Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 14, 2024

Boven 't IJ 9-ball Open

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Netherlands Ivo Aarts
7 (7/0) 64 (42/22)
66%
1200
2 Netherlands Nick van den Berg
Plan B
7 (6/1) 60 (41/19)
68%
920
3 Netherlands Gilliano Smit
6 (5/1) 50 (32/18)
64%
680
3 Netherlands Tamara Rademakers
6 (5/1) 52 (31/21)
60%
680
5 Netherlands Sha Chong Woo
7 (5/2) 66 (36/30)
55%
480
5 Netherlands Casper Verstegen
Plan B
5 (4/1) 42 (25/17)
60%
480
5 Netherlands Guido Janssen
7 (5/2) 56 (34/22)
61%
480
5 Uganda Cyriel Ledoux
5 (4/1) 47 (27/20)
57%
480
9 Netherlands Ed Geels
5 (3/2) 45 (27/18)
60%
320
Show more
9 Netherlands Jan Smeels
Plan B
4 (3/1) 38 (19/19)
50%
320
9 Netherlands Maan Sadal
Boven 't IJ
6 (4/2) 52 (29/23)
56%
320
9 Netherlands Muhsin Yağlı
Boven 't IJ
4 (3/1) 34 (22/12)
65%
320
9 Azerbaijan Ramin Ismayilov
6 (4/2) 56 (31/25)
55%
320
9 Netherlands Damiën Jesich
6 (4/2) 51 (27/24)
53%
320
9 Netherlands Sky van den Berg
5 (3/2) 46 (26/20)
57%
320
9 Sudan Hassan Osman
6 (4/2) 59 (30/29)
51%
320
17 Vietnam Hoa Nguyen
5 (3/2) 41 (22/19)
54%
240
17 Netherlands Jan Rempe
Boven 't IJ
4 (2/2) 36 (21/15)
58%
240
17 Netherlands Michael de Schepper
4 (2/2) 36 (21/15)
58%
240
17 Netherlands Rene Peeters
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
240
17 Netherlands Jerrel Nanhekhan
Boven 't IJ
4 (2/2) 41 (20/21)
49%
240
17 Netherlands Joshua Harkelijn
Boven 't IJ
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
240
17 South Africa Jacques Van Jaarsvelt
4 (2/2) 39 (19/20)
49%
240
17 Greece Theodoros Dimitriadis
5 (3/2) 45 (27/18)
60%
240
25 Netherlands Patrick Lie Kiauw
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
200
25 Netherlands Ijsbrand Bergisch
Plan B
4 (2/2) 38 (18/20)
47%
200
25 Netherlands Jur Kous
Plan B
4 (2/2) 35 (19/16)
54%
200
25 Netherlands Johan van der Leest
4 (2/2) 40 (20/20)
50%
200
25 Netherlands Jerry Scholten
4 (2/2) 37 (17/20)
46%
200
25 Netherlands Richard Floris
Boven 't IJ
4 (2/2) 41 (20/21)
49%
200
25 Netherlands Sonny Haegmans
4 (2/2) 38 (19/19)
50%
200
25 Netherlands John Haegmans
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
200
33 Greece Nick Balafas
3 (1/2) 27 (14/13)
52%
160
33 Netherlands Peter Bron
Pool and Billiards Delft
3 (1/2) 26 (9/17)
35%
160
33 Suriname Joel Kartowikromo
3 (1/2) 30 (16/14)
53%
160
33 Netherlands Arno Brouwer
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
160
33 Netherlands Michael Verbeek
Plan B
3 (1/2) 23 (8/15)
35%
160
33 Netherlands Otman Acharrat
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
160
33 Bonaire, Saint Eustatius and Saba Aytel Soliano
Boven 't IJ
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
160
33 Netherlands Chaka Sanichar
Boven 't IJ
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
160
33 Albania Rahadi Hamid
Boven 't IJ
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
160
33 Netherlands Rani Matti
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
160
33 Netherlands Edward w
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
160
33 Netherlands Joey Haegmans
3 (1/2) 27 (14/13)
52%
160
33 Netherlands Joost Vollebregt
3 (1/2) 29 (15/14)
52%
160
33 Netherlands Timothy Voortman
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
160
33 Netherlands Richard van velthoven
Plan B
3 (1/2) 23 (8/15)
35%
160
33 Netherlands Ronald Jaspers
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
160
49 Netherlands Peter de Vries
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
120
49 Netherlands Caroline van Steenbergen
Boven 't IJ
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
120
49 Morocco Youssef ZKak
Boven 't IJ
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
120
49 Norway Espen Falkenhaug
Plan B
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
120
49 Suriname Vidjindre Ramcharan
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
120
49 Netherlands Hervis Hamid
Boven 't IJ
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
120
49 Netherlands Radjis Ramoutar
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
120
49 Netherlands Stefan Bakker
Boven 't IJ
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
120
49 Indonesia Yayan Ahaddian Wijayanto
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
120
49 Netherlands Jeroen den Rooijen
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
120
49 Netherlands Marc Stevelmans
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
120
49 Netherlands Bram Singor
Boven 't IJ
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
120
49 Netherlands D Bast
Boven 't IJ
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
120
49 Serbia Aleksandar Petrović
Boven 't IJ
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
120
49 Poland Kamil Szewczuk
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
120
49 Ireland Richard Tsang
2 (0/2) 12 (0/12)
0%
120
Starts Jul 14, 2024, 10:00 AM (local time)
Entry deadline Jul 14, 2024, 12:00 AM (local time)
Organizer Boven 't IJ
Contact Bertan Isik and Shoaib Momand (momandshoaib@gmail.com, 0684428799)
Rankings Pool Ranking Nederland
Format Double to Single elimination (64 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
More info
Op zondag 14 juli organiseert Poolcentrum Boven t IJ het Boven 't IJ 9-ball Open

Vlak voor het toernooi zullen alle tafels voorzien worden van gloednieuwe Simonis lakens!

Dit toernooi telt mee voor de Nationale Ranking als een TOP-toernooi!
Maximaal 64 deelnemers.

Het toernooi zit binnen 24 uur vol 😱. Vanaf nu word er een reservelijst bijgehouden. Comment als je op de reservelijst wil!!

Opzet
Discipline: 9ball
Magic rack, 9b op de spot, 3-puntsregel, alternate-break.
Winnaarskant race naar de 6
Verliezerskant race naar de 6
Dubbel k.o. tot de laatste 16.

De zaal gaat open om 09.00
Het toernooi start om 10.00
Op zaterdag 13 juli zal de loting gedaan worden en zullen de starttijden vermeld worden achter de desbetreffende wedstrijden
Meldtijden zijn een halfuur voor starttijd!
Ben je niet aanwezig bij de start van je partij dan gaat er per 5min. een rack naar de tegenstander. Na 30min heb je de partij verloren. ( Tenzij de wedstrijdleiding anders beslist).

Inschrijven
Inschrijfgeld: €40,-
Je kan je inschrijven door €40,- over te maken naar NL81 INGB 0700 3460 31 t.n.v. Bertan Isik.
Zet in de omschrijving je "voor- en achternaam" en "Boven 't IJ Open", wij zullen je vervolgens toevoegen aan het toernooi.

Afmelden met terugbetaling kan tot en met woensdag 10 juli 23.59u daarna zal er geen inschrijfgeld meer terugbetaald worden.

Prijzengeld
Tot en met de laatste 16
Prijzengeld is gegarandeerd! +€110,- added
De finale moet gespeeld worden! ( anders vervalt het recht op het prijzengeld)!

1ste prijs €700,-
2de prijs €400,-
3/4de prijs € 225,-
5/8ste prijs €120,-
9/16de prijs €80,-

Reservelijst
Er zal een reservelijst worden bijgehouden op volgorde van aanmelding in de comments van dit evenement. (Dus niet via andere kanalen).
(Afmeldingen worden door ons verwerkt na vermelden, dus aub niet zelf uitschrijven).

Parkeren
Zoals vele van jullie weten is parkeren bij ons GRATIS op zondag (als je buiten parkeert):
zet je navigatie naar Buikslotermeerplein 161 of klik op de link: https://maps.app.goo.gl/wNotxcpXjkgjGjw37
Parkeergarage is NIET gratis, maar 1.40 voor de eerste 3 uur, daarna 1.40 per uur.
https://maps.app.goo.gl/A2UNrcWwfQaoFn2M8

Reservelijst:
1. Anthony Martilla
2. Irfan Keyüm
3. Amir Ylbegi
4. Mo Alobaid

Video / Livestream

Schedule

BETA Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Damiën Jesich
Netherlands
Bram Singor
Sun 10:00  Table 1
2   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 10:00  Table 2
3   
Netherlands
Caroline van Steenbergen
Netherlands
Ijsbrand Bergisch
Sun 10:00  Table 5
4   
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Aytel Soliano
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 10:00  Table 6
5   
Netherlands
Timothy Voortman
Ireland
Richard Tsang
Sun 10:33  Table 9
6   
Netherlands
Muhsin Yağlı
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sun 10:00  Table 7
7   
Netherlands
Joey Haegmans
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 10:36  Table 7
8   
Netherlands
Sky van den Berg
Norway
Espen Falkenhaug
Sun 10:00  Table 8
9   
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Jan Rempe
Sun 10:00  Table 9
10   
Poland
Kamil Szewczuk
Netherlands
John Haegmans
Sun 10:39  Table 6
11   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
D Bast
Sun 10:00  Table 10
12   
Netherlands
Edward w
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 10:51  Table 11
13   
Morocco
Youssef ZKak
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 10:54  Table 8
14   
Netherlands
Richard van velthoven
Suriname
Joel Kartowikromo
Sun 10:54  Table 15
15   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Richard Floris
Sun 10:00  Table 11
16   
Netherlands
Johan van der Leest
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Sun 10:57  Table 10
17   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Netherlands
Ronald Jaspers
Sun 11:00  Table 2
18   
Netherlands
Tamara Rademakers
Netherlands
Joost Vollebregt
Sun 11:03  Table 13
19   
Netherlands
Rene Peeters
Netherlands
Peter de Vries
Sun 11:03  Table 12
20   
Netherlands
Guido Janssen
Sudan
Hassan Osman
Sun 11:08  Table 1
21   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Sonny Haegmans
Sun 11:14  Table 14
22   
Albania
Rahadi Hamid
Netherlands
Ed Geels
Sun 10:00  Table 12
23   
Greece
Theodoros Dimitriadis
Suriname
Vidjindre Ramcharan
Sun 11:19  Table 18
24   
Netherlands
Arno Brouwer
Netherlands
Jan Smeels
Sun 10:00  Table 6
25   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Nick van den Berg
Sun 11:20  Table 6
26   
Netherlands
Marc Stevelmans
Netherlands
Sha Chong Woo
Sun 11:20  Table 11
27   
Netherlands
Radjis Ramoutar
South Africa
Jacques Van Jaarsvelt
Sun 10:00  Table 14
28   
Greece
Nick Balafas
Netherlands
Jerry Scholten
Sun 10:00  Table 15
29   
Netherlands
Casper Verstegen
Netherlands
Jeroen den Rooijen
Sun 11:24  Table 9
30   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Rani Matti
Sun 11:29  Table 5
31   
Serbia
Aleksandar Petrović
Netherlands
Otman Acharrat
R1
Sun 10:00  Table 18
32   
Netherlands
Michael de Schepper
Netherlands
Peter Bron
Sun 11:31  Table 8

Winner round 1

Race to 6
33   
Netherlands
Damiën Jesich
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 11:53  Table 15
34   
Netherlands
Ijsbrand Bergisch
Netherlands
Joshua Harkelijn
R1
Sun 12:18  Table 18
35   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Muhsin Yağlı
Sun 12:23  Table 11
36   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Sky van den Berg
Sun 12:24  Table 1
37   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
John Haegmans
Sun 12:28  Table 8
38   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 12:28  Table 10
39   
Uganda
Cyriel Ledoux
Suriname
Joel Kartowikromo
Sun 12:35  Table 12
40   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Sun 13:01  Table 6
41   
Netherlands
Ronald Jaspers
Netherlands
Tamara Rademakers
Sun 13:05  Table 5
42   
Netherlands
Rene Peeters
Netherlands
Guido Janssen
Sun 13:12  Table 18
43   
Netherlands
Sonny Haegmans
Netherlands
Ed Geels
Sun 13:13  Table 13
44   
Greece
Theodoros Dimitriadis
Netherlands
Jan Smeels
Sun 13:20  Table 13
45   
Netherlands
Nick van den Berg
Netherlands
Sha Chong Woo
Sun 13:36  Table 14
46   
South Africa
Jacques Van Jaarsvelt
Greece
Nick Balafas
Sun 13:47  Table 11
47   
Netherlands
Casper Verstegen
Netherlands
Jur Kous
Sun 13:53  Table 15
48   
Netherlands
Otman Acharrat
Netherlands
Michael de Schepper
Sun 14:04  Table 6

Loser round 1

Race to 6
49   
Netherlands
Bram Singor
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 11:50  Table 12
50   
Netherlands
Caroline van Steenbergen
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Aytel Soliano
Sun 12:00  Table 7
51   
Ireland
Richard Tsang
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sun 12:19  Table 6
52   
Netherlands
Joey Haegmans
Norway
Espen Falkenhaug
Sun 12:24  Table 5
53   
Netherlands
Michael Verbeek
Poland
Kamil Szewczuk
Sun 12:25  Table 13
54   
Netherlands
D Bast
Netherlands
Edward w
Sun 12:28  Table 9
55   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Richard van velthoven
Sun 12:33  Table 2
56   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Johan van der Leest
Sun 12:36  Table 15
57   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Netherlands
Joost Vollebregt
Sun 12:42  Table 14
58   
Netherlands
Peter de Vries
Sudan
Hassan Osman
Sun 13:09  Table 7
59   
Netherlands
Hervis Hamid
Albania
Rahadi Hamid
Sun 13:13  Table 10
60   
Suriname
Vidjindre Ramcharan
Netherlands
Arno Brouwer
Sun 13:15  Table 8
61   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Marc Stevelmans
Sun 13:20  Table 15
62   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Netherlands
Jerry Scholten
R2
Sun 13:38  Table 9
63   
Netherlands
Jeroen den Rooijen
Netherlands
Rani Matti
Sun 13:51  Table 2
64   
Serbia
Aleksandar Petrović
Netherlands
Peter Bron
Sun 13:54  Table 12

Loser round 2

Race to 6
65   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Otman Acharrat
Sun 15:04  Table 7
66   
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Aytel Soliano
Netherlands
Jur Kous
Sun 14:51  Table 13
67   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Greece
Nick Balafas
Sun 15:36  Table 11
68   
Netherlands
Joey Haegmans
Netherlands
Sha Chong Woo
Sun 14:43  Table 9
69   
Netherlands
Michael Verbeek
Greece
Theodoros Dimitriadis
Sun 14:55  Table 6
70   
Netherlands
Edward w
Netherlands
Sonny Haegmans
Sun 14:05  Table 7
71   
Netherlands
Richard van velthoven
Netherlands
Guido Janssen
Sun 14:16  Table 8
72   
Netherlands
Johan van der Leest
Netherlands
Ronald Jaspers
Sun 14:27  Table 14
73   
Netherlands
Joost Vollebregt
R1
Netherlands
Richard Floris
Sun 14:07  Table 18
74   
Sudan
Hassan Osman
Suriname
Joel Kartowikromo
Sun 14:19  Table 5
75   
Albania
Rahadi Hamid
Netherlands
Maan Sadal
Sun 15:08  Table 8
76   
Netherlands
Arno Brouwer
Netherlands
John Haegmans
Sun 14:29  Table 2
77   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 14:46  Table 15
78   
Netherlands
Jerry Scholten
Netherlands
Timothy Voortman
Sun 14:51  Table 10
79   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Ijsbrand Bergisch
Sun 15:16  Table 2
80   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Damiën Jesich
Sun 15:19  Table 12

Winners qualification

Race to 6
81   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 15:23  Table 18
82   
Netherlands
Muhsin Yağlı
Netherlands
Sky van den Berg
Sun 15:33  Table 5
83   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 15:34  Table 13
84   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Sun 15:35  Table 6
85   
Netherlands
Tamara Rademakers
Netherlands
Rene Peeters
Sun 15:49  Table 14
86   
Netherlands
Ed Geels
Netherlands
Jan Smeels
Sun 15:54  Table 10
87   
Netherlands
Nick van den Berg
South Africa
Jacques Van Jaarsvelt
Sun 15:57  Table 9
88   
Netherlands
Casper Verstegen
Netherlands
Michael de Schepper
Sun 15:59  Table 18

Loser round 3

Race to 6
89   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Jur Kous
Sun 16:10  Table 12
90   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Sha Chong Woo
Sun 16:31  Table 6
91   
Greece
Theodoros Dimitriadis
Netherlands
Sonny Haegmans
Sun 16:01  Table 15
92   
Netherlands
Guido Janssen
Netherlands
Johan van der Leest
Sun 16:20  Table 8
93   
Netherlands
Richard Floris
Sudan
Hassan Osman
R1
Sun 16:08  Table 7
94   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
John Haegmans
Sun 16:24  Table 13
95   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Jerry Scholten
Sun 16:22  Table 2
96   
Netherlands
Ijsbrand Bergisch
Netherlands
Damiën Jesich
Sun 16:30  Table 11

Losers qualification

Race to 6
97   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Sun 17:29  Table 11
98   
Netherlands
Sha Chong Woo
Netherlands
Jan Rempe
Sun 17:42  Table 6
99   
Greece
Theodoros Dimitriadis
Netherlands
Sky van den Berg
Sun 17:05  Table 18
100   
Netherlands
Guido Janssen
Netherlands
Joshua Harkelijn
R2
Sun 17:23  Table 14
101   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Michael de Schepper
Sun 17:07  Table 15
102   
Netherlands
Maan Sadal
South Africa
Jacques Van Jaarsvelt
Sun 17:23  Table 13
103   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Ed Geels
Sun 17:32  Table 10
104   
Netherlands
Damiën Jesich
Netherlands
Rene Peeters
Sun 17:26  Table 12

Last sixteen

Race to 6
105   
Netherlands
Gilliano Smit
Sudan
Hassan Osman
Sun 19:23  Table 18
106   
Netherlands
Muhsin Yağlı
Netherlands
Sha Chong Woo
Sun 19:23  Table 15
107   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Ed Geels
Sun 19:23  Table 14
108   
Uganda
Cyriel Ledoux
R1
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
R1
Sun 19:24  Table 13
109   
Netherlands
Tamara Rademakers
Netherlands
Sky van den Berg
Sun 19:24  Table 12
110   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Guido Janssen
Sun 19:24  Table 11
111   
Netherlands
Nick van den Berg
Netherlands
Damiën Jesich
Sun 19:24  Table 10
112   
Netherlands
Casper Verstegen
Netherlands
Maan Sadal
Sun 19:24  Table 6

Quarter final

Race to 6
113   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Sha Chong Woo
Sun 20:55  Table 14
114   
Netherlands
Ivo Aarts
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 20:37  Table 18
115   
Netherlands
Tamara Rademakers
Netherlands
Guido Janssen
Sun 20:55  Table 15
116   
Netherlands
Nick van den Berg
R2
Netherlands
Casper Verstegen
Sun 20:37  Table 13

Semi final

Race to 6
117   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 22:23  Table 15
118   
Netherlands
Tamara Rademakers
Netherlands
Nick van den Berg
Sun 21:49  Table 18

Final

Race to 6
119   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Nick van den Berg
Sun 23:22  Table 15

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants