Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 5, 2024

BOK (Brabants Open Kampioenschap) 2024

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Netherlands Yannick Pongers
SPC Woensel
9 (8/1) 81 (52/29)
64%
2 Belgium Moritz Lauwereyns
7 (6/1) 62 (40/22)
65%
3 Morocco Aziz Moussati
6 (5/1) 48 (30/18)
63%
3 United Kingdom Michael Sagar
8 (6/2) 73 (45/28)
62%
5 Netherlands Tim Jonkman
5 (4/1) 45 (27/18)
60%
5 Netherlands Muhsin Yağlı
Boven 't IJ
7 (5/2) 65 (37/28)
57%
5 Netherlands Quinten Pongers
SPC Woensel
7 (5/2) 63 (37/26)
59%
5 Netherlands John Haegmans
6 (4/2) 57 (30/27)
53%
9 Netherlands Gilliano Smit
4 (3/1) 35 (23/12)
66%
Show more
9 Netherlands Ivo Aarts
4 (3/1) 34 (23/11)
68%
9 Netherlands Joshua Harkelijn
Boven 't IJ
4 (3/1) 32 (19/13)
59%
9 Uganda Cyriel Ledoux
4 (3/1) 41 (22/19)
54%
9 Sudan Hassan Osman
5 (3/2) 49 (23/26)
47%
9 Germany Ugur Türkü
6 (4/2) 53 (29/24)
55%
9 Nepal Phuntsok Jaegers
6 (4/2) 57 (32/25)
56%
9 Syria mohamad adnan
4 (3/1) 36 (18/18)
50%
17 Netherlands Youri Luiken
4 (2/2) 39 (19/20)
49%
17 Netherlands Ralf Zigahn
4 (2/2) 32 (15/17)
47%
17 Suriname Vidjindre Ramcharan
5 (3/2) 46 (23/23)
50%
17 Netherlands Hervis Hamid
Boven 't IJ
5 (3/2) 48 (26/22)
54%
17 Netherlands Willie Brouwer
Boven 't IJ
4 (2/2) 38 (17/21)
45%
17 Hong Kong Wai Hin Chu
4 (2/2) 33 (16/17)
48%
17 Syria Laeth Haidar
4 (2/2) 38 (19/19)
50%
17 Belgium Maarten Plyson
4 (2/2) 35 (20/15)
57%
25 Netherlands Jan Rempe
Boven 't IJ
4 (2/2) 36 (20/16)
56%
25 Poland Martin Sawicki
House of Billiards Weert Org
4 (2/2) 33 (18/15)
55%
25 Netherlands Guido Janssen
4 (2/2) 40 (21/19)
53%
25 Netherlands Sonny Haegmans
4 (2/2) 37 (16/21)
43%
25 Germany Ammar Alkhalaf
4 (2/2) 34 (16/18)
47%
25 Syria Mr.mo Alobaid
4 (2/2) 36 (16/20)
44%
25 Germany Christian Cüster
4 (2/2) 39 (19/20)
49%
25 Iraq Samer Alkareemawi
4 (2/2) 37 (20/17)
54%
33 Netherlands Tim De Ruyter
3 (1/2) 26 (14/12)
54%
33 Netherlands Norman Bakker
3 (1/2) 32 (15/17)
47%
33 Netherlands Tom Penrose
3 (1/2) 31 (16/15)
52%
33 Belgium Gino De Ruyter
De Distel
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
33 Netherlands Mathijs Waijers
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
33 Netherlands Anthony Martilia
3 (1/2) 27 (10/17)
37%
33 Netherlands Johan Palé
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
33 Netherlands Mika van Berkel
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
33 Azerbaijan Ramin Ismayilov
3 (1/2) 29 (15/14)
52%
33 Netherlands Daan van der Eerden
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
33 Serbia Aleksandar Petrović
Boven 't IJ
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
33 Netherlands Anja Wijling
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
33 Belgium Bryan Moeyaert
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
33 Germany Jamal Abazid
3 (1/2) 27 (10/17)
37%
33 Netherlands Stephen Reiziger
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
33 Cape Verde Hasan Jafar
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
49 Netherlands Xavier Karis
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
49 Netherlands Michael de Schepper
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
49 United Kingdom Steve Webb
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
49 Netherlands Eelco Rustenburg
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
49 Albania Rahadi Hamid
Boven 't IJ
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
49 Netherlands Joey Haegmans
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
49 Netherlands Joost Vollebregt
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
49 Netherlands Richard Floris
Boven 't IJ
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
49 Netherlands Jeroen den Rooijen
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
49 Poland Arek Skorski
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
49 Antigua and Barbuda Lynn Pijpers
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
49 Netherlands Bram Hofland
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
49 Mongolia norvoo noogi
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
49 Netherlands Joep Van der Aa
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
49 Spain Andrés Mena
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
49 Syria Mohammad Al Asfar
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
Starts May 5, 2024, 10:00 AM (local time)
Entry deadline May 4, 2024, 12:00 AM (local time)
Organizer Poolcentrum 4friends
Contact Liesbeth Jacobi , Poolcentrum 4 Friends (Info@poolcentrum4friends.nl, 0135442281) and Geoffrey Ibes
Format Double to Single elimination (64 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
More info
OP ZONDAG 5 MEI WORDT HET BRABANTS OPEN KAMPIOENSCHAP 2024 GEORGANISEERD. DIT TOERNOOI WORDT MEDE MOGELIJK GEMAAKT DOOR ONZE SPONSORS:
Coca Cola || Bavaria || PoolBrothers || Sonny's Billiard Supply
Net zoals vorige edities zal dit evenement plaatsvinden bij Poolcentrum 4Friends te Tilburg. Het toernooi wordt gespeeld op Sam “Kim Steel” tafels gefit met Iwan Simonis Cloth en met Aramith Tournament Balls.
----------
OPZET:
----------
Datum: 5 mei 2024
Zaal open: 09.00 uur
Aanvang: 10.00 uur
Inschrijfgeld: €30,-
Speltype: 9-ball
Regels: WPA Rules
Racelengte: minimaal b.o. 11
Racking: Winner Breaks, No Magic Rack, Rack Your Own, No 9-Ball Breaks, 1 op de spot
Schema: 64 man Double K.O, daarna 16 man Single K.O.
Prijzen: 16 prijzen
Prijsverdeling:
1e € 750.00
2e € 450.00
3-4 € 230.00
5-8 € 110.00
9-16 € 50.00
-------------------
INSCHRIJVEN:
-------------------
Inschrijven doe je in twee stappen. Eerst bevestig je je aanwezigheid op Cuescore. Dit kun je doen door een bericht naar Geoffrey Ibes te sturen. Vervolgens schrijf je het geld over naar het rekeningnummer van de organisatie. Dan pas wordt je vermeld als ingeschreven op de lijst. Hierin worden geen uitzonderingen gemaakt! Contante voldoening van je inschrijving is mogelijk, maar niet op de dag zelf! Dit kan bij Poolcentrum 4Friends.
Hoe betaal je je inschrijfgeld:
Nederland:
Rekeningnummer: NL28INGB0652748988 t.n.v “Poolcentrum 4Friends”
Omschrijving: “BOK 2024” en “voor- en achternaam”
Payment outside Netherlands:
IBAN: NL28INGB0652748988
BIC: INGBNL2A
Name Bank: ING Bank N.V.
Description: “BOK 2024” en “First- & Lastname”
------------------
MELDTIJDEN:
------------------
De zaal zal om 09.00 open zijn en de eerste wedstrijden beginnen om 10.00. Voor een beter verloop van het toernooi, zal een dag voor het toernooi de loting gedaan worden. Het tijdstip van aanmelden voor de spelers wordt dan ook bekendgemaakt. Bij te late aanmelding kan de wedstrijdleiding ingrijpen door de speler een achterstand op te leggen. Uitkeren van de sponsorgelden zal enkel gebeuren als de finale uitgespeeld is.
Aanmelding eerste wedstrijden: 09.15 - 09.45
Aanmelding andere wedstrijden: 10.00 – 10.30
Dresscode: Niet verplicht tijdens het toernooi.
Om op de hoogte te blijven van andere evenementen van Poolcentrum 4 Friends ' like' onze Facebook pagina poolcentrum 4Friends.

Schedule

BETA Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Anja Wijling
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 09:57  Table 1
2   
Netherlands
Joep Van der Aa
Netherlands
Johan Palé
Sun 09:57  Table 2
3   
Spain
Andrés Mena
Syria
Mr.mo Alobaid
Sun 09:57  Table 3
4   
Belgium
Maarten Plyson
Netherlands
Mathijs Waijers
Sun 09:57  Table 4
5   
Mongolia
norvoo noogi
Syria
mohamad adnan
Sun 09:57  Table 5
6   
Netherlands
Stephen Reiziger
Netherlands
Tom Penrose
Sun 09:58  Table 6
7   
Netherlands
Youri Luiken
Belgium
Bryan Moeyaert
Sun 09:58  Table 7
8   
Belgium
Gino De Ruyter
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 09:58  Table 8
9   
Netherlands
Eelco Rustenburg
R1
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 09:58  Table 17
10   
Germany
Ammar Alkhalaf
R2
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 09:58  Table 18
11   
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 09:58  Table 11
12   
Nepal
Phuntsok Jaegers
Germany
Jamal Abazid
Sun 09:58  Table 13
13   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Germany
Ugur Türkü
Sun 10:31  Table 18
14   
Suriname
Vidjindre Ramcharan
Netherlands
Joost Vollebregt
Sun 10:44  Table 4
15   
Syria
Laeth Haidar
United Kingdom
Steve Webb
Sun 10:57  Table 2
16   
Netherlands
Guido Janssen
Netherlands
Anthony Martilia
Sun 10:39  Table 6
17   
Poland
Martin Sawicki
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 11:13  Table 3
18   
Netherlands
Bram Hofland
Morocco
Aziz Moussati
Sun 11:11  Table 13
19   
Serbia
Aleksandar Petrović
Netherlands
Daan van der Eerden
Sun 10:35  Table 17
20   
Netherlands
Jeroen den Rooijen
Netherlands
Willie Brouwer
R1
Sun 10:40  Table 1
21   
Netherlands
Xavier Karis
Hong Kong
Wai Hin Chu
Sun 10:58  Table 11
22   
Cape Verde
Hasan Jafar
R1
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 11:03  Table 5
23   
Germany
Christian Cüster
R1
Netherlands
Richard Floris
Sun 11:09  Table 8
24   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Norman Bakker
Sun 11:20  Table 7
25   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Muhsin Yağlı
Sun 11:20  Table 18
26   
Uganda
Cyriel Ledoux
Syria
Mohammad Al Asfar
Sun 11:38  Table 1
27   
United Kingdom
Michael Sagar
Sudan
Hassan Osman
R2
Sun 11:40  Table 13
28   
Iraq
Samer Alkareemawi
Poland
Arek Skorski
Sun 11:50  Table 11
29   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 11:52  Table 17
30   
Belgium
Moritz Lauwereyns
R3
Albania
Rahadi Hamid
Sun 12:01  Table 4
31   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Sonny Haegmans
Sun 12:02  Table 8
32   
Netherlands
Michael de Schepper
Netherlands
John Haegmans
Sun 12:03  Table 3

Winner round 1

Race to 6
33   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Johan Palé
Sun 12:10  Table 6
34   
Syria
Mr.mo Alobaid
Belgium
Maarten Plyson
Sun 12:15  Table 2
35   
Syria
mohamad adnan
Netherlands
Tom Penrose
Sun 12:15  Table 18
36   
Netherlands
Youri Luiken
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 12:26  Table 5
37   
Netherlands
Ivo Aarts
Germany
Ammar Alkhalaf
Sun 12:29  Table 7
38   
Netherlands
Ralf Zigahn
Germany
Jamal Abazid
Sun 12:34  Table 13
39   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Suriname
Vidjindre Ramcharan
Sun 12:50  Table 11
40   
Syria
Laeth Haidar
Netherlands
Anthony Martilia
Sun 12:53  Table 2
41   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Morocco
Aziz Moussati
Sun 13:39  Table 8
42   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 13:27  Table 13
43   
Hong Kong
Wai Hin Chu
Cape Verde
Hasan Jafar
Sun 13:39  Table 1
44   
Germany
Christian Cüster
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 13:46  Table 17
45   
Netherlands
Muhsin Yağlı
R1
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 13:47  Table 2
46   
Sudan
Hassan Osman
Iraq
Samer Alkareemawi
Sun 13:49  Table 5
47   
Netherlands
Yannick Pongers
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 13:48  Table 11
48   
Netherlands
Sonny Haegmans
Netherlands
John Haegmans
Sun 13:55  Table 7

Loser round 1

Race to 6
49   
Netherlands
Anja Wijling
Netherlands
Joep Van der Aa
Sun 12:54  Table 17
50   
Spain
Andrés Mena
Netherlands
Mathijs Waijers
Sun 12:55  Table 8
51   
Mongolia
norvoo noogi
Netherlands
Stephen Reiziger
Sun 12:59  Table 7
52   
Belgium
Bryan Moeyaert
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 13:00  Table 4
53   
Netherlands
Eelco Rustenburg
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 13:00  Table 1
54   
Netherlands
Joey Haegmans
Nepal
Phuntsok Jaegers
Sun 13:09  Table 6
55   
Germany
Ugur Türkü
Netherlands
Joost Vollebregt
Sun 13:13  Table 3
56   
United Kingdom
Steve Webb
Netherlands
Guido Janssen
Sun 13:17  Table 18
57   
Poland
Martin Sawicki
Netherlands
Bram Hofland
Sun 14:03  Table 6
58   
Serbia
Aleksandar Petrović
Netherlands
Jeroen den Rooijen
Sun 13:59  Table 3
59   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 14:08  Table 4
60   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Norman Bakker
Sun 14:41  Table 13
61   
Netherlands
Jan Rempe
Syria
Mohammad Al Asfar
Sun 14:41  Table 2
62   
United Kingdom
Michael Sagar
Poland
Arek Skorski
Sun 14:43  Table 3
63   
Netherlands
Tim De Ruyter
R1
Albania
Rahadi Hamid
Sun 14:44  Table 6
64   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Michael de Schepper
Sun 14:45  Table 17

Loser round 2

Race to 6
65   
Netherlands
Anja Wijling
Netherlands
Sonny Haegmans
Sun 14:46  Table 18
66   
Netherlands
Mathijs Waijers
Netherlands
Yannick Pongers
R2
Sun 15:32  Table 7
67   
Netherlands
Stephen Reiziger
Iraq
Samer Alkareemawi
Sun 15:22  Table 17
68   
Belgium
Bryan Moeyaert
Netherlands
Muhsin Yağlı
Sun 15:15  Table 6
69   
Netherlands
Mika van Berkel
Germany
Christian Cüster
Sun 14:46  Table 7
70   
Nepal
Phuntsok Jaegers
Cape Verde
Hasan Jafar
Sun 15:09  Table 3
71   
Germany
Ugur Türkü
Netherlands
Daan van der Eerden
Sun 14:50  Table 8
72   
Netherlands
Guido Janssen
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 15:00  Table 5
73   
Poland
Martin Sawicki
Netherlands
Anthony Martilia
Sun 14:53  Table 1
74   
Serbia
Aleksandar Petrović
Suriname
Vidjindre Ramcharan
Sun 15:05  Table 11
75   
Netherlands
Hervis Hamid
Germany
Jamal Abazid
Sun 16:03  Table 7
76   
Netherlands
Norman Bakker
Germany
Ammar Alkhalaf
Sun 16:09  Table 17
77   
Netherlands
Jan Rempe
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 15:59  Table 13
78   
United Kingdom
Michael Sagar
R2
Netherlands
Tom Penrose
Sun 15:40  Table 18
79   
Netherlands
Tim De Ruyter
Syria
Mr.mo Alobaid
Sun 15:41  Table 4
80   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Johan Palé
Sun 15:44  Table 2

Winners qualification

Race to 6
81   
Netherlands
Gilliano Smit
Belgium
Maarten Plyson
Sun 15:35  Table 8
82   
Syria
mohamad adnan
Netherlands
Youri Luiken
Sun 15:47  Table 1
83   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 16:09  Table 5
84   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Syria
Laeth Haidar
Sun 16:10  Table 3
85   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 16:11  Table 6
86   
Hong Kong
Wai Hin Chu
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 16:21  Table 11
87   
Uganda
Cyriel Ledoux
Sudan
Hassan Osman
Sun 16:23  Table 4
88   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
John Haegmans
Sun 16:31  Table 18

Loser round 3

Race to 6
89   
Netherlands
Sonny Haegmans
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 16:37  Table 2
90   
Iraq
Samer Alkareemawi
Netherlands
Muhsin Yağlı
Sun 16:43  Table 13
91   
Germany
Christian Cüster
Nepal
Phuntsok Jaegers
Sun 16:48  Table 8
92   
Germany
Ugur Türkü
Netherlands
Guido Janssen
Sun 16:54  Table 3
93   
Poland
Martin Sawicki
Suriname
Vidjindre Ramcharan
Sun 16:55  Table 5
94   
Netherlands
Hervis Hamid
Germany
Ammar Alkhalaf
Sun 17:23  Table 2
95   
Netherlands
Jan Rempe
United Kingdom
Michael Sagar
R2
Sun 17:00  Table 17
96   
Syria
Mr.mo Alobaid
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 17:05  Table 1

Losers qualification

Race to 6
97   
Netherlands
Yannick Pongers
Syria
Laeth Haidar
Sun 17:23  Table 6
98   
Netherlands
Muhsin Yağlı
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 18:07  Table 6
99   
Nepal
Phuntsok Jaegers
Netherlands
Youri Luiken
Sun 18:01  Table 5
100   
Germany
Ugur Türkü
Belgium
Maarten Plyson
Sun 17:59  Table 1
101   
Suriname
Vidjindre Ramcharan
Netherlands
John Haegmans
Sun 18:09  Table 3
102   
Netherlands
Hervis Hamid
Sudan
Hassan Osman
Sun 18:24  Table 7
103   
United Kingdom
Michael Sagar
Hong Kong
Wai Hin Chu
Sun 18:30  Table 2
104   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 17:50  Table 4

Last sixteen

Race to 6
105   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 19:26  Table 1
106   
Syria
mohamad adnan
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 19:26  Table 2
107   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
John Haegmans
Sun 19:26  Table 3
108   
Netherlands
Joshua Harkelijn
United Kingdom
Michael Sagar
R2
Sun 19:27  Table 4
109   
Morocco
Aziz Moussati
R1
Sudan
Hassan Osman
Sun 19:50  Table 7
110   
Netherlands
Tim Jonkman
Germany
Ugur Türkü
Sun 19:27  Table 5
111   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Muhsin Yağlı
Sun 19:27  Table 6
112   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Nepal
Phuntsok Jaegers
Sun 19:27  Table 8

Quarter final

Race to 6
113   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Yannick Pongers
R1
Sun 20:43  Table 4
114   
Netherlands
John Haegmans
United Kingdom
Michael Sagar
R2
Sun 20:43  Table 6
115   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 20:43  Table 1
116   
Netherlands
Muhsin Yağlı
R1
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 20:53  Table 7

Semi final

Race to 6
117   
Netherlands
Yannick Pongers
R1
United Kingdom
Michael Sagar
R1
Sun 21:50  Table 1
118   
Morocco
Aziz Moussati
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 22:25  Table 4

Final

Race to 6
119   
Netherlands
Yannick Pongers
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 23:08  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants