Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 3, 2019

Crown Hunter Series 2019 #1

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Muhsin Yagli
7 (7/0) 39 (27/12)
69%
50
2 Mario Martokarijo
8 (7/1) 44 (28/16)
64%
35
3 Hoa Nguyen
7 (4/3) 35 (17/18)
49%
25
3 Navin Ramkhelawan
7 (6/1) 35 (24/11)
69%
25
5 Patrick Lie-kiauw
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
20
5 Rienus Gennissen
6 (5/1) 29 (19/10)
66%
20
5 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
6 (4/2) 29 (16/13)
55%
20
5 Wiresh La
6 (4/2) 26 (16/10)
62%
20
9 Adam Kiernicki
5 (3/2) 22 (13/9)
59%
15
Show more
9 Ronald van Adrichem
5 (4/1) 19 (14/5)
74%
15
9 Aad van Delft
4 (3/1) 20 (10/10)
50%
15
9 Roy Al Ayoubi
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
15
9 Rodrigo Matias
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
15
9 Andrej Karamesic
5 (2/3) 19 (8/11)
42%
15
9 Satoru Sakai
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
15
9 Peter de Swart
Sportcafe Alkmaar
5 (3/2) 24 (14/10)
58%
15
17 Jok Tang
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
10
17 Carsten Florijn
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
10
17 Hugo Leung
Thurston Rotterdam
4 (2/2) 16 (9/7)
56%
10
17 Ray Zwaan
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
10
17 William (Billy) Kelly
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
10
17 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
10
17 Mario Pušić
4 (1/3) 17 (7/10)
41%
10
17 Lennert Duyn
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
10
25 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
5
25 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
5
25 Kevin Jansen
4 (1/3) 16 (7/9)
44%
5
25 Lynn Pijpers
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
5
25 Alvin Stevens
3 (0/3) 13 (4/9)
31%
5
25 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
5
25 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
3 (0/3) 13 (4/9)
31%
5
25 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
5
33 Theo Schutte
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
5
33 Karin Roijen
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
5
33 Ben Zaza
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
5
33 Sigfried Janga
4 (1/3) 13 (4/9)
31%
5
33 Bart van den Berg
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
5
33 Harrison Janga
4 (1/3) 19 (8/11)
42%
5
Entry deadline Mar 2, 2019, 7:00 AM (local time)
Starts Mar 3, 2019, 11:30 AM (local time)
Format Round robin (38 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Crown Hunter Series 2019 Ranking
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
UPDATE 7-FEB: Alle 40 spots zijn uitgedeeld. Meld je aan voor de reservelijst door een CueScore-comment achter te laten.

(( RESERVELIJST ))

1. Bart van den Berg
2.

Pool and Billiards Delft’s “Crown Hunter Series 2019”
Crown Hunter Series 2019 is de opvolger van de succesvolle Road to the Crown ranking 2018. Het is een reeks huistoernooien die twee keer per maand gespeeld wordt in Pool and Billiards Delft.

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* 20 huistoernooien in totaal, waarvan 4 SUPER-huistoernooien.
* Rankingpunten tellen mee voor de Crown Hunter Series Ranking en voor Pool Ranking Nederland. “Normale” huistoernooien zijn C-toernooien en “SUPER” huistoernooien zijn B-toernooien.
* Inschrijfgeld bij een “normaal”-huistoernooi is 10 euro, inschrijfgeld bij een “SUPER”-huistoernooi is 15 euro. Dit is inclusief deelname aan Jackpot en inclusief een hapje van het huis.
* Aanmelden uitsluitend via CueScore, betaling op de toernooidag zelf (alleen contant).
* Er wordt gespeeld op 9 Brunswick-tafels met Simonis-lakens en Aramith poolballen.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball.
* Inschrijving is open voor spelers van alle niveaus; lidmaatschap bij de KNBB is niet verplicht. Spelers op de blacklist worden uitgesloten van deelname.
* Op zondag 29 december 2019 speelt de Top-16 van de Crown Hunter Series Ranking het “King/Queen Of The Table” Masters-toernooi. Deze spelers dienen aan minimaal 8 huistoernooien te hebben deelgenomen.

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 11.30, meldtijd 12.00, start toernooi 12.30.
* Maximaal 40 spelers die per toernooi kunnen meedoen.
* Aan het eind van de poulefase GRATIS hapje van het huisje.
* Alternate break. Gebruik van magic-rack bij 9-ball en 10-ball.
* Starten met poules, open loting, geen handicapsysteem.
* Na de poulefase volgen de SKO-A-ronde en de SKO-B-ronde. Doorgaans plaatsen de beste 2 spelers van elke poule zich voor de SKO-A-ronde en Nummers 3 en 4 zich voor de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde (#1: 40%, #2: 25%, #3: 12,5%) en de winnaar van de SKO-B-ronde (10%). De exacte bedragen worden afgerond op basis van de percentages.

(( RANKING DATA ))
De ranking-data zijn als volgt vastgesteld:
* 3 en 24 maart (9/10-ball),
* 7 en 28 [S] april (8/9-ball),
* 12 en 26 mei (10/8-ball),
* 9 en 30 juni (9/10-ball),
* 14 en 28 juli (8/9-ball),
* 11 [S] en 25 augustus (10/8-ball).
[S] betekent dat het een SUPER-toernooi is.

De tweede reeks (11e t/m 20e rankingtoernooi) wordt vastgesteld eind augustus, zodra de poolkalender bekend is van het 2e semester.

(( JACKPOT OPZET ))
* Een speler wint 75% van de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
* Break-format is 9-ball op de spot, geen 3-puntsregel, gebruik van magic rack verplicht.
* Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het gewonnen geldbedrag eerlijk verdeeld onder deze spelers.
* Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten. De kans is groter om geloot te worden bij meer deelnames.
* Het geld wat na 20 edities nog in de Jackpot zit wordt volledig als prijzengeld uitgekeerd bij het side-event voorafgaand aan de Masters op zondag 29 december 2019.

(( RANKING ))
* De Crown Hunter Series en Pool Ranking Nederland ranking worden in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd voor “normale” toernooien (max 50 pnt per speler) en KNBB-B rankingpunten voor “super” toernooien (max 250 pnt per speler).
* Spelers die zonder een legitieme reden voortijdig het toernooi verlaten, worden geschrapt uit de uitslagen van het betreffende toernooi. Dit betekent dat b.v. spelers die zich na de poulefase zich plaatsen voor een van de SKO-rondes geacht worden hun eerstvolgende SKO-partij te spelen.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
* Inschrijven kan door in te loggen op CueScore en op de Going-knop te drukken in het betreffende CueScore-event.
* De inschrijving van elk toernooi gaat minimaal een maand van tevoren open.
* Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
* LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers worden op de blacklist geplaatst en worden uitgesloten van deelname aan volgende rankingtoernooien.
* Bij het inschrijven ga je ook akkoord met onze huisregels, waaronder sportief gedrag tijdens het gehele toernooi, geen oordoppen tijdens het spel en geen eigen consumpties.
* Van het inschrijfgeld van 10 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 3 euro naar de Masters-pot en 6 euro naar het prijzengeld op de dag zelf. Van het inschrijfgeld van 15 euro gaat 1 euro naar de jackpot, 5 euro naar de Masters-pot en 9 euro naar het prijzengeld op de dag zelf.
* De organisatie behoudt het recht om spelers op de wedstrijddag uit te sluiten indien ze zich pas na de uiterlijke meldtijd aanmelden bij de wedstrijdbalie.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 20 edities van de Ranking plaatst zich voor de “King/Queen Of The Table”-Masters op 29 december 2019, met als criterium dat je aan minimaal 8 van de 20 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, gevolgd door SKO.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 (SKO-fase).
* Alle spelers krijgen prijzengeld. Bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages (#1: 32%, #2: 16%, #3: 8%, #5: 4%, #9: 3% en #13: 2%).

(( LIVESTREAM ))
* De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op de Pool and Billiards Delft pagina van YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A
* Bij inschrijving gaat de speler automatisch akkoord met dat ze in beeld kunnen verschijnen op de livestream en ook tevens op social-media foto’s.

(( ORGANISATIE ))
* Het toernooi wordt mogelijk gemaakt door Pool and Billiards Delft. De hoofdorganisatoren zijn Peter Bron en Jok Tang. Ook betrokken bij de wedstrijdleiding zijn Awin Sewgobind, Aidan Mauricio, Carsten Florijn, Matthijn de Jong, Daisy Brouwer en Niels van Adrichem.
* De organisatie en wedstrijdleiding behouden het recht om in gevallen, waarbij de uitvoer van dit reglement dermate ongewenste gevolgen heeft, afwijken van dit reglement. Verder kunnen aan dit reglement geen rechten ontleend worden.
* Laat een bericht achter in dit event of op de Facebook pagina (https://www.facebook.com/Pool-and-Billiards-Delfts-Road-To-The-Crown-Ranking-House-Tournaments-300275997181589/?modal=admin_todo_tour) als je vragen/opmerkingen/verbeterpunten hebt.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Roy Al Ayoubi 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
2 Andrej Karamesic 4 2 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 2
3 Ray Zwaan 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Laurenze Meskers 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
5 Bart van den Berg 4 1 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Aad van Delft 3 3 0 0 9 6 3 0 0 0 0.6 3
2 Satoru Sakai 3 2 0 1 8 6 2 0 0 0 0.571 2
3 Lennert Duyn 3 1 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 1
4 Alvin Stevens 3 0 0 3 4 9 -5 0 0 0 0.308 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Navin Ramkhelawan 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 Hoa Nguyen 4 2 0 2 8 10 -2 0 0 0 0.444 2
3 Hugo Leung 4 2 0 2 9 7 2 0 0 0 0.563 2
4 Kevin Jansen 4 1 0 3 7 9 -2 0 0 0 0.438 1
5 Karin Roijen 4 1 0 3 4 10 -6 0 0 0 0.286 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rienus Gennissen 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 Peter de Swart 4 3 0 1 11 6 5 0 0 0 0.647 3
3 Jok Tang 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Wim Terlingen 4 1 0 3 4 10 -6 0 0 0 0.286 1
5 Ben Zaza 4 0 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Martokarijo 4 4 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 4
2 Adam Kiernicki 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
3 Mario Pušić 4 1 0 3 7 10 -3 0 0 0 0.412 1
4 Awin Sewgobind 4 1 0 3 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
5 Sigfried Janga 4 1 0 3 4 9 -5 0 0 0 0.308 1
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ronald van Adrichem 4 4 0 0 12 1 11 0 0 0 0.923 4
2 Rodrigo Matias 4 3 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 3
3 William (Billy) Kelly 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
4 Lynn Pijpers 4 1 0 3 6 10 -4 0 0 0 0.375 1
5 Theo Schutte 4 0 0 4 2 12 -10 0 0 0 0.143 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Muhsin Yagli 3 3 0 0 9 1 8 0 0 0 0.9 3
2 Patrick Lie-kiauw 3 2 0 1 6 5 1 0 0 0 0.545 2
3 Michael Da Costa Goncalo 3 1 0 2 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
4 Scott Laurens 3 0 0 3 4 9 -5 0 0 0 0.308 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Niels van Adrichem 4 3 0 1 11 9 2 0 0 0 0.55 3
2 Wiresh La 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
3 Carsten Florijn 4 2 0 2 8 9 -1 0 0 0 0.471 2
4 Peter Bron 4 1 0 3 6 10 -4 0 0 0 0.375 1
5 Harrison Janga 4 1 0 3 8 11 -3 0 0 0 0.421 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Bart van den Berg
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 12:24  Table 9
2-A   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 12:24  Table 10
3-B   
Netherlands
Adrie van Delft
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 12:24  Table 11
4-B   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 12:24  Table 15
5-C   
Netherlands
Karin Roijen
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 12:41  Table 15
6-C   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 12:23  Table 7
7-D   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 12:23  Table 8
8-D   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Peter de Swart
Sun 12:24  Table 17
9-E   
Netherlands
Sigfried Janga
Poland
Adam Kiernicki
Sun 12:24  Table 18
10-E   
Netherlands
Awin Sewgobind
Croatia
Mario Pušić
Sun 12:24  Table 16
11-F   
Ireland
William (Billy) Kelly
Netherlands
Theo Schutte
Sun 12:45  Table 18
12-F   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 12:48  Table 8
13-G   
Netherlands
Scott Laurens
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 12:50  Table 17
14-G   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 12:55  Table 9
15-H   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 12:59  Table 7
16-H   
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Netherlands
Peter Bron
Sun 13:04  Table 16

Round 2

Race to 3
17-A   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 13:26  Table 7
18-A   
Netherlands
Bart van den Berg
Netherlands
Raynor Zwaan
Sun 13:10  Table 15
19-B   
Netherlands
Adrie van Delft
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 13:14  Table 8
20-B   
Netherlands
Satoru Sakai
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:21  Table 18
21-C   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 13:29  Table 16
22-C   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 13:08  Table 11
23-D   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Peter de Swart
Sun 13:31  Table 11
24-D   
Netherlands
Jok Tang
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 13:06  Table 10
25-E   
Poland
Adam Kiernicki
Croatia
Mario Pušić
Sun 13:35  Table 15
26-E   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:21  Table 17
27-F   
Netherlands
Theo Schutte
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 13:44  Table 18
28-F   
Ireland
William (Billy) Kelly
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 13:17  Table 9
29-G   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 13:45  Table 17
30-G   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 13:46  Table 8
31-H   
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Peter Bron
Sun 13:53  Table 9
32-H   
Netherlands
Niels van Adrichem
Suriname
Wiresh La
Sun 13:44  Table 10

Round 3

Race to 3
33-A   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Raynor Zwaan
Sun 14:48  Table 9
34-A   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 14:48  Table 16
35-B   
Netherlands
Adrie van Delft
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:35  Table 11
36-B   
Netherlands
Lennert Duyn
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 14:36  Table 8
37-C   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 14:40  Table 15
38-C   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Hugo Leung
Sun 14:51  Table 17
39-D   
Netherlands
Peter de Swart
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 14:52  Table 7
40-D   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Ben Zaza
Sun 14:52  Table 10
41-E   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:55  Table 8
42-E   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 14:55  Table 18
43-F   
Mexico
Rodrigo Matias
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 15:04  Table 11
44-F   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 15:06  Table 15
45-G   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 15:12  Table 9
46-G   
Netherlands
Muhsin Yagli
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 15:18  Table 16
47-H   
Netherlands
Peter Bron
Suriname
Wiresh La
Sun 15:19  Table 7
48-H   
Netherlands
Carsten Florijn
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Sun 15:22  Table 10

Round 4

Race to 3
49-A   
Netherlands
Raynor Zwaan
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 13:59  Table 7
50-A   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Bart van den Berg
Sun 14:02  Table 15
51-C   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Hugo Leung
Sun 14:00  Table 8
52-C   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Karin Roijen
Sun 14:08  Table 11
53-D   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Ben Zaza
Sun 14:01  Table 16
54-D   
Netherlands
Peter de Swart
Netherlands
Jok Tang
Sun 14:13  Table 9
55-E   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 14:14  Table 10
56-E   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:18  Table 17
57-F   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 14:03  Table 18
58-F   
Mexico
Rodrigo Matias
Ireland
William (Billy) Kelly
Sun 14:24  Table 16
59-H   
Suriname
Wiresh La
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Sun 14:30  Table 7
60-H   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 14:30  Table 18

Round 5

Race to 3
61-A   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Bart van den Berg
Sun 15:33  Table 8
62-A   
Netherlands
Raynor Zwaan
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 15:25  Table 17
63-C   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Karin Roijen
Sun 15:26  Table 18
64-C   
Netherlands
Kevin Jansen
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 15:34  Table 9
65-D   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:34  Table 15
66-D   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 15:39  Table 11
67-E   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:35  Table 16
68-E   
Netherlands
Mario Martokarijo
Poland
Adam Kiernicki
Sun 15:37  Table 7
69-F   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Ireland
William (Billy) Kelly
Sun 15:51  Table 10
70-F   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:52  Table 11
71-H   
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 15:54  Table 17
72-H   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 15:55  Table 18

Last sixteen

Race to 4
73   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Suriname
Wiresh La
Sun 16:29  Table 8
74   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 16:31  Table 7
75   
South Africa
Rienus Gennissen
Poland
Adam Kiernicki
Sun 16:31  Table 9
76   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 16:53  Table 10
77   
Netherlands
Adrie van Delft
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 16:31  Table 10
78   
Netherlands
Peter de Swart
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 16:31  Table 11
79   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 16:49  Table 8
80   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 17:01  Table 7

Quarter final

Race to 4
81   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 17:03  Table 9
82   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 17:26  Table 10
83   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 17:18  Table 7
84   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 17:34  Table 9

Semi final

Race to 5
85   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 18:06  Table 7
86   
Netherlands
Mario Martokarijo
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 18:17  Table 8

Final

Race to 5
87   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Mario Martokarijo
  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment