 180,00 (bij vol deelnemersveld en anders 20% van het prijzengeld)
3/4e prijs: € 140,00 (bij vol deelnemersveld en anders 15% van het prijzengeld)
5/8e prijs: € 50,00 (bij vol deelnemersveld en anders 5% van het prijzengeld)

OVERIGE INFORMATIE
Zaal open: 11.00 uur
Uiterste inschrijftijd: 11.45 uur
Start toernooi: 12.00 uur

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1   
Netherlands
Brian Paulson
Walk Over
 
2   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Timothy Voortman
Sun 12:14 
3   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Wouter Frans
 
5   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Walk Over
 
6   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Justin Weisenbach
Sun 12:14 
7   
Netherlands
Krijn Schuurman
Croatia
Goran Kobas
Sun 12:14 
8   
Walk Over
Netherlands
Rick van Houten
 
9   
Netherlands
Huidji See
Walk Over
 
10   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Zadrach Singadji
Sun 12:14 
11   
Netherlands
Richard V Velthoven
Walk Over
 
12   
Walk Over
Netherlands
René Beysens
 
13   
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Eelco van Dooren
 
15   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Aad van Delft
Sun 12:14 
16   
Walk Over
Netherlands
Eric van der Zwan
 

Winner round 1

Race to 2
17   
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Timothy Voortman
Sun 12:21 
18   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Wouter Frans
Sun 12:14 
19   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 13:17 
20   
Croatia
Goran Kobas
Netherlands
Rick van Houten
Sun 12:38 
21   
Netherlands
Huidji See
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 14:46 
22   
Netherlands
Richard V Velthoven
Netherlands
René Beysens
Sun 12:13 
23   
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 12:14 
24   
Netherlands
Aad van Delft
Netherlands
Eric van der Zwan
Sun 12:57 

Loser round 1

Race to 2
25   
Walk Over
Netherlands
Chaka Sanichar
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Netherlands
Justin Weisenbach
 
28   
Netherlands
Krijn Schuurman
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Zadrach Singadji
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Ukraine
Olesya Bila
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 2
33   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Eric van der Zwan
Sun 14:46 
34   
Walk Over
Netherlands
Eelco van Dooren
 
35   
Netherlands
Justin Weisenbach
Netherlands
Richard V Velthoven
Sun 13:20 
36   
Netherlands
Krijn Schuurman
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 14:46 
37   
Netherlands
Zadrach Singadji
Croatia
Goran Kobas
Sun 13:57 
38   
Walk Over
Netherlands
Laurenze Meskers
 
39   
Walk Over
South Korea
Jum Zwijnenburg
 
40   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Brian Paulson
Sun 13:31 

Winners qualification

Race to 2
41   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Wouter Frans
Sun 13:50 
42   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Rick van Houten
Sun 14:33 
43   
Netherlands
Huidji See
Netherlands
René Beysens
Sun 14:55 
44   
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Netherlands
Aad van Delft
Sun 14:42 

Loser round 3

Race to 2
45   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 15:51 
46   
Netherlands
Richard V Velthoven
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 15:54 
47   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 16:15 
48   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Brian Paulson
Sun 14:43 

Losers qualification

Race to 2
49   
Netherlands
Chaka Sanichar
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 16:36 
50   
Netherlands
Richard V Velthoven
Netherlands
Timothy Voortman
Sun 17:11 
51   
Netherlands
Laurenze Meskers
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Sun 17:39 
52   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Huidji See
Sun 16:47 

Quarter final

Race to 2
53   
Netherlands
Wouter Frans
Netherlands
Richard V Velthoven
Sun 19:29 
54   
Netherlands
Rick van Houten
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 19:29 
55   
Netherlands
René Beysens
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Sun 19:31 
56   
Netherlands
Aad van Delft
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 19:29 

Semi final

Race to 2
57   
Netherlands
Richard V Velthoven
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 20:02 
58   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Aad van Delft
Sun 21:31 

Final

Race to 2
59   
Netherlands
Richard V Velthoven
Netherlands
Aad van Delft
Mon 08:39 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants